Jump to content

Recommended Posts

Club legend μέσα σε δύο χρόνια! Ένας από εμάς! Κομμάτι της ιστορίας Της! Ματθιό σε ευχαριστούμε για ολες αυτές τις στιγμές!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα  είδαμε την καλύτερη ΑΕΚ στο χρονικό διάστημα που είσαι εδώ .

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, GIANNHS said:

πήρε παράταση μεχρι τη Τούμπα

Είμαστε Α.Μ.Ε.Τ.Ρ.Η.Τ.Ο.Ι. είμαστε Μ.Α.Λ.Α.Κ.Ε.Σ.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Είμαστε Α.Μ.Ε.Τ.Ρ.Η.Τ.Ο.Ι. είμαστε Μ.Α.Λ.Α.Κ.Ε.Σ.

 

Α.Μ.Ε.Τ.Ρ.Η.Τ.Ο.Ι?

 

Α. λμέιδα
Μ. ην

Ε. λπίζεις

Τ. ρέχα

Ρ.οα

Ή.ρθε

Τ.ο τελος

Ό.λοι  θα προσκυνήστε τον Άρχοντα

 Ι. βάν

Ή κάπως έτσι ;

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nf28 said:

Α.Μ.Ε.Τ.Ρ.Η.Τ.Ο.Ι?

 

Α. λμέιδα
Μ. ην

Ε. λπίζεις

Τ. ρλεχα

Ρ.οα

Ή.ρθε

Τ.ο τελος

Ό.λοι  θα προσκυνήστε τον Άρχοντα

 Ι. βάν

Ή κάπως έτσι ;

ΑΜ.οιρε

Ε.κκολεπτόμενε

ΤΡ.ενεαδορ

ΗΤ.τοπαθη

Ο.υτε

Ι.ουνιο (δεν βλέπεις)

 

Για να μιλάμε κυριολεκτικά

 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Επειδη τα γραπτα μενουν Εικόνα
Εικόνα
 

 

ποσους αμπαλους χωραει η Αγια Σοφια?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Επειδη τα γραπτα μενουν Εικόνα
Εικόνα
 

 

ποσους αμπαλους χωραει η Αγια Σοφια?

Μίλα καλύτερα για τους αδερφούς Μ.Α.Λ.Α.Κ.Ε.Σ.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά Χριστό προφήτες όλοι γίνονται, μετά από νταμπλ ειδικά είναι πάρα πολύ εύκολο. Όταν ανακοινώθηκε ο Αλμέιδα μια χαρά επιφυλάξεις υπήρχαν από όλους.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2022 at 7:16 PM, Araujo21 said:

Καλώσορίζω τον προπονητή της Αγία Σοφιας Opap Arena 

Θα αμφισβητηθεις θα λοιδωρηθεις αλλά στο τέλος θα δικαιωθεις 

Πιστευω  θα μας χαρισεις υπέροχες στιγμές. Ο λασπωτηρας να ανεμιζει όταν. Θα πανηγυρίζεις τα γκολ. 

Βάλε την ομάδα σε μια σειρά κοουτς

2+1 χρόνια έχεις να μας φτιάξεις. Έχουμε περάσει πολλα με τις  προηγουμενες επιλογές 

Ευχομαι να πανηγυρίζουμε όλοι μαζί στο τέλος. 

Vamos bien 

Μόνο μην σε πιστεψει ο @Bukowski ...  

Screenshot_6.jpg

@stavros 9-11 μπορει εσυ να ειχες και δεν το λεω προσωπικα αλλα μιλαμε για οπαδους που πιστεψαν Μιλοσεβιτς και Ουζουνιδη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2022 at 11:36 PM, AG21 said:

Προπονητικά δεν μπορώ να το κρίνω , δεν είμαι και ο κατάλληλος . Εχω καταλάβει με όση έρευνα έκανα ότι είναι κοντά στη φιλοσοφία μπιελσα με ενα ποδοσφαιρο κάπως ξεπερασμένο για την Ευρώπη . Χρειάζονται και η κατάλληλοι παίκτες να το υπηρετήσουν αλλα όπως είδα δεν κολλάει σε συστήματα και προσπαθεί να βρεί τη κατάλληλη χημεία . 

Το ποδόσφαιρο του Για την Ευρώπη μπορεί να είναι λίγο γιατι στην Ελλάδα μπορεί να φέρει αποτελέσματα . 

