Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Amd εξήγησε αν θες λίγο τί ακριβώς πειράζει τον ψυχισμό του ΑΕΚτζή να καταλάβουμε για ποιο λόγο ακριβώς παρουσιάζεται ως περίεργος.

Link to comment
Share on other sites

? ροφανώς και δεν θα επενδύσει κανείς σε στημένο πρωτάθλημα. Όμως ακόμα κι αυτό οδεύει προς το τέλος του. Δηλαδή δε μπορεί να συνεχιστεί η κατάσταση σε τέτοιο χάλι, θα το τελειώσουν κάποια στιγμή.

 

Και όταν το τελειώσουν θα είναι εκεί ο Ιβάν να μοιράσει την τράπουλα και εμείς θα ξύνουμε παπάρι χάνοντας και την επόμενη τάξη πραγμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Amd εξήγησε αν θες λίγο τί ακριβώς πειράζει τον ψυχισμό του ΑΕΚτζή να καταλάβουμε για ποιο λόγο ακριβώς παρουσιάζεται ως περίεργος.

 

σοβαρα δεν καταλαβες ? αμα μας θεωρησουν πελατες χαλιομαστε, αμα προσπαθουν να μας κοψουν τα σουλατσα χαλιομαστε, 100000 παραδειγματα υπαρχουν εγω δεν λεω λαθος η σωστο ομως ειναι πραγματικοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι οτι στο πολύ άμεσο μέλλον, δεν υπάρχει "διάδοχη" κατάσταση, αλλά ακόμα και να υπήρχε δε νομίζω ο βοκτάς να ήταν πρόθυμος να παραδώσει τα κλειδιά σε κάποιον άλλον. Και μάλιστα χωρίς κάποιο σοβαρό αντίτιμο(?), μιας και τώρα η ομάδα έχει (έχει?) και πλεονάσματα.

 

Οπότε, βγάζουμε απο το μυαλό μας οποιοδήποτε μελλοντικό σχήμα στο οποίο δεν περιλαμβάνεται ο φίλαθλος και ο γυρίνος (μόνο ο έξω απο δω θα χωρίσει αυτό το ζευγάρι). Όλοι οι άλλοι θεωρώ οτι είναι αναλώσιμοι...κάπου εδώ να ευχαριστήστουμε τον κ. Δέλλα για την προσφορά του, καθώς είναι ο πρώτος που θα του πέσει ο κλήρος για να φαγωθεί (οέ-οέεεεε-οε-οε). Το πότε θα γίνει αυτό, είναι άλλο θέμα, απλώς είναι πασιφανές οτι είναι το πρώτο που θα συμβεί.

 

Οπότε, προχωράμε με το πλάνο της διαχείρισης των εσόδων που παράγει (ακόμα) το brandname "ΑΕΚ" υπό την καθοδήγηση, τον άερα και το status που αποπνέει ακόμα το όνομα του βοκτάς...Εξτραδάκι τυχόν αγωνιστικές "επιτυχίες" που μέχρι πριν κάποια χρόνια τις θεωρούσαμε αυτονόητες-πχ, έξοδος στην ευρώπη- ή να προκύψουν ταυτόχρονα τρελά λαβράκια απο τα πανέρια που ψωνίζει η ομάδα. Απο αυτά του "οτι πάρεις 100 "(χιλ/χρόνο στην καλύτερη).

 

Και εννοείται οτι θα εξαρτώμαστε πάντα απο τα κολλήματα του γυρίνου, τα κολλήματα του μαν-του-μαν-δώρου γνώστη του ποδοσφαίρου Μελ, τα κολλήματα του όποιου Δέλλα με τα "παιδιά που στήριξαν", απο τα κολλήματα του κάθε αρδ που γράφει μια μαλακία και γίνεται ευαγγέλιο στα χείλη των άλαλων αεκιτζήδων, απο τα κολλήματα της τύχης (που είναι κολλημένη στο "πάρε τ'αρχίδια μου κωλοαεκ") και γενικότερα απο τα κολλήματα του καθενός... Εξάλου, αυτή η ομάδα, είναι χτισμένη στα κολλήματα. Γι'αυτό ίσως είναι κόλλημα και η ίδια.

