Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Tasos said:

Copy paste από που ρε συ και πως;

τεσπα .... υπάρχει μια διάθεση αμφισβήτησης ... εγώ το μετέφερα όπως έγινε η συζήτηση και από κει και πέρα ο καθένας κρατάει ότι θέλει. 

Εκτος κι αν αναφορες που γίνονται «κατανοητές» είναι μόνο για το καλάμι του μπακακη. 

Δεν εξεταζω το περιεχόμενο. Εχει αλλη γραμματοσειρα και εχει και background το κειμενο. Και εγώ έχω αντιγράψει κείμενο για να το παραθέσω εδώ και έχω αντίστοιχα αποτελεσματα.

Μην το εκλαμβάνεις ως επίθεση, απλή ερώτηση είναι από που το πήρες αυτο το κείμενο γιατι ενδιαφερομαι για να δω και άλλα παρόμοια.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Αναλυω λοιπον αυτο που ειπα παραπανω:

σε 10-15 χρονια το πολυ, καποιος θα βρεθει να δωσει στο γηπεδο το ονομα του. Το αξιζει ή δεν το αξιζει κατι τετοιο, βρισκεται ή δεν βρισκεται εν ζωη τοτε, αυτο θα γινει και θα γινει και αποδεκτο, στο υπογραφω. Οπως αυτος καποτε του εδωσε το ονομα του Γκουμα κι ας ειχε ενοχληθει ο Μπαρλος. Αρα την υστεροφημια του την εφτιαξε.

Απο την αλλη, γυρνωντας στο σημερα, ο τυπος που σε ποδοσφαιρικους/οπαδικους, επιχειρηματικους/εφοπλιστικους κυκλους, θεωρουνταν απο παρα πυ κοσμο ως ο γαμαω και δερνω, ο δεν ξερω τι εχω κλπ, εχει καταξεφτυλιστει πλεον και αντιμετωπιζεται απο κατι μεταξυ γελιου και ειρωνειας.

Για αυτο λεω. Φτιαχνει υστεροφημια και χαλαει το σημερα, οσον αφορα το ονομα του.

Προσωπικα δεν το βρισκω και πολυ εξυπνο σαν ιδεα, αν απο την αρχη δεν ειχε προβλημα να γινει ετσι το πραγμα.

Γνωμη μου παντα.

 

υγ. Προφανως το γηπεδο ο συγκεκριμενος θα θελει να το συνδυασει και με κερδος, αλλα δεν τον εχω τοσο ασχετο ωστε να δινει παρα πολλες πιθανοτητες για κατι τετοιο, για αυτο μιλαω για υστεροφημια.

Ναι συμφωνω σε αυτα,ετσι ειναι τα πραγματα,αλλα πιστευω δεν τον νοιαζει,δεν λειτουργει με γνωμονα φημες και υστεροφημιες,ουτε στο ελαχιστο.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τι εγινε τωρα που αλλαξε ο ΑθΛΗΤΙΚΟΣ νομος θα μπει ποτε στα χαρτια της ΠΑΕ κανονικος και μπροστινος? Η θελει να τον φωναζουν απλα πΡοΕδΡα οπως φωναζουν οι μισοι Αιλειναις τους αλλους μισους?

 

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε χαμπε και εσύ αν δεις τον Μελισσανιδη μπροστά σου πάω στοίχημα θα του πεις πρόεδρε πάρε παίχτες 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Εγω να τον αποκαλεσω προεδρο? ΠΟΤΕ !! Και τι σημαινει παρε παιχτες? Απο την τσεπη του? Να τους παρει ως τι? Ειναι κατι δικο του η στο ονομα του? Οχι εγω ποτε δεν θα τον αναγνωρισω ως προεδρο και ιδιοκτητη της ΑΕΚ ουτε καν κατασκευαστη του γηπεδου επειδη χρησιμοποιησε μερικες διασυνδεσεις και ξεκινησε η κατασκευη. Τιποτα δεν του ανηκει και τιποτα δεν πληρωσε να αποκτησει. Τους μαλακες λοιπον και στα εγκαινια ΠΟΥΛΟ.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hades said:

Κάτσε ρε χαμπε και εσύ αν δεις τον Μελισσανιδη μπροστά σου πάω στοίχημα θα του πεις πρόεδρε πάρε παίχτες 

