Jump to content

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (9η Αγ. Play-Offs), 15/07/2020, 21:30, NS1


agelos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      4
    • Οικονόμου
      2
    • Σβάρνας
      4
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      4
    • Μάνταλος
      6
    • Λιβάγια
      3
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βέρντε
      2
    • Αραούχο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      13
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      2
    • Παουλίνιο
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      1
    • Μάνταλος
      2
    • Λιβάγια
      8
    • Ολιβέιρα
      6
    • Βέρντε
      0
    • Αραούχο
      1


Recommended Posts

Στ'αρχίδια μας μωρέ οι παογκτζήδες,περιμένουμε να λάβουμε αναγνώριση απο αυτούς  λες και είναι οι άριστοι.Βόδια είναι και η γνώμη τους έχει πολύ χαμηλή αξία.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, aris2168 said:

τον διαβασα κι εγω, παντα ετσι ειναι αυτός ή τώρα έκανε το μικρο βημα, μετά την ανακοίνωσή μας?

 

Πάντα. Έγραφε από την πρώτη μέρα στον sportfm τα ίδια και τον κρατάνε οι βου. Είναι εκτός πίτας για αυτό το λόγο 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ο Κεφαλογιάννης είναι ένα μουνόπανο που στην περίοδο που γινόταν ο χαμός το 2018, έγραφε άρθρα για το ότι η ΑΕΚ έριχνε πιστολιές στο members club. Δεν υπάρχει καλός παοκτζής, μη ξεγελιέστε

Δεν είναι αυτός ρε Σταυρη. Ο Βασιλοπουλος τα έγραφε. Τόσο λάθος κάνω; Καλα εννοείται οτι κανενα μουνόπανο από αυτά δεν είναι για εμπιστοσύνη. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Δεν είναι αυτός ρε Σταυρη. Ο Βασιλοπουλος τα έγραφε. Τόσο λάθος κάνω; Καλα εννοείται οτι κανενα μουνόπανο από αυτά δεν είναι για εμπιστοσύνη. 

Φιλε, κι εγω τους μπερδευω για καποιο λογο αυτους.

Ο βασιλοπουλος ειναι το ζωον ταλιμπαν, ε?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Skepastos said:

Δεν είναι αυτός ρε Σταυρη. Ο Βασιλοπουλος τα έγραφε. Τόσο λάθος κάνω; Καλα εννοείται οτι κανενα μουνόπανο από αυτά δεν είναι για εμπιστοσύνη. 

Αυτός που λέω είναι

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, aris2168 said:

Φιλε, κι εγω τους μπερδευω για καποιο λογο αυτους.

Ο βασιλοπουλος ειναι το ζωον ταλιμπαν, ε?

Ναι Άρη. Ένα χοντρό γιδι

Link to comment
Share on other sites

Περιμένατε ευχαριστώ από τους μπαογκτζηδες, σοβαρά τώρα;

Και ακόμη και να το έλεγαν, άλλαζε κάτι;

Μην τρελαθουμε. Το ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ ήξερε όλες τις συνέπειες, που είναι μονο αρνητικές και χάνεις το μέτρημα από το πόσο πολλες είναι. Αλλά το έκανε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν περίμενα τίποτα αλλά πολύ θα γουστάρω να συνεχίσουν τα κραξιματα ακόμα περισσότερο μπας και πάρουν τίποτα πρέφα όσοι περίμεναν αναγνώριση και αποκατάσταση 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vargas21 said:

Θα βάλω μόνο αυτό . Το οποίο είναι και η πικρή αλήθεια που ΔΕΝ θέλουν να παραδεχτούν οι βου 

"Σε κάθε περίπτωση όμως, θα το λέω διαρκώς, είναι ιστορικό λάθος του ΠΑΟΚ να χαρακτηρίζει την ΑΕΚ χάρτινη πρωταθλήτρια. Ναι, πήρε έναν τίτλο (που αγωνιστικά τον άξιζε όσο και ο ΠΑΟΚ) χάρη – και - σε δικαστικές αποφάσεις. Δίχως την παραμικρή δική της ευθύνη και κυρίως δίχως την παραμικρή δολιότητα ή προσπάθεια να «κλέψει» κάτι."

πως άξιζαν το ίδιο τον τίτλο;κλασσικός κλαψας παοκτζης. η ΑΕΚ τον άξιζε περισσότερο και τελικά τον πήρε κιόλας.... 

Link to comment
Share on other sites

πάντως τα site του μαρινακη λένε λίγο πολύ ότι σε αυτή την περίπτωση ο Μελ γαμησε τον Ιβάν ... για να δούμε.... και γενικά έχουν επικεντρωθεί στον Μελ για αντίπαλο πια

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, goku21 said:

πάντως τα site του μαρινακη λένε λίγο πολύ ότι σε αυτή την περίπτωση ο Μελ γαμησε τον Ιβάν ... για να δούμε.... και γενικά έχουν επικεντρωθεί στον Μελ για αντίπαλο πια

Γράφουν τους λόγους;

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, goku21 said:

πάντως τα site του μαρινακη λένε λίγο πολύ ότι σε αυτή την περίπτωση ο Μελ γαμησε τον Ιβάν ... για να δούμε.... και γενικά έχουν επικεντρωθεί στον Μελ για αντίπαλο πια

Παντα ηταν  ο Μελ αντιπαλος και αυτος θα ειναι. Απλα ο Ιβαν χωθηκε καποια στιγμη και αναγκαστικα ασχοληθηκαν 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, goku21 said:

Εγώ δεν βγάζω κάποιο σοβαρό νόημα από αυτό πάντως. Δεν ξέρω πώς ευνοηθηκάμε εμείς είτε προσωρινά είτε σε βάθος χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SpiRos said:

Εγώ δεν βγάζω κάποιο σοβαρό νόημα από αυτό πάντως. Δεν ξέρω πώς ευνοηθηκάμε εμείς είτε προσωρινά είτε σε βάθος χρόνου.

