Jump to content

Λάρισα - Α.Ε.Κ. (14η αγ.): 16/12, 17:15, Νοvasports 2


SpiRos
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

23 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
    • Μπακάκης
    • Χουλτ
    • Τσιγκρίνσκι
    • Οικονόμου
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μοράν
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μπογέ
    • Λιβάγια
    • Πόνσε
    • Γιαννιώτας
    • Γκάλο
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
    • Μπακάκης
    • Χουλτ
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Μοράν
    • Κλωναρίδης
    • Μπογέ
    • Λιβάγια
    • Πόνσε
      0
    • Γιαννιώτας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Γιακουμάκης


Recommended Posts

Προσωπικά σήμερα επέλεξα να παρακολουθήσω ποδόσφαιρο και να διαφυλάξω την ηρεμία μου και έτσι είδα την Λίβερπουλ. Να υποθέσω ότι για ακόμη μια φορά μαγέψαμε βασιζόμενοι στο επιθετικό πλάνο του καλύτερου Έλληνα προπονητή και απλά ήμασταν άτυχοι; 

Link to comment
Share on other sites

Ρε άντε γαμησου μη με πιάσουν τα νεύρα μου και την πληρώσει ο Διονύσης ο φύλακας. Γαμιολη ασυμπαθηστε

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω, εχω την αισθηση οτι πολλοι, παρα πολλοι περιμενετε την ομαδα στη γωνια να γκελαρει για να κραξετε. Δεν μ αρεσει αυτο που βλεπω και διαβαζω.

Μια ισοπαλια με τη Λαρισα σε μια χαμενη σεζον εφερες και διαβαζω μυδρους κατα της διοικησης και προσωπικα του Μελισσανιδη. 

Η δικη μου θεωρηση ειναι οτι ειναι πολυ ακραιο αυτο που κανετε μερικοι, ειδικα αν σκεφτουμε τι εχει κανει και τι κανει ο Μελισσανιδης αυτα τα 5μισι χρονια. Δηλαδη ειναι καπου αδικο αυτο που συμβαινει, οταν η ομαδα ειναι ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ πρωταθλητρια Ελλαδος. Διοτι στα υπολοιπα και στα περιφερειακα δε νομιζω να υπηρχε αλλος να κανει τοσα πολλα. 

Ο ανθρωπος λειτουργει μεθοδικα και απολυτα τεχνοκρατικα. Σου εκανε γραφεια ενω ησουνα ζητιανος, σου εξασφαλισε αδεια για το γηπεδο και το ΧΤΙΖΕΙ αν εχετε παρει χαμπαρι, αγορασε και επεκτεινει το προπονητικο κεντρο, φροντισε να αποκτησει και η Ερασιτεχνικη χωρο πριμοδοτωντας και με μισο εκατομμυριο. Δλδ του πουστη τι θελετε; 

Κατανοητο οτι στην ομαδα δεν εχει κανει οσα μπορουσε να κανει, αλλα ακομα ΚΑΙ εκει μεσα στην 5ετια εχει δει ο κωλος σας πρωταθλημα, κυπελλο και τελικους κυπελλου, ομιλους Γιουροπα και Τσαμπιονς Λιγκ. Για βρειτε μου μια πενταετια με αυτα τα επιτευγματα και μαζι σας στο κραξιμο ρε μαγκες.

Να κανουμε κριτικη και να φουντωνουμε με τις παλινωδιες στο αγωνιστικο και φετος και τη χρονια Τιμουρ Μοραις, αλλα να ξερουμε τι γραφουμε. Καλη η υπερβολη αλλα εδω το εχουμε γαμησει τελειως.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Σε αλλα νεα η μπαναθα "κερδαει" την υπερομαδα Ατρομητο 

Παραιτησου ρε ζουζουνιαρη ...σηκω φυγε μονος σου

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The Magician said:

Δεν ξερω, εχω την αισθηση οτι πολλοι, παρα πολλοι περιμενετε την ομαδα στη γωνια να γκελαρει για να κραξετε. Δεν μ αρεσει αυτο που βλεπω και διαβαζω.