 

Σε αυτήν την περίπτωση και εφόσον είναι πλέον δεδομένο και απο τα πλέον επίσημα φίλαθλα χείλη οτι η ομάδα πάει με το θέσφατο "έσοδα-έξοδα", καλούμαστε προσωπικά ή/και συλλογικά, να επιλέξουμε την πορεία την οποία θα ακολουθήσουμε.

 

  1. Υπάρχει η φωνή της λογικής που λέει οτι ελείψει επενδυτή ή άλλου ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ, στηρίζουμε για να μην γαμηθεί το ΣΩΜΑΤΕΙΟ, με διαρκείας, με εισιτηριάκια με παρουσία κτλ, γιατί υποτίθεται οτι, τα έσοδα που παράγει η ομάδα πάνε για να καλύψουν τις όποιες ανάγκες της (+κάβα για το γήπεδο). Οπότε μόκο και προχωράμε. Εξάλου, δεν είναι εποχή για οικονομικά ανοίγματα...
  2. Υπάρχει και η άλλη φωνή της λογικής που λέει οτι όσο παραμένει αυτό το πλάνο και μάλιστα με τις τύχες της ομάδας να τις χειρίζεται ο πολυάτεκνος σερβοβοσνιοελληνας, δεν πατάμε γήπεδο, παρά μόνο όταν και αν δούμε μπαλίτσα και η ομάδα δεν είναι κενή στόχων απο οκτώβρη μήνα. Δεν βοηθάμε αυτό το σίχαμα να προχωρήσει άλλο, δεν βάζουμε τα χεράκια μας να βγάλουμε τα ματάκια μας κ.ο.κ.  Οπότε, αποχή και καναν αγώνα απο τηλεόραση. Και το επιχείρημα περί κακής οικονομικής εποχής, καταρρίπτεται απο τον μπουγατσομάχο παντοφλά, που αν και με δάνεια στην παε, ξεχρέωσε την ομάδα και σπάει τον "νόμο" περί μη επενδύσεων και μάλιστα σε ένα brandname σαφώς κατώτερο απο αυτό που έχουμε εμείς (ακόμα).
  3. Υπάρχει και τρίτη φωνή της λογικής που λέει οτι είτε έτσι είτε αλλιώς, αυτό το πράγμα δεν αντέχεται πλέον, οπότε έχετε γεια βρυσούλες, λόγκοι βουνά ραχούλες. Στην τελική, και οικονομία θα κάνουμε και θα ηρεμήσει λίγο η πίεση και λεξοτανίλ θα σταματήσουμε να πίνουμε και θα έχουμε έξτρα 2-3 μέρες/βδομάδα στις οποίες να κάνουμε κάτι που πραγματικά μας ευχαριστεί περισσότερο απο το βλέπουμε/χριστοπαναγιάζουμε για την ΑΕΚ. Όπως πχ, να μας χώνουν πύρινες καρφίτσες στα νύχια. Και στην ερώτηση της νέας παρέας: "φίλε, τι ομάδα είσαι?", η απάντηση να είναι Honda ή Ferrari ξέρωγω.
  4. Υπάρχει και η φωνή του "παραλόγου" που λέει να πηγαίνουμε γήπεδο και να ξεκινήσουμε ανένδοτο-ανέκδοτο. Μόνο που αυτό έχει ξαναγίνει με όχι και τόσο θετικά αποτελέσματα, εξάλου κάτι τέτοιο έγινε και καταλήξαμε εν έτη 2015, με καθαρή παε, να συζητάμε τα ίδια που συζητούσαμε πριν δεν ξέρω και γω, πόσα χρόνια. Τουλάχιστον τότε, δεν είχαμε αυτές ΤΗΝ τιτανοτεράστια κηλίδα στην ιστορία μας. Μπορεί όμως τσαλακώνοντας το image του "παντοδύναμου" τίγρη, να αναγκαστεί να αλλάξει ρότα και να βγει σε κάτι καλό. Το μόνο σίγουρο σε αυτό οτι θα βρούν τον μπελά τους ορισμένοι "υποκινητές"... Δεν με χαλάει και αυτή η επιλογή, αν και δεν θεωρώ οτι έχει σοβαρές πιθανότητες είτε να συμβεί είτε να συμβεί και να πετύχει κάτι. 

