Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Λοιπον μουνακια ξηλωνομαι και βαζω εικοσιενα(21)ευρω τελευταια προσφορα.. ειναι και συμβολικο το αντιτιμο... εκλεισε...Η ΑΕΚ ειναι δικια μου..Απο δω και περα οτι θελετε θα μιλατε με μενα..

Link to comment
Share on other sites

Μας περνανε για ιθαγενεις ο απατεωνας και οι κεφτεδες.? ου να τους γαμηθουν τα παντα.

 

σιγά μην ειπώθηκαν τέτοιες αρκούδες στη συζήτηση , έλεος

 

εγώ δε μπορώ να χωνέψω πως ο μελισσανίδης που φανταζόμασταν , μας προέκυψε γιαννης μελισσανίδης της ενόργανης

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει εδω και ωρα προταση 150εκ εγω και 150εκ ο Μελ αλλα με αγνοειτε. Μην την θελετε και τιποτα γραπτη;

Link to comment
Share on other sites

που μπλεξαμε παλι ρε πουστη μου

Δες την θετική πλευρά του πράγματος.

Εχεις παιχταράδες αλλά δεν τους αξιοποιεί ο ψηλός που όμως είναι καλό παιδί.

Υπομονή και η εκτόξευση της ομάδας είναι θέμα χρόνου. :D

Link to comment
Share on other sites

Γκουγκλαρα ΓιουΕσΕη Νατιοναλ Μπασκετμπολ τημ και διαλεξα στην τυχη εναν με ενδειξη PG διπλα οπως ο Νωντας :D

Είπα κι εγώ...

Link to comment
Share on other sites

σιγά μην ειπώθηκαν τέτοιες αρκούδες στη συζήτηση , έλεος

 

εγώ δε μπορώ να χωνέψω πως ο μελισσανίδης που φανταζόμασταν , μας προέκυψε γιαννης μελισσανίδης της ενόργανης

 

? οιος εδωσε γραμμη να γραφτουν αυτες οι μαλακιες;Εγω;

Link to comment
Share on other sites

σιγά μην ειπώθηκαν τέτοιες αρκούδες στη συζήτηση , έλεος

 

εγώ δε μπορώ να χωνέψω πως ο μελισσανίδης που φανταζόμασταν , μας προέκυψε γιαννης μελισσανίδης της ενόργανης

 

Εγω παλι πιστευω οτι ειναι μεγας θεατρινος. Ειπε οσα ειπε σε αυτους που τα ειπε για να μην αρχισουν να βριζουν τον γκομενο του και για να μην γινει κανα πεσιμο οχι σε παιχτες αλλα πουθενα αλλου. ? ροηγουμενως ο Σπυροπουλος εγραψε αρθρο ΑΕΚ που ουσιαστικα χτυπα επικοινωνιακα τον γαβρο και οσα ειπε ο Μαρινακης για ΑΕΚ, ενω τα ΑΕΚοΜΜΕ το παρουσιαζουν ως μια συζητηση και δεσμευση για λυσεις. Τελος παντων χρονο αγοραζει ο Μελ γτ τα χει βρει μπαστουνια. Αν θες να φυγει δεν ενημερωνεις τα βροντας και φευγεις. Σιγα μην αφησει την κερδοφορα ΑΕ. Να εμπαινε μεσα θα ελεγα ισως. Γενικα γελαω με τον αστειο νιαου.

Link to comment
Share on other sites

να αφησουν οι αρδ τις παπαρες και να απαντηθει το ερωτημα  αν ο ποντιος πεταξε λευκη πετσετα στη συναντηση αυτη.,

Εσύ τι καταλαβαίνεις?

