Jump to content

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (9η Αγ. Play-Offs), 15/07/2020, 21:30, NS1


agelos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      4
    • Οικονόμου
      2
    • Σβάρνας
      4
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      4
    • Μάνταλος
      6
    • Λιβάγια
      3
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βέρντε
      2
    • Αραούχο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      13
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      2
    • Παουλίνιο
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      1
    • Μάνταλος
      2
    • Λιβάγια
      8
    • Ολιβέιρα
      6
    • Βέρντε
      0
    • Αραούχο
      1


Recommended Posts

Guest Fadrhonc21
1 minute ago, Vargas21 said:

Ξεχαστε το IRS ..η εισηγηση δεν ειναι κακη για τον Μελ ...Διαβαστε τα νεα . Καπου το εχω βαλει και εδω μεσα

 

Δεν το έχω δει αυτό και είμαι περίεργος να μάθω, μπορείς σε παρακαλώ να βάλεις λινκ αν γίνεται; (από ξένο site φυσικά).

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Δεν το έχω δει αυτό και είμαι περίεργος να μάθω, μπορείς σε παρακαλώ να βάλεις λινκ αν γίνεται; (από ξένο site φυσικά).

Θα το ψαξω και θα το ξαναποσταρω 

 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Vargas21 said:

Για ενα σουβλακι και μια θεση στο φετινο τραπεζι 
 

Screenshot_1.png

Η δική μας φαγωμάρα σε μια βδομάδα θα φύγει λέει ο μπινες, δείγμα του πόσο φυτά θεωρεί τους οπαδούς της ομάδας του Νιαου. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Η δική μας φαγωμάρα σε μια βδομάδα θα φύγει λέει ο μπινες, δείγμα του πόσο φυτά θεωρεί τους οπαδούς της ομάδας του Νιαου. 

Βασικα ολους ετσι τους θεωρει οχι μονο τους οπαδους 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, SpiRos said:

Ε ναι, αυτό λέω, δεν καταλαβαίνω πως τον έπιασε κορόιδο. Επειδή θα μας χρωστάει και καλά; Και τι διασφαλίζει ότι τον ενδιαφέρει τον τσετσενο αν χρωστάει ή όχι. Και τι είδους χάρη μπορούμε να περιμένουμε δλδ; Να κάνουμε κι εμείς κάτι παράνομο και να κάνουν τα στραβά μάτια; Να μας χαρίσουν ματς;

Ότι και καλά του απέδειξε ο Μελ πως άμα πάσα στιγμή μπορούν να τον τρυπησουν, εφόσον σφύριξαν στον ίδιο τον Μελ τι και πως με τα δελτία και όχι στον Ιβαν. Σε φάση ότι και καλά "κοίτα μαλακα σε γλεντησε ο χοντρός μέσα από το λογιστήριο σου, σε γλεντάς και εγώ αν θέλω και δεν ήμουν υπάλληλος σου, ότι ώρα γουστάρω μέσα από την ΕΠΟ". Η σφυριχτη γενικά θύμιζε σφυριχτη Γκαγκατση σε γαύρο για Βαλνερ. Εγώ αυτό καταλαβαινω.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

τι εννοει ο ποιητής?

το ποδοσφαιρικό τμήμα ,δεν ενστερνίζεται την διαφορετικότητα?

Τα μηνύματα πάντως που ταξιδεύουν από τα Σπάτα, προς πάσα κατεύθυνση, δημιουργούν ανασφάλεια και προβληματισμό. Στο γήπεδο θα καταλάβουμε πολλά περισσότερα για το αν ο Καρέρα και οι ποδοσφαιριστές είναι έτοιμοι να προσπεράσουν αυτή την αναποδιά που δεδομένα τους δημιούργησε εύλογες απορίες. Κανονικά, πρέπει να το αφήσουν πίσω τους, όμως και αυτοί είναι άνθρωποι με συναισθήματα, όχι ρομπότ. Τα υπόλοιπα στο γήπεδο...

https://www.sport24.gr/football/omades/Aek/aek-o-vathmos-epirrohs-apo-thn-apofash-tha-fanei-sto-ghpedo.5732808.html

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Bukowski said:

Ότι και καλά του απέδειξε ο Μελ πως άμα πάσα στιγμή μπορούν να τον τρυπησουν, εφόσον σφύριξαν στον ίδιο τον Μελ τι και πως με τα δελτία και όχι στον Ιβαν. Σε φάση ότι και καλά "κοίτα μαλακα σε γλεντησε ο χοντρός μέσα από το λογιστήριο σου, σε γλεντάς και εγώ αν θέλω και δεν ήμουν υπάλληλος σου, ότι ώρα γουστάρω μέσα από την ΕΠΟ". Η σφυριχτη γενικά θύμιζε σφυριχτη Γκαγκατση σε γαύρο για Βαλνερ. Εγώ αυτό καταλαβαινω.