Μια ισοπαλια με τη Λαρισα σε μια χαμενη σεζον εφερες και διαβαζω μυδρους κατα της διοικησης και προσωπικα του Μελισσανιδη. 

Η δικη μου θεωρηση ειναι οτι ειναι πολυ ακραιο αυτο που κανετε μερικοι, ειδικα αν σκεφτουμε τι εχει κανει και τι κανει ο Μελισσανιδης αυτα τα 5μισι χρονια. Δηλαδη ειναι καπου αδικο αυτο που συμβαινει, οταν η ομαδα ειναι ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ πρωταθλητρια Ελλαδος. Διοτι στα υπολοιπα και στα περιφερειακα δε νομιζω να υπηρχε αλλος να κανει τοσα πολλα. 

Ο ανθρωπος λειτουργει μεθοδικα και απολυτα τεχνοκρατικα. Σου εκανε γραφεια ενω ησουνα ζητιανος, σου εξασφαλισε αδεια για το γηπεδο και το ΧΤΙΖΕΙ αν εχετε παρει χαμπαρι, αγορασε και επεκτεινει το προπονητικο κεντρο, φροντισε να αποκτησει και η Ερασιτεχνικη χωρο πριμοδοτωντας και με μισο εκατομμυριο. Δλδ του πουστη τι θελετε; 

Κατανοητο οτι στην ομαδα δεν εχει κανει οσα μπορουσε να κανει, αλλα ακομα ΚΑΙ εκει μεσα στην 5ετια εχει δει ο κωλος σας πρωταθλημα, κυπελλο και τελικους κυπελλου, ομιλους Γιουροπα και Τσαμπιονς Λιγκ. Για βρειτε μου μια πενταετια με αυτα τα επιτευγματα και μαζι σας στο κραξιμο ρε μαγκες.

Να κανουμε κριτικη και να φουντωνουμε με τις παλινωδιες στο αγωνιστικο και φετος και τη χρονια Τιμουρ Μοραις, αλλα να ξερουμε τι γραφουμε. Καλη η υπερβολη αλλα εδω το εχουμε γαμησει τελειως.

Μαζι σου Μαγε ... μην ξεφτιλιζομαστε και μονοι μας 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απο το πρωί ήταν έτοιμες οι δικαιολογίες για γήπεδο-χωράφι και κούραση απο τη Μπενφίκα,οπότε είπα και γω να κάνω τη χάρη στον ευατό μου να ρίξω έναν ύπνο και να γλιτώσω έναν ακόμη πονόματο.

Και κοιτώντας τώρα τα highlights μπορώ να πω ότι σοκαρίστηκα με την τελευταία φάση,που να το έβλεπα live.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The Magician said:

 

 Ο ανθρωπος λειτουργει μεθοδικα και απολυτα τεχνοκρατικα. Σου εκανε γραφεια ενω ησουνα ζητιανος, σου εξασφαλισε αδεια για το γηπεδο και το ΧΤΙΖΕΙ αν εχετε παρει χαμπαρι, αγορασε και επεκτεινει το προπονητικο κεντρο, φροντισε να αποκτησει και η Ερασιτεχνικη χωρο πριμοδοτωντας και με μισο εκατομμυριο. Δλδ του πουστη τι θελετε; 

 

Αυτή είναι η μια όψη του νομίσματος για το ότι είναι τεχνοκράτης. Γιατί η άλλη όψη είναι ότι στο αγωνιστικό τμήμα πορεύεσαι με Λυμπερόπουλους, Ουζουνίδηδες, Δημητριάδηδες και ότι πιο αντιτεχνοκρατικό υπάρχει. Μιλάμε η ομάδα θυμίζει ελληνικό δημόσιο από τα παλιά και συ μας λες ότι είναι τεχνοκράτης;

