Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός 2014-15


nikos
 Share

Recommended Posts

mike aektzis καλώς ήρθες στο Κιτρινόμαυρο Φόρουμ.

Δεν θέλω να σε εμπαίξω για την ηλικία σου ίσα-ίσα χαίρομαι που ένα νέο παιδί ασχολείται με την ΑΕΚΑΡΑ, αλλά κοίτα να διαβάζεις και να ασχολείσαι με τα μαθήματά σου πρώτα και μετά φόρουμ. Δεν θέλω το Κιτρινόμαυρο να αποτελεί λόγο να μη διαβάζεις. Κατά συνέπεια, σου εύχομαι καλή διαμονή και φυσικά καλή πρόοδο.

 

Από κει και πέρα, το τόπικ που άνοιξες θα μπορούσε να συμπεριληφθεί στο τόπικ της μεταγραφολογίας. Δεν είμαστε αυστηροί και σπαστικοί, ως παρέα χαλαροί είμαστε, αλλά καλό είναι να κρατάμε μια υποτυπώδη τάξη στο φόρουμ.

 

Αυτά από μένα, καλώς σε βρήκαμε, πέρνα και από το Πορνείο των Ψυχών να πουμε και 2 πιο χαλαρές κουβέντες.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Μπλάνκο και κοροβέση

 

Πες μου ότι κάνεις πλάκα με την ηλικία σου και δεν είσαι ο γιος μου...

Link to comment
Share on other sites

περιοδικο "η διαπλασις των παιδων" τομος 11,νοεμβρης 1904.

 

Ρε συ, αν δεν κάνει πλάκα είναι σχεδόν στην ηλικία του γιου μου. Έχω ψιλοφρικάρει.

Link to comment
Share on other sites

Μα τι γινεται τελος παντων σ αυτο το φορουμ; Ποσοι γιοι θα βρουν τους χαμενους τους πατεραδες στο Κιτρινομαυρο;!

Link to comment
Share on other sites

την καπαρωσες την κηδεμονια Μητσακλα πριν μπει ο Στυλιανοπουλος

Link to comment
Share on other sites

σου ζηταει και ο γιος σου κοροβεση και μπλανκο ?? xD

 

μαικ καλωσηρθες αγορινα μου..

μην ασχολεισαι με το γεροξουρα το σταυρο..

ελα στο τοπικ "το πορνειο των ψυχων" οπου μαζευομαστε ολα τα τζοβενα,

να μιλησουμε για πιπινια και για ο,τι αλλο αγαπας...

 

Ασ' το παιδί ρε, έχει εξετάσεις. Να κάνει τα μαθήματα του πρώτα και μετά να μπει στο τόπικ για τον Ντούσαν.

Link to comment
Share on other sites

ελα στο τοπικ πρεμιερ λιγκ βολ πλανε 2, να μας πεις τι ομαδα εισαι

Link to comment
Share on other sites

Ελα στο πολιτιστικο τοπικ των βιβλιων παλικαρι μου να μας μιλησεις για το ποια κατευθυνση θα επιλεξεις και ποια ειναι η κλιση σου: αρχαια ή μαθηματικα;

Link to comment
Share on other sites

mike aektzis καλώς ήρθες στο Κιτρινόμαυρο Φόρουμ.

Δεν θέλω να σε εμπαίξω για την ηλικία σου ίσα-ίσα χαίρομαι που ένα νέο παιδί ασχολείται με την ΑΕΚΑΡΑ, αλλά κοίτα να διαβάζεις και να ασχολείσαι με τα μαθήματά σου πρώτα και μετά φόρουμ. Δεν θέλω το Κιτρινόμαυρο να αποτελεί λόγο να μη διαβάζεις. Κατά συνέπεια, σου εύχομαι καλή διαμονή και φυσικά καλή πρόοδο.

 

Από κει και πέρα, το τόπικ που άνοιξες θα μπορούσε να συμπεριληφθεί στο τόπικ της μεταγραφολογίας. Δεν είμαστε αυστηροί και σπαστικοί, ως παρέα χαλαροί είμαστε, αλλά καλό είναι να κρατάμε μια υποτυπώδη τάξη στο φόρουμ.

 

Αυτά από μένα, καλώς σε βρήκαμε, πέρνα και από το Πορνείο των Ψυχών να πουμε και 2 πιο χαλαρές κουβέντες.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ

 

 

Ρε μαλακά πες μου πως τρολάρεις!!!

Πωπω χάλασε ο κόσμος

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Μπιλυ! Ακομα θυμαμαι το "Ειμαι αστατος πολυ" στο αγαπημενο Αδεσποτοπικ πριν μερικα χρονια..