 

 

 

Όλη η παραχαραγμένη πλέον ιστορία της ΑΕΚ, έγινε για λίγα ψωρομύρια για το μέγεθός της και για την προοπτική του (θου κύριε) κωλογηπέδου. Νισάφι πια. Λες και το γαμημένο αποτελεί την κολυμβήθρα του Σιλωάμ δια κάθε νόσον και κάθε μαλακίαν (και είναι αρκετή).............

 

Όλο μαλακίες γράφω, βαρέθηκα, κουράστηκα.

 

 

 

 

υγ. αμιντιντί, θα βάλουμε εκδρομή το σάββατο?

Edited by DiK
  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

για να τελειωνουμε.

 

 

Δεν υπαρχει ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ που να περιμενε (το 2009 πχ) οτι ο Μελισσανιδης θα ηταν αυτος που βλεπουμε, ωστε να νιωθει δικαιωμενος. Ολοι τον περιμεναν στην καλυτερη επιπεδου Κοκκαλη και στην χειροτερη επιπεδου Ιβαν Σαββιδη.

 

Δεν το ειπε απο day one οτι θα ειναι διαχειριστης, ή μαλλον το ψιλονιαουρισε, ΑΛΛΑ εβαλε γυρω-γυρω (και εκεινη την μερα και αργοτερα) διαφορες γαρνιτουρες τυπου οτι θα τους γαμησει τα πεταλα. επομενως μας μπερδευε συνεχως.

 

Ακομα και ΧΘΕΣ εβαλε διαφορες γαρνιτουρες, εστω και αστειες με βαση αυτα που διαβαζουμε. Αλλα τις εβαλε.

 

Συγνωμη αν ξεχναω κανεναν, αλλα νομιζω οτι μαζι με τον ΧΑΜ? Ο ειμαι ο νο1 κραχτης για την ανυπαρξια του και την απλη διαχειριση, γιατι το μυριστηκα απο την Γ' εθνικη το θεμα κι εκραζα απο το καλοκαιρι του 2013. Αλλα αυτο τι να λεει δλδ? Οτι δεν πρεπει να σοκαρομαι καθημερινα με αυτα που λεει και κανει ο απατεωνας? Οτι οκ, μας το ψιλο-ειπε, το καταλαβα απο τοτε, αρα σημερα να ειμαι ευτυχισμενος παρα τα ντορτια του Βαγγελα? τι ακριβως?

 

οσο για το παρεακι 2004 αποψη μου ειναι οτι ουτε για αστειο δεν εφυγαν μονο λογω Μελισσανιδη ουτε μονο λογω κραξιματος, αλλα μην επανερχομαστε σε αυτα.

 

 

Αυτα περι παρελθοντος.

 

Τωρα για το μελλον. "Να πιεστει να βαλει λεφτα αλλιως να παρει πουλο" ψηφισα στο πολλ.

 

Γιατι να φυγει? για να μην νομιζει οτι με κοροιδευει με την κουτοπονηρια του. γιατι περαν του οτι ειναι τζαμπατζης ειναι και ασχετος απο ποδοσφαιρο 2015. γιατι τελικα μπορει γενικοτερα να ειναι πιο επικινδυνος απο οσο φανταζομασταν μεχρι σημερα.

 

Για μενα το ιδανικο  θα ηταν να πιεστει να βαλει ανοιχτο προσκλητηριο για επενδυτες κι αν δεν εμφανιστει κανενας, να συνεχισει ο ιδιος (εφοσον θελει βεβαια). Γιατι προχθες κατι νιαουρισε οτι "η ΑΕΚ εχει διοικηση" κλπ. Καλο ειναι να τα ξεκαθαρισουμε ολα αυτα λοιπον. 

 

 

 

Αφου εισαι διαχειριστης κυριε, εισαι προσωρινη διοικηση και βγαζεις Ε? ΙΣΗΜΩΣ ανοιχτο προσκλητηριο προς επενδυτες.-

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα δεν καταλαβες ? αμα μας θεωρησουν πελατες χαλιομαστε, αμα προσπαθουν να μας κοψουν τα σουλατσα χαλιομαστε, 100000 παραδειγματα υπαρχουν εγω δεν λεω λαθος η σωστο ομως ειναι πραγματικοτητα.