Επίσης τα πάντα είναι θέμα επικοινωνίας. Δεν γίνεται να φεύγει ο προπονητής που σου φερε πρωτάθλημα μετά από 24 χρόνια και να ρχεται ένας 50αρης Έλληνας που δεν έχει κατακτήσει ούτε κυπελλάκι και να ακούμε για την μπαλάρα που θα παίξουμε αντί της περσινής ομάδας που μας είχε με... κολλύρια.  Δεν γίνεται να διώχνεις τον Μαιστόροβιτς για τον Λυμπερόπουλο και να ακούμε ότι, μα δεν ήρθε για τις μεταγραφές, αλλά για τα αποδυτήρια, παίκτες φέρνει το αόρατο... τιμ τάιγκερ. Δεν γίνεται όλοι οι παίκτες που δεν ανανεώνουνε να είναι τρελοί και κωλόπαιδα και μεις οι σωστοί. Δεν γίνεται ενώ μας παραμυθιάζουν όλο το καλοκαίρι ότι θα πάρουμε παίκτες, αλλά περιμένουμε τα προκριματικά για να δούμε τι έσοδα θα χουμε να ακούμε όταν μπαίνουμε ομίλους «ποιες μεταγραφές; έχουμε υπερένταση». Δεν γίνεται να ακούμε ότι ο εθνάρχης θαυμάζει το πλάνο του παναθηναΪκού όταν βιώσαμε την υπέρτατη ξεφτίλα για να μην ακολουθήσουμε και μεις τέτοια πλάνα. Δεν γίνεται το καλοκαίρι δήθεν να χτυπάμε Ραντόγια και το Γενάρη να παρακαλάμε κάποιον... Αρέγκι. Δεν γίνεται να διαβάζουμε άρθα με πανηγυρισμούς(!!) που βρήκαμε νόμιμο τρόπο να μπουν 25 μύρια από τα λεφτά της ομάδας στο γήπεδο και ο εθνάρχης θα γλυτώσει χρήματα απ' την τσέπη του (αλήθεια, να φανταστώ ότι η ΠΑΕ από τη στιγμή που βάζει λεφτά στο γήπεδο θα χει και ποσοστό επί της Δικέφαλος, έτσι;). Δεν γίνεται να πηγαίνουμε απ' το κακό στο χειρότερο και η αντίδραση της διοίκησης να ναι να τελειώσει με απαράδεκτο τρόπο 3 παίκτες που χουν προσφέρει τα τελευταία χρόνια, μόνο και μόνο επειδή ζήτησαν λεφτά. Δεν γίνεται να τερματίζεις με 0 βαθμούς στην Ευρώπη και να μας την λένε κιόλας όταν γκρινιάζουμε. 

 

Υπόψην, δεν θέλω με τίποτα να αλλάξει η διοίκηση, γιατί ξέρω ότι αυτό που ακολουθεί είναι ο... Δημητρέλος. Αλλά δεν μπορώ να κάθομαι να με κοροιδεύουν μες τη μούρη μου. Και το φετινό δεν είναι απλά μια κακή σεζόν, είναι μια τεράστια κοροιδία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γήπεδο χωράφι, σου έστειλαν και καμικάζι διαιτητή οπότε φυσιολογικά δεν σκόραρες.Ο Ζαχαριάδης στο πρώτο ημίχρονο σε πήγε καροτσάκι, ακούμπημα και φάουλ σου σφύριζε, μέχρι και κάρτα αστεία εντελώς έδωσε στον Χούλτ μόλις στο 12, δηλαδή έλεος.Στο δεύτερο μάλλον κατάλαβε ότι του έχει γαμήσει την μάνα και άρχιζε να σε σφυρίζει λιγότερο κόντρα μέχρι το τελευταίο 20λεπτο που ζωήρεψες ας πούμε κάπως και άρχισε να σου σφυρίζει ανύπαρκτα επιθετικά, να μην αφήνει το πλεονέκτημα και τέτοια.Το σημαντικότερο : 3 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

 

