Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Κραταμε οτι το γηπεδο θα ανηκει στην ερασιτεχνικη...

Για να δουμε..

Ωπα δεν λεει αυτο. Στην ουσια λεει πως σε 49 χρονι το γηπεδο θα ανηκει στην ερασιτεχνικη. Αυτο το ξερουμε απο την αρχη

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανεις και δεν πιστευεις λεξη ουτε εγω βεβαια ειδαμε πρωταθλημα μετα απο 24 χρονια και ενα γηπεδο να σηκωνεται...Αυτα δεν ειναι λογια..

Τι ακριβως εννοεις το τερματισε με τους οργανωμενους;Τους εβαλε επιτηδες για να τιμωρηθουμε για να ξεχασουμε τις μεταγραφες φαση;

Τους εβγαλε στη σεντρα για να καλυψει τη δικη του ανεπαρκεια/αδιαφορια.

Link to comment
Share on other sites

Ωπα δεν λεει αυτο. Στην ουσια λεει πως σε 49 χρονι το γηπεδο θα ανηκει στην ερασιτεχνικη. Αυτο το ξερουμε απο την αρχη

 Το γήπεδο θα ανήκει στην Ερασιτεχνική. Είναι δεδομένο αυτό από την πρώτη στιγμή τα έχουμε πει και δεν αλλάζει. Όταν κι αν εγώ φύγω και να θέλω να... πάρω το γήπεδο να το πουλήσω, δεν μπορώ. Το γήπεδο θα μείνει για πάντα στην ΑΕΚ. Θα ανήκει στην Ερασιτεχνική και… απλά θα παίζει εκεί η ΠΑΕ για 49 χρόνια. Θα ανήκει στην ΑΕΚ και θα μείνει στην ΑΕΚ για πάντα.

 

Εγω δεν καταλαβαινω αυτο..Θα δειξει..

Link to comment
Share on other sites

Ωπα δεν λεει αυτο. Στην ουσια λεει πως σε 49 χρονι το γηπεδο θα ανηκει στην ερασιτεχνικη. Αυτο το ξερουμε απο την αρχη

Νομιζω ειπε οτι θα ανηκει στον Ερασιτεχνη και για 49 χρονια θα παιζει η ΠΑΕ.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τα ειπε.

ΟΚ εχει το πλανο του και τις ιδεες του πραγμα το οποιο ειναι σημαντικοτερο.

Η αξιολογηση απο τριτους (εμας) ενος πλανου και των ιδεων ειναι δευτερευουσα.

Αρκει που υπαρχει και απ οτι φαινεται αποδιδει.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Τους εβγαλε στη σεντρα για να καλυψει τη δικη του ανεπαρκεια/αδιαφορια.

Με αυτα που ειπε παραδεχτηκε την δικη του ανεπαρκεια/αδιαφορια..

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα τις δηλώσεις του προέδρου.

Πολλά πράγματα δεν μου αρέσουν, αλλά τουλάχιστον έκανε σαφείς τις προθέσεις του, για τις οποίες μέχρι στιγμής κάναμε υποθέσεις μόνο.

 

Ε λοιπόν, βγήκε και ξηγηθηκε, "αυτός είμαι κι αυτή είναι η πολιτική μας".

 

Εγώ από δω και πέρα βγάζω τον σκασμο και δέχομαι στο ακέραιο το πλάνο του, εφόσον πλέον το ανέλυσε δημόσια, χωρίς μισολογα.

 

Μαζί σου πρόεδρε.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που λέει την απόλυτη τεχνοκρατική άποψη πως δίνει 600 στον πετρομάνταλο επειδή του έχει αδυναμία σταμάτησα να διαβάζω.

Επίσης καλές όλες οι σάλτσες,ωραία τα νούμερα που ανέφερε αλλά στο τέλος αυτό που μένει είναι ότι "εμείς δεν πρόκειται να κάνουμε επίδειξη πλούτου".

Και όλοι καταλαβαίνετε τι σημαίνει αυτό.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

6 μύρια έσοδα το έτος λέει. Χωρίς χρέη. Not bad.