Για τον ίδιο το να έρθει Ελλάδα σαν βήμα στην Ευρώπη ήταν το κατάλληλο γιατί το ποδόσφαιρο μας μιάζουν όχι στη ποιότητα αλλα σε όλα τα άλλα . Οι αργεντίνοι γενικά πιάνουν στην Ελλάδα γιατί το ποδόσφαιρο μας είναι 2-3 ταχύτητες πίσω και ανοίγουν άνετα οι άμυνες με τεχνίτες παίκτες  Θεωρώ οτι μπορεί να βγεί κερδισμένη η ΑΕΚ απο αυτό .

Τώρα σαν θετικά βλέπω τα παρακάτω :

Η ΑΕΚ πάει καλά όταν έχει συναίσθημα και με αυτον θα έχουμε πολλή (βλέπε χιμένεθ κτλ)

Η ΑΕΚ χρειάζεται κίνητρο και ενα προπονητή που να το σέβονται και να τους δίνει κίνητρο ( πογιέτ) . Πιστεύω μπορεί να το κάνει

Η ΑΕΚ έχει ανάγκη να απεξαρτηθεί αγωνιστικά απο το περιβάλλον και ελπίζω να γίνει 

Κάποιος προπονητής που σήκωσε τα πάντα με τη τσίβας σίγουρα μπορεί να σηκώσει και στην Ελλάδα με στο αστείο πρωτάθλημα . Αν δεν ερχόταν η κακή χρονιά στη σαν χοσε μετά απο 2 χρόνια παρουσίας δεν θα ερχόταν στην ΑΕΚ . Να ξέρουμε τι λέμε . 

 

Εδώ πάντως δεν υπήρχαν επιφυλάξεις . Από την αρχή τον πήραμε όλοι ζεστά . Έκατσα και βρήκα το πρώτο ποστ μου και θεωρώ ότι έπεσα μέσα ιδαίτερα στα θετικά .

<<Τώρα σαν θετικά βλέπω τα παρακάτω :

Η ΑΕΚ πάει καλά όταν έχει συναίσθημα και με αυτον θα έχουμε πολλή (βλέπε χιμένεθ κτλ)

Η ΑΕΚ χρειάζεται κίνητρο και ενα προπονητή που να το σέβονται και να τους δίνει κίνητρο ( πογιέτ) . Πιστεύω μπορεί να το κάνει

Η ΑΕΚ έχει ανάγκη να απεξαρτηθεί αγωνιστικά απο το περιβάλλον και ελπίζω να γίνει 

Κάποιος προπονητής που σήκωσε τα πάντα με τη τσίβας σίγουρα μπορεί να σηκώσει και στην Ελλάδα με στο αστείο πρωτάθλημα . Αν δεν ερχόταν η κακή χρονιά στη σαν χοσε μετά απο 2 χρόνια παρουσίας δεν θα ερχόταν στην ΑΕΚ . Να ξέρουμε τι λέμε . >>

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευα σε βελτίωση σε σχέση με τους προκατόχους, ότι υα δουμε σχέδιο και μπαλα, οτι ταιριάζει, και οτι θα ειμαστε ανταγωνιστικοι. Ούτε πρωταθλημα ούτε νταμπλ περιμενα, και ήμουνα απολύτως ΟΚ με αυτό.

Και μεσα μου έδινα και 3 χρονια περιθώριο.

Link to comment
Share on other sites

Ολοι ημασταν σκεπτικοι, αλλα επισης οι περισσοτεροι (αν οχι ολοι εδω) τον θελαμε περισσοτερο απο αλλους υποψηφιους. 

Και σιγουρα λεγαμε να ερθει τη πρωτη χρονια να βαλει βασεις ωστε να ειμαστε ανταγωνιστικοι τη 2η χρονια. Μεχρι εκει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν ήμουν στο φορουμ όταν ήρθε ο Αλμέιδα.

Όταν ανακοινώθηκε σίγουρα δεν ήταν κίνηση που έκανε γκελ ούτε σε εμένα αλλά ούτε και στον κόσμο. Εκ του αποτελέσματος σίγουρα η κίνηση του να τον φέρουμε κρίνεται εξαιρετική.

Μπορεί κάποιοι να γκρινιάζουμε αλλά δεν νομίζω να έχει πιάσει το ταβάνι του. Θα δούμε και άλλα ωραία πράγματα στο αγωνιστικό πέρα από το pressing, την μεταμόρφωση ποδοσφαιριστών προς το καλύτερο και το γενικότερο πνεύμα της αγέλης. 

Link to comment
Share on other sites

O ΜΑΤΙΑΣ ΑΛΜΕΙΔΑ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σας παιδιά σε όσους είχατε ενθουσιαστεί με την ανακοίνωση του Αλμέιδα, εγώ δεν θυμάμαι κανένα κύμα ενθουσιασμού πάντως, να σας κεράσουμε μια πάστα στο επόμενο για επιβράβευση.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×