Jump to content

Recommended Posts

11 minutes ago, BillR21 said:

επιβεβαιωνω

Μη χάσεις μουχριτσα

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Σε γενικές γραμμές η πλειοψηφία είχε δει θετικά τον Αλμειδα από την αρχή.

Βοήθησε η σοβαρότητα που έδειξε εξαρχής με το να έρθει να δει ματς στα πλέι οφ, να ζητήσει δική του ομάδα συνεργατών και να εγκατασταθεί από νωρίς στη χώρα  , που έδιναν την εντύπωση ότι δεν είναι τσαρλατανος. Βοήθησε και το ότι είχε καριέρα και ήταν γνωστός σαν όνομα και είχε περάσει από μεγάλους συλλόγους καθώς και το ότι κατά κύριο λογο είχε επιτυχίες στις προηγούμενες ομάδες του και δεν έφευγε νύχτα. 

Οκ επιφυλακτικοτητα προφανως υπήρχε,  πως να μην υπάρχει σε έναν κόσμο που επί μία τριετία για να μην πάω πιο πισω ετρωγε απανωτές σφαλιάρες? 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έχω 2-3 εδώ που παρακολουθούνε σαν χοζέ, εγώ μόνο απ´έξω για να απαγάγω κικανοβιτς κατάφερα, και μου είπαν κατευθείαν πολύ τυχεροί είστε. Απορούσαν που/πως ήρθε στην ΑΕΚ βασικά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα τη πρώτη σελίδα από τη τοπικ για προπονητές .

 

Φίλε , σε ξαλοπιανω , @agelos καλύτερα να μην διαβάσεις τι έχεις γράψει . 

Το δικό μου πρώτο σχόλιο 

On 4/18/2022 at 6:01 PM, AG21 said:

Προπονητής που έχει κάτσει στο πάγκο της ριβερ για 44 ματς για πιο ακριβώς λόγο δεν μας κάνει? 

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτοί έχουνε μασκότ την γίδα που τους έκλεψε; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ο Σιμεόνε ήταν και παλαίμαχος της Ατλέτι. Κάτι σαν μπάεβιτς των κολτσονέρος, με την διαφορά ότι δεν τους πρόδωσε. 

ΠΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Ο Αλμειδα προπονητικά είναι η μεγαλύτερη μορφή της ΑΕΚ τολμώ να πω. Σιγουρα παντως ο πλεον επιδραστικος σε καθε επιπεδο και μάλιστα σε εποχή εικόνας-αμεσης πληροφοριας με οτι αυτο συνεπαγεται. Η γη θα πρεπει να του δωσει γη και ύδωρ να μεινει για παντα εδω ως αλλος Ferguson στην MU.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Άσχετα τι τελικά θα γίνει φέτος σίγουρα θέλει πρώτα θα κάνει κάτι μεγάλο στην Ευρώπη να ακουστεί καλά και μετά θα φύγει . Δεν βιάζεται γιατί δεν έχει ολοκληρώσει τη δουλειά του στην Ελλάδα ..

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AG21 said:

Βρήκα τη πρώτη σελίδα από τη τοπικ για προπονητές .

 

Φίλε , σε ξαλοπιανω , @agelos καλύτερα να μην διαβάσεις τι έχεις γράψει . 

Το δικό μου πρώτο σχόλιο 

 

Εντωμεταξυ απο εκεινες τις μερες στο τοπικ...

Πασοκικη μουχριτσα...

On 4/18/2022 at 12:44 PM, MITSAKLAS said:

Νταξ σοβαρότης μηδέν. 

Δλδ δεν είσαι αρκετά μπουρδέλο και θες να γίνεις κι άλλο. 

Οι δύο κεφαλές της ομάδας δεν γνωρίζουν ότι υπάρχει μπάλα και πάνω από τη Λαμία, αλλά θα έρθει προπονητής με καριέρα από το εξωτικό Μεξικό, πιθανόν σχιζοφρενής για να κάνεις το αγωνιστικό ριστάρτ. 

