Jump to content

Recommended Posts

Just now, Tsosmi said:

Μα όλοι αυτό νομίζαμε 

το οτι δεν ειχε πιασει τριποντο δεν απασχολησε κανεναν, ε?

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

το οτι δεν ειχε πιασει τριποντο δεν απασχολησε κανεναν, ε?

Λεπτομέρειες...

Μπορεί να ήταν τιμής ένεκεν για τα μανίκια που πάτησε στον Πολ Μπάρμπερ και συνέβαλαν στο μεγάλο διπλό του Μπράιτον 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, MITSAKLAS said:

Να πούμε κάτι τρομακτικό για τους αντιπάλους της ΑΕΚ.

Ο Ματίας φέτος δεν κούρεψε το λασπωτηρα...

Τον εκοψε. Και η ομαδα αρχιζει να σπερνει την ωρα που ο λασπωτηρας εφτασε στο μηκος που πρεπει...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nf28 said:

Ναι, έχει αλωθεί το αγνό ΚΨΜ του ΚΜ.

Το ΚΜ πρωτοστατεί ενάντια στο σεξισμό before it was cool .

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Tsosmi said:

Το ΚΜ πρωτοστατεί ενάντια στο σεξισμό before it was cool .

Please dont block me.

Bλέπω τα μέλη στο ΚΜ από 205 που ήταν την προηγούμενη βδομάδα τώρα είναι 196. Έχει πέσει ψαλίδι.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nf28 said:

Please dont block me.

Bλέπω τα μέλη στο ΚΜ από 205 που ήταν την προηγούμενη βδομάδα τώρα είναι 196. Έχει πέσει ψαλίδι.

I don't have such power neither the intention 

 

Ήταν απλή δήλωση για να τονίσω ότι υπάρχουν κι άλλες γυναίκες - ΚουΜουΐστριες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nf28 said:

από 205 που ήταν την προηγούμενη βδομάδα τώρα είναι 196

έγιναν λαγοί??????🐇🐇🤣

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, aris2168 said:

ο @stavros 9-11 πρεπει να νομιζε οτι το μελαχρινο αγορι στα απιδια ηταν οντως για τον @Abraham21r

Ξέχασα να παίξω και ξενέρωσα, για αυτό δεν μπήκα να τα δω.

@nf28πρέπει να κατέβεις μια στο ΠτΨ ε. Μετά τη σημερινή κλήρωση σε περιμένουμε 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ΝΦ28 δεν ειχε κανει καγkουρικο πεσιμο ο @agelos  στο δευτερολεπτο ?

επισης χθες η κορη και 3 φιλες της με ρωτουσαν ποιο ειναι αυτο το μωρο ο Λαζαρος

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, theo said:

ΝΦ28 δεν ειχε κανει καγkουρικο πεσιμο ο @agelos  στο δευτερολεπτο ?

επισης χθες η κορη και 3 φιλες της με ρωτουσαν ποιο ειναι αυτο το μωρο ο Λαζαρος

 

Νομίζω αθώος ο κατηγορούμενος.

Η νεολαία έχει πέσει χαμηλά αν γουστάρει Λάζαρο.

Η ακόμα πιο νεολαία βέβαια μας δίνει ελπίδα. Θα σας πω και αυτό για να είμαι έστω και λίγο on topic γιατί έχω γαμήσει το θέμα σήμερα από το πρωί.

Πάμε επίσκεψη στη μάνα μου, πιάνει η κόρη μου (2 και κάτι) μια ασημένια εικόνα του Χριστου που είχε η μάνα μου, την κλασική με το μαλλάκι το μακρύ.

Μου λέει :" Κοιτα, η γιαγιά έχει μια φωτογραφία με τον Αλμέιδα".

ΚΟΚΚΑΛΟ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ, το έχεις καταστρέψει το παιδί, ελεγε.

Μετά μας έλεγε η μικρή : "Αυτός ο Χριστούλης μοιάζει πολύ με τον Αλμέιδα".

Jesus και οι δύο, είχε point το παιδί.

 

 

  • Δικεφαλάκι 5
  • Hahaha 18
Link to comment
Share on other sites

η νεολαια ψηλα χαμηλα γουσταρει τρεντυδες νεολαιους.

