Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Ρε Αρη και τι να σου πουν δηλαδη οι οργανωμενοι παλι?

Να κανουν επισημανσεις για τα ξεκαθαρα που βλεπουν και οι τυφλοι?

 

Ολοι σκεπτικοι και μαραμενοι εφυγαν με την ηττοπαθεια και τη μετριοπαθεια του Μελ.

 

Απλα δεν..

 

Για μενα το τοσα μπορω,τοσα κανω

Κλεινει αλλη μια περιοδο ελπιδας και προσμονης.

 

Θελει τρομερη σκεψη να μπει στο μυαλο μου

? ως η ΑΕκ που μεγαλωσα μαζι της με τοσα πρωταθληματα

θα πρεπει να ζησει τελικα μια ζωη με την μετριοτητα.

 

Εγω ρε συ ξερω οτι αυριο, ο κοσμος της ΑΕΚ, θα διαβασει και θα ξερει οτι συναντηθηκε ο μελ με οργανωμενους και τους ειπε οτι εγιναν λαθη και θα τα φτιαξει,

το δε γηπεδο πηγαινει βολιδα.

Αν δεν ειναι ετσι και καποιοι το ξερουν αλλα δε το λενε, δε καταλαβαινω τι νοημα εχει, εκτος απ το να βγουν μετα και να πουνε "εμεις τα ξεραμε".

Ε, ναι, υπαρχουν τυφλοι που ενημερωνονται απο τα μεσα που υπαρχουν και δε βλεπουν ξεκαθαρα ή δε το ψαχνουν πολυ.

Τι επισημανσεις να κανουν? Να πουνε οτι ο κετς κι ο τσακιρης λενε μαλακιες και ο τιγρης πηγε και τους μαραζωσε μ αυτα που τους ειπε.

 

Δε το λεω με κακια για κανεναν, απλα δε το καταλαβαινω και πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανίδης δεν έκρυψε πως είναι «σκασμένος» από την εικόνα της ομάδας στο ντέρμπι και τη βαριά ήττα. «Δεν μπορώ να κοιμηθώ τρία βράδια. Δεν μπορώ να πιστέψω τι έγινε. Δεν ήταν εικόνα αυτή. Η ομάδα ήταν τσίρκο Μεντράνο. Να ξέρετε, πως αυτό δεν πρόκειται να επαναληφθεί. Οποιος δεν κάνει σωστά τη δουλειά του, όπως και να λέγεται, δεν πρόκειται να μένει στην ομάδα», ήταν το μήνυμα του.

Τα ερωτήματα ήταν συνεχόμενα: «τι θα γίνει με τον Δέλλα;» ρωτήθηκε ο Μελισσανίδης. «Ο Δέλλας είναι στοίχημα για εμένα και την ΑΕΚ. Είναι καλό παιδί και θέλω να βγάλουμε έναν προπονητή δικό μας. Αλλά περιμένω να βλέπω την ομάδα όπως πρέπει. Εχει κάποιες εμμονές με το ρόστερ, με την ομάδα που ανέβηκε τις κατηγορίες. Αλλά η ΑΕΚ έχει απαιτήσεις».

Το κεφάλαιο μεταγραφών δεν θα μπορούσε να μείνει εκτός: «Για ποιες μεταγραφές με ρωτάτε; Δέκα κάναμε το καλοκαίρι και δεν παίζει κανείς. Εχετε δει κανέναν; Ο Μπουονανότε όλο βγαίνει, ο Σιμόες δεν κάνει; Ο Αρθο είναι παικτάρα και θα το δείτε. Οποιον μου ζήτησαν τον έφερα», είπε ο Μελισσανίδης που τοποθετήθηκε και για το ζήτημα της απόκτησης σέντερ φορ: «Ημασταν κοντά σε συμφωνία με τον Ιμπίσεβιτς και τον Λάφερτι, αλλά μου είπαν πως δεν ταίριαζαν με αυτό που θέλαμε να παίξουμε, δεν έκαναν μαν του μαν». Και κατέληξε για το μέλλον: «Θα γίνει ό,τι πρέπει τον Γενάρη. Εγώ στην ομάδα δεν θέλω να ανακατεύομαι. Ο,τι μου πουν θα γίνει».

 

Enwsi.gr

? άω να πάρω το τριατέκ γιατί κοντεύει η πίεση στο 20.

