Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, AEK Goa said:

και κύπελλο και χτίζει και το γήπεδο με τα  έσοδα της ομάδας.. Αλλα τα έσοδα της ομάδας ποιός τα δημιούργησε; Και εγώ γουστάρω αυξηση μπάτζετ, μεταγραφάρες, στα ίσα διεκδίκηση τίτλων, το θέμα είναι οτι αυτοί με βάση τα δεδομένα θεωρούν εαυτούς, τους πιο επιτυχημένους παράγοντες ΑΕΚ τη τελευταία 20ετία..

Το γηπεδο να το αναφερετε οταν μιλαμε για το γηπεδο. Ο ψιψινος ανελαβε 2 δουλειες κι εγω μιλαω για την αλλη.

Επισης μερος κοστους για το γηπεδο το βουταει απο την ΑΕΚ. Και οχι δεν τα δημιουργησε μονο αυτος, αυτος θα τα ειχε δημιουργησει σν πληρωνε, οχι τωρα στο τζαμπα και με πεσαδες.

Κυπελλο εχουν παρει ολα τα ιδιοκτησιακα καθεστωτα που περασαν.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Υπαρχει και κάτι που λέγεται συνδυασμός παραγόντων. Ούτε ο Μανόλο πήρε πρωτάθλημα με αδαμιδη, ούτε ο τίγρης θα έπαιρνε το 2018 χωρίς Μανόλο. Και οι δύο έπαιξαν τον ρόλο τους. 

Μία χαρά πετσωσε ο Μανολο βαζελο και παοκ πριν το σηκώσει. Και ως αουτσάιντερ και στα δύο ζευγάρια. Άρα ούτε ο Αδαμιδης έπαιρνε κύπελλο χωρίς μανολο. Κοινώς παρανομαστης λοιπόν είναι ότι για να γίνει σωστή δουλειά θες καλούς υπαλλήλους. Προπονητής νο1 υπάλληλος και μετά οι παίχτες. Αν τα υλικά είναι για τον πεο είτε μαγειρέψω εγώ είτε ο πετρετζικης δε θα ευχαριστηθουν οι πελάτες 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AEK Goa said:

πιστεύω οτι αν ήμασταν σε προ-μνημονίων εποχές ίσως να το έκανε..

Ναι τότε που διατυμπανιζε πρόχειρα πρόχειρα 70 μύρια ο χοσαδας ?

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
1 minute ago, nikos said:

Το γηπεδο να το αναφερετε οταν μιλαμε για το γηπεδο. Ο ψιψινος ανελαβε 2 δουλειες κι εγω μιλαω για την αλλη.

Κυπελλο εχουν παρει ολα τα ιδιοκτησιακα ξαθεστωτα που περασαν.

σορρυ δεν προσπαθώ να δικαιολογήσω με αυτό την διοικητική ανυπαρξία του στο αγωνιστικό.. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είχα γράψει πριν τον τελικό κυπέλλου αν θέλει ο τίγρης να περάσει ήρεμο καλοκαίρι έπρεπε να σηκώσει την τελευταία κούπα της χρονιάς. Θα το περνούσαν επικοινωνιακα όπως έπρεπε τα αρδακια και ο σχεδιασμός θα κυλούσε πιο ομαλά. Μετά την φάπα δε σε παίρνει να συνεχίζεις να κοροϊδεύεις. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Μία χαρά πετσωσε ο Μανολο βαζελο και παοκ πριν το σηκώσει. Και ως αουτσάιντερ και στα δύο ζευγάρια. Άρα ούτε ο Αδαμιδης έπαιρνε κύπελλο χωρίς μανολο. Κοινώς παρανομαστης λοιπόν είναι ότι για να γίνει σωστή δουλειά θες καλούς υπαλλήλους. Προπονητής νο1 υπάλληλος και μετά οι παίχτες. Αν τα υλικά είναι για τον πεο είτε μαγειρέψω εγώ είτε ο πετρετζικης δε θα ευχαριστηθουν οι πελάτες 

Και η Λάρισα πήρε κύπελο το 2007 με αντίπαλο τον βαζελο στον τελικό. 

Ο Μανόλο με αδαμιδη δεν θα έπαιρνε ποτέ πρωτάθλημα όμως. 

