Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Hades said:

Αν είναι έτσι, το θέμα παραμένει stand by, τελειώνουν οι εκλογές της ΕΠΟ και μετά ειναι θέμα χρόνου... Αλλά δε θα διαβάζαμε έστω ένα ρεπορτάζ πάλι; 1-2 ημέρες έπαιξε το θέμα και μετά θάφτηκε 

Περιεργο παντως που η ΠΑΕ μπηκε στην διαδικασια να το διαψευσει τοτε ενα ρεπορταζ απο το πουθενα.

Link to comment
Share on other sites

Τότε ίσως είναι καιρός τώρα που κουράστηκε και ο Μήτσος να ζεσταθεί το θέμα 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από όλο αυτό κράτησα το ποστ του Στυλ που επιβεβαιωνε το ενδιαφέρον. Τώρα τι έγινε και τι δεν έγινε η τι θα γίνει δε ξέρω αν θα βγει στον αέρα αλλά είναι κατάλληλη η στιγμή πιστεύω αν κουράστηκε ο εγγυητής 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Stylianopoulos said:

Δεν είναι άσχετος αλλά είναι παρωχημένος , έχει μείνει πίσω. Και την ΑΕΚ αγαπάει πολύ αλλά δε μπορεί πλεον.

Είναι ο θείος της διπλανής πόρτας που θα σου πετάξει την ατάκα και θα γελάσεις αλλά την ίδια στιγμή μπορεί και να σε απειλήσει αν παρκάρεις στη θέση που κρατάει εκείνος για το αμάξι του χρησιμοποιώντας ένα καφάσι σαπισμένο.

Στα Σπάτα έφευγε και όταν είδε τους δικούς μας να θέλουν να μιλήσουν στους παίκτες ειπε ενα " κουράστηκα θα τα παρατήσω .Μη με στενοχωράτε άλλο, ελα φυγέντε . " Η Μελισσανίδειος αλήθεια είναι όλη μεσα σε αυτές τις λεξούλες,φυγέντε και στενοχωράτε.

Για την Ετζίαν που λέτε και ξαναλέτε πως γίνεται και πάει καλά..δεν έχει δίπλα του ανθρώπους που τους λέει αυτός τι να κάνουν όπως έχει σε μας τον χ ψ Λύμπε,Ιβιτς και Κονέ. Στην εταιρεία του υψηλή επιστασία κάνει και δεν εμπλέκεται άμεσα.

Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι το παρακάτω ...Έκανε ολόκληρη συζήτηση με τον Ίλια για το ποιος θαναι ο νεος προπονητής . Ο Ίλια του έλεγε να επιμείνει στον Καρέρα και θα δικαιωθεί. Ο μεγάλος όμως απο την απώλεια του κυπελλου και μετά κ οσο η ΑΕΚ δε βλεπόταν ήθελε να τον διώξει αλλά τον συμπαθούσε ιδιαίτερα για να το κάνει αυτό. Ο Ίλια στο τέλος αφού δεν πήγαινε αλλο και η ΑΕΚ ξεμάκραινε απο τον τίτλο ..του φέρε τελικά 2-3 προτάσεις όλες γνωστές και χιλιοειπωμένες,ο Παπαδόπουλος ήθελε Δέλλα μέχρι το καλοκαίρι να βγούμε Ευρώπη σίγουρα και μετά ξένο ,2 μάνατζερ δικά μας..παιδιά που τα εμπιστεύεται και τα ακούει του πρότειναν ξένους προπονητές αλλά ακριβούς..ε ο μεγάλος επέλεξε τον Χιμένεθ γιατί τον ήξερε ,ψιλοκαταλαβαίνει Ελληνικά ..και δεν ήθελε να μπει σε νεες περιπέτειες με Μάρκο&Μάνταλους.

Θα γινόταν αυτό ποτέ στην Ετζίαν;ΟΧΙ.

Άλλοι θα αποφάσιζαν .

Στην ΑΕΚ όμως γίνεται, γιατί από αυτόν περνούν όλα.Γιατί νομίζει πως κατέχει τα μυστικά της μπάλας .

Αυτά στα γρήγορα για τον Μελισσανίδη του 2021.

Φυσιολογικό είναι και είναι αυτό που έγραψα ότι θα ήθελε τον ίβιτς εκτελεστικό διευθυντή ώστε να ξεκουραστεί . Δεν ήταν η πρόταση έτσι για να γίνει απλά ψάχνει τρόπο να τη κάνει . 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Stylianopoulos said:

Δεν είναι άσχετος αλλά είναι παρωχημένος , έχει μείνει πίσω.  Και την ΑΕΚ αγαπάει πολύ αλλά δε μπορεί πλεον.

