Jump to content

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ OPAP ARENA ​⚽


George_D
 Share

Recommended Posts

14 hours ago, Zara said:

Ε καλά, 2 σε 1, no brainer μεταγραφή για τον Μελλισανίδη. 

Μη δούλεψε και στο γάμο τις προάλλες... 

Για τον Σκαουτερ Ξούρα που θα βαράει διπλοβάρδιες και στο Κουρείον δεν μας λες όμως

Link to comment
Share on other sites

Οι αγώνες της εθνικής στην Άγια Σοφιά 

Παρασκευή 16 Ιουνίου 2023, (21:45): Ελλάδα – Ιρλανδία

Κυριακή 10 Σεπτεμβρίου 2023, (21:45): Ελλάδα – Γιβραλτάρ

Δευτέρα 16 Οκτωβρίου 2023, (21:45): Ελλάδα – Ολλανδία

Τρίτη 21 Νοεμβρίου 2023, (21:45): Ελλάδα – Γαλλία

και πιθανoν

21 Μαρτίου 2024 Ελλάδα - Τουρκία 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Rossi said:

Έχει κ ενδιαφέρουσα ιστοριουλα το shopflix  αλλά είναι για άλλο τοπικ. ΜΑΚΡΙΑ

για αυτα ειμαστε εδω.περιμενουμε

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Οι αγώνες της εθνικής στην Άγια Σοφιά 

Παρασκευή 16 Ιουνίου 2023, (21:45): Ελλάδα – Ιρλανδία

Κυριακή 10 Σεπτεμβρίου 2023, (21:45): Ελλάδα – Γιβραλτάρ

Δευτέρα 16 Οκτωβρίου 2023, (21:45): Ελλάδα – Ολλανδία

Τρίτη 21 Νοεμβρίου 2023, (21:45): Ελλάδα – Γαλλία

και πιθανoν

21 Μαρτίου 2024 Ελλάδα - Τουρκία 

Είναι επίσημο ότι θα γίνουν στην Αγιά Σοφιά;

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, AlexKR21 said:

Είναι επίσημο ότι θα γίνουν στην Αγιά Σοφιά;

Είχε διαρρεύσει άλλωστε που αλλού να γίνει?  Ειδικα γι αυτα τα προκριματικά χρειάζεται η Αγία Σοφία ώστε να έχουμε κάποιες ελπίδες.  

Χωρίς άδεια και σύμβαση πάντως δεν μπορούσε να ανακοινωθεί επίσημα.  Λογικά θα επιβεβαιωθεί.  

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα γκράφιτι στους αναβαθμους πως σας φαινεται;

Ίσως είναι κάτι προσωρινό βέβαια μέχρι να μπει η επένδυση.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Man Of Faith said:

Αυτό με τα γκράφιτι στους αναβαθμους πως σας φαινεται;

Ίσως είναι κάτι προσωρινό βέβαια μέχρι να μπει η επένδυση.

Ουδέν μονιμότερον του προσωρινού

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AG21 said:

Ουδέν μονιμότερον του προσωρινού

Ναι αλλά είναι ωραιο;Δεν ξέρω μπορεί να είναι γι αυτό ρωτάω για γνώμες.

Link to comment
Share on other sites

@Man Of Faith Εμένα μου αρέσει και ειδικά που τα κάνουν τα κλαμπ μακάρι να γράψουν όλες τις πόλεις της Ελλάδας πίσω από το πεταλο της 21   ( εντάξει πχ Κορυδαλλού έχουμε κλαμπ όχι Τραπεζούντα).  Φυσικά φτάνει να μην κάνουν τπτ πάνω στο γηπεδο που άλλωστε είναι και ρίσκο για τη ζωή τους.  Κάνεις δεν θέλει να γίνει τροφή για τα ψάρια.  

Link to comment
Share on other sites

 Έχει μοιραστεί ο τοιχος σε κομματια και έχει αναλαβει ενας γραφίστας δικόΝΕΣ μας να κανει πιστή αντιγραφή του πανό καθε κλαμπ . 

 Τα μεχρι τώρα αποτελέσματα προσωπικά δε με ενθουσίασαν . Βεβαια τα είδα μεσα απο βιντεο οποτε ισως δειχνουν καλυτερα απο κοντά.

 Επισης κατι ακόμα .. ο τοιχος που βαφεται με σχεδια από κλαμπ της R είναι αργοτερα να καλυφθεί από πετρα . Εκει δε ξέρω τι θα γίνει.