Για συνδυασμό παραγόντων μίλησα για το πρωτάθλημα του 18, δεν μείωσα τον παράγοντα Χιμένεθ,απλα είπα ότι συνδυάστηκε και με άλλους παράγοντες. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AEK Goa said:

σορρυ δεν προσπαθώ να δικαιολογήσω με αυτό την διοικητική ανυπαρξία του στο αγωνιστικό.. 

Ρε συ το θεμα ειναι να μην πεταμε παντου και παντα το γηπεδο.

Δεν θελει και πολυ να σε κανει Ατρομητο με γηπεδο, γιατι πλεον για εκει το παει.

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια πολιτική να ακολουθήσει τα επόμενα δέκα χρόνια ποιος είναι σίγουρος ότι θα ξαναπάρει πρωτάθλημα; και μη μου απαντήσετε βάζοντας στην εξίσωση ότι οι άλλοι θα καταστραφουν οικονομικά ή δε ξέρω και γω τι. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hades said:

Την ίδια πολιτική να ακολουθήσει τα επόμενα δέκα χρόνια ποιος είναι σίγουρος ότι θα ξαναπάρει πρωτάθλημα; και μη μου απαντήσετε βάζοντας στην εξίσωση ότι οι άλλοι θα καταστραφουν οικονομικά ή δε ξέρω και γω τι. 

Ούτως ή άλλως δεν είμαστε σίγουροι ότι θα ξαναπάρει. 

Πάντως ένα πρωτάθλημα το πήρε, έστω και από σπόντα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Ούτως ή άλλως δεν είμαστε σίγουροι ότι θα ξαναπάρει. 

Πάντως ένα πρωτάθλημα το πήρε, έστω και από σπόντα. 

Μωρέ και πρωτάθλημα πήραμε και κύπελο πήραμε και τσλ παίξαμε και γήπεδο κάνουμε. Αν τα διάβαζε κάποιος τρίτος όλα αυτά θα έλεγε ότι είναι 101% επιτυχημένος. 

Απάντησε μου τον λόγο τότε που κράζουμε 7/10 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

 

Απάντησε μου τον λόγο τότε που κράζουμε 7/10 

Αφού ξέρεις. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Δεν εβαζε λεφτα πριν ξεκινησει το γηπεδο,γιατ τοτε δεν εβαζε,δεν βαζει τωρα που χτιζεται το γηπεδο με προσχημα οτι και το τελευταιο σεντ παει στο γηπεδο.

Edited by Saxon21
Link to comment
Share on other sites

Το πρωτάθλημα το πήραν ο προπονητης και οο παίκτες. Η διοίκηση, θυμήθηκε να βπηθήσει εξωαγωνιστικά τον φεβρουαριο, ενω κοιμήθηκε τον Ιανουάριο που μπορούσε να βοηθξσει παραπανω αγωνιστικα.

Το πρωτάθλημα δεν το πηραμε επειδή οι αντίπαλοι κανανε σοβαρά λάθη. Οι αντίπαλοι κρατήθηκαν πέρσι με διαιτησια στην διεκδίκηση, για αυτό φανηκε ότι το χασαν απο μαλακία. Αλλα στην κορυφή τους κρατησε ο εξωαγωνιστικος παράγοντας. Ε, εξωαγωνιστικα λοιπον περισσότερους πήραν από όσο "εχασαν", αν δεχθουμε ότι έχασαν.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Geologos said:

Το πρωτάθλημα το πήραν ο προπονητης και οο παίκτες. Η διοίκηση, θυμήθηκε να βπηθήσει εξωαγωνιστικά τον φεβρουαριο, ενω κοιμήθηκε τον Ιανουάριο που μπορούσε να βοηθξσει παραπανω αγωνιστικα.

Το πρωτάθλημα δεν το πηραμε επειδή οι αντίπαλοι κανανε σοβαρά λάθη. Οι αντίπαλοι κρατήθηκαν πέρσι με διαιτησια στην διεκδίκηση, για αυτό φανηκε ότι το χασαν απο μαλακία. Αλλα στην κορυφή τους κρατησε ο εξωαγωνιστικος παράγοντας. Ε, εξωαγωνιστικα λοιπον περισσότερους πήραν από όσο "εχασαν", αν δεχθουμε ότι έχασαν.