δεν είπα ότι λέει οτι ευνοηθηκαμε εμείς εννοώ ότι λέει ότι ουσιαστικά ο Μελ έπιασε κορόιδο τον Σαββίδη. και ότι τώρα του χρωστάει και χαρεί ο Ιβάν. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SpiRos said:

Εγώ δεν βγάζω κάποιο σοβαρό νόημα από αυτό πάντως. Δεν ξέρω πώς ευνοηθηκάμε εμείς είτε προσωρινά είτε σε βάθος χρόνου.

Εγω περισσοτερο ως αρθρο για να χτυπησει την "συμμαχια" το βρηκα παρα την πραγματικοτητα. Ολα περιστρεφονται απο το κοροιδο Ιβαν. Αστειο δημοσιευμα. Και καλα μεσα απο την ΕΠΟ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goku21 said:

δεν είπα ότι λέει οτι ευνοηθηκαμε εμείς εννοώ ότι λέει ότι ουσιαστικά ο Μελ έπιασε κορόιδο τον Σαββίδη. και ότι τώρα του χρωστάει και χαρεί ο Ιβάν. 

Ναι δεν κοιμαται τα βραδια απ την ντροπη του ο Ιβαν

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, goku21 said:

δεν είπα ότι λέει οτι ευνοηθηκαμε εμείς εννοώ ότι λέει ότι ουσιαστικά ο Μελ έπιασε κορόιδο τον Σαββίδη. και ότι τώρα του χρωστάει και χαρεί ο Ιβάν. 

Ε ναι, αυτό λέω, δεν καταλαβαίνω πως τον έπιασε κορόιδο. Επειδή θα μας χρωστάει και καλά; Και τι διασφαλίζει ότι τον ενδιαφέρει τον τσετσενο αν χρωστάει ή όχι. Και τι είδους χάρη μπορούμε να περιμένουμε δλδ; Να κάνουμε κι εμείς κάτι παράνομο και να κάνουν τα στραβά μάτια; Να μας χαρίσουν ματς;

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Vargas21 said:

Για ενα σουβλακι και μια θεση στο φετινο τραπεζι 
 

Screenshot_1.png

Αυτός πως καταφέρνει και είναι τόσο αντιπαθής σε συνοπαδους του; Τουλάχιστον ο Τσακίρης είναι αγαθός και δεν μπορώ να του κρατήσω κακία, ο Κετσε έγινε πατριάρχης του ρεπορτάζ της ομάδας. Ο Βούλγαρης είναι σίχαμα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Αυτός πως καταφέρνει και είναι τόσο αντιπαθής σε συνοπαδους του; Τουλάχιστον ο Τσακίρης είναι αγαθός και δεν μπορώ να του κρατήσω κακία, ο Κετσε έγινε πατριάρχης του ρεπορτάζ της ομάδας. Ο Βούλγαρης είναι σίχαμα. 

Ο Βουλγαρης ενα διαστημα ηταν σχετικα εγκυρος ..και σε μεταγραφες και σε αυτα που εγραφε. Μετα την σουβλακοσυναντηση στο Μεγαρο αλλαξε .... 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον βουλγαρη πάντως τον έμαθα από την κόντρα του με ψυχρα και λοιπά τρολ σιχαματα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
23 minutes ago, SpiRos said:

Ε ναι, αυτό λέω, δεν καταλαβαίνω πως τον έπιασε κορόιδο. Επειδή θα μας χρωστάει και καλά; Και τι διασφαλίζει ότι τον ενδιαφέρει τον τσετσενο αν χρωστάει ή όχι. Και τι είδους χάρη μπορούμε να περιμένουμε δλδ; Να κάνουμε κι εμείς κάτι παράνομο και να κάνουν τα στραβά μάτια; Να μας χαρίσουν ματς; 

Η χάρη δεν θα αφορά την ΑΕΚ, αλλά τον κ. Δημήτρη Μελισσανίδη ακα προδότη κι εχθρό της ΑΕΚ. Ποιος ξέρει, μπορεί να θέλει Ρώσικες φιλίες ειδικά αν ο κλοιός από το ΑΙ ΑΡ ΕΣ στενεύσει παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fadrhonc21 said:

Η χάρη δεν θα αφορά την ΑΕΚ, αλλά τον κ. Δημήτρη Μελισσανίδη ακα προδότη κι εχθρό της ΑΕΚ. Ποιος ξέρει, μπορεί να θέλει Ρώσικες φιλίες ειδικά αν ο κλοιός από το ΑΙ ΑΡ ΕΣ στενεύσει παραπάνω.

Ξεχαστε το IRS ..η εισηγηση δεν ειναι κακη για τον Μελ ...Διαβαστε τα νεα . Καπου το εχω βαλει και εδω μεσα

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×