Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

οχι.

Αλλα ουτε και ο μανωλης θα το παιρνε με ντεμη ή αδαμιδη.

Πήρε κύπελλο με αδαμίδη.

Link to comment
Share on other sites

Πήρε κύπελλο με αδαμίδη.

Οποτε λες οτι περσι θα επαιρνε  πρωταθλημα και με Αδαμιδη ;; 

Link to comment
Share on other sites

Οποτε λες οτι περσι θα επαιρνε  πρωταθλημα και με Αδαμιδη ;; 

Δεν ξέρω,πάντως το κυπελλάκι το τσίμπησε.

Link to comment
Share on other sites

Αν είχες μοράις ή κετσπάγια θα καθόταν το πρωτάθλημα?

Οχι. Εγω παντως εγραψα οτι δεν υπαρχει πλανο, οχι οτι δεν οφειλεται κυριως στον Χιμενεθ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω,πάντως το κυπελλάκι το τσίμπησε.

Οπότε και το 2011-12 αν δεν φερναν κωστενογλου στα μισά της περιοδου, θα το ειχε παρει το πρωταθλημα ο μανωλης, με Αδαμιδη.

Link to comment
Share on other sites

Και το 2011-12 αν δεν φερναν κωστενογλου στα μισά της περιοδου, θα το ειχε παρει το πρωταθλημα ο μανωλης.

Κι αν η γιαγιά μου είχε αρχίδια θα ήταν ο παππούς μου.

Ο μανώλης έφερε 2 κούπες στην ΑΕΚ,όλα τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ.

Ο εθνάρχης ας περιμένει να μπει στην αγιασοφιά να του φέρει την κούπα ο ουζουνίδης.

Link to comment
Share on other sites

Κι αν η γιαγιά μου είχε αρχίδια θα ήταν ο παππούς μου.

Ο μανώλης έφερε 2 κούπες στην ΑΕΚ,όλα τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ.

Ο εθνάρχης ας περιμένει να μπει στην αγιασοφιά να του φέρει την κούπα ο ουζουνίδης.

Παντως πρωταθλημα πηρε με τον μελ. 

Το να  παρει με τον αδαμιδη θα ηταν εξισου απιθανο με το να ειχε αρχιδια η γιαγια. 

Εκτος αν θεωρουμε το κυπελλο εξισου δυσκολο με το πρωταθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παντως πρωταθλημα πηρε με τον μελ. οχι με τον αδαμιδη.

Ο μοράις κι ο κετσπάγια είχαν άλλο αφεντικό?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό από που το συμπέρανες? Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι τη φετινή χρονιά είσαι στο +2 (23 έσοδα 21 έξοδα) χωρίς να υπολογίζουμε το Champions League.Και χωρίς Ευρώπη την ίδια ομάδα θα είχες.Άλλωστε όλη η κουβέντα γιαυτό δεν γινόταν ότι μπήκαμε ομίλους και δεν ξοδέψαμε τίποτα από αυτά.

Απο το γεγονος οτι τους πρωτους οκτω μηνες του 2018 δεν μπορεσε-δεν ηθελε (οπως θες παρ'το)να αντικαταστησει το γιοχανσον....επειτα απο τα 3,2 του βραβιες δεν μπορεσε να φερει ιδιας αξιας παιχτη.....οτι δεν αντικαθιστα πατιτο(ω θεε μου) και λαζαρο και ειμαστε χωρις εξτρεμαδουρα, αφου ο δανεικος μπογε ειναι.....δανεικος.

Αρα οταν για οικονομικους λογους ο παιχτης θα φευγει θα αντικαθισταται πιθανοτατα με μικροτερης αξιας παιχτη.....που μπορουμε η που θελουμε η και τα δυο μαζι.

Και ναι εκανα λαθος, χωρις εξτρεμ και βασικα κεντρικα χαφ δεν παιζει ουτε ο σπανος

Link to comment
Share on other sites

Ο μοράις κι ο κετσπάγια είχαν άλλο αφεντικό?

Το ξαναπαμε αυτο. Χωρις χιμενεθ μαλλον δεν θα το παιρναμε περσι, οπως και ο χιμενεθ δεν θα το παιρνε με ντεμη ή αδαμιδη.

Να σου πω αλλιως τι νομιζω. Ο ντεμης περσι δεν θα το παιρνε ακομα και με τον καλυτερο προπονητη. 

Link to comment
Share on other sites

Οκ οι δηλώσεις, εξήγησε και κάποια πράγματα (ειδικά σε ότι έχει σχέση με γήπεδο/χρήματα CL κλπ) αλλά κλασικά για το αγωνιστικό δεν φαίνεται να υπάρχει πλάνο (πέρα από το να είναι χαμηλά τα συμβόλαια).

Δεν είναι πλάνο το θα αλλάζουμε ΤΔ μέχρι να βρούμε κάποιον να κάνει (άλλωστε ακόμα ο Λύμπες στην θέση του είναι).

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

1.οι αλλαγες των τεχν,διευθυντων θα ειναι συχνοτερες και απο τις αλλαγες ξενων παικτων στην μπασκετικη ΑΕΚ ,μεχρι προτινος.δηλαδη ανεκδοτο.

2.δεν υπαρχει διαδοχη κατασταση δηλαδη χρονικος οριζοντας παραμονης φιλαθλου ειναι η χρονια αποπερατωσης γηπεδου.