Που και η εξωαγωνιστική βοήθεια της διοίκησης ήταν απλά να πάρουμε τα σωστά σφυρίγματα και να μην μας σφάζουν. Σημαντικό δεν λεω και καθόλου αυτονόητο στην μπανανία που ζούμε, αλλά λέμε για εξωαγωνιστική βοήθεια του Μελισσανίδη και είναι σα να λέμε πως το πήραμε με παράγκα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν πήραμε και πρωτάθλημα με απλήρωτους ηρωικούς παικτες.

Δεν ειναι μονο το παρασκήνιο ο ρόλος της διοικησης. 

Και τους προπονητή και παίκτες που πήραν πρωτάθλημα κάποιος τους έφερε. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θέλω να καλωσορίσω τον νέο σας προπονητή, το νέο τιμ αλλά και τους νέους ποδοσφαιριστές και να σας ευχηθώ καλή χρόνια. Να είστε καλά, να είστε υγιείς και πάνω απ όλα να είμαστε οικογένεια. Προερχόμαστε από μια κακή σεζόν την οποία πρέπει να την ξεχάσουμε. Η ΑΕΚ είναι ομάδα που ο μόνος της στόχος είναι η κορυφή. Είμαι σίγουρος ότι θα δουλέψετε σκληρά για να δημιουργήσουμε μια νέα και πολύ καλή ομάδα. Και μην ξεχνάτε ότι πλησιάζει ο καιρός που θα μπούμε στο δικό μας γήπεδο, στο δικό μας σπίτι. Καλή χρόνια σε όλους», ήταν τα λόγια του Μελισσανίδη.

Δεν ειπε την λεξη πρωταθλημα ομως.....

Link to comment
Share on other sites

Δόθηκε το σύνθημα λοιπόν από τον εθνάρχη. Στόχος η κορυφή. Με πορδές αυγά δε φαβονται βέβαια 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ανέβηκε πολύ ψηλά ο πήχης απο τον γεμιστανα μπυροκοιλια,για να δουμε,έχω αγωνία.

Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε και εμένα εντύπωση ο λόγος αυτού του άκυρου εντελώς άρθρου . 

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο τιγρη πιεσε τον,δεν γινεται να ματωνεις οικονομικα μονο εσυ.Αυτος ο Νοτιας που να βρισκεται;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Καθαρο non paper της ΠΑΕ το αρθρο. Απο κατι τετοια βγαινει το ρευμα...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, XAMΠOΣ said:

Καθαρο non paper της ΠΑΕ το αρθρο. Απο κατι τετοια βγαινει το ρευμα...

Δεν έχω πειστει ότι υπάρχει το νον πειπερ με την κλασική έννοια στην ομάδα μας. Πιο πιθανό μου μοιάζει να ακουσε καποιος τον τίγρη να μονολογει κατι σε φάση "ακόμα να βάλει τα λεφτά ο τσιγκούνης ο Σαράντης", και να το πήρε και να το κανε άρθρο πασπαλισμένο με τσουτσουνογραβιέρα για να ικανοποιήσει το αφεντικό αλλα και την ενδόμυχη δουλοπρέπειά του.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Geologos said:

Δεν έχω πειστει ότι υπάρχει το νον πειπερ με την κλασική έννοια στην ομάδα μας. Πιο πιθανό μου μοιάζει να ακουσε καποιος τον τίγρη να μονολογει κατι σε φάση "ακόμα να βάλει τα λεφτά ο τσιγκούνης ο Σαράντης", και να το πήρε και να το κανε άρθρο πασπαλισμένο με τσουτσουνογραβιέρα για να ικανοποιήσει το αφεντικό αλλα και την ενδόμυχη δουλοπρέπειά του.

 

Ε ναι μπορει και ετσι να εγινε αλλα και παλι μιλαμε για εμετο κατευθυνομενο και με σκοπο να προσφερει υπηρεσια και καλη θεληση στο ''αφεντικο'' αποσκοπωντας ποιος ξερει σε τι....

Παντως ρε συ αποκλιεται να τα γραφουν αυτα για την ψυχη της μανας τους....

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×