Πραγματικά η σήψη έχει φτάσει στο μεδούλι. 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, panther-21- said:

Εντωμεταξυ απο εκεινο το τοπικ...

Πασοκικη μουχριτσα...

 

Χαχαχα Έχει πολλά διαμαντακια εκεί μέσα  . Σας αφήνω να τα ανακαλύψετε. 

Link to comment
Share on other sites

  

On 4/18/2022 at 1:40 PM, agelos said:

Από ένα γρήγορο ψάξιμο:

Φαίνεται να έχει όλα τα στοιχεία που πρέπει να αποφύγουμε.

Αλλη μουχριτσα απο εδω... νοτιοαθηνιωτικη...

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Άσχετα τι τελικά θα γίνει φέτος σίγουρα θέλει πρώτα θα κάνει κάτι μεγάλο στην Ευρώπη να ακουστεί καλά και μετά θα φύγει . Δεν βιάζεται γιατί δεν έχει ολοκληρώσει τη δουλειά του στην Ελλάδα ..

Καλα ας πάρει η ΑΕΚ 1-2 πρωταθληματα ακομα (να θυμισω πως απο το '96 και μετα πλην Ολυμπιακού δεν εχει παρει αλλος μπακ του μπακ) και βλεπουμε για Ευρωπες. 3-4 πρωταθληματα εντος 5ετιας και σταθερή συμμετοχή καθε χρο ο σε ομιλους CL ή EL και μετα βλεπουμε και για διάκριση. Γνωμη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απαπαπα ο φιλος του Μπιλακου... ο μυρωδιας...

 

On 4/18/2022 at 4:09 PM, Skepastos said:

Καμία οργάνωση, κανένα πλάνο. Ρίχνουμε τα στανταρ, κατεβαίνουμε 2-2 τα ράφια πλέον και η κατρακύλα δεν έχει σταματημό. Μέχρι και ο Αρης έφερε καλύτερο Αργεντίνο απο τον Αλμέιδα, που είναι επίσης τσαρλατάνος. Ψυχή βαθιά γιατί μέχρι τέλη Μαϊου ο στόχος τους είναι να μας κάνουν να απηυδήσουμε τόσο, που να μην έχουμε καθόλου αντιστάσεις όταν κλείσουν τον αντίστοιχο Γιαννίκη....

 

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Και συνεχιζε τον ανορθοδοξο πολεμο...

  

On 4/18/2022 at 5:32 PM, Skepastos said:

Εντωμεταξυ απο πλευράς στατιστικών και εμπειρίας, ο Zubeldia φαίνεται καλύτερος, αν ήθελες να πας σε επιλογή με ρίσκο. Ακόμα και ο Heinze που τον έδιωξαν κλωτσηδόν απο το mls, περισσότερη λογική μπορεί να είχε. Πραγματικά δεν μπορώ να το χωνέψω τι σκατά κουβαλάνε στο κεφάλι τους

 

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ Ο ZUBELDIA? ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ ΝΙΝΤΕΝΤΟ ΜΟΙΑΖΕΙ.

  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

Για καλυτερο αφησα τον μαγο του ΚΜ. Πηρε και 10 λαικς ο μυρωδιας...

On 4/18/2022 at 7:31 PM, The Magician said:

8. Αλμέιδα μεγαλος παικτης - ως προπονητης δεν κανει.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, panther-21- said:

Εντωμεταξυ απο εκεινες τις μερες στο τοπικ...

Πασοκικη μουχριτσα...

Τι σχολιάρα είχα κάνει ο Θεούλης;

Αρχίζω και με φοβάμαι.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σταματαω εδω, θα εκθεσω πολυ κοσμο.

Απλα, γενικο συμπερασμα... Το ΚΜ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΛΛΗ ΜΠΑΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ.

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Μλκς καταλαβαινετε πως ειναι αρρωστο αυτο που κανετε ε;

Περιμεναμε Σαντος κ ηρθε ο αγνωστος σε εμας αλμειδα. Λογικη ηταν η ξενερα, λογικες κ οι αντιδρασεις.