Μονο αν τον αγριοκοιταξει εκεινη η μουσατη ντουλαπα που κουβαλαει μαζι

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Εγω να τον αποκαλεσω προεδρο? ΠΟΤΕ !! Και τι σημαινει παρε παιχτες? Απο την τσεπη του? Να τους παρει ως τι? Ειναι κατι δικο του η στο ονομα του? Οχι εγω ποτε δεν θα τον αναγνωρισω ως προεδρο και ιδιοκτητη της ΑΕΚ ουτε καν κατασκευαστη του γηπεδου επειδη χρησιμοποιησε μερικες διασυνδεσεις και ξεκινησε η κατασκευη. Τιποτα δεν του ανηκει και τιποτα δεν πληρωσε να αποκτησει. Τους μαλακες λοιπον και στα εγκαινια ΠΟΥΛΟ.

Άρχοντας Κουροπαλάτης της Αγίας του Χριστού Μεγάλης Εκκλησίας ο σωστος τιτλος.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανιδης ειναι ενας τυπος κατα βαση αγραμματος και αμορφωτος (ειναι διαφορετικα πραγματα) ο οποιος εχει κανει και φυλακη. Οποιος νομιζει πως χαιρει καποιας ιδιαιτερης αποδοχης στα εφοπλιστικα λομπι τον χτυπω φιλικα στην πλατη. Μια χαρα τον κοφτει να συνδεθει το ονομα του με κατι εκτος απο καταδικες, λαθρεμποριο και λοιπες ρεμουλες. Εχει και εναν γιο στον οποιο αφηνει και ενα επιθετο εκτος απο μερικα εκατομμυρια, το οποιο επιθετο σαφως και θα θελει να συνδεεται με κατι διαφορετικο απο οσα λιγο πολυ ολοι γνωριζουμε. Γιατι ο γιος του μια χαρα αποδεκτος μπορει να γινει σε χωρους που ο ιδιος εχει φαει ban απο... την γεννηση του. Γι αυτο και ολα αυτα τα σοου με τις αντικες αυτοκινητων κτλ. Ειναι προφανες πως ο τυπος θελει να τον θυμουνται για αλλα πραγματα απο αυτα που εκανε. Ο χωρος του ποδοσφαιρου (του ελληνικου) ειναι ο μοναδικος που μπορει να διακριθει. Για τον γιο του πχ ειναι προφανες πως δεν θα ηθελε να εμπλακει στα σκατα, ουτε ο ιδιος το θελει. Οποτε ανθρωπους σαν τον Μελισσανιδη ειδικα τους κοφτει η υστεροφημια τους περισσοτερο απο τυπους σαν τον Νοτια πχ. Μην πιασουμε τωρα ονοματα και βιους ανθρωπων (Λατσης πχ) που απεκτησαν υστεροφημια γιατι μπροστα τους ο Μελισσανιδης ειναι αρνακι ασπρο και παχυ.

Επισης για τον Νικο: Ενα πρωταθλημα ακομα να παρει μολις μπει στο γηπεδο (εκτος αυτου που πηρε) κανεις δεν θα θυμαται τις μη μεταγραφες που δεν εκανε 3 χρονια πριν αφου ολοι θα πουνε/πουμε πως "ενταξει καλα εκανε, αξιζε τον κοπο". Η πορεια του καθενα δεν κρινεται στο μεσο της αλλα στο φιναλε της. Ο Μελισσανιδης αν φευγοντας αφησει:

1. Γηπεδο

2. Πρωταθλητρια ομαδα

3. Στιβαρη διαδοχη κατασταση (ισως το σημαντικοτερο ολων, αφου ΠΟΤΕ δεν ειχαμε στην ιστορια μας ομαλη διοικητικη μεταβαση)

Γινεται δικαιωματικα ιερο τερας διοικητικα για τον συλλογο. Ισως δεν φτανει τον Μπαρλο, αλλα πολυ δυσκολα καποιος επομενος θα τον φτασει και αυτον. Τωρα το αν τον συμπαθει ο Χαμπος, ο Μικρος και Ατροπος, εγω, εσυ η ο Ματζισαν ελαχιστη σημασια εχει.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Μαντεψετε ποιος τα εχει πει αυτα? Πηγη.....καποιος απο εδω μεσα....?