 

Να μαθουμε και ποιους αλλους αγαπαει ο τιγρης για να τους προειδοποιησουμε

Link to comment
Share on other sites

Ας βαλει το κοντο να κανει management με εσοδα-εξοδα ετσι κι αλλιως νομιζω αυτο το καιρο ανεργος ειναι δεν θα πει οχι.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Bukowski said:

Μια καλη εξηγηση θα ταν για να παραλαβει ετοιμο γηπεδο, προπονητικο και στρωμενο τοπιο σε ΕΠΟ πχ και να μην φαει χρονο και χρημα αλα Ιβαν.

 

37 minutes ago, Bukowski said:

Εγω για τον Καλτσιδη το χω μαθει απο εποχες κυβερνησης Σαμαρα και μαλιστα το χα αναφερει στην Βυζαντινη γωνια σε καποιους απο εδω μεσα. Πολυ πριν δηλαδη σκασει το θεμα (περσυ). Υπαρκτο ειναι το θεμα θεωρω, αφου η πηγη ειναι αξιοπιστη πολιτικα απλα πιστευω πως ειναι αυτο που εγραψα. Προφανως ο αλλος δεν θελει να χαλασει καμια δεκαετια και χρημα αλα Σαββιδη αλλα προτιμαει να δωσει ενα εφαπαξ ποσο στον Μελισσανιδη και να παρει γηπεδο, προπονητικο και ΕΠΟ ωστε οτι χρημα πεσει να αφορα το αγωνιστικο και μονο.

Αυτό που ισχυρίζεται ο Μπούκο το επιβεβαιώνω. Ετσι έχω μάθει και εγώ απο δεύτερη πηγή. Οτι μέσα στη συμφωνία (που για κάποιους είναι τελειωμένο θέμα) είναι η παράδοση της ομάδας με γήπεδο + προπονητικό + ΕΠΟ και εννοείται χωρίς χρέη. 

Εχει ακουστεί μάλιστα οτι εκτός του Καλτσίδη υπάρχει και συμπαίχτης δυνατός απο Ελλάδα που θα αναλάβουν παρέα. Με κάθε επιφύλαξη όσα αναφέρω γιατί οι πληροφορίες είναι απο...μεσάζοντα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Αρχίσατε τις μαλακίες πάλι, ε;

😁😁😁

Ζητάω συγγνώμη αν δεν ισχύουν όσα μεταφέρω. Μου έκανε εντύπωση οτι αυτά που εγραψε ο Μπούκο τα εχω ακουσει και εγώ. Μπορεί να τρώμε το ίδιο σότο. Καμία αλλη διάθεση δεν έχω όμως

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Skepastos said:

 

Αυτό που ισχυρίζεται ο Μπούκο το επιβεβαιώνω. Ετσι έχω μάθει και εγώ απο δεύτερη πηγή. Οτι μέσα στη συμφωνία (που για κάποιους είναι τελειωμένο θέμα) είναι η παράδοση της ομάδας με γήπεδο + προπονητικό + ΕΠΟ και εννοείται χωρίς χρέη. 

Εχει ακουστεί μάλιστα οτι εκτός του Καλτσίδη υπάρχει και συμπαίχτης δυνατός απο Ελλάδα που θα αναλάβουν παρέα. Με κάθε επιφύλαξη όσα αναφέρω γιατί οι πληροφορίες είναι απο...μεσάζοντα

Εχει γραφτει και απο τον Στυλ εδω νομιζω το συγκεκριμενο πριν απο αρκετους μηνες.

Θα επανελθω αν το βρω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Ζητάω συγγνώμη αν δεν ισχύουν όσα μεταφέρω. Μου έκανε εντύπωση οτι αυτά που εγραψε ο Μπούκο τα εχω ακουσει και εγώ. Μπορεί να τρώμε το ίδιο σότο. Καμία αλλη διάθεση δεν έχω όμως

Έλα ρε, πλάκα κάνω.

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/21/2020 at 11:52 AM, Stylianopoulos said:

Για όποιον λόγο και να κυνηγάει τόσο να κερδισει την ΕΠΟ ο Μελισσανίδης για την ΑΕΚ θετικό είναι .

Εχει τεθεί στο τραπέζι ως ζητούμενο απο τον υποψηφιο αγοραστή στον Μελισσανίδη η ΕΠΟ. Ειναι σημείο αναφοράς .Τα αλλα δυο ειναι η καθαρή ΠΑΕ και το ετοιμο γήπεδο.