3.αν εχει καψουρα με τον οποιοδηποτε παικτη,να του προτεινει το συμβολαιο που αρμοζει στην οικονομικη πολιτικη της ομαδας εν γενει και ακολουθως ,τα επιπλεον που χρειαζεται ,να τα καλυπτει απο την τσεπη του.οχι τη  καψουρα μας με ξενη τσεπη.

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναπαμε αυτο. Χωρις χιμενεθ μαλλον δεν θα το παιρναμε περσι, οπως και ο χιμενεθ δεν θα το παιρνε με ντεμη ή αδαμιδη.

Πάντως ο σώκος τα έπαιρνε τα πρωταθλήματα και με τους κόλλιες.

Οπότε να μη πιστώνουμε στον εθνάρχη πράγματα που δεν του ανήκουνε.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο σώκος τα έπαιρνε τα πρωταθλήματα και με τους κόλλιες.

Οπότε να μη πιστώνουμε στον εθνάρχη πράγματα που δεν του ανήκουνε.

Απλα μου φαινεται υπερβολικο οτι δεν συνεβαλλε καθολου ο μελ, χωρις να μειωνω την συμβολη του μανωλη.

Link to comment
Share on other sites

Απλα μου φαινεται υπερβολικο οτι δεν συνεβαλλε καθολου ο μελ, χωρις να μειωνω την συμβολη του μανωλη.

Είπαμε...μοράν και μασούντ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει ρε συ Gorgar. Αυτό που προσπαθείς να πεις είναι ότι ο Μελ δεν έκανε τίποτα πέρσι; Και απλά έτυχε να μην ακυρωθεί το γκολ του Γιακουμή στο τηγάνι (που δεν ήταν τίποτα βέβαια, αλλά όλοι ξέρουμε ότι πριν κάποιο καιρό οι διαιτητές θα έστηναν και κώλο για να μην βουρκώσει ο Μποτία), όπως και ότι έτυχε να γίνει όλη η φάση στην Τούμπα;

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε...μοράν και μασούντ.

Οπως και το γκολ του Γιακουμακη που μετρησε, και αυτο του Βαρελα που ακυρωθηκε. 

Ανακυκλωνεται η συζητηση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει ρε συ Gorgar. Αυτό που προσπαθείς να πεις είναι ότι ο Μελ δεν έκανε τίποτα πέρσι; Και απλά έτυχε να μην ακυρωθεί το γκολ του Γιακουμή στο τηγάνι (που δεν ήταν τίποτα βέβαια, αλλά όλοι ξέρουμε ότι πριν κάποιο καιρό οι διαιτητές θα έστηναν και κώλο για να μην βουρκώσει ο Μποτία), όπως και ότι έτυχε να γίνει όλη η φάση στην Τούμπα;

Θες να μετρήσουμε τους βαθμούς από την πριονοκορδέλα που μας πήγαν τα κοράκια στον α' γύρο?

Ο μελ πήρε τα χαμπάρια του μετά το καραισκάκη κι αφού χρειάστηκε ο τσετσένος να βγάλει μόνος του τα μάτια του.

Μέχρι και το καραισκάκη δεν είχε κανένα πρόβλημα να το πάρουν οι μπουγάτσες.

Link to comment
Share on other sites

Οπως και το γκολ του Γιακουμακη που μετρησε, και αυτο του Βαρελα που ακυρωθηκε. 

Ανακυκλωνεται η συζητηση.

Αυτό με τον βαρέλα μη το λες συνέχεια όμως γιατί εκτίθεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Θες να μετρήσουμε τους βαθμούς από την πριονοκορδέλα που μας πήγαν τα κοράκια στον α' γύρο?

Ο μελ πήρε τα χαμπάρια του μετά το καραισκάκη κι αφού χρειάστηκε ο τσετσένος να βγάλει μόνος του τα μάτια του.

Μέχρι και το καραισκάκη δεν είχε κανένα πρόβλημα να το πάρουν οι μπουγάτσες.

Αν αδιαφορουσε για το πρωταθλημα δεν θα παιρνε ποτέ τα χαμπάρια του.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τον βαρέλα μη το λες συνέχεια όμως γιατί εκτίθεσαι.

Μαλακια να πηγαινει στο προσωπικο η συζητηση. 

Αν εχεις κανενα επιχειρημα να το ακουσω ή μαλλον διαβασω.

Link to comment
Share on other sites

Αν αδιαφορουσε για το πρωταθλημα δεν θα παιρνε ποτέ τα χαμπάρια του.

Ναι θα διεκδικούσε 20+ εκ και θα έλεγε όχι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα διεκδικούσε 20+ εκ και θα έλεγε όχι.

Εσυ δεν εγραφες οτι δεν εκανε τιποτα για το πρωταθλημα και το πηραμε μονο χαρη στον μανωλη;;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μαλακια να πηγαινει στο προσωπικο η συζητηση. 

Αν εχεις κανενα επιχειρημα να το ακουσω ή μαλλον διαβασω.

100 φορές εχουν γραφτεί εδω μέσα.

Ο κομίνης μέτρησε κανονικά το γκολ στο φ.α,

Επίσης ο κομίνης ήταν ο διαιτητής στον τελικό του βόλου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×