 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τώρα ειδά του βίντεο του μιχελάντζελο με τα χωρισμένα σημεία ( είχα δει μια φώτο με το κορυδαλλό ) και θεωρώ ότι ασχετα με αν αρέσει η οχι είναι λειτουργικο / πρακτικό γιατί o οποιοδήποτε πιτσιρικάς το μόνο που έχει να κάνει για να γνωρίσει το κλάμπ της περιοχής του είναι να πάει στον αντίστοιχο τοίχο . :P Αυτό μπορεί να το κάνουν όλοι άφοβα και σίγουρα και θεωρώ δεδομένο ότι αυτό θα είναι το σημείο συνάντησης του κάθε κλάμπ για τις πρώτες μπύρες ... . κανονικά πρέπει να κάνουν spot και τα μη στεγασμένα . Αλλωστε αυτά θα γίνουν κυρίως στο πέταλο των οργανωμένων και οχι στη <<κυριλέ>> πλατεία  .  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stylianopoulos said:

 Έχει μοιραστεί ο τοιχος σε κομματια και έχει αναλαβει ενας γραφίστας δικόΝΕΣ μας να κανει πιστή αντιγραφή του πανό καθε κλαμπ . 

 Τα μεχρι τώρα αποτελέσματα προσωπικά δε με ενθουσίασαν . Βεβαια τα είδα μεσα απο βιντεο οποτε ισως δειχνουν καλυτερα απο κοντά.

 Επισης κατι ακόμα .. ο τοιχος που βαφεται με σχεδια από κλαμπ της R είναι αργοτερα να καλυφθεί από πετρα . Εκει δε ξέρω τι θα γίνει.

 

 

Κανα τουβλακι ΚΜ θα χουμε?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, aris2168 said:

Κανα τουβλακι ΚΜ θα χουμε?

Θα ήταν και πρακτικό σαν spot συναντήσεις.  :P έστω και για ένα 5-10λεπτο πέρασμα για τους περισσότερους από εμάς για μια μπύρα και μόνο στα γρήγορα.  Έστω και άτυπα θα μπορούσαμε να επιλέξουμε ένα σημείο πιθανών μια κολόνα volton έξω από τα Vip για να βολεύει και τα διακεκριμένα μέλη του φόρουμ :P

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι εφήμερα τα γκράφιτι εντάξει, θα δώσουν και μια νότα στο γήπεδο πού θα την θυμομαστε σαν χάπενινγκ, αλλά νομίζω ότι πρέπει να μπει κανονικά η πέτρα μετά.

Link to comment
Share on other sites

1. Είμαι ΚΑΘΕΤΑ αντίθετος με την παραχώρηση του Νέου Ναού στην ΕΠΟ για παιχνίδια της Εθνικής. Θα υπάρξουν ... "προβλήματα". Πως και πως το "περιμένουν" κάποιοι ... :ph34r:

2. Πρόταση : Όταν ολοκληρωθει η διαμόρφωση του περιβάλλοντος χώρου με την τοποθέτηση της "πέτρας" που λέτε, τα γκράφιτι της R να "μεταφερθούν" στους τοίχους των σπιτιών των ... περιβόητων "ΓΕΙΤΟΝΩΝ". :ph34r:

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Zara said:

"Το com δεν είναι σύνδεσμος" 

To com είναι ιδέα και οι ιδέες..... Τα γνωστά 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Νονός said:

1. Είμαι ΚΑΘΕΤΑ αντίθετος με την παραχώρηση του Νέου Ναού στην ΕΠΟ για παιχνίδια της Εθνικής. Θα υπάρξουν ... "προβλήματα". Πως και πως το "περιμένουν" κάποιοι ... :ph34r:

Λές να μην έχει γνώση ο μελ . Τπτ δεν πρόκειται να γίνει εκτός απο κανα αυτοκολλητάκι και κανα γράψιμο σε τουαλέτες . Όλα αυτά θα αποκατασταθούν απο ΕΠΟ βάση σύμβασης . 

Θεωρώ οτι πολλοί θα έρθουν στην εθνική μόνο και μόνο για το γήπεδο και θα βγεί και καλό κέρδος . 

8 minutes ago, Νονός said:

2. Πρόταση : Όταν ολοκληρωθει η διαμόρφωση του περιβάλλοντος χώρου με την τοποθέτηση της "πέτρας" που λέτε, τα γκράφιτι της R να "μεταφερθούν" στους τοίχους των σπιτιών των ... περιβόητων "ΓΕΙΤΟΝΩΝ". :ph34r:

Δεν βλέπω να μπαίνει πέτρα . Έτσι θα μείνει . Γνώμη μου .

Link to comment
Share on other sites

 Αφιερωμένο απο τον Μανιάτη προικοθήρα σε όλους εδώ στο φόρουμ μας.

 Συμμαθητής ,φίλος της νυφίτσας και με τις ίδιες ιδέες.. ο Κος Τουμάσης γράφει και συνθέτει καθημερινα τραγούδια για το νεο μας γήπεδο και την Ένωση.

 Υγεία εύκομαι σε ολους τους κολλητούς σου Μανιάτη ,μακαρι να συνεχίσει το στενό παρεάκι σου να μας χαρίζει τέτοιες στιγμές ενωσίτικης συγκινησης .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×