Quote

"Τι γαμιέστε με τον Λυμπερόπουλο ρε; Τι σας έχει κάνει; Ρε μαλάκα είναι καλό παιδί ο Λυμπερόπουλος. Τίμιος, εργατικός, νοικοκύρης. Δεν είμαστε Μπαρτσελόνα ρε. Πήγαμε σε 4 τελικούς, πήραμε τον ένα. Παίξαμε τσουλου, παίξαμε γουλου. Είναι λίγα αυτά ρε πεπόνια; Φτιάχνουμε γήπεδο, πήρα 100 στρέμματα στο Σπάτο και φτιάχνω άλλα δυο γήπεδα, η ομάδα δε χρωστάει μια. Τι γαμιέστε συνέχεια ρε;"

Quote

"Καμία ΑΕΚ δεν ενδιαφέρεται για τον Αραούχο. Για γιαούρτια είναι όποιος τα γράφει αυτά. Κοροϊδεύει τον κόσμο. Ασχολείται ρε η ΑΕΚ με τον Αραούχο; Δεν ξέρετε τι γράφετε. Πού τον είδατε τον Αραούχο; Εγώ δε τσιμπάω μ αυτές τις μαλακίες που γράφετε. Δεν θα μου πείτε εσείς πόσες μεταγραφές θα κάνω."

Quote

Μεταγραφικό ρεπορτάζ ΑΕΚ - καλοκαίρι 2019:
"Είστε πεπόνια ρε. Δεν ξέρετε μπάλα. Τί πάει να πει μεταγραφές; Ότι θέλω εγώ θα δώσω. Εγώ άνοιξα τα τρελάδικα. Γράφετε μαλακίες φούμαρα. Κοροϊδεύετε τον κόσμο. Σοτηράκηδες είστε. Σότο πουλάτε. Είδατε λίγο τυρί στο τσουτσούνι σας και γίνατε τυρέμποροί."

Δεν ξερω αν εχουν ξαναγραφτει τα βαζω εδω μαζεμενα ετσι να υπαρχουν

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Μαντεψετε ποιος τα εχει πει αυτα? Πηγη.....καποιος απο εδω μεσα....?

Δεν ξερω αν εχουν ξαναγραφτει τα βαζω εδω μαζεμενα ετσι να υπαρχουν

Και λιγα ειπε στους ΑΡΔ μας. Εγω θα τους ελεγα και για τις μανουλες τους. Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Aν αρχισουν βεβαια οι αρδ να μην κοροιδευουν τον κοσμο θα τους κυνηγαει με την μπετονιερα

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Aν αρχισουν βεβαια οι αρδ να μην κοροιδευουν τον κοσμο θα τους κυνηγαει με την μπετονιερα

Ε ας το κανουν. Αλλα αφου τον δινουν για μια παστα, τι συζηταμε; Ειναι βολικο το να θεωρουμε οτι "φοβουνται". Δηλαδη ο Μιαουλης και ο Αρναουτογλου γτ κραζουν; Απλα ειναι πουτανακια οι ΑΡΔ μας και γουσταρουν γλυφοκωλιδια. Πιστευω οταν τους εβριζε ο Μελ θα γελουσαν κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
1 hour ago, nedved21 said:

δεξι click->copy->δεξι click->paste

 

εχει διαφορετικο τροπο γραφης, διαφορετικο μεγεθος γραμματοσειρας, διαφορετικα "λαθη" και διαφορετικο text color απο τα αλλα post σου.

Οντως μοιαζει με copy paste απο σχολιο σε aek365, SDNA κλπ.

 

Ναι... διάβαζα το aek365 και το ξεσήκωσα. 

Ρε τι θα ακούσω άλλο. 

Btw... αν προσέξεις τα post μου από τις 6 το απόγευμα σε σχέση με αυτά που γράφω το πρωί ... θα δεις ότι είναι διαφορετικά. 

Πριν τις 6 τις καθημερινεσ λειτουργεί μια άλλη σχίζοειδης προσωπικότητα μου γραφοντασ Από pc και μετά τις 6 ή τα σκ πολλεσ άλλες που γραφουν είτε από tablet ή από κινητό. 

Ταυτόχρονα θα δεις πολλές διαφορετικές ip ... κάποιες από Ολλανδία και Αμερική ... είναι έχω κλωνοποιηθει και τα αδέλφια μου ζουν στο εξωτερικό. 

Link to comment
Share on other sites

γενικοτερα η κριτικη που γινεται αλλαζει ανα 2 ματς,

ετσι ειναι το ποδοσφαιρο.