Σχεδον εναν χρονο πριν.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MITSAKLAS said:

Έλα ρε, πλάκα κάνω.

 

Βρε για σένα το κατάλαβα. Αλλα επειδή είναι πολλοί που παρεξηγούν κάτσε να το διευκρινίσουμε γιατί δεν αργεί να ακούσουμε οτι αποπροσανατολίζουμε κιόλας

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Aussie said:

Σχεδον εναν χρονο πριν.

Δεν το θυμόμουν. Εγώ σίγουρα το έχω ακούσει αργότερα...Αρα μένει να δούμε σε κανένα χρόνο τα καθέκαστα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stylianopoulos said:

Δεν είναι άσχετος αλλά είναι παρωχημένος , έχει μείνει πίσω.  Και την ΑΕΚ αγαπάει πολύ αλλά δε μπορεί πλεον.

Είναι ο θείος της διπλανής πόρτας που θα σου πετάξει την ατάκα και θα γελάσεις αλλά την ίδια στιγμή μπορεί και να σε απειλήσει αν παρκάρεις στη θέση που κρατάει εκείνος για το αμάξι του χρησιμοποιώντας ένα καφάσι σαπισμένο.

Στα Σπάτα έφευγε και όταν είδε τους δικούς μας να θέλουν να μιλήσουν στους παίκτες ειπε ενα " κουράστηκα θα τα παρατήσω .Μη με στενοχωράτε άλλο, ελα φυγέντε . "  Η Μελισσανίδειος αλήθεια είναι όλη μεσα σε αυτές τις λεξούλες,φυγέντε και στενοχωράτε.

Για την Ετζίαν που λέτε και ξαναλέτε πως γίνεται και πάει καλά..δεν έχει δίπλα του ανθρώπους που τους λέει αυτός τι να κάνουν όπως έχει σε μας τον χ ψ Λύμπε,Ιβιτς και Κονέ. Στην εταιρεία του υψηλή επιστασία κάνει και δεν εμπλέκεται άμεσα. 

Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι το παρακάτω ...Έκανε ολόκληρη συζήτηση με τον Ίλια για το ποιος θαναι ο νεος προπονητής . Ο Ίλια του έλεγε να επιμείνει στον Καρέρα και θα δικαιωθεί. Ο μεγάλος όμως απο την απώλεια του κυπελλου και μετά κ οσο η ΑΕΚ δε βλεπόταν ήθελε να τον διώξει αλλά τον συμπαθούσε ιδιαίτερα για να το κάνει αυτό. Ο Ίλια στο τέλος αφού δεν πήγαινε αλλο και η ΑΕΚ ξεμάκραινε απο τον τίτλο ..του φέρε τελικά 2-3 προτάσεις όλες γνωστές και χιλιοειπωμένες,ο Παπαδόπουλος ήθελε Δέλλα μέχρι το καλοκαίρι να βγούμε Ευρώπη σίγουρα και μετά ξένο ,2 μάνατζερ δικά μας..παιδιά που τα εμπιστεύεται και τα ακούει του πρότειναν ξένους προπονητές αλλά ακριβούς..ε ο μεγάλος επέλεξε τον Χιμένεθ γιατί τον ήξερε ,ψιλοκαταλαβαίνει Ελληνικά ..και δεν ήθελε να μπει σε νεες περιπέτειες με Μάρκο&Μάνταλους.

Θα γινόταν αυτό ποτέ στην Ετζίαν;ΟΧΙ.

Άλλοι θα αποφάσιζαν .

Στην ΑΕΚ όμως γίνεται, γιατί από αυτόν περνούν όλα.Γιατί νομίζει πως κατέχει τα μυστικά της μπάλας .

Αυτά στα γρήγορα για τον Μελισσανίδη του 2021.

ασχετος και παρωχημενος για μενα ειναι το ιδιο εν προκειμενω.

 

δεν εχει μυρωδια απο συγχρονο ποδοσφαιρο ουτε καν μπορει να  σταθει σε διοικηση ποδοσφαιρικης ανωνυμης εταιρειας χωρις βοηθους διευθυνταδες κλπ οπως προφανως ειχε κι εχει σε αλλες δουλειες.

κι επειδη ακριβως ολοι εχουμε παρει πρεφα οτι πηγε να ασχοληθει μονος του στην ΠΑΕ (μονο αυτα που δεν καταλαβαινει τα αφησε σε κατι Λυσσανδρου και σια), καταλαβαινουμε γιατι ξεβρακωνεται καθημερινα.

