Jump to content

Recommended Posts

Guest tony_montana

Τηλεγραφικες απαντήσεις ο γιαννικης. 

Υγ. " τα πάντα για να διεκδικήσουμε τίτλους". 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Μουχαχαχαχχα τους την είπε. 

"οι ερωτήσεις σας έχουν να κάνουν με το παρελθόν......". 

Αντιστροφή μέτρηση. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Επειδή πολλοί δεν με γνωριζουν, να ενημερωσω οτι τα δικα μου σχολια σχοινοβατούν μεταξυ χαβαλέ-σάτυρας-..και ολίγων ψηγμάτων ποδοσφαιρικης λογικης..

Ως γνωστόν το ποδοσφαιρο ειναι το πιο ωραιο απο τα ασόβαρα πραγματα παγκοσμιως...και το αντιμετωπιζω με large διαθεση και παντα καλοπροαιρετα και ιδιως τις αντιθετες αποψεις.

 

2 hours ago, theo said:

και καλα κανεις, κι εγω δεν ειμαι και ο πιο σοβαρος ανθρωπος 

Ναι, παιδια, δειτε το λιγο. Δε μπορει να προχωρησει το φορουμ με τοσους ασοβαρους.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

. Κρίμα για τα παιδιά, δεν έδωσε αφορμή για καρφώμα του Μιλόγεβιτς. 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Κώστα, Γιώργο, Τάσο όλοι μια παρέα με τον εκπρόσωπο τύπου της παε. 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Μουχαχαχαα 

"Τώρα ο αγώνας με Ατρόμητο, το καινούργιο γήπεδο αργότερα." 

ΘΕΟΥΛΗΣ. 

Link to comment
Share on other sites

Ας χαλαρώσουμε λίγο με τους παίκτες ποιοι ειναι οι χειρότεροι και ποιοι είναι οι καλύτεροι.Μολις 5 αγωνες τους έχουμε δει και με προπονητή που οκ τουλάχιστον εδώ μέσα δεν τον πιστευε σχεδόν κανείς.Δεν θα βγουν όλοι το ξερουμε αλλά ας δούμε πιο ορθολογικά πράγματα στην ενδεκάδα και στο κοουτσαρισμα και μπορούμε να κρίνουμε καλύτερα.Σε 3-4 αγώνες δηλαδή μας βλέπω να έχουμε δεύτερες σκέψεις αν αξίζει να πληρώσουμε την ρήτρα του Τσουμπερ.

Link to comment
Share on other sites

Μού άρεσε η απάντηση για το γήπεδο . Έλεος δλδ ας κερδίσουμε αγώνες δεν είμαστε κατασκευαστική εταιρία ούτε ο προπονητής της ομάδας εργολάβος . 

Κατά τα άλλα οκ δεν βρήκα κάτι περίεργο στην ομιλία του βασικά δείχνει να έχει εξυπνάδα . 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Λακωνικός ο κόουτς. Χορτάσαμε από το πολύ μπλα μπλα τις προηγούμενες φορές.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Ωραίος, ούτε αναφορά στο γήπεδο, ούτε στον "φανταστικό κοζμο μας". 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

Ωραίος, ούτε αναφορά στο γήπεδο, ούτε στον "φανταστικό κοζμο μας". 

πώς φαίνεται η διαφορά του Γερμανου απο του Μεσόγειου . 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
1 minute ago, AG21 said:

πώς φαίνεται η διαφορά του Γερμανου απο του Μεσόγειου . 

Πως φαίνεται η  διαφορά του γλυφτη με τον επαγγελματία.. Έκανε  ο άλλος ερώτηση στον νέο προπονητή στην πρώτη συνέντευξη, για το γήπεδο που είναι υπό κατασκευή. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιαννίκης φαίνεται να ασπάζεται το ότι τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, τα λίγα ζάχαρη και τα καθόλου μέλι.

Link to comment
Share on other sites

λιγάκι αγχωμένος μου φάνηκε. επίσης το επικοινωνιακό δεν το έχει και πολύ.
anyway, το λιγότερο που μας απασχολεί.
μακάρι να πετύχει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μο, τους ξευτέλισε τους ΑΡΔ μας. 

Δεν τσίμπησε σε καμιά ερώτηση-παγίδα. 

Λογικά θα τον ξεσκίσουν και θα τον φάνε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

Δεν ειναι επικοινωνιακος. Δεν εχει ιδεα απο mind games, κ επισης προς το τελος αγχωθηκε τρομερα , τα εχασε, κ ειπε στον διπλα "σιγα σιγα".. Overwhelmed.

Δυστυχως...

Δεν διαφωνώ άλλα τό ότι δεν είναι επικοινωνιακός δεν περιμέναμε τη συνέντευξη αλλα και μια φώτο έφτανε . 

Link to comment
Share on other sites

Γιατι έγινε τελικά αυτη η συνεντευξη;; Ξέρει κανένας;

Τεσπα, Αρκετές αναφορές στον πας γιαννενα. Στα μειον. Τον άγχωσαν οι ερωτησεις, ζητησε σιγα-σιγα. Η εικόνα αντικειμενικά ήταν αρνητική. Δεν υπηρχε λόγος και αναρωτιεμαι ποιος την ζητησε αυτη τη συνεντευξη και ποιος οργάνωσε αυτό το αστείο.

 

Οι γνωμη μου ειναι οτι οι αρδ πηραν το πανω χερι σημερα. Ηδη ο κετσετζογλου, το πρωι, του ειπε ουτε λιγο ουτε πολυ να χωρεσει τον μανταλο στην ενδεκαδα.

Γενικα, σορυ αλλα δεν βλεπω μακροημερευση. Πιθανον να ροκανιζεται ήδη απο αρδ, κλικα και παρα-τω-πρωθυπουργω.

Αν όντως είναι εξυπνος, δεν θα βαλει ουτε αλλαγη παικτες της κλικας οσο ειναι στην ομαδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως το ότι νιώθει από θεωρία, θα έχει θετικό αντίκτυπο στους επαγγελματίες του ρόστερ.  Αν εφαρμοστεί πλάνο που φέρνει αποτέλεσμα δεν χρειάζεται έξτρα motivation , μπάλα παίζουν δεν κρατάνε το σταλινγκραντ. Αναφέρομαι φυσικά σε παίχτες που έχουν παίξει ποδόσφαιρο σε σοβαρά πρωταθλήματα και έχουν φιλοδοξίες , όχι στο πως θα εμπνευστεί ο Μάνταλος να εφαρμόσει τριγωνική κάλυψη και δε συμμαζεύεται . Κυριακή κοντή γιορτή , θα φανεί στο χορτάρι αν υπάρχει πειθαρχία μιας και το ποδοσφαιρικό  πλάνο ( καλό κακο δεν έχει σημασία ) εγινε σαφές πως υπάρχει .  Να δούμε αν θα εφαρμοστεί . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντελως παπαρες ΑΡΔ.

 

Εμενα μου αρεσε η συνεντευξη τυπου τουο Γιαννικη. To the point. 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D featured and pinned this topic
  • George_D locked and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×