γυαλι τρανος τατου λασπωτηρα στη μαπα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nf28 said:

Πάμε επίσκεψη στη μάνα μου, πιάνει η κόρη μου (2 και κάτι) μια ασημένια εικόνα του Χριστου που είχε η μάνα μου, την κλασική με το μαλλάκι το μακρύ.

Μου λέει :" Κοιτα, η γιαγιά έχει μια φωτογραφία με τον Αλμέιδα".

 

 

 

Ποιός είναι αυτός ο Χριστος που αντιγράφει τον Αλμέιδα μας????

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, MITSAKLAS said:

Να πούμε κάτι τρομακτικό για τους αντιπάλους της ΑΕΚ.

Ο Ματίας φέτος δεν κούρεψε το λασπωτηρα...

Και κάτι άλλο επίσης τρομακτικό που πρόσεξα την Κυριακή που καθόταν στον πάγκο. Έσκασε με το γούρικο, συλλεκτικό και νταμπλούχο πλέον "σκαρπίνι 70's" για το οποίο στις 27 Μάϊου-αφελώς τότε-τον ψιλοέκραζα. Τυχαία επανεμφάνιση; Οιωνοί και ακατανόητα στους κοινούς θνητούς συμπαντικά αρχέτυπα που επαναλαμβάνονται; Πύλες του Ανεξήγητου και τέτοια; Ότι και να ΄ναι μ' αυτά δεν παίζεις. Πελάδο σου ζητώ ταπεινά συγνώμη, δεν ήξερα για τι μιλούσα και με ποιες δυνάμεις τα βάζω. Σχώρα με δεν θα το ξανακάνω...

image.thumb.jpeg.0275221f8dc5bcdcf95c7e95a2203e7f.jpeg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

image.jpeg.af026131b94696a8adfb494742c81461.jpeg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Αλμειδα φοράει τα ίδια ρούχα για γουρι σε κάθε αγωνιστική φέτος από την πρώτη μέχρι σήμερα. 

Να ξέρετε ότι για τα κακά αποτελέσματα στα εντός παίζει να φταίει που δεν ακολουθησα το φωτεινο παράδειγμα του  Jesys και δεν φορεσα ακομα το περσινό φλις φούτερ που δεν έβγαινε ούτε με τάμα, με ασήμαντη δικαιολογία τη ζέστη. 

Ο Ματίας δεν κάνει τέτοια λάθη όμως.  70s σκαρπινι μέχρι να δυσει ο ήλιος.  Και μέχρι να ξαναπαρουμε νταμπλ. 

Και εγω φλις φουτερ από αύριο ως το Μάη.

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεστε για τα γούρια, βρέθηκε τι φταίει τις προάλλες που βρέθηκα με εξέχοντα μέλη του ΚΜ και συνειδητοποίησα ότι:

Πέρυσι σε όλα τα ματς, παρκαρα Περισσό. Φέτος μέχρι τώρα σε ΟΛΑ παρκάρω Φιλαδέλφεια.

Πέρυσι, Φιλαδέλφεια το έβαλα μόνο στο 1-3 από τον γαύρο και έκτοτε έκοψα. Φέτος δεν ξέρω τι μαλακία με βαρεσε, έλεγα δε μπορεί, θα γυρίσει και συνέχισα να το βάζω ΝΦ. Ε μετά τη συζήτηση μας με τα ως άνω εξέχοντα μέλη και κάποιες απειλές από πλευράς τους, ήρθε η ώρα η ομάδα να επιστρέψει στις νίκες εντός έδρας 

  • Δικεφαλάκι 7
  • Hahaha 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Μην αγχώνεστε για τα γούρια, βρέθηκε τι φταίει τις προάλλες που βρέθηκα με εξέχοντα μέλη του ΚΜ και συνειδητοποίησα ότι:

Πέρυσι σε όλα τα ματς, παρκαρα Περισσό. Φέτος μέχρι τώρα σε ΟΛΑ παρκάρω Φιλαδέλφεια.