Αυτό καταλαβαίνεις γιατί αυτό είναι. Απλά το θεωρώ μπλα μπλα, ουσία μηδέν. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, SpiRos said:

Αυτό καταλαβαίνεις γιατί αυτό είναι. Απλά το θεωρώ μπλα μπλα, ουσία μηδέν. 

Κι εγώ, παλαιοπαραγοντικες πουτσες μπλε που σε 10 μέρες δεν θα χουν καμία διαπραγματευτική ισχυ

Link to comment
Share on other sites

Εδώ στον τελικό κυπέλλου στο Βόλο ήταν αγκαλιές και φιλιά και την άλλη ο σύμμαχος σε τρυπαγε στον αγωνιστικό χωρο. Δεν υπάρχει μπέσα στο ποδόσφαιρο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που περίμενα για να κλείσω το διάβασα πάντως. Μετά από 2 μέρες βγήκε και επισημα το νονπειπερ από το στραβοστομη. Με λιγα λόγια για να έχετε μια εικόνα σπατουλα στο Μελισσανιδη που έχει ανάγκη το μεγάλο ΠΑΟΚ, για αυτό δεν έκανε την ένσταση, αλλά δεν ξεχνάμε το 18. Απλά κάνατε ένα μικρό βηματακι. Μόνο το χάρτινοι δεν έγραψε. Αλλά δεν πειράζει έχει χρόνο να το ξαναπεί. Η διαφορά αν είχες κάνει την ένσταση ειναι ότι όταν το ξαναελεγε απλά θα είχε και ένα παλούκι από πίσω του μέχρι το λαρυγγι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Εγώ αυτό που περίμενα για να κλείσω το διάβασα πάντως. Μετά από 2 μέρες βγήκε και επισημα το νονπειπερ από το στραβοστομη. Με λιγα λόγια για να έχετε μια εικόνα σπατουλα στο Μελισσανιδη που έχει ανάγκη το μεγάλο ΠΑΟΚ, για αυτό δεν έκανε την ένσταση, αλλά δεν ξεχνάμε το 18. Απλά κάνατε ένα μικρό βηματακι. Μόνο το χάρτινοι δεν έγραψε. Αλλά δεν πειράζει έχει χρόνο να το ξαναπεί. Η διαφορά αν είχες κάνει την ένσταση ειναι ότι όταν το ξαναελεγε απλά θα είχε και ένα παλούκι από πίσω του μέχρι το λαρυγγι

Δωστους κανα δυο μερες περιθωριο και απο αυριο μεθαυριο θα το ξαναγραψουν με κεφαλαια bold και υπογραμμισμενο.

Link to comment
Share on other sites

Οσο περνάει ο χρόνος, τόσο δεν το χωράει ο νους.

Ασχολουμαστε σαν ΑΕΚτζηδες με την γαμημενη την μπάλα με βασικό σκοπό όλη την χρονια τον πρωταθλητισμο. Βλέπουμε δεκάδες  αγωνες, αγωνιώντας σε καθένα ξεχωριστά.  Μένεις παντως εκτός πρωταθλήματος ευκολα, οκ συνηθισμενο. Πας στον επόμενο στόχο ομως που είναι η 2η θέση (μαζί με το κυπελλο). Ένας αξιοπρεπής έστω και πάλι στόχος. Και κυριως μεγάλο οικονομικό ζήτημα.

Πανω που την πλησιάζεις, τα φέρνει έτσι το ΚΑΣ που πας να την ξανα χάσεις. 
Και σου χαμογελάει η τύχη (ή καλύτερα η ανικανότητα του αντιπάλου) και με μια απλή κίνηση παιρνεις την 2η θέση. Μαλιστα πρέπει να είναι η τελευταία χρονιά που έχει ευκαιρία ο 2ος να μαζέψει τόσο χρήμα και που είσαι η μοναδική ομάδα (λόγω πληρους οικονομικής ανεπαρκειας του αφεντικού σου) που έχεις τόσο μεγάλη ανάγκη τα έσοδα από την Ευρώπη. Χρειάζεται απλά να κανεις μια γαμημενη ένσταση απέναντι στην ομάδα που εδώ και χρονια σε προσβάλλει συνεχως χυδαία και που κατα γενική ομολογία έχει ξεπεράσει σε βρώμα και τον οριτζιναλ γαυρο. Αυτούς τους κωλογυφτους που βρήκαν πλούσιο αφεντικό και νομίζουν ότι γαμησαν τον κόσμο ολο.