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλακά πες μου πως τρολάρεις!!!

Πωπω χάλασε ο κόσμος

 

καλως τα παιδια τα χαμενα .

 

 

ο πιτσιρικος πρεπει να μας πει τι μουσικη ακουει, πως ανακαλυψε το κμ , αν του αρεσουν μελαχρινες η ξανθιες, αν ειναι το παιδι του μιτσακλα ,αν του χρονου θα συμετασχει στο 2ο πανελληνιο πρωταθλημα προβλεψης σκορ της ΑΕΚ ...

 

θελω τον καβανι και τον βινταλ .

Edited by gybe21
Link to comment
Share on other sites

Guest mike aektzis

1. Ευχαριστώ για όλα.

2. Δεν είμαι γιος του Mitsaklas.

3. Μην ανησυχείτε. Δεν θα σταματήσω να διαβάζω. Έτσι κι αλλιώς, δίνω εξετάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκες προς τι η έκπληξη; Έχουμε ένα παιδί 15 χρονών σε ένα φόρουμ που γίνεται της ανωμαλίας το κάγκελο. Δηλαδή εσύ Μητσάκλα που έχεις και παιδιά, για πες μας, θα ένιωθες άνετα αν ήξερες ότι το παιδί σου γράφει εδώ; Εγώ δεν θα σας είχα καμία εμπιστοσύνη ε.

Link to comment
Share on other sites

Guest mike aektzis

Ευχαριστώ για όλα!!! Πού μπορώ να βρω το πορνείο των ψυχών;

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκες προς τι η έκπληξη; Έχουμε ένα παιδί 15 χρονών σε ένα φόρουμ που γίνεται της ανωμαλίας το κάγκελο. Δηλαδή εσύ Μητσάκλα που έχεις και παιδιά, για πες μας, θα ένιωθες άνετα αν ήξερες ότι το παιδί σου γράφει εδώ; Εγώ δεν θα σας είχα καμία εμπιστοσύνη ε.

 

Θα πήδαγα από το μπαλκόνι αν έκανε παρέα με εσάς... και εμένα.

Link to comment
Share on other sites

θα ειχε γαμηθει στα εντιτ ο κερατας...

θα ετρεχε και δε θα εφτανε....

 

xD

Link to comment
Share on other sites

Θα επιθυμουσα Κατσουρανη,Ταχτσιδη και Γκεντσογλου.

 

Καλως ηρθες στην παρεα μας.Μου κανει εντυπωση που ο Μητσακλας απορει με το πως περνανε τα χρονια,οταν στο τελευταιο πρωταθλημα της Λιβερπουλ ηταν στην ηλικια σου.

 

Ως γεννημενος το 1999(πωωω ρε φιλε),εχεις χασει τον Βραζιλιανο Ροναλντο,τον Ματεους και τον Καλλιντζακη.

Δεν γνωρισες δραχμες.

Δεν καταλαβες τη σημασια των τελευταιων καναλιων στην τιβι,οπου περιμεναμε εναγωνιως πλανο με τρια δευτερολεπτα μπουτι.

 

Και παλι καλως ηρθες.

Link to comment
Share on other sites

Artyom Dzyuba

 

Artem+Dzyuba+FC+Rostov+v+FC+Spartak+Moscow+Csjq-JbDoUMl.jpg

 

Γεννημένος το 1988

Ύψος: 1,96m

Θέση: Επιθετικός

 

Καριέρα

Συλλογικό Επίπεδο

2006 Spartak Moscow 113 (19)

2009*Tom Tomsk*(loan) 10 (3)

2010*Tom Tomsk*(loan) 24 (10)

2013–2014*Rostov*(loan) 28 (17)

 

Εθνική Ομάδα

2007–2010 Russia U-21 7(3)

2011 Russia2 2(0)

2011Russia 3 (0)

 

http://m.youtube.com/watch?v=1t_mGN6yDIA

Link to comment
Share on other sites

Θα πήδαγα από το μπαλκόνι αν έκανε παρέα με εσάς... και εμένα.

xD

 

*Καλως ορισες Μιχαλη και καλα ποσταρισματα. Στην ερωτηση σου, η ευχη μου ειναι ο Διευθυντης Ποδοσφαιρου της ομαδος μας να φερει ειτε τον Γκεκα ειτε τον Κατσουρανη διοτι πανω απ ολα μας ενδιαφερει η δικαιωση του νεου Ελληνα ποδοσφαιριστη σε αυτο το φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Τον Βλαχο μετα το πουλημα για βαζελο, την καταστροφη περισυ και την αιτηση αυτη, θα ελεγα να τον ξαναπαρουμε και τριτη φορα να τον ξανα-ανταμειψουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×