Κατά τα άλλα ομάδα κακή, σε κακό φεγγάρι όπως θέλετε πείτε το.Δεν έχω καταλάβει ακόμα ποιος είναι ο τρόπος ανάπτυξης της ομάδας.Στα άκρα χώρους δεν δημιουργείς, από τον άξονα να παίξεις ούτε λόγος, σέντρες δεν μπορείς να βγάλεις, δεν σουτάρεις, τα στημένα σου είναι οκ σαν να μην υπάρχουν, πως ακριβώς σκοπεύεις να βάλεις γκολ, στην τύχη?Οκ σήμερα ήταν ο κακός αγωνιστικός χώρος αλλά αυτή την εικόνα την βλέπουμε συνέχεια.Σε 5 ματς στην Ευρώπη και 3 στην Ελλάδα (παο,αελ,παναιτωλικός) δεν έχει κάνει σχεδόν ούτε μια φάση της προκοπής, ε συνάφι κάπου.

 

Γαλανόπουλος/Μόραν: Μέτριο δίδυμο,αγχωμένο,χωρίς προσωπικότητα αλλά και εντελώς αβοήθητο από τον προπονητή του.Βέβαια δεν πιστεύω ότι το πρόβλημα θα λυθεί παίρνοντας απλά ένα χαφ, ακόμα και πολύ καλό.Το πρόβλημα είναι βαθύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Απο τα σωληνάκια την αποσύνδεσαν τη μάνα. Τώρα τρώει φιδέ και σε λιγότερο από μήνα θα τρώει και παέγια καλά να είναι το κορίτσι.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, The Magician said:

Δεν ξερω, εχω την αισθηση οτι πολλοι, παρα πολλοι περιμενετε την ομαδα στη γωνια να γκελαρει για να κραξετε. Δεν μ αρεσει αυτο που βλεπω και διαβαζω.

Μια ισοπαλια με τη Λαρισα σε μια χαμενη σεζον εφερες και διαβαζω μυδρους κατα της διοικησης και προσωπικα του Μελισσανιδη. 

Η δικη μου θεωρηση ειναι οτι ειναι πολυ ακραιο αυτο που κανετε μερικοι, ειδικα αν σκεφτουμε τι εχει κανει και τι κανει ο Μελισσανιδης αυτα τα 5μισι χρονια. Δηλαδη ειναι καπου αδικο αυτο που συμβαινει, οταν η ομαδα ειναι ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ πρωταθλητρια Ελλαδος. Διοτι στα υπολοιπα και στα περιφερειακα δε νομιζω να υπηρχε αλλος να κανει τοσα πολλα. 

Ο ανθρωπος λειτουργει μεθοδικα και απολυτα τεχνοκρατικα. Σου εκανε γραφεια ενω ησουνα ζητιανος, σου εξασφαλισε αδεια για το γηπεδο και το ΧΤΙΖΕΙ αν εχετε παρει χαμπαρι, αγορασε και επεκτεινει το προπονητικο κεντρο, φροντισε να αποκτησει και η Ερασιτεχνικη χωρο πριμοδοτωντας και με μισο εκατομμυριο. Δλδ του πουστη τι θελετε; 

Κατανοητο οτι στην ομαδα δεν εχει κανει οσα μπορουσε να κανει, αλλα ακομα ΚΑΙ εκει μεσα στην 5ετια εχει δει ο κωλος σας πρωταθλημα, κυπελλο και τελικους κυπελλου, ομιλους Γιουροπα και Τσαμπιονς Λιγκ. Για βρειτε μου μια πενταετια με αυτα τα επιτευγματα και μαζι σας στο κραξιμο ρε μαγκες.

Να κανουμε κριτικη και να φουντωνουμε με τις παλινωδιες στο αγωνιστικο και φετος και τη χρονια Τιμουρ Μοραις, αλλα να ξερουμε τι γραφουμε. Καλη η υπερβολη αλλα εδω το εχουμε γαμησει τελειως.

