Jump to content

Recommended Posts

56 minutes ago, MITSAKLAS said:

Όπως σαφώς θα ξέρεις, τα βλαχοπιπινια που είναι ένα κι ένα λαχταριστα, μαζεύονταν και με Πετρολούκα επίσης Θεός σγχωρεσ' τον.

Έχουμε Μπεκιο κορυφή ακόμα! 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros 9-11 said:

Ζει ο Πετρολούκας ρε

Ναι, ο μαλακας τον μπέρδεψα με τον Μπέλλο.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gybe21 said:

Ο Στυλ  μόνο πχιοτητα,  ....

 

Ναι, βέβαια ....

Το peak που θα ακούσετε θα είναι αυτό :

 

 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, stavros 9-11 said:

Αγιά Σοφιά μόνο goa psy trance και φωτορυθμικά να κατεβαίνουν τα Ε που λέει το σύνθημα πιο εύκολα 

 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

O τύπος εχει κάνει ποδοσφαιριστή μέχρι και τον πέτρο ... τι άλλο να πουμε ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος πως θα εκτιμούσαμε ιδιαίτερα όλοι εάν κάποιος μετέφερε στον Ροα την ένσταση μας πως:

ΜΑΛΛΟΝ οι τερματοφύλακες κάνουν καλύτερα τη δουλεία τους όταν έχουν ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΤΙΑ

 

terma.jpg

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Janjanin said:

ΜΑΛΛΟΝ οι τερματοφύλακες κάνουν καλύτερα τη δουλεία τους όταν έχουν ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΤΙΑ

b0e866efb0811311f0ab118459644397e79ceccf

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν νομιζω να πιστευουμε  ότι είναι θέμα Ροα να γίνει ο κυριος Αθανασιαδης  τερματοφύλακας. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, nikos said:

Καλά δεν νομιζω να πιστευουμε  ότι είναι θέμα Ροα να γίνει ο κυριος Αθανασιαδης  τερματοφύλακας. 

Δεν είμαι επαγγελματίας προπονητής τερματοφυλάκων.

Και πιστεύω πως είμαι από τους λίγους εδώ μέσα που κατατάσσω  το Αθανασιάδη πολύ ψηλότερα από τον Στάνκοβιτς κυρίως εξαιτίας της "aerial ability" ικανότητας του .

Αλλά έχω ένα κόλλημα με το να κάνουν οι επαγγελματίες τη δουλεία τους με τα μάτια ανοιχτά, έχοντας ξεπεράσει τις επαγγελματικές φοβίες.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Janjanin said:

Δεν είμαι επαγγελματίας προπονητής τερματοφυλάκων.

Και πιστεύω πως είμαι από τους λίγους εδώ μέσα που κατατάσσω  το Αθανασιάδη πολύ ψηλότερα από τον Στάνκοβιτς κυρίως εξαιτίας της "aerial ability" ικανότητας του .

Αλλά έχω ένα κόλλημα με το να κάνουν οι επαγγελματίες τη δουλεία τους με τα μάτια ανοιχτά, έχοντας ξεπεράσει τις επαγγελματικές φοβίες.

Καλά ναι.  Όπως εγώ τρελαίνομαι  όταν σκύβουν οι παικτες για να μην την φάνε την μπάλα στην μάπα . 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπήρχε περίπτωση να μην καταλάβουν, το θέμα ήταν να αργήσουν λίγο παραπάνω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, amd said:

ο ανθρωπος ειναι ενα πραγματικο ΔΙΑΜΑΝΤΙ 

Ο άνθρωπος πρέπει να τσιμεντωθεί και να τον αφήσουν να αλλάξει τη νοοτροπία της ΑΕΚ να την βάλει να δουλεύει σε ευρωπαικά πρότυπα, όταν φύγει να αφήσει παρακαταθήκη και να συνεχιστεί το έργο του.Επίσης θα βοηθήσει να αλλάξουμε και εμείς οι φίλαθλοι νοοτροπία και τρόπο σκέψης ως προς το ποδόσφαιρο.Θέλει να μας κάνει να βλέπουμε το ποδόσφαιρο όπως το βλέπει ο ίδιος.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

οχι απλα να τσιμεντωθει να τον κλωνοποιησουν να εχουμε καβατζα για το μελλον 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×