Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός 2014-15


nikos
 Share

Recommended Posts

ψηφιζω (μερες που΄ναι) Norman Whiteside...

 

απο τον βλακα (φιλο - νικΩλαιδη) Κωστακη, καλυτερος ειναι και θα τρεχει και περισσοτερο...

 

βαζει και γκολ...

Link to comment
Share on other sites

Το τοπικ του mike μεταφερθηκε εδω για να μην εχουμε πολλα τοπικ.

Link to comment
Share on other sites

αντι να κινηθουν να παρουν τον Βελιο που ειναι ελευθερος.... πανε και μου παιρνουν ταλεντα απο το Μαυροβουνιο. γιδια...

Link to comment
Share on other sites

αντι να κινηθουν να παρουν τον Βελιο που ειναι ελευθερος.... πανε και μου παιρνουν ταλεντα απο το Μαυροβουνιο. γιδια...

 

Νομίζω ο Βέλιος έχει δηλώσει ότι δεν γυρνάει ΕλλάΝΤα για την ώρα

Κίνηση ρουα σαχ ματ του τεχνικού διευθυντή. Βουλώνει στόματα προτίνοντας κάποιον μη -ιτς

Link to comment
Share on other sites

Και τι περιμενει για να γυρισει Ελλαδα, την επανοδο της γριας της καρδιας του ? xD Ας δουμε να τον παιρνει κανενας Αλαφουζος και θα τραβαμε τις τριχες μας

Link to comment
Share on other sites

Φήμες λένε ότι μετά από το σπάσιμο του συμβολαίου του ποδοσφαιριστη Γκουστάβο Μαντούκα με τον αποελ, ο χρήστης Ζάστρο έχει ταξιδέψει εσπευσμένα στο αεροδρόμιο της Λάρνακας, περιμένοντας τον Γκουστάβο για να τον φέρει στην ομάδα της καρδιάς του. Καλές επιτυχίες Ζάστρο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ελα τι εγινε ο Ετεροδημοτης Λυμπε γυρισε απο το Μαυροβουνιο? Τι εγινε κανα παιχτη θα παρουμε η το μπαμ της χρονιας θα ειναι παραμονη του τιτανοτεραστιου προπονητικου εγκεφαλου βΔελλα και τερμα?

Εχει αρχισει να πεφτει το ΑΕΠ του Μαυροβουνιου και αρχιζω να φοβαμαι....

Link to comment
Share on other sites

Μην προσπαθεις να αλλαξεις θεμα φιλε.

Εχεις στιγματιστει με την σταση σου στο θεμα

Γιωργης21 και τωρα σαυτο των Δουρου-Βασιλοπουλου.

 

Η ρετσινια δε θα φυγει ποτε απο πανω σου .

Μπεσα στο λεω ,οι τυψεις σου αν δε γινει γηπεδο θα σε κυνηγουν δυο ζωες .

 

Δεν εισαι ΑΕΚτζης φιλε .

 

Εισαι χιονανθρωπος .

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ελπιζω να κανεις πλακα και δεν τσιμπαω...!

Απλα ορισμενα πραγματα δεν ειναι ουτε για πλακα....και το εχεις ξανακανει με το οτι δεν ειμαι ΑΕΚτζης σε παρακαλω σβηστο γιατι θα γινει της πουτανας.

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Χαμπε ασε λιγο και ορισμενους να μην συμμεριζονται την ευλογη ευφορια σου. Κι ας γραφει και μια κουβεντα παραπανω ο Στυλιανοπουλος, ειναι διοτι το χτεσινο ηταν ψιλομεγαλη ηττα για τον ΑΕΚτζη και το θεμα του γηπεδου. Για το γηπεδο τρωει στη μαπα την Τριγλια και τον εξευτελισμο απο τους Αγροτικους Αστερες, για το γηπεδο καταπιε το παραμυθι του restart. Δωσε και κανα ποντο σε εκεινους που το φερουν βαρεως το χτεσινο. Φυσικα και δεν εισαι υπευθυνος για τη γενικοτερη ηττα που υπεστη ο οργανισμος χτες. Και ασε τις πουτανες ησυχες. Ο καθενας ειναι διαφορετικα ΑΕΚ. Δεν εισαι ΑΕΚ Στυλιανοπουλου, εισαι ΑΕΚ Χαμπου. Κουλ και δε θελω να μαγαριζετε το τοπικ του Κατσουρανη (αυτο το αρχιδι ερχεται και με 150 το χρονο αρκει να τον κανουν κλειστο διετες οι κοκκινομαγουλοι).

Link to comment
Share on other sites

Να εξηγηθω λοιπον αφου με καλει ο Πρεβεζανος προεδρος

της επιτροπης διαφανειας και νομιμοτητος του Π & Ο.