 

Δεν νομίζω ότι χαλιέται ο ΑΕΚτζής αν τον αντιμετωπίσουν ως πελάτη, αρκεί να κρατούν την συναισθηματική φλόγα αναμμένη κιόλας γιατί όπως έχουμε πει οι ? ΑΕ είναι ειδικές περιπτώσεις ΑΕ. Τέλος πάντων προσωπική άποψη ότι όσοι πέρασαν από τον προεδρικό θώκο της ΑΕΚ από το 1996 και μετά δεν τον έχουν σεβαστεί τον ΑΕΚτζή (με εξαίρεση τα πρώτα 3 χρόνια Ντέμη ίσως). Επίσης μονίμως στην ΑΕΚ άλλα λένε στον κόσμο και άλλα κάνουν. Αυτό είναι λογικό κάπου να σε εκνευρίζει. Θέλει και μια συνέχεια και συνέπεια ο οπαδός-πελάτης. Δεν γίνεται να του λες για νεανική ομάδα επί Ντέμη και μετά να την γερνάς (και καλά πες τότε ήταν οι εποχές τέτοιες και πίεζε ο κόσμος με τον Μελισσανίδη να σιγοντάρει). Δεν γίνεται μετά τον Φερέρ να του φέρνεις Δώνη. Δεν γίνεται να πουλάς Κυριάκο τελευταία μέρα μεταγραφών. Δεν γίνεται να αφήνεις Μανωλά-Τζιμπούρ να πάνε στον άμεσο ανταγωνιστή σου τσάμπα, δεν γίνεται να πέφτεις αγωνιστικά στην Β' και από εκεί στην Γ για να γυρίσεις να τους γαμήσεις στο γήπεδο σου, να γυρνάς να τρως 4, να μην έχεις ούτε άδεια για το γήπεδο, να λες μετά την περιπέτεια στο κόσμο στην Γ και στην Β, πως θα πάρεις παίχτες, να ξεροσταλιάζει 1εκ κόσμος για έναν Λάφερτι (για όνομα δηλαδή του Θεού) και να του λες τελευταίο νανοσεκόντ της μεταγραφικής περιόδου "sorry δεν θα πάρουμε κανέναν", να αποφασίζεις να στηρίξεις έναν νέο "προπονητή" μέχρι να γίνει προπονητής και να τον αδειάζεις 7η αγωνιστική επειδή έχασε Τούμπα-Καραϊσκάκη.

 

Ξέρω ότι κουράζω αν και τα παραπάνω δεν είναι ούτε το 5% όσων έχουμε ζήσει την τελευταία δεκαετία και μόνο, συμφωνώ ότι ο ΑΕΚτζής είναι μαλάκας πολλές φορές, όμως δεν είναι παρανοϊκός και αν κάποιες φορές φέρεται συναισθηματικά ανάπηρα γι αυτό δεν φταίει μόνο αυτός. Εγώ απορώ που δεν τα χει σπάσει όλα ακόμα και συνεχίζει να στηρίζει έστω τόσο.

 

Δηλαδή ρε πούστη μου πόσο δύσκολο είναι να φέρουν έναν σοβαρό άνθρωπο με κύρος να αναλάβει το ποδοσφαιρικό τμήμα για 5 χρόνια, να του δώσουν 7-8εκ (όχι από την τσέπη τους, από την τσέπη του κόσμου) να παρουσιάσει έργο και μια νέα σχολή ΑΕΚ και κάποιον άνθρωπο να τρέξει επαγγελματικά την ? ΑΕ σε οργανωτικό επίπεδο. Δηλαδή ? ΟΣΟ δύσκολα και εξωγήινα πράγματα ζητάμε γαμώ την Μαντόνα μου γαμώ;

 

Έλεος (όχι σε εσένα)

Link to comment
Share on other sites

αγαπητε βαγγελη μπασκετ και καπακια ποδοσφαιρο γιατι οσο μας πληγωνεις τοσο μας πορωνεις.  :lol:

 

μπουκ η ιστορια με τον οσους διοικησαν απο το 1993 και μετα αυτο εδειξε

 

η ενικ σε χαλουσε σε υπερχρεωνε και ειναι απροσωπη πολυεθνικη κτλπ

ο κοντος ειναι ρουφιανος μας βλεπει πελατες και μας αλλαξε το dna

ο νοτιας ηταν αμετοχος και εβαζε μονο λεφτα χωρις να ασχολειτε 

κτλπ κτλπ κτλπ

 

διαβασες τους 6 στοχους του ανθρωπου που θελουεμ στην ΑΕΚ και πες μου εναν ανθρωπο που μπορει να συνδιασει και τα 6 

 

εγω την απαντηση την ξερω

 

και επειδη ειμαι βαρια αρρωστος στις επιλογες του ντικ θα επελεγα το 3 αλλα ειναι πλεον αργα και μονιμα επιλεγω το 1

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

 

ketsetzoglou - 20/10/2015 10:46
Καλημέρα. Δεν υπάρχει περίπτωση να φύγει ο Μελισσανίδης.
 
