Jump to content

Recommended Posts

Κάνε ότι νομίζεις Πελάδο ΜΑΣ. 

Κι εμάς να πιάσεις στην προπόνηση, παίρνουμε πρωτάθλημα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

αυτος ξερει σιγουρα, και λαθος να ειναι θα το δει, εμεις κουβεντα καφενειου κανουμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κάτι που συνειδητοποίησα ενώ είμαι κολλημένος στη Συγγρού, είναι ότι από τότε που ήρθε ο Πελαδο έχουμε σταματήσει να διαβάζουμε για ΑΕΚ Ελλήνων και όλες αυτές τις αηδίες.

Το πόσο καλό μας έχει κάνει αυτός ο άνθρωπος, είναι απερίγραπτο.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, stavros 9-11 said:

Κάτι που συνειδητοποίησα ενώ είμαι κολλημένος στη Συγγρού, είναι ότι από τότε που ήρθε ο Πελαδο έχουμε σταματήσει να διαβάζουμε για ΑΕΚ Ελλήνων και όλες αυτές τις αηδίες.

Το πόσο καλό μας έχει κάνει αυτός ο άνθρωπος, είναι απερίγραπτο.

Εγώ δε χάνω την πίστη μου στον φίλαθλο της ΑΕΚ. Έιμαι σιγουρος οτι αναρωτιέται γιατι παίζουν συνεχεια Αραούχο Πονσε μπροστά και ποσο χειροτερος μπορει να ειναι ο Χριστόπουλος, που είναι και ΕΛΛΗΝΑΣ.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Geologos said:

Εγώ δε χάνω την πίστη μου στον φίλαθλο της ΑΕΚ. Έιμαι σιγουρος οτι αναρωτιέται γιατι παίζουν συνεχεια Αραούχο Πονσε μπροστά και ποσο χειροτερος μπορει να ειναι ο Χριστόπουλος, που είναι και ΕΛΛΗΝΑΣ.

Απαιτούμε επιστροφή Πλατελλα . Είναι μπουκαδορος με καλό σουτ και θα μπορούσε να βοηθήσει με το Πελαδο .

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, MITSAKLAS said:

Κάνε ότι νομίζεις Πελάδο ΜΑΣ. 

Κι εμάς να πιάσεις στην προπόνηση, παίρνουμε πρωτάθλημα. 

Με μαραθωνοδρόμο Ironman @SpiRos αμυντικό χαφ, @parakmiakos αντι-Πινέδα και @moukie/Έντισον Καβάνη μπροστά ?

Άνετα και μάλιστα με 20β. μπροστά από Χριστούγεννα. Θα χάσει το Πρωτάθλημα το όποιο ενδιαφέρον του.

__________________________________________________________

* Α, ναι, και @Stylianopoulos στα ... decks για μουσικούλα στο ημιχρόνΙΟ .... :P

  • Hahaha 8
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Νονός said:

Με μαραθωνοδρόμο Ironman @SpiRos αμυντικό χαφ, @parakmiakos αντι-Πινέδα και @moukie/Έντισον Καβάνη μπροστά ?

Άνετα και μάλιστα με 20β. μπροστά από Χριστούγεννα. Θα χάσει το Πρωτάθλημα το όποιο ενδιαφέρον του.

__________________________________________________________

* Α, ναι, και @Stylianopoulos στα ... decks για μουσικούλα στο ημιχρόνΙΟ .... :P

σορυ κι ολας, αλλα μουσικουλα θα βαζω εγω. ο @Stylianopoulos θα κανει τις ανακοινωσεις με το μικροφωνο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, aris2168 said:

σορυ κι ολας, αλλα μουσικουλα θα βαζω εγω. ο @Stylianopoulos θα κανει τις ανακοινωσεις με το μικροφωνο.

Στην θέση του Ευλογητου;

Μόνο καλύτερος μπορεί να είναι. Στο τελευταίο ματς αφού δεν είχε να γκρινιάξει για καπνογόνα, αφού δεν είχε για λέιζερ, βρήκε αποκουμπι στους διαδρόμους.

Αλλά έδωσε κ ρεσιτάλ βλακείας, λογικά ήταν λιώμα από κάτι. Έβαλε 2,3 φορές ηχητικά την ώρα του αγώνα, είπε τον Τσουμπερ Πιζάρο κ το καταλαβε 2,3 λεπτά αργότερα.

