Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

πως προκυπτει ρεπορταζ του κεφτε;;  ηταν ενας απο τους 11; 

 

? ρεπει να ηταν κρυμμενος στο μ****ι της μανας του,η οποια σερβιρε τις μπυρες.

Link to comment
Share on other sites

Στην διάρκεια της συζήτησης ο Μελισσανίδης δεν μπόρεσε να κρύψει τον πολύ έντονο προβληματισμό του για την αγωνιστική πορεία της ομάδας. Είναι χαρακτηριστικό ότι κάποια στιγμή ένας οπαδούς του είπε για την μεγάλη στεναχώρια που πέρασε ο κόσμος της ΑΕΚ και του απάντησε «? όσοι είστε εδώ; Έντεκα; Η στεναχώρια όλων μαζί, είναι η μισή από αυτή που νιώθω εγώ. Όμως, να είστε σίγουροι ότι θα γίνει ότι πρέπει για να γίνει ξανά η ΑΕΚ μεγάλη».

 

Την συγκεκριμένη ατάκα, αλλά πιο... σχηματοποιημένη την είπε και λίγο αργότερα, όταν η συζήτηση έφτασε στο ποδοσφαιρικό τμήμα της ΑΕΚ και στο ρόστερ της, με τον Τίγρη να ξεκαθαρίζει ότι «να είστε σίγουροι ότι θα φύγει όποιος πρέπει και θα έρθει όποιος πρέπει για να γίνει η ΑΕΚ αυτή που όλοι μας θέλουμε». Τονίζοντας ότι αυτό αφορά και τον σχεδιασμό της ομάδας εν όψει της μεταγραφικής περιόδου του Ιανουαρίου.

 

Από εκεί και πέρα, ο Μελισσανίδης συζήτησε με τα μέλη της Original και για θέματα που αφορούσαν όσα συνέβησαν στον μεταγραφικό σχεδιασμό της ομάδας το περασμένο καλοκαίρι. Ο Τίγρης αναγνώρισε λάθη, λέγοντας ωστόσο ότι εκείνος είχε ζητήσει από όλους να γίνουν όσα χρειάζονται για να είναι πλήρης η ομάδα. Φυσικά, συζητήθηκε ιδιαίτερα και το θέμα μη απόκτησης επιθετικού, που βρίσκεται... σταθερά στην επικαιρότητα από το καλοκαίρι μέχρι σήμερα. Ο Μελισσανίδης ρωτήθηκε και για συγκεκριμένες περιπτώσεις παικτών, όπως για παράδειγμα αυτή του Λάφερτι, επιβεβαιώνοντας ότι η ΑΕΚ μπορούσε να τον κλείσει στην αυλαία των μεταγραφών, αλλά δεν κάλυπτε τα «θέλω» του Δέλλα.

 

Βέβαια, μπορεί στην επικαιρότητα να βρίσκεται το αγωνιστικό, όμως οι δύο πλευρές συζήτησαν και για το θέμα της κατασκευής της «Αγιά Σοφιάς», με τον Τίγρη να παρουσιάζεται σίγουρος ότι το επόμενο διάστημα θα γίνουν τα βήματα που πρέπει για να ξεκινήσουν οι εργασίες, καθώς η ομάδα έχει καταφέρει έως τώρα να ξεπεράσει όλα τα εμπόδια.

 

 

 

 

 

Αυτα λοιπον για να τα βλεπουμε.

 

Εγραψα "πιο ωραιοποιημενα" γιατι ακομα κι απο αυτα δεν προκυπτει οτι θα βαλει λεφτα.

 

Τωρα το ποιος πρεπει να φυγει και ποιος πρεπει να ερθει για να γινει κατα την γνωμη του μεγαλη η ΑΕΚ, λιγο ρολο βαραει. Μπορει πχ να φυγει ο ? λατελλας και να ερθει ο Ροβας πισω και κατα την γνωμη του να γινει μεγαλη η ΑΕΚ.

Επισης οτι το καλοκαιρι μπορουσαν να κανουν ο,τι θελουν αλλα δεν το εκαναν, ειναι για να γελανε κι οι πετρες. Δλδ εδινε αυτος 10 μυρια κι αυτοι αποφασισαν να ξοδεψουν μηδεν. Τι να κανει, το δεχτηκε...

 

Γαμησε μας ρε ψιψινο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

πως προκυπτει ρεπορταζ του κεφτε;;  ηταν ενας απο τους 11; 

 

ειμαι σίγουρος οτι αυτά ήταν τα ακριβη λόγια του μελ

 

Σε καμμιά περίπτωση δεν θα είπε κανά "μη μου πρήζετε τ'αρχίδια"...αποκλείεται.....δεν μας έχει συνηθίσει σε κάτι τέτοια εξάλου..

 

 

neeeeext...και τα λεφτά όλα στο ταμειο ε?

