Jump to content

Recommended Posts

Ρε διαβάζω αυτόν τον απίθανο πραγματικά τύπο και νιώθω οτι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, ο τύπος παραδίδει μαθήματα ζωής και φιλοσοφίας, πόσο τυχεροί είμαστε 🖤💛

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pelado Alme said:

Ο άνθρωπος πρέπει να τσιμεντωθεί και να τον αφήσουν να αλλάξει τη νοοτροπία της ΑΕΚ να την βάλει να δουλεύει σε ευρωπαικά πρότυπα, όταν φύγει να αφήσει παρακαταθήκη και να συνεχιστεί το έργο του.Επίσης θα βοηθήσει να αλλάξουμε και εμείς οι φίλαθλοι νοοτροπία και τρόπο σκέψης ως προς το ποδόσφαιρο.Θέλει να μας κάνει να βλέπουμε το ποδόσφαιρο όπως το βλέπει ο ίδιος...

...και να μην ειμαστε επιφυλακτικοι και καχύποπτοι με κάθε νέα κοπέλλα που θέλει να μπει στο φορουμ.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, aris2168 said:

...και να μην ειμαστε επιφυλακτικοι και καχύποπτοι με κάθε νέα κοπέλλα που θέλει να μπει στο φορουμ.

Τι εννοείς;;Γιατί το λες αυτο;

Link to comment
Share on other sites

On 11/7/2023 at 5:27 PM, Zahos said:

Ρε διαβάζω αυτόν τον απίθανο πραγματικά τύπο και νιώθω οτι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, ο τύπος παραδίδει μαθήματα ζωής και φιλοσοφίας, πόσο τυχεροί είμαστε 🖤💛

 

On 11/7/2023 at 5:31 PM, chris manousopoulos said:

Πελαδο κανε με μανα

 

On 11/7/2023 at 3:07 PM, amd said:

ο ανθρωπος ειναι ενα πραγματικο ΔΙΑΜΑΝΤΙ 

 

On 11/7/2023 at 3:47 PM, Pelado Alme said:

Ο άνθρωπος πρέπει να τσιμεντωθεί και να τον αφήσουν να αλλάξει τη νοοτροπία της ΑΕΚ να την βάλει να δουλεύει σε ευρωπαικά πρότυπα, όταν φύγει να αφήσει παρακαταθήκη και να συνεχιστεί το έργο του.

 

On 11/7/2023 at 4:02 PM, MITSAKLAS said:

Κάνε μας ανθρώπους μεγάλε Ματίας. 

Ας μεταφέρει κάποιος στον Ματίας την αγάπη του ΚΜ.

Και μετά τις Σέρρες,  και μετά την Κηφισιά, και μετά τον ΟΦΗ,  και αύριο, και μέχρι τέλους,  in Matias we trust.

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Man Of Faith said:

Bien Pelado

Φοβερή ασιστ.

Μετά το εσκεμμένο σήκωμα της μπάλας οι τελευταίες 3 επαφές γίναν ΣΧΕΔΟΝ χωρίς η μπάλα να ακουμπήσει έδαφος. Οι κολομβιανοι δεν μπορούσαν να κάνουν τίποτα.

Εντυπωσιακό βίντεο!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάμε πάλι ποδοσφαιρικά:
07ba72105d371113bf2ca501fa1f3d3a_959055.

 

https://www.aek365.org/a-959055/wyscout-analush-apisteuto-ebdomh-se-olo-to-europa-league-se-xgoals-h-aek-plhrwnei-ki-ekei-thn-anapotelesmatikothta.htm

Η ΑΕΚ είναι στην έβδομη θέση στα xGoals και μάλιστα χωρίς να έχει εκτελέσει πέναλτι. Όπως γράφει ορθότατα ο Άκης Γεωργίου, ο Παναθηναϊκός βρίσκεται ψηλά στην κατάταξη λόγω πέναλτι.
Η πεμπτουσία του ποδοσφαίρου είναι να μπορείς να παράγεις φάσεις ακόμα και σε δυσμενές περιβάλλον. Άλλωστε, το παθητικό ποδόσφαιρο δεν θα βγάλει κάποια ομάδα για καιρό μπροστά. Δεν βρισκόμαστε στα 90'ς.
Βλέπε Αντβέρπ.
Το να δημιουργείς είναι πιο δύσκολο από το να καταστρέφεις.


