Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Εκει που τους ειπε για τον μαν του μαν σεντερ φορ γιατι δεν τον ρωτησαν για ποιο λογο ο Δελλας προχτες απο το 60 και μετα ελεξε να παει το ματς σε ραν εν γκαν;

 

του ειχε υποσχεθει ο πριγκηπας οτι θα μεσολαβουσε στον αλλο παππου να του φερει γουορεν

Link to comment
Share on other sites

? ροφανως οτι τοσα μπορει και τοσα κανει σημαινει οτι δεν εχει μια και μας κοροιδευε με 70αρες και γενναιες επενδυσεις + οτι ειναι μπροστινος αλλων στις δουλειες του.

 

Μονο ετσι ταιριαζουν αυτα που λεει, εκτος αν ειχε πιει κανα Dewar's παραπανω και απαλλασσεται λογω μεθης.

Ρε συ εδώ το άτομο τον τελευταίο καιρό έχει πιστολιάσει όλη την αγορά.Σου κάνει αυτός για μεγιστάνας?

Δεν ξέρω μάγκες αλλά αυτός που θα ρουφιανέψει όλη αυτή την κατάσταση στον σδοε θα έχει την αιώνια ευγνωμοσύνη μου.

Μόνο έτσι θα τον ξεφορτωθούμε τον απατεώνα.

Και τα λεφτά στο ταμείο αλήτη.

Ούτε σεντ να μη λείπει.

Link to comment
Share on other sites

Ξεχαστε τα τα λεφτα που τσεπωσε ο απατεωνας.Το θεμα ειναι να φυγει πριν φορτωσει και χρεη την ομαδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν εναποθετω καπου τις τελευταιες μου ελπιδες ειναι στον εγωισμο του. (Θελω να) πιστευω οτι δεν θα αποχωρησει με τοσο βαρια ηττα απο τον Μαρινακη, ουτε οτι θα συνεχισει να κινειται στη μετριοτητα. (Θελω να) πιστευω οτι θα δωσει εμπρακτα μια απαντηση. Μονο και μονο για τον εγωισμο του.

Η μονη απαντηση που μπορει να δωσει ο μπροστινος και πλυντηριο "αλλων" που χε βασισει ολο το πλανο στον Σαμαρα και που τον κρατανε απο 1000 μπαντες, γιατι φυσικα δεν τον αφησαν να το παιζει πλουτοκρατης απο ιδιοκτητης σχολης οδηγων επειδη ηταν ομορφος και πεταγε ατακες, ειναι να βρει εναν ανθρωπο σοβαρο επιχειρηματια και οχι Τροχανα, με διαθεση να επενδυσει σοβαρα στο μαγαζι που εχει μηδεν χρεη. Αν το κανει αυτο θα ειναι σωτηρια μας και επιτελους θα παμε παρακατω χωρις παλαιοτερα φαντασματα εκτος απο χρεη.

Link to comment
Share on other sites

ποιος μας έχει καταραστεί γαμώ τη πουτάνα τη μαντόνα

Κανενας δεν σε εχει καταραστει. Θεια δικη ειναι να φυγουν ξεφτιλες οι δυο αστειοι που απο το 1996 μας γαμησαν τον ερωτα της ζωης μας για να κανουν καριερες. Να ευχαριστουμε τον θεο νυχτα μερα που μαζι με τα χρεη λιγο μετα την επιστροφη μας ξεμπερδεψαμε με τις μουμιες και τους καρκινους μια για παντα. Δεν ηταν δυνατο να γινουν ισομπαρλοι στις συνειδησεις του κοσμου αυτοι οι δυο επειδη θα επαιρναν ενα πρωταθλημα ως το 2025.

Link to comment
Share on other sites

ποιος θα φυγει μωρε? τι λετε τωρα?

λεμε τωρα.. Απλα μαλλον ο Μελισσανιδης θελει αγκαλιτσα και τσωπα τσωπα και οχι μην φυγεις θα κρεμαστουμε. Βαλε 5εκ ρε σκατοφλωρε και ασε τα σαπια.

Link to comment
Share on other sites

Είχε λέει κλεισμένο τον ιμπίσεβιτς που υπέγραψε στην χέρτα με 1,5 χαρτί αλλά δεν τον ήθελε ο άβερελ γιατί δεν παίζει μαν του μαν.

