Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

Παράξενη κίνηση γενικά, δεν πολύ-ψήνομαι. Αν είναι να παρουμε και 2ο στοίχημα μετά τον Χνιντ δεν βρίσκω νόημα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gybe21 said:

Αυτός είναι βου.

Και ξαδερφος του @Sepultura21. Ειχε κανει επικο ποστ για αυτον, τον πατερα του, κατι χωραφια και Ρουμανες/Ρωσιδες.

Link to comment
Share on other sites

Όλο βάζει τα χέρια πίσω από την πλάτη αυτός ο Ρουμάνος στο βιντεάκι, αντί να παέι πάνω στον παίκτη...Θα δέσει με το Σβάρνα αμέσως...

Link to comment
Share on other sites

Παντως στοπερ διαφορας δεν ειναι και μαλλον πηγαινουν να κλεισουν ποσοτικα την θεση με εναν 24χρονο διεθνη και ισως τους βγει παρα με αξιοπιστη λυση που θα φαει χρονο απο τα στοιχηματα τους . 

Με τον Ροτμανο αυτο δειχνουν 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με Ιταλό προπονητή μέσα στα κονέ με την Γιούβε και έναν Ιταλό δεν είδαμε για σέντερ μπακ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Όταν ήταν στη Ρωσία ο Καρέρα αυτός ο Ρουμάνος έπαιζε; έχει εικόνα ο κόουτς; 

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, δεν παίζει και στην Τομ Τομσκ για να ενθουσιαστούμε. 

Ειμαστε απίθανοι πάντως. Τη μια μέρα αποθεώνουμε Ίβιτς για τις επιλογές του που εφεραν την πρόκριση και 24 ώρες μετά "μας φέρνει το Ρουμάνο Σβάρνα".

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κατι θα εχουν δει στον Ντεντε αν και δεν θεωρω οτι εχουν μονο αυτον στην λιστα 

Link to comment
Share on other sites

Ο ισχυρός άνδρας της ΑΕΚ, Δημήτρης Μελισσανίδης, βρέθηκε στα Σπατά πριν την τελευταία προπόνηση της ομάδας εν όψει Ατρόμητου και μίλησε με τον τεχνικό διευθυντή για τις μεταγραφές.

Δύο μέρες μετά την μεγάλη πρόκριση με την Βόλφσμπουργκ, ο Δημήτρης Μελισσανίδης βρέθηκε στα Σπάτα μία ώρα πριν την τελευταία προπόνηση της Ένωσης εν όψει Ατρόμητου.

Ο ισχυρός άνδρας της ΑΕΚ, μίλησε με τον Ίλια Ίβιτς για τα ανοικτά μεταγραφικά θέματα που υπάρχουν στην ομάδα εν όψει και τις λήξης της μεταγραφικής περιόδου την Δευτέρα. 

Συζητήθηκε το θέμα με τις επαφές με τον κεντρικό αμυντικό Ιονούτ Νεντελτσεάρου, που εξετάζει η ΑΕΚ όπως διαβάσατε νωρίτερα στο SDNA, οι ανανεώσεις των συμβολαίων που λήγουν (Λιβάγια και Ολιβέιρα) αλλά και οι αποδεσμεύσεις παικτών που δεν υπολογίζονται από τον Καρέρα με σκοπό να ληφθούν οι τελικές αποφάσεις, μετά και την πρόκριση στους ομίλους του Europa League.

 

Πωληση μου μυριζει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Το δεύτερο όνομα ποιο είναι; η καταλήξαμε στον ρουμανο; 

Φέρτε γκαραυ ρε 

Ο γκαραυ ειναι ενας απο τους 3 της λιστας αλλα η περιπτωση του μαλλον δεν προχωρησε

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπολογίζεται δηλαδή από τη Βαλένθια και θα έρθει σε εμάς.. Η τέλος πάντων δε μπορεί να βρει στα 34 του ένα καλό συμβόλαιο στην Αραπια και θα έρθει με 3 και 60 στην ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Vargas21 said:

Πωληση μου μυριζει 

Εμένα μου μυρίζει "τι μεταγραφές κι αρχίδια λες Ίλια, γερμανούς αποκλείσαμε, είναι πλήρης η ομαδα"

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Εμένα μου μυρίζει "τι μεταγραφές κι αρχίδια λες Ίλια, γερμανούς αποκλείσαμε, είναι πλήρης η ομαδα"

Περιμενω τα νονπειπερ οτι ειμαστε καλα, οτι επιστρεφει συντομα ο Λατσι και οτι μεχρι Δεκεμβριο η ομαδα ειναι πλήρεις. να μην απαξιωσουμε τα παιδια που εφεραν την προκριση 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κι είχα μια κρυφή ελπίδα για τον σκυλο- κομαντο- λοβερμποι, αλλά δεν.......