Οποτε αν μπουμε ομιλους EL με 2νικες2χ,

και 4/5 νικες στην αρχη του πρωταθληματος,

ανετα γυρναει η ψυχολογια του κοσμου και ερχονται αναμνησεις απο περσι,

που δεν ειχαμε και προσφατες πορειες πρωταθλητισμου να ειμαστε σε φαση "παει να ξαναγινει."

 

Ο Μελισσανιδης το ξερει οτι με 10εκ φτιαχνει πρωταθληματικη ομαδα,

απλα ξερει οτι και με 7-8εκ+προσωπικη μαγκια σε καμπες του πρωταθληματος,

εχεις καποιες πιθανοτητες να φτιαξεις πρωταθληματικη ομαδα.

Ο συνδυασμος "λιγων πιθανοτητων," προσωπικης μαγκιας και μειωσης εξοδων κατα 2-3εκ, τον ερεθιζει.

Και επειδη ξερει οτι η ψυχολογια του κοσμου αλλαζει πανευκολα με 4 νικες και 1 ντερμπι,

γραφει στα αρχιδια του το κραξιμο.

Link to comment
Share on other sites

@Tasos περιορισου στα οσα συγκλονιστικα παραθετεις και μην τσιμπας σε οσα γραφουν οι... αμυητοι πλεμπαίοι συμφορουμητες. Μην πεφτεις στο επιπεδο τους. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Ε ας το κανουν. Αλλα αφου τον δινουν για μια παστα, τι συζηταμε; Ειναι βολικο το να θεωρουμε οτι "φοβουνται". Δηλαδη ο Μιαουλης και ο Αρναουτογλου γτ κραζουν; Απλα ειναι πουτανακια οι ΑΡΔ μας και γουσταρουν γλυφοκωλιδια. Πιστευω οταν τους εβριζε ο Μελ θα γελουσαν κιολας.

Ενταξει και να κραζουν 1-2 ψιλο στ αρχιδια του.Οταν αρχισαν ομως ολοι να γραφουν για επενδυσεις,γενναιες αποφασεις,ανταγωνιστες που ξεφευγουν κλπ,ειδες τι ωραια πηρε τα τηλεφωνακια του και τους μαζεψε.

Link to comment
Share on other sites

@nedved21 ο πιο σιγουρος τροπος να αποτυχεις στην ΑΕΚ ειναι να ακουσεις τον κοσμο. Αν ο Μελισσανιδης ακουγε τον κοσμο σημερα θα ταν συνταξιουχος σχολης οδηγων. Γενικα καλα κανει και γραφει στα παπαρια του τους πολλους, αλλο που στην Ελλαδα εχουμε μαθει 30 χρονια τωρα να μας χαιδευουν τα αυτια απο πολιτικους μεχρι Προεδρους. Το προβλημα του Μελισσανιδη ειναι πως βιαζει την ποδοσφαιρικη λογικη. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tasos said:

Ναι... διάβαζα το aek365 και το ξεσήκωσα. 

Ρε τι θα ακούσω άλλο. 

Btw... αν προσέξεις τα post μου από τις 6 το απόγευμα σε σχέση με αυτά που γράφω το πρωί ... θα δεις ότι είναι διαφορετικά. 

Πριν τις 6 τις καθημερινεσ λειτουργεί μια άλλη σχίζοειδης προσωπικότητα μου γραφοντασ Από pc και μετά τις 6 ή τα σκ πολλεσ άλλες που γραφουν είτε από tablet ή από κινητό. 

Ταυτόχρονα θα δεις πολλές διαφορετικές ip ... κάποιες από Ολλανδία και Αμερική ... είναι έχω κλωνοποιηθει και τα αδέλφια μου ζουν στο εξωτερικό. 

%CE%B1%CF%86%CE%AF%CF%83%CE%B1-%CE%B5%CE

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Ενταξει και να κραζουν 1-2 ψιλο στ αρχιδια του.Οταν αρχισαν ομως ολοι να γραφουν για επενδυσεις,γενναιες αποφασεις,ανταγωνιστες που ξεφευγουν κλπ,ειδες τι ωραια πηρε τα τηλεφωνακια του και τους μαζεψε.

Ας μην πηγαιναν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Ας μην πηγαιναν.

Συμφωνω.Εγω για παν ενδεχομενο δεν σηκωνω ποτε τα τηλεφωνα με αποκρυψη γιατι ποτε δεν ξερεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπουκοφσκι 10 χρονια να μεινει ακομα πρωταθλημα δεν παιρνει, κατα 90% δεν κανει καν πρωταθλητισμο. Γνωμη μου.