Και 56 να έλεγε εμείς γιατί θα πρέπει να χαιρόμαστε?

Αφού δεν πρόκειται να κάνουμε επίδειξη πλούτου.

Link to comment
Share on other sites

Χαφ λέει δεν πήρε γιατί δεν βρήκε αυτό που ήθελε.

Και το νον πέιπερ έλεγε ότι ο ραντόγια δεν ήρθε γιατί ήθελε να μείνει στην ισπανία παρότι του καλύπταμε τις απαιτήσεις.

Κάπου εκεί σήκωσε το ποτήρι του και ευχήθηκε στην υγειά των κορόιδων.

Link to comment
Share on other sites

Με αυτα που ειπε παραδεχτηκε την δικη του ανεπαρκεια/αδιαφορια..

 

Καμια σχεση,ξαναδιαβασε την παραγραφο και πες μου τι μενει στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

Εμεις θα κανουμε μαθήματα επιβιωσης....πως να αντεχει μια ομαδα στην πενία....θα διδαξουμε βασικες αρχες ποδοσφαιρικου survivor

Link to comment
Share on other sites

Ο χρηστης γοργκαρ παρουσιαζει μια ανεξηγητη δυσανεξια στο σανο

Ρε συ να λες πάλι καλά που πήρε τον γιαννιώτα που του έκανε και βγήκε λίρα εκατό το παληκάρι.

Link to comment
Share on other sites

Καμια σχεση,ξαναδιαβασε την παραγραφο και πες μου τι μενει στο τελος.

 Εκεί έχουμε κάνει λάθος και το παραδέχομαι».

Βεβαια ειμαι και λιγο βλακας εγω..
Link to comment
Share on other sites

Ορισμενες παρατηρησεις.

 

- ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μιλησε. Το 95% τα ειχαμε υποθεσει σωστα (οσοι ασχολουμαστε κι εχουμε σωας τας φρενας), αλλα αλλο να τα υποθετεις, αλλο να στα λεει. Τεραστια η διαφορα. Ευτυχως το καταλαβε οτι ηρθε η ωρα να μιλησει.

 

- Μου αρεσε πολυ (εννοω οτι με καλυψε ως κουβεντα) αυτο που ειπε για τον Μανταλο. Δικαιωμα μου να του εχω αδυναμια, εγω αποφασιζω κλπ. Νομιζω ειναι ατακες που ουσιαστικα καλυπτουν τα παντα.

Οτι εγω αυτος ειμαι κι αυτα κανω.

 

- Ελπιζω για το γηπεδο να λεει αληθεια οτι τα λεφτα απο το σεντονι ειναι επιπλεον των 15 με 20 που θα βαλει αυτος. Σε αυτην την περιπτωση το μονο που μπορεις να του καταλογισεις στο οικονομικο ειναι οτι δεν ειχε πει απο την αρχη οτι υπαρχει ενδεχομενο να παιρνει εσοδα της ομαδας. Καλλιο αργα παρα ποτέ παντως.

 

- Προφανως καποια που ειπε μπορει και να μην ειναι αληθεια, αλλα οκ, τουλαχιστον ειπε την πλευρα του.

 

-Γεικα δεν μου εμειναν μεγαλες αποριες εκτος απο 2: 1) απο πού κι ως πού το γηπεδο θα ανηκει για 49 χρονια στην Ερασιτεχνικη κι οχι στην Δικεφαλος 2) πώς επιμεριζονται τα εξοδα για τα Σπατα.

 

 

 

Στα αλλα προσωπικα με ΚΑΛΥΨΕ και το λεω σοβαροτατα: μαγκια του και κλανια του αυτα που κανει κι οποιος ενδιαφερεται ας του κανει προταση.

Με τσουζει λιγο η πραγματικοτητα, αλλα αυτη ειναι, ειτε μας αρεσει ειτε οχι.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Το Γιαννιωτα θα τον κρινουμε απο το νεο ετος.Δικαια πραγματα

Τώρα που είπες για το νέο έτος είδες τι είπε ε?

Αν δεν βρούμε τον κατάλληλο και τον γενάρη πάλι δεν θα πάρουμε.

