Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός 2014-15


nikos
 Share

Recommended Posts

αφου δεν προχωρησε του γκατουζο τοτε θα κανει τον ποδοσφαιρστη παλι

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν προχωρησει ουτε στην ΑΕΚ το θεμα του

θα εχει του χρονου πρωινη ψυχαγωγικη

εκπομπη στο εψιλον τι βι

μαζι με την Ντεσυ Κουβελογιαννη .

Link to comment
Share on other sites

Εκει θα εξαντλησεις την ιστορια της προσφυγιας και του τι πρεσβευει η ΑΕΚ.

Παιξε μπαλα αλλου.

Αν παλι εχει αποριες παρτου το καινουριο πλει στέισον .

Link to comment
Share on other sites

οχι οτι εχει και καποια σημασια αλλα διωχνουν τον τσουπρο που εχει τουλαχιστον σωματικα προσοντα (αλλα ειναι λιγουλακι αργος) και κρατανε και δινουν παλι δανεικο τον ντουμπερετ που το παιδι δεν .

Link to comment
Share on other sites

ε δεν γινεται τωρα ποιος τσουπρος Γ εθνικη και του εφαγε την θεση ο τζανετοπουλος, κλεινει τα 23 σε 1 μηνα ενω ο τζανετοπουλος ειναι 19 και ο ντουρεμπετ 19

 

καλα κανανε και φυγανε οσοι φυγανε και οσοι θα φυγουνε

Link to comment
Share on other sites

εγω σε αυτον θα εδινα ακομα μια ευκαιρια.

 

τελος παντων, αστεια παιχτακια γενικα ολα αυτα.

Link to comment
Share on other sites

τελος και ο καζβιροπουλος αρνηθηκε να παει δανεικος

 

οπως και ο ραμα αρνηθηκε να παει δανεικος

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Στο καλο και να μας γραφουν ! Σε 1 χρονο ουτε θα θυμομαστε την υπαρξη τους.

 

Ο Λαζοβιτς λεει 10 μερες θα περιμενει την ΑΕΚ ακομα....χαχαχαχαχα ρε δουλεμα που πεφτει λεμε....

Link to comment
Share on other sites

κωστακης κατσουρανης εχει προταση 1Μ απο αυστραλια, αντε καλο δρομο κωστακη μου αντε ματια μου στο καλο

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Εχω ξενερωσει με τον παπαδοπουλο μυτογκα,δεν ξερω αν πρεπει να γινει η μεταγραφη τελικα,για 1 χρονο οκ,για παραπανω δεν τον βλεπω,μου θυμιζει τον λυμπεροπουλο στα τελευταια του.

Link to comment
Share on other sites

ο λυμπε στα τελευταια του ειχε παστελωσει και καμια 15αρια γκολ. δε με χαλαει να παρουμε το μυτογκα και να βάλει και αυτος καμια 10αρια

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
ο λυμπε στα τελευταια του ειχε παστελωσει και καμια 15αρια γκολ. δε με χαλαει να παρουμε το μυτογκα και να βάλει και αυτος καμια 10αρια

 

Θυμαστε που λεγαμε για τον λυμπε οτι ειναι κουφαρι και σκιαχτρο xD,για τη β και ενα χρονο δεν θα ελεγα οχι στον μυτογκα,αλλα μετα μειωση αποδοχων και παγκο αλλαγη στη σουπερ λιγκα.

Link to comment
Share on other sites

για τη Β δε το συζηταμε οτι ειναι σουπερ.... για Α, βλεπουμε, αλλα μαλλον δεν...

Link to comment
Share on other sites

διαφορετικα κορμια ο μυτης με τον λυμπεροπουλο. περυσι ο παπαδοπουλος τουλαχιστον ετρεχε, διαβαζω βεβαια πως μαλλον του προσφερουν 2 χρονια συμβολαιο. ειδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

συζηταμε αν ετρεχε? ο τυπος περσυ χτυπησε ξανα πορτα εθνικης και στο τσακ δεν πηγε μουντιαλ λογο γκεκα

 

ο μυτογκας ειναι χαρακτηρας που θα τιμησει μεχρι τελευταιου ευρω αυτα που θα παρει. πολυ καλη επιλογη για Β και μετα βλεπουμε πως θα εμφανιστει

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω, για το τρεξιμο που εγραψα εννοω σε σχεση με τον λυμπεροπουλο που αναφερθηκε πιο πανω και αυτο μονο του ειναι αρκετο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Κάποιο αηδονάκι μου είπε ότι σχεδόν έχει κλείσει 2 καλές μεταγραφές. Η μία είναι η μύτη.

Link to comment
Share on other sites

Κλεινει ο Σοιλεδης...

 

2 μετρια αριστερα μπακ του χρονου δλδ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Μόνο αν σβουρήξει του Πόντιου χαλάει της μύτης. Τα διετή και τριετή και τετραετή που δε τα γουστάρει τα τερτίπια.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Κλεινει ο Σοιλεδης...

 

2 μετρια αριστερα μπακ του χρονου δλδ.

 

Γι αυτόν ακούστηκε 100% το πρωί αλλά κάτι πήγε λάθος και παραλίγο να χαλάσει. Επέμβαση έκανε συμπατριώτης σου και κανονίστηκε. Τελειώνει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×