Οποτε οπως τα βλεπω εγω τα πραγματα, δεν μπορω να μπω σε αυτα τα υποθετικα σεναρια.

Ο τυπος θα φυγει με γηπεδο και 1 πρωταθλημα την μοναδικη χρονια που θα το εχει διεκδικησει μετα την παρελααη του Οκτωβρη (και με τους αλλους να αυτοκτονουν). Μακαρι να κανω λαθος.

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2019 at 7:37 PM, Vargas21 said:

Αντιγραφω απο αλλο σαιτ αλλα ειναι ενδιαφεροντα αυτα για τους αρδ της ΑΕΚ

» Τον πήρα μπροστά σας και του είπα να πάει να γαμηθεί. Γινόταν το παιγνίδι ΟΦΗ- Πλατανιά και έκανε δηλώσεις για την ΑΕΚ. Το παιδί είναι ψυχασθενής.. Δεν τον απείλησα, του είπα να πάει να γαμηθεί. Ευχή του έδωσα. Την άλλη φορά που θα τον συναντήσω δεν θα τον πειράξω. Απλά τα παιδιά (έδειξε τους σωματοφύλακες του) θα τον ξεβρακώσουν, τσιτσίδι όπως τον έκανε η μάνα του και μετά θα τον αμολύσουνε. Δεν ντρέπεται κάθε λίγο και λιγάκι ασχολείται με την ΑΕΚ…» Εκεί πετάχθηκε οΘωμαίδης ( όχι σαν ρεπόρτερ της ΑΕΚ , αλλά ο σαγώνιας μάλλον σαν σύμβουλος επι του παρασκηνίου): » Εμένα μου έκανε αγωγή , γιατί δεν τον φέρνω στις εκπομπές» Προηγουμένως ο Θωμαίδης είχε φάει προσβολές περί ΠΑΟΚ , περί Αρηκτλπ
Ο Μελισσανίδης συνέχιζε να φωνάζει για τον Αλέξη είναι για την κλούβα το παιδί.. Αλλά η πουτάνα η μπάλα δεν το έφερε να κερδίσει η ΑΕΚ εδώ μέσα να πάει στη Β εθνική.. Αλλά του χρόνου θα είναι ο πρώτος που θα πέσει. Γιατί όποιος τα βάζει με την ΑΕΚ πάει από κάτω. Γιατί και οι άλλοι έλεγαν ότι θα ρίξουμε την ΑΕΚ και τον έβαλα στο τζάμι.Του βάζεις και γράσο και τους λές κάτσε να κρατηθείς. κρατιέσαι μωρή; Στο τζάμι με γράσο εκεί θα τους βάζουμε» Για να στρέψει το βλέμμα του στον Θωμαίδη και να του πει: » εσένα μανάρι μου θα σε πάω στην ταράτσα στη Σόφια. Τότε που θα πέφτουν τα μπετόν. Στην μπετονιέρα θα σε ανακατέψουμε!!!. Και ο βλάκας ο Θωμαίδης να γελάει από τα μεθυσμένα λόγια τα μεγάλα… υπό τη συνοδεία ακορντεόν.
Το χειρότερο είναι ότι ο Μελισσανίδης ξεφτίλισε τους δημοσιογράφους. Ξινό τους βγήκε το φαγητό. Παιδιά των 400 και 500 ευρώ δεχόντουσαν τις προσβολές του με το κεφάλι σκυμένο και οι άλλοι των 1000 και 1500 ευρώ οι πιο παλαιοί…. χασκογελούσαν από την αμηχανία…
Οι δημοσιογραφικές νουθεσίες του Μελισσανίδη: » Τρώγεστε μεταξύ σας οι ρεπόρτερ δεν συμβαίνει αυτό σε καμία ομάδα. Προσπαθείστε να το διορθώσετε. Μη μανατζάρετε παίκτες. Θα σας κράξω δημόσια. Καταλαβαίνω τι γίνεται. Αν έχετε ποδοσφαιριστές και τα παίρνετε θα σας κράξω δημόσια. Και αν έχετε προηγούμενο με κάποιον από την ΑΕΚ η λογική λέει ότι δεν πρέπει να τα βάζετε μαζί του…» Το αστείο είναι ότι προηγουμένως είχε ζητήσει να βγάλει φωτογραφίες με όλους τους δημοσιογράφους στο ρουφ- γκάρντεν της εταιρείας του.
Ο Μελισσανίδης τα έβαλε και με κάποιους -ογλου Πχ τον ΟΓΛΟΥ με το κασκέτο τον ξέσκισε: Τι γαμιέσαι με τον Λυμπερόπουλο ρε . Τι σου έχει κάνει Θα κλείσει η εφημερίδα που γράφεις Επειδή σου έδιωξε τον άνθρωπο που είχες βάλει στην ΠΑΕ και δεν σε βοήθησε με το βιβλίου που ήθελες ασχολείσαι μαζί του. Ρε είναι καλό παιδί ο Λυμπερόπουλος τίμιος , εργατικός νοικοκύρης. Ντροπή σου»