Τι σουρεαλισμό ζω ρε θεέ με αυτή την ομάδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τα…απόνερα του ντέρμπι και οι προσβλητικές δηλώσεις του Μαρινάκη για την ΑΕΚ και τον Μελισσανίδη, δεν θα μπορούσαν να μην απασχολήσουν τη χθεσινοβραδινή συζήτηση με την Original. «Αν εσείς είστε στεναχωρημένοι μία φορά, εγώ είμαι δέκα. Με πίκραναν πολύ όσα έγιναν. Είμαι ο πιο δυστυχισμένος από όσα έγιναν. Θα κάνω ότι χρειάζεται για να πάρουμε αγωνιστική εκδίκηση», είπε ο Μελισσανίδης που τόνισε πως περιμένει με εμπιστοσύνη τις αποφάσεις της ελληνικής δικαιοσύνης για τις δικαστικές περιπέτειες του Μαρινάκη.

Στον Μελισσανίδη τέθηκε το ζήτημα των «επενδύσεων» και των χρημάτων που πέφτουν στην ομάδα. «Θυμάται κανείς σε ποια κατάσταση ήταν η ΑΕΚ; Θυμάται πως είχε διαλυθεί η ? ΑΕ σε όλα τα επίπεδα; Καταφέραμε να φτιάξουμε μια υγιή εταιρεία, που θα είναι πρότυπο για όλους. Δεν θα εξαρτάται από κανέναν. Σας το λέω και τώρα. Εάν βρείτε κάποιον που θα βάλει ένα ευρώ περισσότερα από όσα μπορώ να διαθέσω, ας έρθει να πάρει αύριο την ΑΕΚ».

Ιδιαίτερα αισιόδοξος εμφανίστηκε ο Μελισσανίδης και για το θέμα του γηπέδου. «Μετά τις επαφές που είχαμε την περασμένη εβδομάδα, το πράγμα άρχισε να παίρνει τον δρόμο του. Εχουμε το δίκιο με το μέρος μας. Δεν ζητάμε τίποτε τρελό. Να χτίσουμε το σπίτι μας, εκεί που ήταν το γήπεδο μας. Θα πάμε καλά. Σε λίγο καιρό θα είμαστε έτοιμοι απ’ όλα».

 

Βαζω εγω αυριο 1(ενα)ευρω..ΜΟΥΝΟ? ΑΝΑ Α? Ο ΑΥΡΙΟ Η ΑΕΚ ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ...

Τι ζουμε ρε μαλακες..

Link to comment
Share on other sites

Είχε λέει κλεισμένο τον ιμπίσεβιτς που υπέγραψε στην χέρτα με 1,5 χαρτί αλλά δεν τον ήθελε ο άβερελ γιατί δεν παίζει μαν του μαν.

Τι σουρεαλισμό ζω ρε θεέ με αυτή την ομάδα.

Ουτε με Ξενιαδη δεν θα διαβαζαμε τετοια. Ειλικρινα το πιστευω.
Link to comment
Share on other sites

Επίσης ο άρθο είναι η μετενσάρκωση του γκαμάρα.

Κόβει το μάτι του ξεφτίλα όπως με τον ψυχάκια.

Link to comment
Share on other sites

λεμε τωρα.. Απλα μαλλον ο Μελισσανιδης θελει αγκαλιτσα και τσωπα τσωπα και οχι μην φυγεις θα κρεμαστουμε. Βαλε 5εκ ρε σκατοφλωρε και ασε τα σαπια.

δε λεω μωρε μονο για σενα.

Και απο ποιον θα πιεστει ο μελ να φυγει, να βρει καναν καλο, να διωξει το μπαγιεβιτς η ξερω γω τι αλλο?

 

Δηλαδη, αν πει ας πουμε αυριο, οτι τερμα ο πριγκηπας, στη θεση του μπαινει ο στυλιανοπουλος, θα αλλαξει κατι στην εικονα του κοσμου στο γηπεδο?

Θα ειναι πιο ζωηρο το πεταλο? 

το πολυ πολυ να ερθουν και κανα δυο παραπανω ΚΜιτες που το χουν κοψει. Μεχρι εκει.

Χωρια που αυτοι που θα στραβωσουν παιζει να ναι και περισσοτεροι.

Edited by aris2168
Link to comment
Share on other sites

Είχε λέει κλεισμένο τον ιμπίσεβιτς που υπέγραψε στην χέρτα με 1,5 χαρτί αλλά δεν τον ήθελε ο άβερελ γιατί δεν παίζει μαν του μαν.