 
ΟΚ κλείδωσε :D
Link to comment
Share on other sites

Zastre pantos kata ta fainomena o anthropos asxoleitai telika k me thn omada. Ton eixes adikhsi.

 

Telika o ibisevic tha evaze thn omada 1misi xarti mesa i aplos exoume kava gia tou xronou?

Link to comment
Share on other sites

Είχε κλείσει ο Μελισσανίδης David Luiz, Marco Reus και Robert Lewandowski και ο Δέλλας δεν ήθελε. Επέμενε σε Άρθο για να παίζει ο Άνταμ, σε ? λατέλλα και σε Κρισάντους.

Link to comment
Share on other sites

Είχε κλείσει ο Μελισσανίδης David Luiz, Marco Reus και Robert Lewandowski και ο Δέλλας δεν ήθελε. Επέμενε σε Άρθο για να παίζει ο Άνταμ, σε ? λατέλλα και σε Κρισάντους.

 

 

Κάτι έγινε πάντως εκεί. Όχι αυτό αλλά περίπου κάτι τέτοιο έγινε. ? ερισσότερα δεν λέω, αν θέλει ας το γράψει αυτός που μου το είπε.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι έγινε πάντως εκεί. Όχι αυτό αλλά περίπου κάτι τέτοιο έγινε. ? ερισσότερα δεν λέω, αν θέλει ας το γράψει αυτός που μου το είπε.

 

Το καλοκαίρι ή χτες; Αν κάτι έγινε ας σουταριστεί ο Δέλλας κανένα πρόβλημα. Αλλά να έρθει ο Φέλιξ Μάγκατ ή ο Γκους Χίντινγκ ας πούμε μπας και κάτσουμε να μελετήσουμε λίγο ποδόσφαιρο και τελειώσουμε με τους φλώρους.

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο θα βγει η ανακοινωση απο τον κεφτε για τη στηριξη του Δελλα.Δεν τον κουναει κανενας τον ψηλο.Και το Νοτε τερματοφυλακα να βαλει θα του κλασουν μια μαντρα.

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο θα βγει η ανακοινωση απο τον κεφτε για τη στηριξη του Δελλα.Δεν τον κουναει κανενας τον ψηλο.Και το Νοτε τερματοφυλακα να βαλει θα του κλασουν μια μαντρα.

 

Τον κρατάει ο Δέλλας τον Μελισσανίδη από τότε με τον υποβιβασμό; Φοβάται ο Μελ μην πει ο Τράι αν φύγει καμιά χοντρή σαν τον Στέλιο με τα φώτα; Τί παίζει τελικά στην ΑΕΚ μας; 

Link to comment
Share on other sites

Ειναι φτηνος και υπακουος.Τοσο απλα.Δεν ειμαστε για πειραματα τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι φτηνος και υπακουος.Τοσο απλα.Δεν ειμαστε για πειραματα τωρα.

 

Ναι ΟΚ απλά απ ότι φάνηκε χτες μάλλον δεν γουστάρει να κράζουν τον ίδιο όλοι πλέον εκτός από Κετσετζόγλου-Καζατζόγλου. Αλλιώς δεν θα συναντούσε κανέναν

Link to comment
Share on other sites

Ναι ΟΚ απλά απ ότι φάνηκε χτες μάλλον δεν γουστάρει να κράζουν τον ίδιο όλοι πλέον εκτός από Κετσετζόγλου-Καζατζόγλου. Αλλιώς δεν θα συναντούσε κανέναν

 

Αυτες οι συναντησεις γινονται για να δειχνουν οτι και καλα υπαρχει διοικηση και για να δικαιολογει και ο πολυνικης το μισθο του.Α και για να γραφει ο κεφτες καμια μλκια να γεμιζουν οι σελιδες.