Link to comment
Share on other sites

? ρεπει να ηταν κρυμμενος στο μ****ι της μανας του,η οποια σερβιρε τις μπυρες.

ποιες μπυρες?

 

οτι ανεβασαν τα παιδιά απο το περίπτερο...

 

τόσα βάζει, δεν φτανουν τα 420 για όλα

Link to comment
Share on other sites

Ρε Αρη και τι να σου πουν δηλαδη οι οργανωμενοι παλι?

Να κανουν επισημανσεις για τα ξεκαθαρα που βλεπουν και οι τυφλοι?

 

Ολοι σκεπτικοι και μαραμενοι εφυγαν με την ηττοπαθεια και τη μετριοπαθεια του Μελ.

 

Απλα δεν..

 

Για μενα το τοσα μπορω,τοσα κανω

Κλεινει αλλη μια περιοδο ελπιδας και προσμονης.

 

Θελει τρομερη σκεψη να μπει στο μυαλο μου

? ως η ΑΕκ που μεγαλωσα μαζι της με τοσα πρωταθληματα

θα πρεπει να ζησει τελικα μια ζωη με την μετριοτητα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καθε μερα που περναει με το τζαμπατζη στο τιμονι ειναι μια μερα χαμενη.Δεν υπαρχει σωτηρια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? άντως είναι απίστευτο να έχουν συμβεί όλα αυτά τις τελευταίες μέρες και οι γνήσιοι να τον ρωτούν για τον...λάφερτι.

Φαντάζομαι ερωτήσεις του στυλ "λεφτά γιατί δεν βάζεις και μας έχεις με μπάτζετ ατρόμητου?" ούτε καν πέρασαν από το μυαλό τους.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη Στυλιανοπουλε η ΑΕΚ θα ζησει στην μετριοτητα επειδη τοσα μπορει ο Μελισσανιδης;

Link to comment
Share on other sites

Ρε Αρη και τι να σου πουν δηλαδη οι οργανωμενοι παλι?

Να κανουν επισημανσεις για τα ξεκαθαρα που βλεπουν και οι τυφλοι?

Ολοι σκεπτικοι και μαραμενοι εφυγαν με την ηττοπαθεια και τη μετριοπαθεια του Μελ.

Απλα δεν..

Για μενα το τοσα μπορω,τοσα κανω

Κλεινει αλλη μια περιοδο ελπιδας και προσμονης.

Θελει τρομερη σκεψη να μπει στο μυαλο μου

? ως η ΑΕκ που μεγαλωσα μαζι της με τοσα πρωταθληματα

θα πρεπει να ζησει τελικα μια ζωη με την μετριοτητα.

? ες καμια λεπτομερεια ακομα αν ξερεις και θες, γιατι οι αρδ γραφουν ο,τι να ´ναι..
Link to comment
Share on other sites

Ο Τσακίρης τα λέει όπως ο Κ.Κ. πάντως.

 

Βέβαια όλοι λένε οτι η συνάντηση τελείωσε "λίγα λεπτά πριν" οπότε περιμένουν και άλλες ατάκες από την συνάντηση.

 

Εννοείται βέβαια πως πιστεύουμε Μπαναώτη Στυλιανόπουλο και ευχόμαστε ψόφο σε  τσάτσους.

Link to comment
Share on other sites

Α, για να μην το ξεχάσω.

Για το θέμα της Αγιάς Σοφιάς εμφανίστηκε φοβερά αισιόδοξος.

 

ΤΗΝ ΜΑΝΤΟΝΑ ΣΟΥ ΚΑΡΙΟΛΗ.

Link to comment
Share on other sites

? άντως είναι απίστευτο να έχουν συμβεί όλα αυτά τις τελευταίες μέρες και οι γνήσιοι να τον ρωτούν για τον...λάφερτι.

Φαντάζομαι ερωτήσεις του στυλ "λεφτά γιατί δεν βάζεις και μας έχεις με μπάτζετ ατρόμητου?" ούτε καν πέρασαν από το μυαλό τους.

? αλι βρηκες την ευκαιρια να κραξεις την R

Και μαλιστα βασιζομενος σε ρεπορταζ Κετσε.

Ο,τι ναναι.

Δεν κρυβεται η εμπαθεια σου με τιποτα Τολη,ξεχειλιζει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα σχολιασω γιατι θα γινω κακος και σεβομαι το οτι καποια παιδια εδω μεσα τον πιστευαν για χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Ο Τσακίρης τα λέει όπως ο Κ.Κ. πάντως.

 

Βέβαια όλοι λένε οτι η συνάντηση τελείωσε "λίγα λεπτά πριν" οπότε περιμένουν και άλλες ατάκες από την συνάντηση.

 

Εννοείται βέβαια πως πιστεύουμε Μπαναώτη Στυλιανόπουλο και ευχόμαστε ψόφο σε Μελισσανίδη και τσάτσους.

Εμάς τώρα ποιά είναι η σκορδοκαίλα μας?