Εκ των υστερων πιασαμε τζοκερ που δεν ηρθε η μεγαλη μου αγαπη ο φερναντο κ ηρθε αυτος που παει καρφι για ν.1 στις καρδιες ολων μας.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2022 at 9:26 PM, nikos said:

Το σημαντικό είναι να στηριχτει από τον κόσμο, αρκει να δείξει 2 πραγματα φυσικά. Σαν βιογραφικό δεν είναι της πλακας, είναι μια οκ επιλογή από το 2ο ράφι που φτάνεις.

Πρεπει να καταλάβουν ολοι ότι πρέπει να σταματήσει αυτό το καραγκιοζιλίκι της διοικησης που γίνεται σε αποτυχημένες μικρες ομάδες με αλλαγή προπονητη κάθε τρεις και λιγο.

Εννοειται πως πρέπει να βοηθηθεί και με μεταγραφες για να έχει ελπιδες να πετύχει. Αν όχι φετος που μπαίνεις ατο γήπεδο, ποτε θα γίνει η πιο σοβαρή οικονομικη  υπέρβαση; 

Προσωπικα επαναλαμβάνω ότι τον βλέπω θετικά. Είναι γενικά το στυλ που μου αρέσει.

Υγ. Θα θεωρούσα ασοβαρο και επικινδυνο  για την σχέση των 2 πλευρών να αναλάβει πριν το τελος της σεζον, ευτυχως δεν φαίνεται να γίνεται κάτι τετοιο.

Ψύχραιμη μετρημένη αποψη. 😜

 

Υγ. Ρε σεις διαγωνισμό σασταλεγακια κάνετε; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BillR21 said:

Μλκς καταλαβαινετε πως ειναι αρρωστο αυτο που κανετε ε;

Περιμεναμε Σαντος κ ηρθε ο αγνωστος σε εμας αλμειδα. Λογικη ηταν η ξενερα, λογικες κ οι αντιδρασεις.

Εκ των υστερων πιασαμε τζοκερ που δεν ηρθε η μεγαλη μου αγαπη ο φερναντο κ ηρθε αυτος που παει καρφι για ν.1 στις καρδιες ολων μας.

Σορρι Μπιλ αλλά ο Σάντος δεν θα έβγαζε όχι χρόνια αλλά ούτε εξάμηνο . 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν αντεξα...

On 4/18/2022 at 11:35 PM, agelos said:

Αν υποθέσουμε ότι ο Αλμειδα είναι ο εκλεκτός και λάβουμε υπόψη μας το ποστ του @Skepastos  φαίνεται ότι οδεύουμε σε μια νέα περίπτωση Καρντοσο.

 

🤣🤣🤣

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Ψύχραιμη μετρημένη αποψη. 😜

 

Υγ. Ρε σεις διαγωνισμό σασταλεγακια κάνετε; 

Παρασκευή βράδυ είναι χαβαλε κάνουμε .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Σορρι Μπιλ αλλά ο Σάντος δεν θα έβγαζε όχι χρόνια αλλά ούτε εξάμηνο . 

Πιθανοτατα ναι, αλλα πες μου οτι εσυ πχ πριν δυο χρονια προτιμουσες αλμειδα απο σαντος

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Σορρι Μπιλ αλλά ο Σάντος δεν θα έβγαζε όχι χρόνια αλλά ούτε εξάμηνο . 

Μια χαρα θα πήγαινε ο Σαντος και σίγουρα δεν θα καταλήγαμε στο μπουρδελο που έφαγε 5 (!) εντος (!!) απο γαυρο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω απλα παντα ελεγα πως η ΑΕΚ επρεπε να βρει έναν προπονητή με τον οποίο να μεγαλωσει παρεα. Δεν ειναι γαυρος η ΑΕΚ να ναι ο προπονητης ενας ακομα κρίκος. Τον Ματιας τον θυμαμαι ως παιχτη της Αργεντινής, της πρώτης που θυμάμαι να έχω δει και την οποία αγάπησα αμεσως ως εθνικη. Επισης θεωρουσα σημαντικότατο πως είχε σηκώσει τίτλους ως προπονητής (και μάλιστα και διεθνη).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×