Τεράστια η επίδοση να είσαι η έβδομη σε δημιουργία ομάδα στο Γιουρόπα Λίγκ, με έξοδα συμβολαίων μόλις 17 εκατομμύρια ευρώ.
Μεγάλη η δουλειά του Αλμέιδα.
 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε βιαστικοι στη τελικη προσπαθεια.  Γιαυτο χανουμε πολλα γκολ.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, chris manousopoulos said:

Ειμαστε βιαστικοι στη τελικη προσπαθεια.  Γιαυτο χανουμε πολλα γκολ.

Δεν νομίζω ότι είναι αυτό . Θεωρώ όπως το έχω σκεφτεί εγώ ότι έχει να κάνει με το τρόπο που παίζουμε . Χάνονται πολλές δυνάμεις στο πριν και στη ανάκτηση κατοχής δημιουργία  και βγαίνει κούραση στη τελική γι'αυτό και κάνει αλλαγές του μεσοεπιθετικούς η τους τρελαίνει στη προπόνηση .  Δεν έχουν άλλες δυνάμεις . 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, AG21 said:

Δεν νομίζω ότι είναι αυτό . Θεωρώ όπως το έχω σκεφτεί εγώ ότι έχει να κάνει με το τρόπο που παίζουμε . Χάνονται πολλές δυνάμεις στο πριν και στη ανάκτηση κατοχής δημιουργία  και βγαίνει κούραση στη τελική γι'αυτό και κάνει αλλαγές του μεσοεπιθετικούς η τους τρελαίνει στη προπόνηση .  Δεν έχουν άλλες δυνάμεις . 

Δεν ξέρω για την τελική προσπάθεια με αυτό το σύστημα ή τη δυνατή προπόνηση, πάντως αρκετοί παίχτες με προηγούμενους προπονητές και άλλες μεθόδους, δεν τους έλεγες και σκόρερ και χάνανε με το κιλό τις ευκαιρίες. Εκτός του Πόνσε. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Navas said:

Δεν ξέρω για την τελική προσπάθεια με αυτό το σύστημα ή τη δυνατή προπόνηση, πάντως αρκετοί παίχτες με προηγούμενους προπονητές και άλλες μεθόδους, δεν τους έλεγες και σκόρερ και χάνανε με το κιλό τις ευκαιρίες. Εκτός του Πόνσε. 

Ο Πονσε στην υπολοιπη καριερα του εκτος ΑΕΚ δεν ήταν και πολύ γκολτζής

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Geologos said:

Ο Πονσε στην υπολοιπη καριερα του εκτος ΑΕΚ δεν ήταν και πολύ γκολτζής

Είχε καλή επαφή με τα δίχτυα όσο ήταν σε εμάς. Μετά πήγε σε πιο δυνατό πρωτάθλημα (Ισπανία εννοώ) και σε μικρή ομάδα, οπότε λιγότερη δημιουργία άρα λιγότερες ευκαιρίες για γκολ για τον ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
6 hours ago, Stylianopoulos said:

Ο τεράστιος Ματίας Αλμέιδα υπέγραψε για αγορά ρετιρέ νεόδμητης πολυκατοικίας στη Γλυφάδα. 

Θα συνεχίσει να αποτελεί το πρόσωπο που θα ενσαρκώνει τις προσδοκίες μας για μια ΑΕΚ με ψυχή, μια ΑΕΚ με πάθος,μια ΑΕΚ που θα παίζει πάντοτε για τη νίκη,μια ΑΕΚ στα όρια, μια μεγάλη ΑΕΚ ,μια ΑΕΚ πρωταθλήτρια.

 Μας αγάπησε.

 Τον λατρεύουμε.

Έχω κάποιες υπόψιν που θα πήρε  . Κάτω από 1,5-2εκ δεν έπεσε η αγορά . Οσα χρήματα έβγαλε τα επένδυσε ήδη στην Ελλάδα . 

Link to comment
Share on other sites

Πελαδο εγώ δεν κάνω το λάθος να ξαναπαντρευτώ, αλλά δεν έχω θέμα. Σπιτωσε με να σου ψήνω προβατίνες

  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Stylianopoulos said:

Ο τεράστιος Ματίας Αλμέιδα υπέγραψε για αγορά ρετιρέ νεόδμητης πολυκατοικίας στη Γλυφάδα.

Έρχονται οι ξένοι και μας παίρνουν τα διαμερίσματα.....

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Macross said:

Έρχονται οι ξένοι και μας παίρνουν τα διαμερίσματα.....

Κοντά στον Πειραιά το σπίτι...

😁

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Μονο το ρετιρε πηρε ? Του σπασανε τα αρχιδια να παρει πολυκατοικια να φιλοξενει τους συμπεθερους και τα σογια

Κ αυτος γκρινια εχει

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 pinned and unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×