Τι σουρεαλισμό ζω ρε θεέ με αυτή την ομάδα.

Ειχε κλέισει και ο Αγγελοπουλος Jrue Holiday μαθαινω αλλα το ακυρωσανε γιατι δεν χτυπαγε καλα φαουλ.

Link to comment
Share on other sites

Στο κομμάτι με τον Ibisevic λύγισα κι εγώ. Νομίζω δεν υπάρχει σωτηρία, τα πράματα έχουν όπως τα λέει ο Στυλιανόπουλος. Καλή μετριότητα. Εις υγείαν.

Link to comment
Share on other sites

 

Τα…απόνερα του ντέρμπι και οι προσβλητικές δηλώσεις του Μαρινάκη για την ΑΕΚ και τον Μελισσανίδη, δεν θα μπορούσαν να μην απασχολήσουν τη χθεσινοβραδινή συζήτηση με την Original. «Αν εσείς είστε στεναχωρημένοι μία φορά, εγώ είμαι δέκα. Με πίκραναν πολύ όσα έγιναν. Είμαι ο πιο δυστυχισμένος από όσα έγιναν. Θα κάνω ότι χρειάζεται για να πάρουμε αγωνιστική εκδίκηση», είπε ο Μελισσανίδης που τόνισε πως περιμένει με εμπιστοσύνη τις αποφάσεις της ελληνικής δικαιοσύνης για τις δικαστικές περιπέτειες του Μαρινάκη.
Στον Μελισσανίδη τέθηκε το ζήτημα των «επενδύσεων» και των χρημάτων που πέφτουν στην ομάδα. «Θυμάται κανείς σε ποια κατάσταση ήταν η ΑΕΚ; Θυμάται πως είχε διαλυθεί η ? ΑΕ σε όλα τα επίπεδα; Καταφέραμε να φτιάξουμε μια υγιή εταιρεία, που θα είναι πρότυπο για όλους. Δεν θα εξαρτάται από κανέναν. Σας το λέω και τώρα. Εάν βρείτε κάποιον που θα βάλει ένα ευρώ περισσότερα από όσα μπορώ να διαθέσω, ας έρθει να πάρει αύριο την ΑΕΚ».
Ιδιαίτερα αισιόδοξος εμφανίστηκε ο Μελισσανίδης και για το θέμα του γηπέδου. «Μετά τις επαφές που είχαμε την περασμένη εβδομάδα, το πράγμα άρχισε να παίρνει τον δρόμο του. Εχουμε το δίκιο με το μέρος μας. Δεν ζητάμε τίποτε τρελό. Να χτίσουμε το σπίτι μας, εκεί που ήταν το γήπεδο μας. Θα πάμε καλά. Σε λίγο καιρό θα είμαστε έτοιμοι απ’ όλα».
 
Βαζω εγω αυριο 1(ενα)ευρω..ΜΟΥΝΟ? ΑΝΑ Α? Ο ΑΥΡΙΟ Η ΑΕΚ ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ...
Τι ζουμε ρε μαλακες..

 

Εγώ βάζω δύο (2) ευρώ.

Δικιά μου η ΑΕΚ κουφάλες.

Link to comment
Share on other sites

αυτος ο υποτιθεμενος διαλογος, γεματος απο υπεκφυγες, ψεμματα και μεταθεση ευθυνων εχει γινει κατ ιδιαν με ατομα απο την R υποτιθεται?

 

το συμπερασμα ποιο ειναι? Ενταξει προεδρε, δε τρεχει τιποτα, προχωραμε?

Link to comment
Share on other sites

Εγω βαζω 150εκ, βαζει αλλα 150εκ ο Μελισσανιδης και σηκωνουμε ΤσουΛι του χρονου.

Link to comment
Share on other sites

Μας περνανε για ιθαγενεις ο απατεωνας και οι κεφτεδες.? ου να τους γαμηθουν τα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Ειχε κλέισει και ο Αγγελοπουλος Jrue Holiday μαθαινω αλλα το ακυρωσανε γιατι δεν χτυπαγε καλα φαουλ.

Ελα πες,πού τον έμαθες τον holiday?

Link to comment
Share on other sites

Ελα πες,πού τον έμαθες τον holiday?

Γκουγκλαρα ΓιουΕσΕη Νατιοναλ Μπασκετμπολ τημ και διαλεξα στην τυχη εναν με ενδειξη PG διπλα οπως ο Νωντας :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×