Και πας και τους το αφήνεις. Τους δινεις ανάσα ζωής αφαιρώντας ανάσα ζωής από την ομάδα σου.

 

Ποσο γαμημενο λαμόγιο είσαι ρε καραγκιοζη, ΠΟΣΟ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Πω ρε μλκ, μόλις διάβασα το άρθρο του στραβοστομη.

Και κερατάδες και δαρμενοι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν περιμέναμε κάτι άλλο, μην κοροϊδευόμαστε. Έγινε ένα βήμα και ως εκεί, μακαρι να γινουν αλλα 50 λέει ο Κολκας.
Ικανος να τα κάνει ειναι ο Μητσος, ζωή να ‘χει, μην ανησυχείς αδερφε Σταύρο.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, agelos said:

Πω ρε μλκ, μόλις διάβασα το άρθρο του στραβοστομη.

Και κερατάδες και δαρμενοι.

Δεν ξερω αν προσεξες, μεσα σε ολα πεταει και ενα δεν καταλαβαμε γιατι ακυρωθηκε το γκολ του Ακπομ.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Man Of Faith said:

Δεν ξερω αν προσεξες, μεσα σε ολα πεταει και ενα δεν καταλαβαμε γιατι ακυρωθηκε το γκολ του Ακπομ.

Το λενε και στις εκπομπες τους το γραφουν και ορισμενοι, ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ, Και στο μετροπολις το μεσημερι ελεγαν οτι ειχε στηθει πολυ κσλσ ο ποσκ στο οακα και ετσι θα παει στο λαου λαου ... Ειχε ευκαιριες, δοκαρι και ενα ακυρωμενο γκολ. 

και συ σαν ΑΕΚ αυτους τους εσωσες .......... συγχυστηκα παλι 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο SDNA περιμενα να διαβάσω γιατί ουσιαστικά είναι η απάντηση του Σαββιντι.

Η απάντηση του λοιπόν είναι ότι σας γράφουμε στα παπαρια μας. Λογικο και αναμενομενο.

Απο εκεί και περα δεν χρειάζεται να συγχιζομαστε με δαύτους, αυτοί συνεχίζουν την δουλειά τους.

Αλλοι είναι που τον παίρνουν και γέρνουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CHⓇIS said:

e mh diavazeis to sourgelo

 

Δεν συγχυστηκα με τον βλακα Κολκα αλλα με τον δικο μας που εκανε πισω 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Εγώ στο SDNA περιμενα να διαβάσω γιατί ουσιαστικά είναι η απάντηση του Σαββιντι.

Η απάντηση του λοιπόν είναι ότι σας γράφουμε στα παπαρια μας. Λογικο και αναμενομενο.

Απο εκεί και περα δεν χρειάζεται να συγχιζομαστε με δαύτους, αυτοί συνεχίζουν την δουλειά τους.

Αλλοι είναι που τον παίρνουν και γέρνουν.

Ετσι. Δεν έχει νόημα ποιος τα γράφει. Ποιος τα υπαγορεύει είναι το θέμα 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, nikos said:

Εγώ στο SDNA περιμενα να διαβάσω γιατί ουσιαστικά είναι η απάντηση του Σαββιντι.

Η απάντηση του λοιπόν είναι ότι σας γράφουμε στα παπαρια μας. Λογικο και αναμενομενο.

Απο εκεί και περα δεν χρειάζεται να συγχιζομαστε με δαύτους, αυτοί συνεχίζουν την δουλειά τους.

Αλλοι είναι που τον παίρνουν και γέρνουν.

ego re file exo arxh na mhn mpo pote sdna k  na do open

oute klik oute tpt.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CHⓇIS said:

ego re file exo arxh na mhn mpo pote sdna k  na do open

oute klik oute tpt.

Σωστό είναι κι αυτό, αλλά καλο είναι καμια φορά να βλέπεις τι λέει ο Σαββιδης (γιατί περι αυτού πρόκειται)

edit Επισης το κλικ το δικό μου/μας είναι  μια σταγόνα στον ωκεανό σε σχεση με αυτά που τους προσφέρει η διοίκησή σου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×