  • Δικεφαλάκι 3
  • Hahaha 9
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, BillR21 said:

Στην θέση του Ευλογητου;

Μόνο καλύτερος μπορεί να είναι. Στο τελευταίο ματς αφού δεν είχε να γκρινιάξει για καπνογόνα, αφού δεν είχε για λέιζερ, βρήκε αποκουμπι στους διαδρόμους.

Αλλά έδωσε κ ρεσιτάλ βλακείας, λογικά ήταν λιώμα από κάτι. Έβαλε 2,3 φορές ηχητικά την ώρα του αγώνα, είπε τον Τσουμπερ Πιζάρο κ το καταλαβε 2,3 λεπτά αργότερα.

ε, πραγματικα το γαμησε προχτες. πηγαινες να πιεις καφε κι ελεγες "τωρα θα βγαλει ανακοινωση οτι απαγορεύεται η καταναλωση καφε στο διαστημα 30-45"

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν και ο Στυλιανό  υπήρξε από τα καλύτερα αριστερά Μπακ χαφ των νοτίων προαστίων τα 90s .. όργωνε όλη την αριστερά πλευρά στα τοπικά σαν άλλος Κασάπης.. αν τελικά τοποθετηθεί όπως γράφετε  dj θα κάνει επιτέλους πράξη να προωθηθεί σε Αγιά Σοφκιά ,Κασιμάτης και Λιόσια το Rhytm is a dancer . 

 Το συγκεκριμένο ήταν διακαής πόθος μου να γίνει σύνθημα ξέρω γω κάπου μέσα 90s αλλά ο αρχηγός τότε μεταγλώττιζε κιτρινόμαυρα μόνο 2002GR  Φατμέ  Μαρινέλλα Πάριο άντε και κανένα gimme hope Joanna.

 Ίσως ήλθε η ώρα..

ΥΓ.Τωρα ακόμα με το Φριντ Φρομ Ντιζάιαρ που τραγουδάνε ολοι δικαιώθηκε ο Στύλικε, είδαν και οι τυφλοί πόσο μπροστά ήτανε τότε.

  • Δικεφαλάκι 17
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Αγιά Σοφιά μόνο goa psy trance και φωτορυθμικά να κατεβαίνουν τα Ε που λέει το σύνθημα πιο εύκολα 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, aris2168 said:

σορυ κι ολας, αλλα μουσικουλα θα βαζω εγω. ο @Stylianopoulos θα κανει τις ανακοινωσεις με το μικροφωνο.

Άστον τουλάχιστον να παίζει με τα φώτα.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Skepastos said:

Dj Deleasis ο Στυλ!

Μαύρα μεσάνυχτα για τον συγκεκριμένο Dj.

Για να καταλάβεις τον Googlara τον τύπο.🙄

Ο Στυλ  μόνο πχιοτητα,  αυτός είναι Dj σούπερ μάρκετ.

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gybe21 said:

Μαύρα μεσάνυχτα για τον συγκεκριμένο Dj.

Για να καταλάβεις τον Googlara τον τύπο.🙄

Ο Στυλ  μόνο πχιοτητα,  αυτός είναι Dj σούπερ μάρκετ.

 

Έχει γίνει χαμός με αυτόν στο Τικ Τοκ. Μου στέλνουν βιντεάκια κλαμα κάτι φίλοι 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skepastos said:

Μακάρι Χαρά Βέρα και γουρνοπουλες στα κυλικεία @MITSAKLAS

Και Φιλιώ Πυργάκη Θεός σγχωρεσ' την.

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, aris2168 said:

αν καταφερει ο @Stylianopoulosμε τις γνωριμιες του να φερει κι αυτον:

CTR3fjIWIAAfwWI.jpg

γιναμε.

Δεν πολυψινομαι γιατί καλό παιδί ο Γιάννης και δεξιοτέχνης στο κλαρίνο, αλλά προσεγγίζει το παραδοσιακό τραγούδι με προγκρέσιβ οπτική και δε με συγκινεί.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Δεν πολυψινομαι γιατί καλό παιδί ο Γιάννης και δεξιοτέχνης στο κλαρίνο, αλλά προσεγγίζει το παραδοσιακό τραγούδι με προγκρέσιβ οπτική και δε με συγκινεί.

Για να μαζέψουμε τα πιπίνια ρε φιλε.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, aris2168 said:

Για να μαζέψουμε τα πιπίνια ρε φιλε.

Όπως σαφώς θα ξέρεις, τα βλαχοπιπινια που είναι ένα κι ένα λαχταριστα, μαζεύονταν και με Πετρολούκα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×