Link to comment
Share on other sites

για να τελειωνουμε.

 

 

Δεν υπαρχει ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ που να περιμενε (το 2009 πχ) οτι ο Μελισσανιδης θα ηταν αυτος που βλεπουμε, ωστε να νιωθει δικαιωμενος. Ολοι τον περιμεναν στην καλυτερη επιπεδου Κοκκαλη και στην χειροτερη επιπεδου Ιβαν Σαββιδη.

 

Δεν το ειπε απο day one οτι θα ειναι διαχειριστης, ή μαλλον το ψιλονιαουρισε, ΑΛΛΑ εβαλε γυρω-γυρω (και εκεινη την μερα και αργοτερα) διαφορες γαρνιτουρες τυπου οτι θα τους γαμησει τα πεταλα. επομενως μας μπερδευε συνεχως.

 

Ακομα και ΧΘΕΣ εβαλε διαφορες γαρνιτουρες, εστω και αστειες με βαση αυτα που διαβαζουμε. Αλλα τις εβαλε.

 

Συγνωμη αν ξεχναω κανεναν, αλλα νομιζω οτι μαζι με τον ΧΑΜ? Ο ειμαι ο νο1 κραχτης για την ανυπαρξια του και την απλη διαχειριση, γιατι το μυριστηκα απο την Γ' εθνικη το θεμα κι εκραζα απο το καλοκαιρι του 2013. Αλλα αυτο τι να λεει δλδ? Οτι δεν πρεπει να σοκαρομαι καθημερινα με αυτα που λεει και κανει ο απατεωνας? Οτι οκ, μας το ψιλο-ειπε, το καταλαβα απο τοτε, αρα σημερα να ειμαι ευτυχισμενος παρα τα ντορτια του Βαγγελα? τι ακριβως?

 

οσο για το παρεακι 2004 αποψη μου ειναι οτι ουτε για αστειο δεν εφυγαν μονο λογω Μελισσανιδη ουτε μονο λογω κραξιματος, αλλα μην επανερχομαστε σε αυτα.

 

 

Αυτα περι παρελθοντος.

 

Τωρα για το μελλον. "Να πιεστει να βαλει λεφτα αλλιως να παρει πουλο" ψηφισα στο πολλ.

 

Γιατι να φυγει? για να μην νομιζει οτι με κοροιδευει με την κουτοπονηρια του. γιατι περαν του οτι ειναι τζαμπατζης ειναι και ασχετος απο ποδοσφαιρο 2015. γιατι τελικα μπορει γενικοτερα να ειναι πιο επικινδυνος απο οσο φανταζομασταν μεχρι σημερα.

 

Για μενα το ιδανικο  θα ηταν να πιεστει να βαλει ανοιχτο προσκλητηριο για επενδυτες κι αν δεν εμφανιστει κανενας, να συνεχισει ο ιδιος (εφοσον θελει βεβαια). Γιατι προχθες κατι νιαουρισε οτι "η ΑΕΚ εχει διοικηση" κλπ. Καλο ειναι να τα ξεκαθαρισουμε ολα αυτα λοιπον. 

 

 

 

Αφου εισαι διαχειριστης κυριε, εισαι προσωρινη διοικηση και βγαζεις Ε? ΙΣΗΜΩΣ ανοιχτο προσκλητηριο προς επενδυτες.-

 

 

Το ψιλονιαούρισμά του ήταν αρκετό. Ο Κώστας κι εγώ τα γράφαμε, αλλά εγώ σίγουρα βαριέμαι να γράφω τα ίδια συνέχεια, οπότε χάνονται 2-3 ποστ ανάμεσα σε χιλιάδες.

Μάλιστα είχα πει μακάρι να το πάει έτσι να οργανωθεί η ομάδα επιτέλους σε σοβαρά ευρωπαϊκά πρώτυπα. Από εκεί και πέρα σε 2 πράματα είναι πάρα πολύ λίγος. Δεν φτιάχνεις σοβαρή ομάδα με μπινέδες στο επιτελείο και έχει αργήσει δραματικά με το γήπεδο, οπότε τρολλάρει και όλη την ομάδα. Σεπτέμβρης 2016. Εγώ δεν πιστεύω ότι θα τα φάει τα λεφτά, θα δείξει μπορεί να είμαι εγώ ο μαλάκας. Το ψέμα για τον Ibisevic, εάν είπε τέτοιο πράμα, όμως είναι πολύ χοντρό. ? ραγματικά δεν μπορώ να πιστέψω ότι είπαν στον Δέλλα να τον φέρουνε και αυτός είπε όχι.