Link to comment
Share on other sites

να αφησουν οι αρδ τις παπαρες και να απαντηθει το ερωτημα  αν ο ποντιος πεταξε λευκη πετσετα στη συναντηση αυτη.,

Ελα μωρε ReBo που θα αφησει κερδοφορα ΑΕ ο νιαου. Απλα αγχωθηκε απο το πεσιμο στους παιχτες των 15 το βατραχι και εσπευσε να τους εκβιασει συναισθηματικα. Απλα με εμμεσο τροπο τους ειπε υπομονη. Στους κλεφτακηδες τωρα τους λενε αλλα ομως σημασια εχει το τι περνα προς τα εξω. Γιατι με το δικο του ΟΚ περνανε αυτα προς τα εξω.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ τι καταλαβαίνεις?

Εγω οτι θελει λιγο χρονο γιατι τα χει βρει μπαστουνια και φοβαται μην γινει κανα πεσιμο σε Ντουσαν αντι σε Αραβιδη-Ανταμ :D

Link to comment
Share on other sites

Δες την θετική πλευρά του πράγματος.

Εχεις παιχταράδες αλλά δεν τους αξιοποιεί ο ψηλός που όμως είναι καλό παιδί.

Υπομονή και η εκτόξευση της ομάδας είναι θέμα χρόνου. :D

 

για τοσο ΛΑΓΟ δεν τον ειχα... 

 

μη ξεχασω, αν ισχυουν ολα αυτα κ δεν ειναι προιοντα φανταστικου ρεπορταζ απο τον ακατονομαστο ΑΡΔ....

 

να εκφρασω τα βαθυτατα συλλυπητηρια μου στην Οικογενεια.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι το θεμα τι καταλαβαινω οσο το τι συμβαινει στην πραγματικοτητα και το τι εγινε σημερα.

τα κλειδια στο χαλακι και τα λεφτα στο ταμειο.

ο επομενος.

Σιγα μην δωσει κερδοφορα ΑΕ χωρις να του τα σκασει καποιος. Απλα μην τον ζοριζετε εχει να κοιμηθει τρια βραδια.

Link to comment
Share on other sites

Εγω οτι θελει λιγο χρονο γιατι τα χει βρει μπαστουνια και φοβαται μην γινει κανα πεσιμο σε Ντουσαν αντι σε Αραβιδη-Ανταμ :D

Δεν νομίζω να υπήρχε σκέψη για πέσιμο στον μπινέ από κανέναν.

άντε να ακουγόταν κανένα σύνθημα και μέχρι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τον Ιμπίσεβιτς και εφόσον αναπαράχθηκε σωστά ξεπερνάει κάθε φαντασία ακόμα και αν ήθελε να κοροΪδέψει δεν θα το χρησιμοποιούσε ως παράδειγμα γιατί δεν έχει καμία αληθοφάνεια όπως ίσως η περίπτωση του Λάφερτι.

 

? άντως,αν ισχύουν οι διάλογοι με το νόημα που δημοσιεύτηκαν,τότε είναι ξεκάθαρη η κριτική στον Δέλλα με ό,τι σημαίνει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην δωσει κερδοφορα ΑΕ χωρις να του τα σκασει καποιος. Απλα μην τον ζοριζετε εχει να κοιμηθει τρια βραδια.

 

για φινίτο πάει ρε..τώρα γιατί οι αρδ γράφουν για μάχες κ λοιπά , τι να πώ μάλλον συνεχίζουν στο πλαίσιο του ερχόμαστε

Link to comment
Share on other sites

? αλι 4 ωρα θα κοιμηθω..τουλαχιστον εγω κοιμαμαι..

Γραψε κι εσυ ενα αλλο νουμερο μερες που ναι
Link to comment
Share on other sites

κρίμα που δεν υπήρχαν και κάμερες να ρίξει κανά οσκαρικό κλάμα όπως στη συνεντευξη τύπου για το γηπεδικό

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπήρχε σκέψη για πέσιμο στον μπινέ από κανέναν.

άντε να ακουγόταν κανένα σύνθημα και μέχρι εκεί.