 

ενας παππους που θεωρησε οτι στο ποδοσφαιρο δεν πολυ-χρειαζονται ουτε επενδυσεις, ουτε τεχνοκρατες.

ΔΕΝ τον λες λοιπον και σχετικο με το αντικειμενο. γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

ο μονος που εχει ακουστει ειναι αυτος ο Καλτσιδης, οκ, δεν το πολυ-πιστευω διοτι θεωρω οτι οποιος ψηνεται προχωραει χωρις πολλα-πολλα, αλλα τελος παντων δεν θα ειναι και τοσο σοκαριστικο να θελει να παρει καποιος αλλος την ΑΕΚ, καπου οπα δλδ.

Link to comment
Share on other sites

Σαφέστατα υπήρχε ενδιαφέρον απο Καλτσίδη.Ο νομικός κύκλος του μεγάλου το επιβεβαιωνε με θέρμη.  Το τρίπτυχο για πώληση που είχε συζητηθεί είναι αυτό που γράφουν τα παιδιά πάνω ήτοι νέο γήπεδο-ΕΠΟ-μεδέν χρέη .

Ο χρόνος θα δείξει .

Οταν μπούμε στο γήπεδο ..και πει ο άλλος την πουλάω θα δούμε πιστεύω και άλλους.

Μην υποτιμάτε τη δυναμική της ΑΕΚ .

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Το σοκαριστικο ειναι να θελει καποιος να παρει την ΑΕΚ αλλα για να το κανει αυτο θα πρεπει να το συζητησει με καποιον που δεν εχει ουτε μια μετοχη της ΠΑΕ και απλα δηλωνει εγγυητης.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

Μην υποτιμάτε τη δυναμική της ΑΕΚ .

Δεν θελω να υποτιμησω την δυναμικη της ΑΕΚ, αλλα 2,5 χρονια που η ομαδα κατρακυλα, δεν υπηρχε ενας "επιφανης" να μπει να βοηθησει στο αγωνιστηκο με μια ΑΜΚ; 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Το σοκαριστικο ειναι να θελει καποιος να παρει την ΑΕΚ αλλα για να το κανει αυτο θα πρεπει να το συζητησει με καποιον που δεν εχει ουτε μια μετοχη της ΠΑΕ και απλα δηλωνει εγγυητης.

 

 

ελα ντε.

ουτε ξερουμε πώς το εχει δεσει το θεμα βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Με αμκ θα μπει οποίος μπει στη ΠΑΕ μέσω εφα και θα τα πάρει ο Μελ τα περισσότερα πουλοντας οικόπεδα και κτήρια στα Σπάτα και νφ με την υπεραξία που έχουν λόγο εγκαταστάσεων και θα ρεφάρει. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hoffman21 said:

Δεν θελω να υποτιμησω την δυναμικη της ΑΕΚ, αλλα 2,5 χρονια που η ομαδα κατρακυλα, δεν υπηρχε ενας "επιφανης" να μπει να βοηθησει στο αγωνιστηκο με μια ΑΜΚ; 

Προφανώς και θέλουν να κρατήσουμ χαμηλά την αξία της μεταβίβασης. Λέω εγώ τώρα. Φαντάζεσαι να είχε πάρει τρία πρωταθλήματα η ομάδα πόσα χρήματα θα ζητούσε ο Μελ?

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια αν ο Μελ έχει αποφασίσει αυτή την κίνηση γιατί να χαλάσει χρήματα αφού έτσι κι αλλιώς στο ίδιο ευρωπαϊκό κύπελλο θα παίζουν οι υπόλοιπες ομάδες εκτός του γαύρου?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Με αμκ θα μπει οποίος μπει στη ΠΑΕ μέσω εφα και θα πουλήσει οικόπεδα και κτήρια στα Σπάτα και νφ με την υπεραξία που έχουν λόγο εγκαταστάσεων και θα ρεφάρει. 

μπορεις να το σπασεις λιγο καλυτερα αυτο?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mobster21 said:

Προφανώς και θέλουν να κρατήσουμ χαμηλά την αξία της μεταβίβασης. Λέω εγώ τώρα. Φαντάζεσαι να είχε πάρει τρία πρωταθλήματα η ομάδα πόσα χρήματα θα ζητούσε ο Μελ?

Δεν νομιζω οτι σκοπό έχει να ρισκάρει χρήματα για να οικονομισει με τη πώληση . Ποιο πολλή να ρεφάρει θα θέλει. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×