» πρόεδρε δεν είναι να τα λές δημόσια αυτά. Να τα πούμε από κοντά, να καταλάβεις» προσπάθησε ο κασκέτας να πει: » αλλά ο Μελισσανίδης ήταν ανένδοτος.
Αλλωστε δεν υπήρχε ερώτηση δημοσιογράφου που να μην την ειρωνεύεται.
Μάλιστα όταν έφτασε η συζήτηση για κάποια ονόματα ποδοσφαιριστών και τσακώθηκε αν ο Οικονόμου ήταν καλύτερος από τον Βρανιές, είπε το ιστορικό΅: » δεν μπορώ να πληρώνω τρελογιατρους και ψυχολόγους στα αποδυτήρια» Οι δημοσιογράφοι έλεγαν .ότι ο Οικονόμου δεν ήταν καλύτερος από τον Βράνιες, το αντίθετο επέμενε ο Μελισσανίδης και όταν οι δημοσιογράφοι τον ρώτησαν γιατί ξαναφέρνει τον Βράνιες ο Μελισσανίδης τους ανταπάντησε: » Για να γεμίσω τα αποδυτήρια με ψυχίατρους και ψυχολόγους!!!!» Ασυνάρτητα πράγματα. Ο Μελισσανίδης επέμενε ότι οι περσινές μεταγραφές της ΑΕΚ βγήκαν. Ο Πόνσε αντι του Αραούχο,, ο Οικονόμου αντί του Βράνιες, ο Αλεφ αντί του Κονέ.
«Ο Αλεφ μου αρεσει δεν είναι άσχημος παίκτης Μου λέτε για τον Κονέ εμείς του είπαμε να ανανεώσει και αυτός μας έπαιζε περιμένετε έχω να πάρω κάποια χρήματα. Στα αρχίδια μου ο Κονέ και ο κάθε Κονέ. Δεν θα με παίζουνε εμένα οι πάικτες, στα αρχίδια μου.!!!!»
Και ο Μελισσανίδης φώναζε στους δημοσιογράφους μεταξύ πούρου, τσιγάρου και οίνου: » Πεπόνια , πεπόνια , πεπόνια. Είστε πεπόνια δεν ξέρετε μπάλα. Δεν βγήκαν οι παίκτες του καλοκαιριού. Ολοι βγήκαν» Και ο Μελισσανίδης φώναζε στους δημοσιογράφους: Εσεις ασχολείστε με τον αραούχο. Η ΑΕΚ δεν ασχολείτε. Δεν είστε σοβαροί. Γράφετε μαλακίες φούμαρα. Κοροιδεύετε τον κόσμο Ασχολείτε ρε η ΑΕΚ με τον Αραούχο ; ( με έντονη φωνή) Σωτηράκηδες είστε ρε. Σώτο πουλάτε. Δεν ξέρετε τι γράφετε. Που τον είδατε τον Αραούχο.. .» Οι κακόμοιροι οι ρεόπρτερ τόλμησαν να ψελλίσουν ότι αυτός τα δίνει» Για να επανέλθει ο Τίγρης: ‘ Δεν ξέρω τι δίνει. Το κλάμπ δεν ενδιαφέρεται για τον Αραούχο. Για γιαούρτια είναι όποιος τα γράφει, κοροιδεύετε τον κόσμο. Εγώ δεν θα τσιμπήσω με αυτά που γράφετε, δεν θα μου πέιτε πόσες μεταγραφές θα κάνω. Τι νοοτροπία είναι αυτή.» Η πλάκα είναι ότι βρήκε το μπελά του ο άμοιρος Καζαμπουμπου. Τόλμησε να ρωτήσει¨Στην τελευταία σας ομιλία προς τους παίκτες αφήσατε να εννοηθεί ότι κάποιοι έχουν κλείσει το κύκλο τους.
» που τα ξέρεις αυτά ρε , ήσουν στα αποδυτήρια , τι μάθατε και μαλακίες. Είπα εγώ κάτι τέτοι;. Τι να απαντήσω. Είσαι εκτός τόπου και χρόνου. Αυτή η ομάδα δεν έχει κλείσει το κύκλοτης, είναι καλή ομάδα, προσπαθεί και θα την ενισχύσουμε περισσότερο. και οι νίκες και οι ήττες και οι ισοπαλίες είναι μέσα στο παιγνίδι. Δεν είμαστε Μπαρτσελόνα ρε. Πήγαμε σε 4 τελικούς, πήραμε τον ένα. Παίξαμε ΤΛ, ΓΛ είανι λίγο; Φτιάχνουμε γήπεδο, πήραμε 100 στρέμματα στα Σπάτα και φτιάχνουμε άλλα δύο γήπεδο, η ομάδα δεν χρωστάει μια. Μη τρελαίνεστε είδατε λίγο τυρί στο τσουτσούνι σας και γίνατε τυρέμποροί.» Τάδε έφη ο μεγάλος Τίγρης.
