Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Vargas21 said:

Μια χαρα θα μεινει ...εχει δοσει και γερη προκαταβολα... Θα δει πως θα παει στο πρωταθλημα γιατι η Ευρωπη καηκε . Κοντα στην παρελαση μπορει να γινει η δουλεια

Φανταζεσαι να τον εδιωχνε τωρα και να πηγαινε η ομαδα στην Τουρκια με τον επομενο και να εφερνε κανενα 0-1;Ξερει τι κανει ο τιγρης.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, MikrosKaiAtropos said:

Φανταζεσαι να τον εδιωχνε τωρα και να πηγαινε η ομαδα στην Τουρκια με τον επομενο και να εφερνε κανενα 0-1;Ξερει τι κανει ο τιγρης.

Για χτεσινο τον εχεις. Τωρα θα τελειωσει η μεταγραφικη περιοδος και θα βγει να πει. Παιρνω την ευθυνη εγω. Θα τα διορθωσουμε 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Bukowski said:

7bmdo8km.jpg

 

ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ

Μπάρμπα Μητσο κάθε φορά το παίρνεις πάνω σου αλλά αλλαγές δεν βλέπουμε... 

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν εχει νοημα να βριζουμε τον καθε Καρντοσο ... ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ. Η εχεις τα αντερα να το παραδεχτεις και να κανεις οτι πρέπει ή δώστη στον πρώτο που θα περνάει έξω από το κότερο και χαιρέτα μας. Πουλα και το γηπεδο μετά (αυτο ήθελες εξ αρχής) σε κανα φαντ 

Link to comment
Share on other sites

Κανε στην ακρη και ασχολησου με το γηπεδο! Παρεδωσε τα κλειδια σε σοβαρους τεχνοκρατες! Ημαρτον πια!

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή πετυχεσιά ο Καρντόζο. Με Μοραίς έχεις αδιανόητο, αξεπέραστο, δίδυμο προπονητών. Άμα το ποδοσφαιρικό σου μάτι κόβει...

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Epitaph21 said:

Φοβερή πετυχεσιά ο Καρντόζο. Με Μοραίς έχεις αδιανόητο, αξεπέραστο, δίδυμο προπονητών. Άμα το ποδοσφαιρικό σου μάτι κόβει...

Καρντοσο χειροτερος κ απο Μοραις. Αχαππαρος ο Μελ που λενε κ στην μαρτυρικη μεγαλονησο ( = δεν παιρνει χαμπαρι)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω πειστει οτι τις κανει καταλαθος ολες αυτες τις μαλακιες.Ισως ξεφευγουν παραπανω απ οσο υπολογιζει βεβαια.Εκ των υστερων δεν δειχνει καθολου τυχαιο το timing της αποχωρησης του βατραχου,και μιλαμε για ανθρωπο που θα εκανε βουτια θανατου απο τα 30 μετρα σε γκρεμο για να πιασει ενα 50ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Ξύπνα και φέρε Πογέτ, θα σε βοθήσει για έξι μήνες. Θα μπορέσει να πάρει πράγματα και από τους πορτογάλους που δεν είναι κακοί παίκτες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή προπονητή και τεχνικού διευθυντή τέλος Αυγούστου => κερδος χρόνου σε σανοφαγους μίνιμουμ 1 έτος 

Ευγε.

Link to comment
Share on other sites

Αντε και φέρνει Πογετ και έναν καλύτερο ΤΔ από τον λυμπεροπουλο (σιγά το κατόρθωμα θα μου πεις). Η χρονιά ψιλοσωζεται αλλά και πάλι δεν είμαστε για πολλά πολλά με αυτό το ροστερ. 

Ο επόμενος που θα πληρώσει το μάρμαρο ποιος θα είναι αφεντικό; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hades said:

 

Ο επόμενος που θα πληρώσει το μάρμαρο ποιος θα είναι αφεντικό; 

Κανένας, από εδώ και πέρα θα πάνε όλα καλά, δεν σταματάμε μέχρι την κατάκτηση του EL.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένει ο καραγκιόζης να τελειώσουν οι μεταγραφές για να πει δεν πρόλαβα να βοηθησω το νεο προπονητη. Όποιος αναλάβει να προπονησει αυτο το ρόστερ και θέσει σαν στόχο κάτι παραπάνω απο την τρίτη θέση θα είναι άξιος της μοίρας του, και σίγουρα θα χαιρετήσει σαν αποτυχημένος. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MikrosKaiAtropos said:

Μας εχει μεινει κανενας αισιοδοξος εδω μεσα;Κανονικος εννοω

Εγώ αν έρθει ο :wub:, βέβαια δεν ξέρω αν πιάνομαι για κανονικός. :D

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, SpiRos said:

Εγώ αν έρθει ο :wub:, βέβαια δεν ξέρω αν πιάνομαι για κανονικός. :D

μου κανεις

ο :wub: ποιος ειναι ομως; :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Γκουστάβος.

Α εγω νομιζα μιλουσαμε για αγοραστη ?

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Α εγω νομιζα μιλουσαμε για αγοραστη ?

Όχι ρε 'συ, μην το σοβαρεύεις το πράμα, ποιός αγοραστής να πούμε. :D Έχω πει πως για μένα είναι καμμένο χαρτί η Α.Ε.Κ., δεν θα βγει ποτέ από την ίδια της την σκιά για πολλούς λόγους. Ανάλογα κάνω και τις συζητήσεις για Γκουστάβους, σχεδιασμούς, επιτυχίες/αποτυχίες κτλ.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SpiRos said:

Εγώ αν έρθει ο :wub:, βέβαια δεν ξέρω αν πιάνομαι για κανονικός. :D

Εσυ και ο σεπουλτουρα τοση αγάπη στον ουρουγουανο.  :P

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, AG21 said:

Εσυ και ο σεπουλτουρα τοση αγάπη στον ουρουγουανο.  :P

Ναι ρε, το λέω από τώρα, σε κάθε ματς θα του βάζω κοουτσάρισμα καλό. ?

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×