Πέρυσι, Φιλαδέλφεια το έβαλα μόνο στο 1-3 από τον γαύρο και έκτοτε έκοψα. Φέτος δεν ξέρω τι μαλακία με βαρεσε, έλεγα δε μπορεί, θα γυρίσει και συνέχισα να το βάζω ΝΦ. Ε μετά τη συζήτηση μας με τα ως άνω εξέχοντα μέλη και κάποιες απειλές από πλευράς τους, ήρθε η ώρα η ομάδα να επιστρέψει στις νίκες εντός έδρας 

Όλοι από ένα λάθος , πόσα να αντέξει η αγέλη του Αλμειδα ?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, nf28 said:

Ο Αλμειδα φοράει τα ίδια ρούχα για γουρι σε κάθε αγωνιστική φέτος από την πρώτη μέχρι σήμερα. 

Να ξέρετε ότι για τα κακά αποτελέσματα στα εντός παίζει να φταίει που δεν ακολουθησα το φωτεινο παράδειγμα του  Jesys και δεν φορεσα ακομα το περσινό φλις φούτερ που δεν έβγαινε ούτε με τάμα, με ασήμαντη δικαιολογία τη ζέστη. 

Ο Ματίας δεν κάνει τέτοια λάθη όμως.  70s σκαρπινι μέχρι να δυσει ο ήλιος.  Και μέχρι να ξαναπαρουμε νταμπλ. 

Και εγω φλις φουτερ από αύριο ως το Μάη.

Αυτό το σκαρπίνι ειδικά πρέπει να λιώσει τα πόδια του και όταν τρυπήσει να του το μπαλώσει τσαγκάρης και θα ξαναφορέσει.... Να τα φοράει μέχρι να σηκώσουμε ευρωπαϊκό.

Link to comment
Share on other sites

Με τον Αλμειδα, οχι μονο προσωπολάτρες, σκαρπινολατρες θα γίνουμε.

Jesus, παπούτσι, ε δε μπορω να μην το βάλω.

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros 9-11 said:

Μην αγχώνεστε για τα γούρια, βρέθηκε τι φταίει τις προάλλες που βρέθηκα με εξέχοντα μέλη του ΚΜ και συνειδητοποίησα ότι:

Πέρυσι σε όλα τα ματς, παρκαρα Περισσό. Φέτος μέχρι τώρα σε ΟΛΑ παρκάρω Φιλαδέλφεια.

Πέρυσι, Φιλαδέλφεια το έβαλα μόνο στο 1-3 από τον γαύρο και έκτοτε έκοψα. Φέτος δεν ξέρω τι μαλακία με βαρεσε, έλεγα δε μπορεί, θα γυρίσει και συνέχισα να το βάζω ΝΦ. Ε μετά τη συζήτηση μας με τα ως άνω εξέχοντα μέλη και κάποιες απειλές από πλευράς τους, ήρθε η ώρα η ομάδα να επιστρέψει στις νίκες εντός έδρας 

Α εσύ είσαι που τα προκαλείς όλα; Νόμιζα ήταν τα σώβρακα μου που συνηθίζω να φορώ το χρώμα της αντίπαλης ομάδας που παίζουμε. Να κοιμηθώ ήσυχος τότε.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, yiannis_21 said:

Α εσύ είσαι που τα προκαλείς όλα; Νόμιζα ήταν τα σώβρακα μου που συνηθίζω να φορώ το χρώμα της αντίπαλης ομάδας που παίζουμε. Να κοιμηθώ ήσυχος τότε.

Ελπιζω να μην παιξουμε με καμια Παλερμο 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, nf28 said:

... βέβαια είναι ώρες ώρες που στο φόρουμ νιώθω ότι μου φυτρώνουν αρχίδια.

 

Και δεν είσαι η μόνη .....

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

σκαρπινι και σκαρπίνι ξεκάλτσωτο και όλο το φορουμ συμφωνεί. Και πρέπει να σκάσει μύτη ο ε'λόγου μου λιμοκοντόρος να θέσει το σοβαρότατο θέμα. Μοκασίνι κυρίες και κύριοι, μοκασίνι.🤣

Ταμπέλα με οδηγίες χρειάζεστε αλα ΔΕΘ

200451330_.JPG.7d41456edce2550e8fb07c749032eefd.JPG

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×