Κατά τα άλλα ο εν ευθυμία ποιών Μελισσανίδης έγραψε με τις ατάκες του περί Λουτσέσκου, υπερασπίσθηκε τον Λυμπερόπουλο «επενδύει επάνω του , αλλά κρίνεται», έγινε η γνωστή αναφορά για τον Χιμένεθ, δεν «κόντραρε» τον Μαρινάκη, κράτησε μια ισορροπία για τον Σαββίδη, αισθάνεται ικανοποίηση για τη νέα ΕΠΟ, πιστεύει ότι θα βοηθήσει το VAR, υποσχέθηκε ότι θα επικηρύξει(!) τον Περέιρα αν δεν υπάρχει 50-50 για την ομάδα του, για την κερδοφορία της ομάδας του και φυσικά ότι η ΑΕΚ έχασε το πρωτάθλημα από την συμπεριφορά των οπαδών ,όπου η ομάδα έμεινε με -5 βαθμούς από την τιμωρία των κλειστών θυρών και τα γραφόμενα των δημοσιογράφων που υποδαυλίζουν τους οπαδούς. Δεν ξέχασε να αναφερθεί στο καροτσάκι του Ιβιτς και το φιλέ που φόρεσε.
Να ξαναδούμε την ατάκα για τον Λουτσέσκου: » Μιλάνε για κλέψιμο οι Ρουμάνοι οι μέτρ της κλεψιάς. Μας έχουν ταράξει στο κλέψιμο. Ολος ο Κορυδαλλός είναι γεμάτος από δ΄αυτους. Ντοκτορά, ντοκτορά έχουν οι άνθρωποι»
Τα περισσότερα για όλα αυτά έχουν αναγραφεί στα σαιτ και στις εφημερίδες.
Ρωτήθηκε ο Μελισσανίδης πότε θα αποχωρήσει από την ΑΕΚ και απάντησε: » Οι καρδιακοί και οι χούντες δεν ξέρουν πότε θα έρθει η ώρα τους»
Για τον Σαββίδη: » Δεν έχω καμία σχέση μαζί του. Δεν μ απασχολεί εγώ κοιτάω την ομάδα μου και δεν θέλω τίποτα άλλο. Ούτε το κακό του θέλω , ούτε το καλό του. Αδελφικές σχέσεις είναι για τους αφελείς. Απλά κάναμε μια συμμαχία για να φτιάξουμε το ποδόσφαιρο. Τι αδελφικές ο Θάνατός σου ή ζωή μου. Πήραμε την ΕΠΟ φύγανε οι γκρανκάσες»
Για τις αποφάσεις:» Εγώ δεν είπα τον Σαββίδη και τους οπαδούς του ΠΑΟΚ Μάο-Μάο.
Μάο- Μάο είπα για το σύστημα που δεν βγάζει απόφαση για 40 μέρες με αυτούς τους…..Δικαστές. Δεν μου φταίνε σε κάτι οι οπαδοί του ΠΑΟΚ, ούτε ο Σαββίδης έκανε ένα λάθος και το πλήρωσε»
Για το ΟΑΚΑ: » Είναι ένα γήπεδο Νταχάου. Ούτε εγώ θέλω να πηγαίνω. Δεν μπορείς να το αστυνομεύσεις. Θα δειτε στο νέο γήπεδο αν θα μπορούν να κάνουν φασαρίες. Εκεί τελειώνει το θέμα των οπαδών»
Για την εκλογή Λυσάνδρου στη λίγκα με ψήφους του Μαρινάκη:» Δεν υπάρχει καμία συμμαχία. Ρωτήστε τον Ολυμπιακό γιατί στήριξαν Λυσάνδρου. Ο Μαρινάκης κοιτάει την ομάδα του , όπως εγώ την δική μου και ο Σαββίδης την δική του»
Για τον Περέιρα : » Τού ειπα ρε μαλάκα θελω 50-50 φρόντισε να τα διορθώσεις τα λάθησ ου , γιατί διαφορετικά θα σε επικηρύξω»
Για την ενίσχυση της ομάδας: » Η ΑΕΚ θα κάνει κάθε χρόνο έξυπνες κινήσεις. Δεν θα κάνω επίδειξη πλούτου και νεοπλουτισμού. Βγάζω 100 θα χαλάσω 99. Δεν πρόκειται να το αλλάξω. Ζαν μαν φού. Αν δεν αρέσει να έρθει άλλος να χαλάει χρήματα. Δεν χρωστάει η ομάδα μια δραχμή. Ειμαι υπερήφανος γι αυτό
Και ακόμη: » Εγώ έχασα το κύπελλο με δύο μέτρα οφ σαιτ. Δεν μπήκα μέσα στο γήπεδο. Τι έπρεπε να πλακώσω στο ξύλο;