Link to comment
Share on other sites

Αλμπάνης: Ζήτησε να δοθεί δανεικός από την ΑΕΚ στην Πολωνία

Ο Χρήστος Αλμπάνης θέλει να πάει σε μια ομάδα που θα αγωνίζεται

Για να προχωρήσει το deal, ο Αλμπάνης πρώτα θα ανανεώσει το συμβόλαιό του με την Ένωση και ακολούθως θα δοθεί σε άλλη ομάδα. Κάτι αντίστοιχο είχε γίνει και με τον Σταύρο Βασιλαντωνόπουλο, προτού παραχωρηθεί στη Γκόρνικ Ζάμπρζε με τη μορφή δανεισμού.

Ο Αλμπάνης ανήκει στην ΑΕΚ από το 2018 και έχει πραγματοποιήσει 51 συμμετοχές με τα “κιτρινόμαυρα”, με απολογισμό πέντε γκολ.

 

Ευχαριστουμε αλλα στο καλο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vargas21 said:

Κατι θα εχουν δει στον Ντεντε αν και δεν θεωρω οτι εχουν μονο αυτον στην λιστα 

Πάντως πέρυσι η ομάδα του είχε τη δεύτερη καλύτερη άμυνα μετά την πρωταθλήτρια Ζενίτ...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Αλμπάνης: Ζήτησε να δοθεί δανεικός από την ΑΕΚ στην Πολωνία

Ο Χρήστος Αλμπάνης θέλει να πάει σε μια ομάδα που θα αγωνίζεται

Για να προχωρήσει το deal, ο Αλμπάνης πρώτα θα ανανεώσει το συμβόλαιό του με την Ένωση και ακολούθως θα δοθεί σε άλλη ομάδα. Κάτι αντίστοιχο είχε γίνει και με τον Σταύρο Βασιλαντωνόπουλο, προτού παραχωρηθεί στη Γκόρνικ Ζάμπρζε με τη μορφή δανεισμού.

Ο Αλμπάνης ανήκει στην ΑΕΚ από το 2018 και έχει πραγματοποιήσει 51 συμμετοχές με τα “κιτρινόμαυρα”, με απολογισμό πέντε γκολ.

 

Ευχαριστουμε αλλα στο καλο 

Για τα άκρα έχουμε Ενομπακάρε Γκαρσία Μαχαίρα και υπο προυποθέσεις Λιβάγια. Δεν υπάρχει δηλαδή και καμια υπεροπλία για να τον στέιλουμε έτσι εύκολα στο καλό κατά τη γνώμη μου, πόσο μάλλον όταν δεν είναι κλασσική χαμένη περίπτωση

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Πάντως πέρυσι η ομάδα του είχε τη δεύτερη καλύτερη άμυνα μετά την πρωταθλήτρια Ζενίτ...

Εμεις κρινουμε απο μια 6αρα φετινη. Ειδαμε τα βιντεο και αποφασισαμε οτι δεν μας κανει. γιαυτο πηγε ο τιγρης στα Σπατα. να χαλασει την μεταγραφη. "Ιλια ο λαος μιλησε" 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

Για τα άκρα έχουμε Ενομπακάρε Γκαρσία Μαχαίρα και υπο προυποθέσεις Λιβάγια. Δεν υπάρχει δηλαδή και καμια υπεροπλία για να τον στέιλουμε έτσι εύκολα στο καλό κατά τη γνώμη μου, πόσο μάλλον όταν δεν είναι κλασσική χαμένη περίπτωση

Εγω θα τον ηθελα για το ροτεισον. Θα βοηθησει . Αλλα αφου αυτος δεν θελει δεν ειναι να καθομαστε να παρακαλαμε τον Αλμπανη 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×