Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός 2014-15


nikos
 Share

Recommended Posts

km κύριες και κύριοι. τα πάντα όλα.

 

Το καλυτερο οπαδικο φορουμ παγκοσμιως...Για να μη πω σ ολη την ελλαδα...

Αμα ειμασταν ακομα κλειστοι παιζει και να χαμε κλεισει για παντα..

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

ΑΕΚ ειμαι ρε αλλα σωμα δεν δειχνω ντρεπομαι.Εχω κατι κουπονια απο την Aegean να τα βαλω πανω στα @@ μου να τα φωτογραφησω οτι δεν ειμαι κατα τιγρη?

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μονο για φωτο σε κεντρα ειναι πλεον ημιμεθυσμενος οπως στην φωτο.Θα παει Μουντιαλ οκ θα καπνισει ολο το Σαο Παολο θα γυρισει στην ΑΕΚ για συνταξη ! Μια χαρα λεμε την βολευουν μερικοι πρωην ποδοσφαιριστες.

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ ειμαι ρε αλλα σωμα δεν δειχνω ντρεπομαι.Εχω κατι κουπονια απο την Aegean να τα βαλω πανω στα @@ μου να τα φωτογραφησω οτι δεν ειμαι κατα τιγρη?

 

Μην μπλεκετε οι συριζαιοι την ΑΕΚ με τον Μελισσανίδη!

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Δεν ειμαι Συριζαιος ! ΑΕΚ ειμαι ειπαμε. Και αγαπαω τον Τιγρη τρελα σε βαθμο που τον βλεπω με 2 κεφαλια σιγα σιγα....! Μεταμορφωνεται σε δικεφαλο Τιγρη στα ματια μου.

 

Μπουρου μπουρου μπουρου μπουρου Τιγρη μου ελα στην Δουρου !

 

 

Αντε παω για υπνο παλι δακρυσατε τα ματια μου σημερα και αυριο το πρωι εχω οικοδομη ψωμοτυρι ντοματα ελια ζητω η αριστερα.xD

 

Στυλιανοπουλε γαμιεσαι:drinks:

 

Καληνυχτα σε ολους και αν δεν ειχαμε τις μανουρες μας δεν θα ειμασταν εμεις αλλα αλλοι....:bye:

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι Συριζαιος ! ΑΕΚ ειμαι ειπαμε. Και αγαπαω τον Τιγρη τρελα σε βαθμο που τον βλεπω με 2 κεφαλια σιγα σιγα....! Μεταμορφωνεται σε δικεφαλο Τιγρη στα ματια μου.

 

Ετσι μπράβο.. Πρωί μεσημέρι βράδι να το σιγοτραγουδας

Link to comment
Share on other sites

Εχεις μπερδεψει τα ιμποξ σου μαλλον γιατι ποτε δεν σε εβρισα . Με τον Σταυρο μιλαγαμε με πμ και του εγραψα επειδη εχω καταλαβει οτι σε ξερει καλυτερα να σου πει να κοψεις τις μαλακιες περι μην ΑΕΚτζη κτλ οπως εγραφε ο φιλος σου ο Γιωργης που μου εβρισε την μανα πισω απο ενα πισι ...αλλα αυτος λακισε και εφυγε απο εδω μεσα οχι εγω...αρα αλλος ειναι χιονανθρωπος που ελιωσε. Λοιπον εχω δεχθει καθε ειδους πλακα και προσβολη εχω προσβαλει και εγω δεν λεω αλλα πως να το κανουμε με το συγκεκριμενο πλακα δεν σηκωνω και ειναι δικαιωμα μου !

Εχεις γραψει οτι μπορει να φανταστει καποιος και γελασα με ολα μιας και ΕΓΩ εχω δωσει το δικαιωμα οτι δεχομαι πλακα παντως ειδους ΕΚΤΟΣ απο πλακιτσες με την οπαδικη μου ταυτοτητα και εσυ μιας και ειναι φιλος σου ο Γιωργης οπως λες επρεπε να το ξερεις μετα το οτι ειχε γινει εδω μεσα.

Λοιπον ξεκινατε πλακες με Δουρου Συριζα Βασιλακοπουλους μαζι μου και στο τελος την πιστευετε και ολας και εκνευριζεστε ταυτοχρονα πιστευοντας οτι εγω ειμαι με Δουρου οταν απο την πρωτη Κυριακη δηλωσα ξεκαθαρα και τι ψηφισα μιας και δεν ντρεπομαι για τις πραξεις μου οπως αλλοι και ξερω να αναλαμβανω παντα την ευθυνη για το οτιδηποτε κανω....!