Βλέπουμε Λάρισα-ΑΕΚ και ειναι ακριβώς σα να βλέπουμε Άμφισσα-Διαγορας. Τι θες ακριβώς να πούμε; Ότι δε βλέπεται η ομάδα αλλά χτίζουμε γήπεδο; Εντάξει χτίζουμε γήπεδο αλλά δεν κολλάει σε κάθε συζήτηση. Τι άλλο να πούμε; Ότι δε βλέπεται η ομαδα αλλά πέρυσι πήραμε πρωτάθλημα και αντιπροπερσι κύπελλο; Δεν είμαστε η Καστοριά για να το δούμε έτσι.

 

Αγωνιστικά η ΑΕΚ είναι οικτρή, έχει βαρεσει διάλυση, δεν υπάρχει τίποτα και κανένας να βασιστείς, δεν υπάρχει ούτε ένας παίχτης που να πεις θα πάω γήπεδο να τον δω και όλα αυτά δεν είναι μια άτυχης συγκυρία. Είναι ο στόχος και η φιλοσοφία της διοίκησης "προσωποποιημένη" στο χορτάρι. Δεν έπεσαν εξω, αυτό ακριβώς ήθελαν να κάνουν. Λυμπε, Ουζουνίδης, Μάνταλος και κάτι τέτοια μηδενικά. ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ τη βλέπουν την ΑΕΚ και αυτή είναι η ποδοσφαιρική αισθητική τους.

Έχουμε πολύ σοβαρό πρόβλημα. Και το στενάχωρο είναι ότι αυτό ακριβώς θα γίνει και του χρόνου. Η ΑΕΚ δεν έχει πολυτέλεια να καίει χρονιές. Καλό το γήπεδο αλλά θες επιτυχίες. Πέρυσι έτυχε, δεν θα ξανατυχει όμως γιατί δεν σου χρωστάει κανένας τίποτα. Κι όταν λέω έτυχε, εννοώ ότι έτυχε να έρθει ο Χιμένεθ με δικιά του πρωτοβουλία.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Μετα τον εργολαβο τζαμπατζη ο Δμητρελος. Μαλιστα. Ουτε η Σκουρια Λαυριου τετοιο γωνια μαγαζι λοιπον. 1 πρωταθλημα στα 25 χρονια και ΠΟΛΥ ειναι για ομαδα που δεν μπορει να βρει καλυτερο απο τον Μελισσανιδη να ασχοληθει....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Flint21 said:

Μετα τον εργολαβο τζαμπατζη ο Δμητρελος. Μαλιστα. Ουτε η Σκουρια Λαυριου τετοιο γωνια μαγαζι λοιπον. 1 πρωταθλημα στα 25 χρονια και ΠΟΛΥ ειναι για ομαδα που δεν μπορει να βρει καλυτερο απο τον Μελισσανιδη να ασχοληθει....

Έχεις υπόψην κάποιον καλύτερο; Και αν ναι, πουντος; Γιατί δεν εμφανίζεται; Τον εκβιάζει ο Μελισσανίδης;

Link to comment
Share on other sites

Flint αλλαξε ομαδα αφου σε χαλαει .... τα ειπαμε τα ξαναειπαμε. Ενταξει εχεις προσωπικα με τον φιλαθλο ... ε βρες καπου αλλου να του τα χωνεις. Εχει κανει ενα σωρο καλα και επιμενετε να γραφετε για τζαμπατζηδες ,,, Αυτος ειναι.. 

 

Link to comment
Share on other sites

 

@The Magician

Βασικα

1) δεν χρειαζεται να περιμενεις στην γωνια, ευθεια στο κουτελο σου ερχονται ολα χωρις να χρειαζεται να περιμενεις καπου

2) να τον περιμενω στην γωνια γιατι? Μου εφαγε την γκομενα, ειμαι γαυρος και θελω το κακο της ΑΕΚ, τι ακριβως?