Μλκ κλαίω.

Link to comment
Share on other sites

Χαφ λέει δεν πήρε γιατί δεν βρήκε αυτό που ήθελε.

Και το νον πέιπερ έλεγε ότι ο ραντόγια δεν ήρθε γιατί ήθελε να μείνει στην ισπανία παρότι του καλύπταμε τις απαιτήσεις.

Κάπου εκεί σήκωσε το ποτήρι του και ευχήθηκε στην υγειά των κορόιδων.

Θελαμε ραντογια αυτος δεν ηθελε αρα δεν βρηκαμε αυτον που θελαμε.

 

κοροιδο 21  :D

Link to comment
Share on other sites

 

 Εκεί έχουμε κάνει λάθος και το παραδέχομαι».

Βεβαια ειμαι και λιγο βλακας εγω..

 

 

Μα ναι εχει κανει λαθος λεει με τους οργανωμενους.Μονο που δεν τιμωρηθηκε η ομαδα εξαιτιας των οργανωμενων.Αν ηταν ετσι θα ειχαν τιμωρηθει και οι αλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, ξεκάθαρος ο Μελισσαν και θα κριθεί αν αυτά που είπε με τον κουμπαρά γίνουν πράξη και αναφορικά με το γήπεδο.

Ως σκεπτικό καλό, στην πράξη θα δούμε όμως τι θα συμβεί.

Ο καθένας κρίνεται από τις εξαγγελίες του και ο Μελισσαν ακολουθεί τη λογική των Νταϊφά, Βαρδινογιάννη, δηλαδή το μοναστήρι να είναι καλά και από καλογέρους έχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Θελαμε ραντογια αυτος δεν ηθελε αρα δεν βρηκαμε αυτον που θελαμε.

 

κοροιδο 21  :D

«Ακούω συνέχεια ακόμα και τώρα για τις μεταγραφές που δεν έγιναν το καλοκαίρι. Για τον κεντρικό χαφ. Εχουμε κάνει λάθη. Δεν λέω ότι δεν εχουμε κάνει. Ναι, εντάξει μαλ… μας που δεν πήραμε χαφ το καλοκαίρι. Αλλά τι μαλ…; Δεν βρήκαμε αυτό που θέλαμε και δεν πήραμε. Τέλος. Δεν θα πάρουμε παίκτες για να πάρουμε απλά και να λέμε ό,τι πήραμε. Και να σας πω και κάτι άλλο; Και τον Γενάρη αν δεν βρούμε αυτό που θέλουμε ούτε και τότε θα πάρουμε. Κάτι θα γίνει πιστεύω όμως. Δεν θα πάρουμε όμως απλά για να πούμε ό,τι πήραμε».

 

Γιαννιώτας21R

Link to comment
Share on other sites

Μα ναι εχει κανει λαθος λεει με τους οργανωμενους.Μονο που δεν τιμωρηθηκε η ομαδα εξαιτιας των οργανωμενων.Αν ηταν ετσι θα ειχαν τιμωρηθει και οι αλλοι.

 

«Ακούω συνέχεια ακόμα και τώρα για τις μεταγραφές που δεν έγιναν το καλοκαίρι. Για τον κεντρικό χαφ. Εχουμε κάνει λάθη. Δεν λέω ότι δεν εχουμε κάνει. Ναι, εντάξει μαλ… μας που δεν πήραμε χαφ το καλοκαίρι. Αλλά τι μαλ…; Δεν βρήκαμε αυτό που θέλαμε και δεν πήραμε. Τέλος. Δεν θα πάρουμε παίκτες για να πάρουμε απλά και να λέμε ό,τι πήραμε. Και να σας πω και κάτι άλλο; Και τον Γενάρη αν δεν βρούμε αυτό που θέλουμε ούτε και τότε θα πάρουμε. Κάτι θα γίνει πιστεύω όμως. Δεν θα πάρουμε όμως απλά για να πούμε ό,τι πήραμε».

 

Γιαννιώτας21R

Τον γιαννιωτα τον θελαμε  :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×