Λοιπον τον καραγκιοζη του φορουμ ΕΓΩ θελησα να τον κανω και να δεχθω φυσικα την καζουρα για 100 πραγματα. Γουσταρω δεν εχω προβλημα...! Οταν δηλωνεις οτι γραφεις σοβαρα οτι δεν ειμαι ΑΕΚτζης και οτι στιγματιστηκα εγω με τον Γιωργη σορρυ μονο πλακα δεν κανεις....! Ειχα αποφασισει να μην ξαναγραψω και εγραφα αρκετη ωρα το τελευταιο ποστ αλλα μετα του ρεμπο το ποστ που γελασα...του ζαστρο που με ηρεμησε.....και το δικο σου που στην ουσια καταλαβα οτι εκανες πλακα ...δεν γαμιεται εχω μαθει να μην παραταω ευκολα τιποτα....δεν τρεχει τιποτα και ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ:fuck: xD Ολα καλα και κανεις δεν σου ζητησε να μου πεις συγγνωμη απλα να σβησεις την μαλακια ΑΝ δεν κανεις πλακα σου εγραψα και το θα γινει της πουτανας μπηκε μετα με Εντιτ γιατι εβλεπα οτι δεν το εσβηνες....!

Το καφεδακι παντως θα το πιουμε παγωμενο και θα κερασω εγω και ας μην εχω μια δεν πειραζει θα βρω για παρτυ σου και τον φιλο σου τον Γιωργη αν γουσταρει να γνωρισει τον ΓΑΜΟΜΑΝΟ ΚΩΛΟΓΑΥΡΟ ... ! Τα υπολοιπα με πμ προς το τελος της βδομαδας να κανονισουμε.

ΤΙΓΡΗ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ! ΡΕΝΑ ΣΑΓΑΠΩ ΠΡΟΔΟΤΗ ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ! ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ Ε?

 

Μια φιλική παρατηρηση, μιας που οσο να ναι εισαι νεωτερος και μιας και στο χωρο σου η καθοδηγηση ειναι υποχρέωση των παλαιοτερων:

Το Γιωργής, ειναι απο τις λιγες λεξεις στο ΚΜ που πρεπει να τονιζονται.

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη τους γεύση από τα Σπάτα πήραν οι νεοαποκτηθέντες της ΑΕΚ σε μία πρωινή ...ιδιαίτερη προπόνηση στο προπονητικό κέντρο της «Ένωσης». Τα νέα αποκτήματα χωρίστηκαν και έπαιξαν σε ένα οικογενειακό 7Χ7 με κάποιους από τους πιτσιρικάδες της Κ17 που έδωσαν το «παρών» και τους Δέλλα-Μπουρουτζίκα.

 

Τα νέα πρόσωπα που έκαναν το ντεμπούτο τους στο προπονητικό κέντρο της ΑΕΚ ήταν οι Αραβίδης, Φαγέ, Ανέστης, Μπακάκης, Σαρρής (εξασφάλισε άδεια καθώς υπηρετεί το στρατιωτικό του), Ντούνης, Κολοβέτσιος και Λαμπρόπουλος.

 

Η υπόλοιπη ομάδα θα προπονηθεί το απόγευμα...

aekvoice

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Καλη αρχη και να εχουν την υγεια τους χωρις τραυματισμους.

Link to comment
Share on other sites

Σημερινό δημοσίευμα της εφημερίδας Live Sport αναφέρει πως η ΑΕΚ θα συνεχίσει και την επόμενη σαιζόν με την PUMA και μάλιστα η εμφάνιση που θα φορέσει η Ενωση στην Β Εθνική θα είναι με ρίγες. Πράγματι παρότι η ΑΕΚ δεν έχει γίνει ακόμη ΠΑΕ και δεν έχει δικαίωμα υπογραφής συμβάσεων, η συμφωνία είναι δεδομένη και όλα δείχνουν πως μπορεί να έχει και μεγαλύτερη διάρκεια. Σύμφωνα με πληροφορίες του aek365 η μάχη για την ΑΕΚ ήταν σκληρή αφού στο παιχνίδι έπαιζε δυνατά μέχρι την τελευταία στιγμή και η ΝΙΚΕ που μετά τον ΠΑΟΚ ήθελε να μπει ακόμη πιο δυνατά στην Ελληνική αγορά με ένα μεγαλύτερο brand name. Τελικά επικράτησε η PUMA και το μυστικό βρίσκεται στον άνθρωπο που έχει αναλάβει εδώ και ένα περίπου χρόνο τις τύχες της εταιρίας στην Ελλάδα. Πρόκειται για τον γνωστό επιχειρηματία Σάμι Φάις τον άνθρωπο που έφερε πρώτος τα προϊόντα ΝΙΚΕ στην Ευρώπη, πριν από 36 χρόνια, και μετά από διάφορες διακυμάνσεις βρέθηκε να εκπροσωπεί την PUMA. Ο Φάις είναι φίλος του Μελισσανίδη εδώ και χρόνια και η συμφωνία κλείστηκε μεταξύ τους αφού εκτός των άλλων προσέφερε τους καλύτερους οικονομικούς όρους. Σύμφωνα με πληροφορίες μεγάλο ρόλο για την μελλοντική συνεργασία θα παίξει και η πρόθεση της εταιρίας να λειτουργήσει σε βάθος χρόνου μπουτίκ της ΑΕΚ σε όλη την Ελλάδα με την ΠΑΕ να παίρνει ποσοστό και να έχει συμμετοχή μόνο στα κέρδη. Εκτός από την κεντρική μπουτίκ της Αγιά Σοφιάς η ΑΕΚ δεν έχει σκοπό να εμπλακεί σε άνοιγμα καταστημάτων και προτιμά να το κάνει αυτό η εταιρία που θα την ντύνει. Η στρατηγική συμφωνία που έκανε η ΑΕΚ με την PUMA δεν αποκλείεται να έχει σχέση και με την αποχώρηση μετά από σειρά ετών του... Ολυμπιακού που συμφώνησε με την ADIDAS. Αντιπρόσωπος της ADIDAS στην λιανική πώληση είναι επίσης ο Σάμι Φάις όμως δεν έχει σχέση με την συμφωνία με τον Ολυμπιακό.