3) τα υπολοιπα τα εγραψε ο Σταυρος. Πρωταθλημα πηρε κι η Λεστερ και λιγοτερο τυχερο. Και δεν θα ξαναπαρει ποτέ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, AlexKR21 said:

Προσωπικά σήμερα επέλεξα να παρακολουθήσω ποδόσφαιρο και να διαφυλάξω την ηρεμία μου και έτσι είδα την Λίβερπουλ. Να υποθέσω ότι για ακόμη μια φορά μαγέψαμε βασιζόμενοι στο επιθετικό πλάνο του καλύτερου Έλληνα προπονητή και απλά ήμασταν άτυχοι; 

Ρε Αλεξ 23  χρονων είσαι. Πρόλαβες κ μπουχτίσει από την ΑΕΚ κ προτιμάς να δεις ποδόσφαιρο ποιότητας; 

 

Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε θίξει το θέμα Μπάρκας εδώ και καιρό.

Όπως και γενικότερα το θέμα στελέχωση ποδοσφαιρικού τμήματος.

 

Δεν θα μας πεθάνει ένας μαλάκας.

Αρχίστε να δημιουργείτε άμυνες γιατί θα είναι δύσκολη η συνέχεια.

Κατέβηκα Βυζαντινή Γωνιά. Το μπινελίκι πήγαινε σύννεφο.

Κράτα μαλάκα τον Ουζουνίδη μην χάσεις το κελεπούρι.

Και τον άλλον τον βλάκα τον Λυμπερόπουλο που δεν μπορεί να κλείσει ούτε τον Κάιπερς από τον Εργοτέλη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, The Magician said:

Δεν ξερω, εχω την αισθηση οτι πολλοι, παρα πολλοι περιμενετε την ομαδα στη γωνια να γκελαρει για να κραξετε. Δεν μ αρεσει αυτο που βλεπω και διαβαζω.

Μια ισοπαλια με τη Λαρισα σε μια χαμενη σεζον εφερες και διαβαζω μυδρους κατα της διοικησης και προσωπικα του Μελισσανιδη. 

Η δικη μου θεωρηση ειναι οτι ειναι πολυ ακραιο αυτο που κανετε μερικοι, ειδικα αν σκεφτουμε τι εχει κανει και τι κανει ο Μελισσανιδης αυτα τα 5μισι χρονια. Δηλαδη ειναι καπου αδικο αυτο που συμβαινει, οταν η ομαδα ειναι ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ πρωταθλητρια Ελλαδος. Διοτι στα υπολοιπα και στα περιφερειακα δε νομιζω να υπηρχε αλλος να κανει τοσα πολλα. 

Ο ανθρωπος λειτουργει μεθοδικα και απολυτα τεχνοκρατικα. Σου εκανε γραφεια ενω ησουνα ζητιανος, σου εξασφαλισε αδεια για το γηπεδο και το ΧΤΙΖΕΙ αν εχετε παρει χαμπαρι, αγορασε και επεκτεινει το προπονητικο κεντρο, φροντισε να αποκτησει και η Ερασιτεχνικη χωρο πριμοδοτωντας και με μισο εκατομμυριο. Δλδ του πουστη τι θελετε; 

Κατανοητο οτι στην ομαδα δεν εχει κανει οσα μπορουσε να κανει, αλλα ακομα ΚΑΙ εκει μεσα στην 5ετια εχει δει ο κωλος σας πρωταθλημα, κυπελλο και τελικους κυπελλου, ομιλους Γιουροπα και Τσαμπιονς Λιγκ. Για βρειτε μου μια πενταετια με αυτα τα επιτευγματα και μαζι σας στο κραξιμο ρε μαγκες.

Να κανουμε κριτικη και να φουντωνουμε με τις παλινωδιες στο αγωνιστικο και φετος και τη χρονια Τιμουρ Μοραις, αλλα να ξερουμε τι γραφουμε. Καλη η υπερβολη αλλα εδω το εχουμε γαμησει τελειως.

Καμία ισοπέδωση.