Link to comment
Share on other sites

Τι "δεν εκαναν μαν του μαν" ρε μλκς, τι λεει αυτος?

Μπαλαδοφατσα φαινεται ο πουστης. Για τον Αλγερινο ρωτησαν; Ειναι μαντουμαδορος αυτος και ΟΚ ανελαβε ο ιδιος την ευθυνη;

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Τοσα μπορω ,τοσα κανω..

 

Αυτο ειναι το νοημα ρε Νικο.

 

Μην ειμαστε ισοπεδωτικοι ,η ΑΕΚ δε θα ξαναπεσει κατηγορια.

Απλα δε θα κοντραρει στα ισα τον γαυρο οσο μενουν οι δυο συγκεκριμενοι

ηγετες στην ηγεσια των 2συλλογων.

 

Ισα βαρκα,ισα πανια και η μετριοτητα για εμας θα κυριαρχησει.

 

Ας το συζητησουμε με τον εαυτο μας πριν κοιμηθουμε σημερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι "δεν εκαναν μαν του μαν" ρε μλκς, τι λεει αυτος?

μαλλον οτι δε ειναι παικτες μαρκαδοροι που ελεγε και ο αλεφαντος :ph34r:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε δεν μπορουσε να κοιμηθει λεμε.Γελανε και οι εξωγηινοι.

Εμενα με εκνευριζει που σκεφτομαι οτι αμα ειχα 50εκ θα εμπαινα και θα εβαζα 20 να κανω χαρουμενους 1εκ ανθρωπους να με θυμουνται να καυλωσω και εγω και ανθρωποι σαν τον Μελισσανιδη εχουν την ευκαιρια αυτη και την φτυνουν στα μουτρα.. Βασικα το θεωρω εως και σοκαριστικο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΑΧΑΧΑΧΧΑΑΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧ

 

ΚΛΑΙΩ. ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΕ ΙΜ? ΙΣΕΒΙΤΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΣΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΣΤΟ Ο? ΟΙΟ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ Ο ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΚΥΣ

 

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

 

 

ΤΗΝ ΜΑΝΤΟΝΑ ΣΑΣ ΜΕΣΑ ΛΕΜΕ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα με εκνευριζει που σκεφτομαι οτι αμα ειχα 50εκ θα εμπαινα και θα εβαζα 20 να κανω χαρουμενους 1εκ ανθρωπους να με θυμουνται να καυλωσω και εγω και ανθρωποι σαν τον Μελισσανιδη εχουν την ευκαιρια αυτη και την φτυνουν στα μουτρα.. Βασικα το θεωρω εως και σοκαριστικο.

 

Ρε ειναι σαν να βγαζεις 5χιλιαρικα το μηνα και να αφηνεις το παιδι σου με τρυπια παπουτσια.

Link to comment
Share on other sites

καποτε ενα γηπεδο φωναζε ζητα μπινε πουτανας γιε ...μεθαυριο τι ; παω να δω καμια ταινια

Link to comment
Share on other sites

Στον συγχρονο αθλητισμο οταν δεν βγουν τα μαν του μαν, επερχεται το μιτς ματς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε ειναι σαν να βγαζεις 5χιλιαρικα το μηνα και να αφηνεις το παιδι σου με τρυπια παπουτσια.

Ρε φιλε δεν γουσταρει η γυναικα σπεσιαλ παπουτσια κανουν πλατυποδια τι θες τωρα εσυ;

Link to comment
Share on other sites

Εκει που τους ειπε για τον μαν του μαν σεντερ φορ γιατι δεν τον ρωτησαν για ποιο λογο ο Δελλας προχτες απο το 60 και μετα ελεξε να παει το ματς σε ραν εν γκαν;

Link to comment
Share on other sites

? ροφανως οτι τοσα μπορει και τοσα κανει σημαινει οτι δεν εχει μια και μας κοροιδευε με 70αρες και γενναιες επενδυσεις + οτι ειναι μπροστινος αλλων στις δουλειες του.

 

Μονο ετσι ταιριαζουν αυτα που λεει, εκτος αν ειχε πιει κανα Dewar's παραπανω και απαλλασσεται λογω μεθης.

Link to comment
Share on other sites

Τοσα μπορω ,τοσα κανω..