 

.........γαμω την Πουμα σας.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Αντι να παει στη Nike,εμεινε στη Puma για λιγα ψοροχιλιαρικα.

Edited by Saxon21
Link to comment
Share on other sites

ποσα ψωροχιλιαρικα δηλαδη?

 

εσυ δεν βλεπεις δηλαδη οτι η puma ηδη πουλαει στα μαγαζια της προιοντα ΑΕΚ και θα περνεις κερδος απο αυτα

 

ενω η Nike δεν εχει αντιστοιχα καταστηματα

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
ποσα ψωροχιλιαρικα δηλαδη?

 

εσυ δεν βλεπεις δηλαδη οτι η puma ηδη πουλαει στα μαγαζια της προιοντα ΑΕΚ και θα περνεις κερδος απο αυτα

 

ενω η Nike δεν εχει αντιστοιχα καταστηματα

 

Οσα ειναι,δεν καθησα να τα μετρησω,και αυτα για την αγια σοφια θα πανε,το ξερω.xD Μας πετανε και ενα θα ειναι λεει ιδιας τεχνολογιας με τις φανελες της ντορντμουντ.xD

Link to comment
Share on other sites

αυτη η πουμα ειναι σαν την ανεραστη, ανοργασμικη γυναικα που δε θελεις να πλαγιασεις μαζι της

Link to comment
Share on other sites

Του χρονου θα εχει ριγες λεει , καλο αυτο . Δεν παχαινει ομορφαινει 'ο ωραιος '.

 

Επισης θα κανουμε ξεχωριστη συμφωνια με νοβα με υψηλο τιμημα.

Δε θα μπουμε στην κεντρικη ΟΤΕδιαχειριση του Καλογιαννη

του ιστορικου παραγοντα Αθηναικου .

Link to comment
Share on other sites

ολα τα εντος θα πανε νοβα με 2Μ και τα εκτος οτετβ λογο κεντρικης διαχειρησης

Link to comment
Share on other sites

η φανελα με ριγες που ειχαμε τη χρονια που πηραμε το κυπελλο, ηταν εμπνευσμενη απο τη φανελα της Γκανας στο μουντιαλ του 2010

10890.png

aek-athens-away-football-shirt-2010-2011-s_19094_1.jpg

 

του χρονου μπορει να παμε σε κατι πιο φινετσατο του στυλ:

 

Italy+2014+World+Cup+Away+Kit+%281%29.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εδω και περιπου 15 χρονια οι φανελες μας ειναι η μια χειροτερη από την αλλη

Link to comment
Share on other sites

Αφου συμφωνησε με Puma, εμας μας περισσευει. Δεν φτιαχνουν καλες φανελες αυτοι, αλλα οκ τι να κανουμε.

Εμενα παντως οι ριγες μου αρεσουν (αν ισχυει), ειδικα στην φανελα που ειχαμε επι Μακη.

 

Επισης ελπιζω να ισχυει οτι μενουμε Nova, με βολευει προσωπικα :D

Εντιτ. Ακυρο, τι με βολευει, αφου τα εκτος θα ειναι otetv..

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

η φανελα επι Μακη ηταν της Nike ομως.. ας παρουμε ματι τι φοριεται στο μουντιαλ και θα καταλαβουμε λιγο πολυ τι μας περιμενει

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι ηταν ΝΙΚΕ, ας αντιγραψουν το σχεδιο, αυτο εννοω...

Link to comment
Share on other sites

Πιο ντεκαβλέ εταιρίες από Adidas και Nike δεν υπάρχουν. Φανέλες σχεδιαστικά χάλια, στα όρια του κιτς με αισθητική πυτζάμας.

Η Puma θέλουν προσοχή. Ή θα σου βγάλουν φανελάρα ή καρναβάλι.

Θα προτιμούσα Joma ή Macroon που κάνουν θραύση σε Ισπανία και Ιταλία αντίστοιχα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×