Ναι ΟΚ εμεις το ξερουμε, ο μπινες ομως ισως αγχωθηκε που την επεσαν σε παιχτες. ? οτε δεν ξερεις αν τυχαινε να ειναι εκει γυρω. Τελος παντων πιστευω οι πορδες που βγαζουμε απο τον κωλο μας εχουν μεγαλυτερη αξια απο τα λογια που βγαζει ο Μελισσανιδης απο το στομα του και αρα κακως προβληματιζομαστε κιολας. Εχει μια κερδοφορα ΑΕ, ουτε βαρος του ειναι ουτε του κοστιζει. Αμα του τα σκασει κανεις θα την δωσει. Απλα ισως ο Μαρινακης θελει λιγο χρονο να ξεπλυνει τιποτα ακομα η να μαζεψουν οσες μποχες εχουν ή να φυγει ως πρωταθλητης με ομαδαρα το καλοκαιρι ή ή ή και του ειπε ο θειος του δικου μας να μαζευτει και να κανει υπομονη. Εγω σε αυτο το σεναριο πονταρω.

Link to comment
Share on other sites

Γραψε κι εσυ ενα αλλο νουμερο μερες που ναι

Γαματα δεν το σκεφτηκα..Θα κοιμηθω 5..Βλεπω τη μικρη να πηγαινει μονη της στο παιδικο...

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι το θεμα τι καταλαβαινω οσο το τι συμβαινει στην πραγματικοτητα και το τι εγινε σημερα.

τα κλειδια στο χαλακι και τα λεφτα στο ταμειο.

ο επομενος.

Αυτό που συμβαίνει στην πραγματικότητα είναι αυτό που ξέρουμε εδώ μέσα εδώ και καιρό.

Το τι έγινε σήμερα αποκτά σημασία μόνο ως προς το μέγεθος του σανού που προσπάθησε να ταίσει τους γνήσιους (πάντα σύμφωνα με τους αρδ).

Για μένα σήμερα ήρθε η επιβεβαίωση των όσων έπιαναν οι κεραίες μου για πράγματα που άρχισα να σκαλίζω εδώ και κάποιο διάστημα.

Το άτομο είναι μπατίρης γι'αυτό και χρειάζεται πολύ μεγάλη προσοχή.

Link to comment
Share on other sites

για φινίτο πάει ρε..τώρα γιατί οι αρδ γράφουν για μάχες κ λοιπά , τι να πώ μάλλον συνεχίζουν στο πλαίσιο του ερχόμαστε

Καλα αμα ο Μελισσανιδης αφησει ΑΕ που βγαζει εστω 1€ κερδος εγω θα κατσω να με γαμησετε

Link to comment
Share on other sites

Μεγιστανας απο τα λιντλ

Τον καταπιε αμασητο ο χονδρος εφτυσε τα κουκουτσα εριξε κι ενα ρεψιμο.. μεσα σε δυο μηνες

Link to comment
Share on other sites

μετρηθηκε με ιστορια και βγηκε κοντος.

μετρηθηκαμε με ιστορια και βγηκαμε κοντοι και μεις.

ειπαμε ..ο επομενος...και τα λεφτα στο ταμειο ετσι ?

Εννοειται. Απ το πρωι λεω Δρομο δεν περιμενα τα αποψινα. ? ολυ φοβαμαι ομως οτι επειδη ο τυπος ειναι μπατιρης οπως λεει και ο Τολης πως δεν προκειται να δωσει την ΑΕΚ οσο θα εχει οσο και 1€ κερδος εκτος αν βρεθει καποιος να του τα σκασει. Μας βλεπω να τρωμε ? λατελλα στα 35 του και να παρακαλαμε να φυγει ο Τιγραρος και να μην φευγει επειδη θα πουλαει 10,000 διαρκειας. Μπλεξαμε σας το λεω.

Link to comment
Share on other sites

μετρηθηκε με ιστορια και βγηκε κοντος.

μετρηθηκαμε με ιστορια και βγηκαμε κοντοι και μεις.

ειπαμε ..ο επομενος...και τα λεφτα στο ταμειο ετσι ?

Εγώ πάντως κάποια πράγματα που αφορούν το ταμείο σας τα έχω πει.

Και όσο ξετυλίγεται το κουβάρι τόσο μου φαίνεται πως αγγίζει την πραγματικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×