 

Βρε χαμποζ φτυστα μπουτια σου λεμε

θες και συγνωμες νυχτιατικο.

Εμαθα τωρα απτον Στυλιανοπουλο τον πραγματικο

πως εχεις προχωρησει και σε απειλες στο ινμποξ μου.

Εγω δε θα σε βρισω πισω απο ενα λαπιτοπ.

Λοιπον φιλε του συριζα και χθεσινε νικητη..

Εδω δε ζητησα συγνωμη οταν ημουν παιδακι με μουστακι

και εριξα κατα λαθος την

ιερη γλου γλου στο ισωμα της σκεπαστης .

Εδω δε ζητησα συγνωμη απο τον Τζορτζ Ντι οταν εμμεσα

του ειπα πως τρεφει συμπαθεια για τον Κοροιβο Αμαλιαδος.

Εδω δε ζητησα συγνωμη απο τον Δημητρη Μελισσανιδη

οταν δεν τον ψηφισα στις εκλογες και τωρα ξεροσταλιαζω

αν νικησει ο οτινανισμος του Λυσσανδρου και παρει το δημο Χαλκηδονας.

Εδω δε ζητησα συγνωμη απο τον εαυτο μου οταν ξυρισα

τα μαλλια μου και ημουν σα γλομπος με τετοια μαπα .

Καταλαβαινεις λοιπον τι μου ζητας τωρα?

Γιατι ναι ρε χαμπε εσυ δεν εισαι ανθρωπος , εισαι χιονανθρωπος .

Που λιγο λιγο τελειωνες

εγω σε ζεσταινα και εσυ μου ελιωνες .

 

Και κατι ακομα Χαμποζ και παρτο σαν δηλωση μου τελευταια .

ΔΕ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ

ΔΕ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ

ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ

ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΣΟΥ ΟΙ ΝΟΜΟΙ

ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΡΑΤΟΥΝ

ΔΕ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ

ΔΕ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ

ΚΑΙ Η ΚΑΛΠΗ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ

ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΟΥΡΟΥ ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΟΙ

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΤΑ ΑΓΙΑ ΧΩΜΑΤΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΟΥΝ.

 

 

 

 

Στίχοι: *

Στυλιανοπουλος Παναωτης

Μουσική: *

Γιώργος Θεοφάνους

 

Παντως μεταξυ μας κυρ χαμπε

σε παρακαλω

και μετα

θα γινει της πουτανας δεν ταιριαζει.

Η ριξε το καριολικι σου ευθεως να ξεθυμανεις

η πες μου σε παρακαλω παμε για καφε

που σε χω καλεσει κιολας να το λυσουμε .

 

Διαλεξε και παρε.

 

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙ ΛΑ ΔΕ ΛΦΕΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙ ΛΑ ΔΕ ΛΦΕΙΑ ... χαμπε στη Φιλαδελφεια ..

Στη Φιλαδελφεια ..και 33.000 θεσεων .. μεγαλυτερο για 200 καρεκλακια απτου γαυρου ..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ολους συγνωμη εκτος απο μενα ο Στυλιανοπουλος. Ετσι πανε αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ο Λυμπε παιζει σκρατς μηπως κερδισει κανενα διφραγκο να δωσει προκαταβολη στο λαζοβιτς.xD

Link to comment
Share on other sites

Χαμπε ασε λιγο και ορισμενους να μην συμμεριζονται την ευλογη ευφορια σου. Κι ας γραφει και μια κουβεντα παραπανω ο Στυλιανοπουλος, ειναι διοτι το χτεσινο ηταν ψιλομεγαλη ηττα για τον ΑΕΚτζη και το θεμα του γηπεδου. Για το γηπεδο τρωει στη μαπα την Τριγλια και τον εξευτελισμο απο τους Αγροτικους Αστερες, για το γηπεδο καταπιε το παραμυθι του restart. Δωσε και κανα ποντο σε εκεινους που το φερουν βαρεως το χτεσινο. Φυσικα και δεν εισαι υπευθυνος για τη γενικοτερη ηττα που υπεστη ο οργανισμος χτες. Και ασε τις πουτανες ησυχες. Ο καθενας ειναι διαφορετικα ΑΕΚ. Δεν εισαι ΑΕΚ Στυλιανοπουλου, εισαι ΑΕΚ Χαμπου. Κουλ και δε θελω να μαγαριζετε το τοπικ του Κατσουρανη (αυτο το αρχιδι ερχεται και με 150 το χρονο αρκει να τον κανουν κλειστο διετες οι κοκκινομαγουλοι).