 

Αυτο ειναι το νοημα ρε Νικο.

 

Μην ειμαστε ισοπεδωτικοι ,η ΑΕΚ δε θα ξαναπεσει κατηγορια.

Απλα δε θα κοντραρει στα ισα τον γαυρο οσο μενουν οι δυο συγκεκριμενοι

ηγετες στην ηγεσια των 2συλλογων.

 

Ισα βαρκα,ισα πανια και η μετριοτητα για εμας θα κυριαρχησει.

 

Ας το συζητησουμε με τον εαυτο μας πριν κοιμηθουμε σημερα.

Το τόσα μπορώ,τόσα κάνω μεταφράζεται σε μηδέν εις το πηλίκο.

Το ότι δεν βάζει λεφτά φαντάζομαι ότι το γνωρίζουν οι γνήσιοι ε?

Κάποια απάντηση περί αυτού έχουμε?

Link to comment
Share on other sites

O Laferty είναι κακός στα heads out και έτσι υπάρχουν μίτς ματς, με αποτέλεσμα να γίνονται εσκεμένα φάουλ.

Link to comment
Share on other sites

? ροφανως οτι τοσα μπορει και τοσα κανει σημαινει οτι δεν εχει μια και μας κοροιδευε με 70αρες και γενναιες επενδυσεις + οτι ειναι μπροστινος αλλων στις δουλειες του.

Μονο ετσι ταιριαζουν αυτα οιυ λεει, εκτος αν ειχε πιει κανα Dewar's παραπανω και απαλλασσεται λογω μεθης.

Βασικα ολοι οσοι θα μπαιναν μαζι του τοτε ειναι στην φυλακη σημερα. Το εχω ξαναγραψει και περασε στο φλου. Γενικα ποιος ξερει.. Αμα εχεις ζησει ολη αυτη την εκτοξευση αγχωνεσαι αν τα τελευταια χρονια εχουν μπει οι κολλητοι σου στην στενη. Δεν θες να ανοιγεις και κοντριτσες, βλεπεις και προχτες τον Κοκκαλη με τον Μαρινακη αγκαλια στη σουιτα του Καραισκακη να σου ριχνουν 4, ε καταλαβαινετε

Link to comment
Share on other sites

O Laferty είναι κακός στα heads out και έτσι υπάρχουν μίτς ματς, με αποτέλεσμα να γίνονται εσκεμένα φάουλ.

 

Αυτες οι αδυναμιες καλυπτονται αν εχεις ενα καλο κουορτερμπακ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βασικα ολοι οσοι θα μπαιναν μαζι του τοτε ειναι στην φυλακη σημερα. Το εχω ξαναγραψει και περασε στο φλου. Γενικα ποιος ξερει.. Αμα εχεις ζησει ολη αυτη την εκτοξευση αγχωνεσαι αν τα τελευταια χρονια εχουν μπει οι κολλητοι σου στην στενη. Δεν θες να ανοιγεις και κοντριτσες, βλεπεις και προχτες τον Κοκκαλη με τον Μαρινακη αγκαλια στη σουιτα του Καραισκακη να σου ριχνουν 4, ε καταλαβαινετε

 

Απασφαλισε κροκους ο Βαγγελας;Ετσι εξηγουνται ολα.

Link to comment
Share on other sites

Απασφαλισε κροκους ο Βαγγελας;Ετσι εξηγουνται ολα.

Ειπαμε προχτες η επιλογη της λεξης "απατη" απο τον χοντρο μαλλον δεν ηταν τυχαια... Ουτε τα περι παιδιων απο "καλες οικογενειες". Μαλλον το τριτο μνημονιο θα ναι το τελικο.. Τους βλεπω και τους δυο (Μελισσανιδης-Μαρινακης) να εξαφανιζονται ησυχως.

Link to comment
Share on other sites

Αν εναποθετω καπου τις τελευταιες μου ελπιδες ειναι στον εγωισμο του. (Θελω να) πιστευω οτι δεν θα αποχωρησει με τοσο βαρια ηττα απο τον Μαρινακη, ουτε οτι θα συνεχισει να κινειται στη μετριοτητα. (Θελω να) πιστευω οτι θα δωσει εμπρακτα μια απαντηση. Μονο και μονο για τον εγωισμο του.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×