Link to comment
Share on other sites

Zastre pantos kata ta fainomena o anthropos asxoleitai telika k me thn omada. Ton eixes adikhsi.

 

Telika o ibisevic tha evaze thn omada 1misi xarti mesa i aplos exoume kava gia tou xronou?

? άντως είναι φοβερό αυτό που συμβαίνει εδώ μέσα.

Αντί να την έχουμε έξω και να πιτσιλάμε τους τοίχους που το γατί Ε? ΙΤΕΛΟΥΣ κατάλαβε πως μόνο με παίκτες κλάσης ΙΜ? ΙΣΕΒΙΤΣ φτιάχνεις ανταγωνιστική ομάδα,έχουμε βγάλει πλερέζες και κλαίμε τον πεθαμένο.

Κι επειδή ο λόγος του τίγρη είναι πάνω απ'όλους κι απ'όλα φαντάζομαι το 1,5 χαρτί κάβα από τον βόσνιο θα σπρωχτεί τον δεκέμβρη ή το επόμενο καλοκαίρι.

Σωστα?

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΗΘΗ ΚΑΙ ΕΜΕΤΙΚΗ Ε? ΙΘΕΣΗ ΤΟΥ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΤΗΣ AEGEAN ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ? ΡΟ? ΟΝΗΤΗ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ Α? ΟΡΩ ? ΟΤΕ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ .. ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΦΑΕ ΚΑΝΑ ? ΙΤΟΓΥΡΟ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΝΙΚΑΙΑ ΕΧΕΙ ΓΛΑΡΟΣΟΥ? Α

Τώρα εσένα θα ακούω ή τον τίγρη που ο λόγος του είναι σπαθί?

Link to comment
Share on other sites

ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΝ ΤΙΓΡΗ ....

ΕΧΩ ΚΑΙ 2 ? ΑΙΔΙΑ ...... ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ΝΑ ? ΑΙΖΩ ΣΟΥΜ? ΟΥΤΕΟ??

Γι'αυτό λοιπόν πίστη,υπομονή και όλα θα γίνουν.

Η Ρώμη δεν χτίστηκε σε μια μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Δεν εχω να γραψω τιποτα για τον απατεωνα. 2 χρονια και 4 μηνες εχω γραψει ισως χιλιαδες ποστ για τον ΛΙΓΟ και τα τσιρακια του. Τα γραφετε τελεια ολοι συμφωνω σε ολα μαζι σας ακομα και με τους συγκρατημενους ! Τα καλυτερα ερχοντε για την ΑΕΚΑΡΑ ...και αυτο δεν ειναι ουτε 1 ουτε 2 μυρια που ισως βαλει ο 1990...αλλα οτι ο κοσμος επιτελους Ξ-Υ-? -Ν-Η-Σ-Ε. Η θα κατσει στην ομαδα οπως πρεπει να κανει αυτα που πρεπει η ΔΡΟΜΟ. Αρκετα με τις βιτρινες ? ΑΝΤΟΥ.Την ΑΕΚ δεν την ΑΓΟΡΑΣΕ ....λεφτα δεν εβαλε ...αρα τον ? ΟΥΛΟ αν δεν θες και τα ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ.

Κανονικος ? ΡΟΕΔΡΟΣ οχι μαριονετα Κανονικος προπονητης οχι μαριονετα ΔΡΟΜΟ Ντουσαν χθες και αστε την ομαδα να βρει τον δρομο της οπως της αξιζει αλλιως ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΗΤΕ ΔΡΟΜΟ με το καλο γιατι υπαρχει και το ΚΑΚΟ.

Δεν μπορεις μωρη σαπια? Δεν θελεις? Το μετανιωσες? Η ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΑΣΕ ΜΑΣ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΑΣ. Μην μας πουλας ψευτικες ελπιδες......ΑΛΗΤΑΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D locked and locked this topic
  • George_D featured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×