? οιές ατάκες ειπώθηκαν στη συνάντηση?

Link to comment
Share on other sites

Ε, γραψε ρε Στυλ τι στον πεο ειπωθηκε... Να μην αδικησουμε και κανεναν, σοβαρα το λεω.

Link to comment
Share on other sites

πηγε δλδ στην συναντηση τους μολυνε την ατμοσφαιρα με το πουρακι του επλιζω την σταχτη να την εριχνε σε τασο και οχι κατω και μετα καλη σας νυχτα .

Edited by gybe21
Link to comment
Share on other sites

"Δεν μπορω να κοιμηθω 3 βραδυα, η ομαδα ηταν τσιρκο Μεντρανο" κλπ

Απο aek1924.

 

Τα υπολοιπα τα ιδια με aek365.

Link to comment
Share on other sites

"Δεν μπορω να κοιμηθω 3 βραδυα, η ομαδα ηταν τσιρκο Μεντρανο" κλπ

Απο aek1924.

Τα υπολοιπα τα ιδια με aek365.

Γιατι δεν ανοιγει ακαου στο ΚΜ να τα λεμε τα βραδια;

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανίδης δεν έκρυψε πως είναι «σκασμένος» από την εικόνα της ομάδας στο ντέρμπι και τη βαριά ήττα. «Δεν μπορώ να κοιμηθώ τρία βράδια. Δεν μπορώ να πιστέψω τι έγινε. Δεν ήταν εικόνα αυτή. Η ομάδα ήταν τσίρκο Μεντράνο. Να ξέρετε, πως αυτό δεν πρόκειται να επαναληφθεί. Οποιος δεν κάνει σωστά τη δουλειά του, όπως και να λέγεται, δεν πρόκειται να μένει στην ομάδα», ήταν το μήνυμα του.

Τα ερωτήματα ήταν συνεχόμενα: «τι θα γίνει με τον Δέλλα;» ρωτήθηκε ο Μελισσανίδης. «Ο Δέλλας είναι στοίχημα για εμένα και την ΑΕΚ. Είναι καλό παιδί και θέλω να βγάλουμε έναν προπονητή δικό μας. Αλλά περιμένω να βλέπω την ομάδα όπως πρέπει. Εχει κάποιες εμμονές με το ρόστερ, με την ομάδα που ανέβηκε τις κατηγορίες. Αλλά η ΑΕΚ έχει απαιτήσεις».

Το κεφάλαιο μεταγραφών δεν θα μπορούσε να μείνει εκτός: «Για ποιες μεταγραφές με ρωτάτε; Δέκα κάναμε το καλοκαίρι και δεν παίζει κανείς. Εχετε δει κανέναν; Ο Μπουονανότε όλο βγαίνει, ο Σιμόες δεν κάνει; Ο Αρθο είναι παικτάρα και θα το δείτε. Οποιον μου ζήτησαν τον έφερα», είπε ο Μελισσανίδης που τοποθετήθηκε και για το ζήτημα της απόκτησης σέντερ φορ: «Ημασταν κοντά σε συμφωνία με τον Ιμπίσεβιτς και τον Λάφερτι, αλλά μου είπαν πως δεν ταίριαζαν με αυτό που θέλαμε να παίξουμε, δεν έκαναν μαν του μαν». Και κατέληξε για το μέλλον: «Θα γίνει ό,τι πρέπει τον Γενάρη. Εγώ στην ομάδα δεν θέλω να ανακατεύομαι. Ο,τι μου πουν θα γίνει».

 

Enwsi.gr

Link to comment
Share on other sites

? αλι βρηκες την ευκαιρια να κραξεις την R

Και μαλιστα βασιζομενος σε ρεπορταζ Κετσε.

Ο,τι ναναι.

Δεν κρυβεται η εμπαθεια σου με τιποτα Τολη,ξεχειλιζει.

Τα θέματα με τον πούστη είναι 2:

α)χρηματοδότηση

β)χρηματοδότηση

 

Του ζάλισαν τον πούτσο με το συγκεκριμένο θέμα?

Αν ΝΑΙ τότε παίρνω ό,τι είπα πίσω

Να τον ζάλισαν όμως ε?

2 ώρες ανάκριση τον πούστη και αν είπε όπως λες "τόσα μπορώ" έπρεπε να του πουν άμα δεν μπορείς να πα να γαμηθείς και να σηκωθούν να φύγουν.

Δεν φτάνει που νομιμοποιούν με την παρουσία τους έναν ανύπαρκτο τζαμπατζή πρέπει να ανεβάζουμε την πίεση διαβάζοντας τα γλυκανάλατα από τους κεφτέδες.

Link to comment
Share on other sites

Να ξερετε ζουμε το θεατρο του παραλογου. Αν υποψιαστω οτι απο τον Μελισσανιδη λειπει λιγη αγαπη θα πεθανω,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×