Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. IX


Araujo21
 Share

Recommended Posts

47 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Το άλσος νομίζω ότι είναι 420 στρεμματα και πήραμε 2 ή 3 το μεγαλύτερο μέρος των οποίων δεν είχε δένδρα.  Οικολογική καταστροφή λέμε, ενώ θα αλλάξει και το μικροκλίμα της περιοχής, σύμφωνα με αυτά που λεγαν. 

Νομιζω ότι αναλάβαμε να φυτέψουμε και πολλαπλάσια δέντρα σε άλλα σημεία. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Γιατί η φάση υπογραφής της σύμβασης διαρκεί τόσο;  Για να αισθανόμαστε δέος μπροστά στο γραφειοκρατικό κράτος; 

Οτιδήποτε αφορά κρατικό χρήμα απαιτεί τεραστια γραφειοκρατία για να μη βγει η κάθε σάρα και μαρα να πει ότι τρώνε λεφτα.

Νομιζω ότι και στο εξωτερικο οι διαφορες δεν είναι πολύ μεγάλες.

Τα παραπανω τα λεω εκ πείρας.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rayo Vallecano 21 said:

Το άλσος νομίζω ότι είναι 420 στρεμματα και πήραμε 2 ή 3 το μεγαλύτερο μέρος των οποίων δεν είχε δένδρα.  Οικολογική καταστροφή λέμε, ενώ θα αλλάξει και το μικροκλίμα της περιοχής, σύμφωνα με αυτά που λεγαν. 

Μακάρι να ήταν αυτά τα προβλήματα του κατά τ' άλλα υπέροχου Άλσους. 

Link to comment
Share on other sites

Πλεονασμος ο Δικέφαλος στην γωνια και το 1924 στο πάνω διάζωμα. Το ΑΕΚ αρκούσε. Από ψηλά φαινεται σαν μουτζούρα έτσι όπως το έκαναν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, το μπούθ δεν είναι σαν να το είχαν κρατήσει σε μια αποθήκη από το γκρέμισμα του Ν. Γκούμας; 😀😀😀

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, scarface21 said:

Πλεονασμος ο Δικέφαλος στην γωνια και το 1924 στο πάνω διάζωμα. Το ΑΕΚ αρκούσε. Από ψηλά φαινεται σαν μουτζούρα έτσι όπως το έκαναν.

γεμάτο θα ναι δεν θα φαίνονται αυτά πολύ 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ρε σεις, το μπούθ δεν είναι σαν να το είχαν κρατήσει σε μια αποθήκη από το γκρέμισμα του Ν. Γκούμας; 😀😀😀

και το τοσα χρονια αναρωτιόμουν τι κράτησε ο Μίμης ενθύμειο .

πλακα πλακα , εκει θα κανουν μεταδοση οι δημοσιογραφοι ? 

Τελος οι κλοουνισμοι.

 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τραγικό. Μπορούσε να κάνει χίλια αλλά σχέδια πιο μοντέρνα και να είναι διακριτικά και πιο αποδοτικά και να ταίριαζαν καλύτερα σε ένα καινούργιο γήπεδο και προτιμησε να βάλει αντίγραφα ρετρο μπουθ του Ν. Γκουμας. 

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό! Άλλη μια σύνδεση της opap arena  με την ιστορία μας, μέσω του νέου μπουθ που θα είναι ίδιο με αυτό του Νίκος Γκούμας, μεταφέροντας έτσι τους θεατές σε παλιότερες εποχές!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gybe21 said:

Των Σπατων ειναι καπως μοντερνο , μηπως τα μπερδεψαν??

 

40800919b08e0fc9a484b0fc9d1ad74d_823871.jpg

Θα ταίριαζε και καλύτερα και με τα τουβλάκια απ έξω. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορία δεν είναι ίδια με τα μπουθ του παλιού. Ίσα ίσα του παλιού εμένα μου φαινονται με καλύτερη  απόχρωση 

 

ghpedooo.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

θα μπορούσαν να μειώσουν τις σουιτες και να κάνουν εκεί το μπουθ των τηλεοπτικών μεταδόσεων. Ούτως ή άλλως δύσκολο να τις νοικιάσουν όλες. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MITSAKLAS said:

Ρε σεις, το μπούθ δεν είναι σαν να το είχαν κρατήσει σε μια αποθήκη από το γκρέμισμα του Ν. Γκούμας; 😀😀😀

Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα.Καλο είναι να δούμε και μπουθ από αλλά γηπεδα να συγκρίνουμε γιατί κι εδώ οσμιζομαι αισθητική Μελ.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nikos said:

Για την ιστορία δεν είναι ίδια με τα μπουθ του παλιού. Ίσα ίσα του παλιού εμένα μου φαινονται με καλύτερη  απόχρωση 

 

ghpedooo.jpg

 

 

Σαν συρμός του τρένου μοιάζουν τα παλια τώρα που τα ξαναβλέπω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η απόχρωση είναι το θέμα μάλλον. Το ότι σε όλους μας θυμίζει το παλιο είναι παράξενο παντως αφού δεν είναι ίδια.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Η απόχρωση είναι το θέμα μάλλον. Το ότι σε όλους μας θυμίζει το παλιο είναι παράξενο παντως αφού δεν είναι ίδια.

Mandela effect

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, nikos said:

Για την ιστορία δεν είναι ίδια με τα μπουθ του παλιού. Ίσα ίσα του παλιού εμένα μου φαινονται με καλύτερη  απόχρωση 

 

ghpedooo.jpg

 

 

mlk auto phga na valo xaxaxaxa

17-gipedo52-2003-gipedo-katedafisi-2003-

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή από αυτό το μπουθ που βάλανε θα μεταδοθει σε όλη την Ευρώπη, ο τελικός του Κονφερενς, που  θέλουμε να φιλοξενήσουμε; 

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον δεν διαβάζουμε παιανες για τα μπουθ τύπου δέος μαγεία συγκινηση κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Οι σουίτες δείχνουν πολύ όμορφες, τα μπουθ ομως είναι εντελώς μίζερα και εντελώς εκτος εποχής σε νεόδμητο γηπεδο.Φοβαμαι οι πάγκοι μήπως είναι ακόμα χειρότεροι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Οι σουίτες δείχνουν πολύ όμορφες, τα μπουθ ομως είναι εντελώς μίζερα και εντελώς εκτος εποχής σε νεόδμητο γηπεδο.Φοβαμαι οι πάγκοι μήπως είναι ακόμα χειρότεροι.

Μελαμίνη αλήθειας 

Link to comment
Share on other sites

Να πούμε ότι τα Μπουθ είναι της τομή απο το διαγωνισμό της περιφέρειας, φυσικά δεν είναι δικαιολογία αυτό αφού λογικά όλα περνάνε από την έγκριση του.

Θα μπορούσε να πάει στις σουίτες η στο δωμάτιο της αστυνομίας στα αριστερά των vip αλλά πιθανών δεν τους θέλει στα vip γι'αυτό τους έχει κάνει τους αρδ ξεχωριστό σαλόνι στο +3 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×