Χάμπε δες πάνω το ποστ Βαργκας..αυτά που έκανες κόπι πειστ προ ολίγου τάχει μεταφέρει αυτούσια από γνωστό ΑντιΜελ δημοσιογράφο που τον έχει μάλιστα επικυρηξει ο εθνάρχης ..στο ΚΜ ο Βάργκας εδώ και 15 ημέρες. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανίδης έχει ήδη ηττηθεί σ' αυτή την ιστορία. Δεν τον γνωρίζω προσωπικά (και εύχομαι να μη τον μάθω ποτέ γιατί δεν θα είναι για καλό) αλλά κάνει μπαμ ότι ο τύπος καυλωνε με την αντιμετώπιση του ως αυτός που γαμαει και δέρνει. Πλέον αυτό αμφισβητήθηκε απ' όλους (έχουν μείνει 10-12 ΑΕΚτζηδες σε όλη τη γη που τον πιστεύουν ακόμα) και δείχνει ξεκάθαρα ότι χαλιεται που απο τίγρης έγινε γατούλα για τον κοσμο. Το Βαγγέλη φοβόταν ότι θα τον κανει γατούλα, από τον Τσετσένο το βρήκε. Χαλιεται και βάζει χέρι στους αρδ, δεν παραδέχεται τα λάθη του, βγάζει τρομερό εκνευρισμό κλπ. Καθόλου στ' αρχιδια του δεν είναι. Έχει ήδη χάσει το παιχνίδι και κάθε χρόνο θα γίνεται εντονότερο. Του χρόνου που θα παίξουμε play out, θα χει γέλιο. Το πιστεύω στο μεταξύ ακράδαντα ότι η ΑΕΚ του χρόνου θα παίξει play out.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Stylianopoulos said:

Χάμπε δες πάνω το ποστ Βαργκας..αυτά που έκανες κόπι πειστ προ ολίγου τάχει μεταφέρει αυτούσια από γνωστό ΑντιΜελ δημοσιογράφο που τον έχει μάλιστα επικυρηξει ο εθνάρχης ..στο ΚΜ ο Βάργκας εδώ και 15 ημέρες. 

sportstriunfo.gr γνωστοτατο μπλογκ που εκανε δουλιτσα 2004 με 2011 για να ερθει ο τιγρης.

Ποιος ειναι ο επικηρυγμενος αντι-Μελ δημοσιογραφος γιατρε; Μην μας τα λες μισα.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον για τον Μιαουλη λεει Μαγε. Και το εχει πει και ο ιδιος. Οτι κανει τελευταια χρονια ΑΕΚ γιατι του απαγορεψαν το ΟΑΚΑ

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×