Κατανοητά όλα και συμφωνώ.

Από εκεί και πέρα έκανε ΠΑΠΑΡΙΕΣ το καλοκαίρι και ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ θα τα ακούει.

Το περίεργο θα ήταν να μην τα ακούει.

Θα ήταν άρρωστο.

Link to comment
Share on other sites

Απαντάτε σοβαρά στον άνθρωπο που 2 μέρες πριν (δικαιολογημενα) έγραφε σεντόνια για το πόσο για τον πουτσο ομάδα εχουμε, κ πόσο για τον πουτσο θα είναι κ τα επόμενα χρόνια, κ σήμερα ξύπνησε από το άλλο πλευρό παλι κ τον είδε εθναρχη

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
10 minutes ago, Vargas21 said:

Flint αλλαξε ομαδα αφου σε χαλαει .... τα ειπαμε τα ξαναειπαμε. Ενταξει εχεις προσωπικα με τον φιλαθλο ... ε βρες καπου αλλου να του τα χωνεις. Εχει κανει ενα σωρο καλα και επιμενετε να γραφετε για τζαμπατζηδες ,,, Αυτος ειναι.. 

 

Αλλαξτε εσεις ομαδα αν σας αρεσει αυτο το εκτρωμα Μελισσανιδη και αφηστε εμας να θελουμε την ΑΕΚ που αγαπησαμε 40 χρονια. Για πες μου τα ενα σωρο καλα ΣΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ σε παρακαλω....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BillR21 said:

Ρε Αλεξ 23  χρονων είσαι. Πρόλαβες κ μπουχτίσει από την ΑΕΚ κ προτιμάς να δεις ποδόσφαιρο ποιότητας; 

  

Δεν είναι θεμα ΑΕΚ και μπάλας ρε συ Μπιλ προφανώς. Ούτε καν αποτελεσμάτων, έχουμε ζήσει και πολύ χειρότερα. Αλλά όπως είπα και στο άλλο ποστ νιώθω ότι με κοροιδεύουν μεσα στη μούρη μου φέτος και αυτό είναι που με αρρωσταίνει. Σχεδόν μετά από κάθε ματς φέτος τα νεύρα μου είναι τσατάλια και εχω τσακωθεί μέχρι και με δικούς μου ανθρώπους. Ε δεν μπορεί να πάει έτσι όλη τη χρονιά, όπως καταλαβαίνεις οπότε κάνω ένα μίνι τάιμ άουτ να χωνέψω κάποια πράγματα. 

 

Υ.Γ Με Νίμπουργκ μέσα θα μαι ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έκτρωμα δεν αρέσει σε κανέναν. Το προηγούμενο έκτρωμα πηρε πρωτάθλημα Κύπελλο πήγε Γιουρόπα πήγε Τσ.Λ γάμησε γαύρο και μπουγάτσα ασαλιωτα οπου τους βρήκε.

Link to comment
Share on other sites

Αγωνιστικα

Ο Μπαρκας το γαμησε τελειως μετα το σημερινο

Μπακακης, Γαλανοπουλος, Μοραν, Γιακουμακης για Λεβαδειακους.

Λιβαγια αποδεικνυει γιατι εφτασε απο την Ιντερ να παιζει δανεικος σε ελληνικη ομαδα.

Μπογε πολυ λιγα πραγματα. Κλωναριδης για παγκο.

Με τον Πονσε, ισως και με τον Οικονομου, εγω δεν εχω μεγαλο θεμα, ειναι φιλοτιμοι, απλα ειναι χειροτεροι απο τους προκατοχους τους.

Τσιγκρινσκι, Χουλτ σταθερα τους τελευταιους μηνες οι μονοι που δειχνουν παικτες πρωταθλητριας ομαδας.

 

Τον (υποφερτο παντα) Γκαλο τον εχει γαμησει ο προπονητης, ο Γιαννιωτας προσπαθησε σημερα αλλα γενικα δεν ειναι για πολλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×