 

ΔΙΑΦΩΝΩ

ZwiKonstantopoulou21

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εχεις μπερδεψει τα ιμποξ σου μαλλον γιατι ποτε δεν σε εβρισα . Με τον Σταυρο μιλαγαμε με πμ και του εγραψα επειδη εχω καταλαβει οτι σε ξερει καλυτερα να σου πει να κοψεις τις μαλακιες περι μην ΑΕΚτζη κτλ οπως εγραφε ο φιλος σου ο Γιωργης που μου εβρισε την μανα πισω απο ενα πισι ...αλλα αυτος λακισε και εφυγε απο εδω μεσα οχι εγω...αρα αλλος ειναι χιονανθρωπος που ελιωσε. Λοιπον εχω δεχθει καθε ειδους πλακα και προσβολη εχω προσβαλει και εγω δεν λεω αλλα πως να το κανουμε με το συγκεκριμενο πλακα δεν σηκωνω και ειναι δικαιωμα μου !

Εχεις γραψει οτι μπορει να φανταστει καποιος και γελασα με ολα μιας και ΕΓΩ εχω δωσει το δικαιωμα οτι δεχομαι πλακα παντως ειδους ΕΚΤΟΣ απο πλακιτσες με την οπαδικη μου ταυτοτητα και εσυ μιας και ειναι φιλος σου ο Γιωργης οπως λες επρεπε να το ξερεις μετα το οτι ειχε γινει εδω μεσα.

Λοιπον ξεκινατε πλακες με Δουρου Συριζα Βασιλακοπουλους μαζι μου και στο τελος την πιστευετε και ολας και εκνευριζεστε ταυτοχρονα πιστευοντας οτι εγω ειμαι με Δουρου οταν απο την πρωτη Κυριακη δηλωσα ξεκαθαρα και τι ψηφισα μιας και δεν ντρεπομαι για τις πραξεις μου οπως αλλοι και ξερω να αναλαμβανω παντα την ευθυνη για το οτιδηποτε κανω....!

Λοιπον τον καραγκιοζη του φορουμ ΕΓΩ θελησα να τον κανω και να δεχθω φυσικα την καζουρα για 100 πραγματα. Γουσταρω δεν εχω προβλημα...! Οταν δηλωνεις οτι γραφεις σοβαρα οτι δεν ειμαι ΑΕΚτζης και οτι στιγματιστηκα εγω με τον Γιωργη σορρυ μονο πλακα δεν κανεις....! Ειχα αποφασισει να μην ξαναγραψω και εγραφα αρκετη ωρα το τελευταιο ποστ αλλα μετα του ρεμπο το ποστ που γελασα...του ζαστρο που με ηρεμησε.....και το δικο σου που στην ουσια καταλαβα οτι εκανες πλακα ...δεν γαμιεται εχω μαθει να μην παραταω ευκολα τιποτα....δεν τρεχει τιποτα και ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ:fuck: xD Ολα καλα και κανεις δεν σου ζητησε να μου πεις συγγνωμη απλα να σβησεις την μαλακια ΑΝ δεν κανεις πλακα σου εγραψα και το θα γινει της πουτανας μπηκε μετα με Εντιτ γιατι εβλεπα οτι δεν το εσβηνες....!

Το καφεδακι παντως θα το πιουμε παγωμενο και θα κερασω εγω και ας μην εχω μια δεν πειραζει θα βρω για παρτυ σου και τον φιλο σου τον Γιωργη αν γουσταρει να γνωρισει τον ΓΑΜΟΜΑΝΟ ΚΩΛΟΓΑΥΡΟ ... ! Τα υπολοιπα με πμ προς το τελος της βδομαδας να κανονισουμε.

ΤΙΓΡΗ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ! ΡΕΝΑ ΣΑΓΑΠΩ ΠΡΟΔΟΤΗ ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ! ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ Ε?

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Ο Λυμπε παιζει σκρατς μηπως κερδισει κανενα διφραγκο να δωσει προκαταβολη στο λαζοβιτς.xD

 

Με σκρατς τον πληρωνει ο Τιγρης και οτι κερδισει ειναι τα πριμ τουxD

Εχω πληροφοριες οτι εχει βαλει μεσα σε σκρατς ονοματα Μαυροβουνιων Αστερων και οι μεταγραφες θα γινουν ΜΟΝΟ αν ο Λυμπε βρει τους κρυμενους παιχτες μεσα στο Σκρατς.xD

Του ειχε προτεινει να παιζει τζοκερ στην αρχη αλλα ο Λυμπε αρνηθηκε γιατι η πληροφοριες λενε οτι δεν ξερει να μετραει μεχρι το 5xD

Link to comment
Share on other sites

Αφού ρε Χαμπε δεν είσαι ΑΕΚ.. Γράψε όσα σεντόνια θες δεν μας πείθεις. Μόνο αν δούμε σέλφι σου ολόγυμνος μόνο με φακελάκι ΑΕΚ θα πεισθούμε.-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×