Jump to content

Recommended Posts

Από mikriliga.gr

Αποκαλυπτήρια με ΑΕΚ Β για Απόλλωνα Σμύρνης

Δευτέρα 28.08.2023, 08:00

• Κατηγορία: Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Σημαντικό φιλικό του Απόλλωνα Σμύρνης με την ΑΕΚ Β’, το νέο ξεκίνημα για για τη νέα εποχή του Απόλλωνα Σμύρνης!

Πιο συγκεκριμένα:

Το Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου, θα γίνουν τα… αποκαλυπτήρια του νέου Απόλλωνα Σμύρνης, με ένα δυνατό φιλικό. Η ομάδα μας θα αγωνισθεί κόντρα στην ΑΕΚ Β΄, ομάδα της Σούπερ Λιγκ 2. Ο αγώνας έχει ορισθεί να ξεκινήσει στις 18.00 στο γήπεδο Γ. Καμάρας, του οποίου ο χλοοτάπητας θα είναι έτοιμος προς χρήση.

Παρά το γεγονός ότι η ομάδα του Ρόναλντ Γκόμεζ, συμπληρώνει μόλις 20 μέρες… προετοιμασίας για αυτό το φιλικό, με ένα μικρό ακόμα ρόστερ, ο Απόλλωνας Σμύρνης είναι αναγκασμένος παρ όλες τις αντιξοότητες να παρουσιασθεί όσο το δυνατόν πιο έτοιμος στο πρωτάθλημα.
Και αυτό ξεκινάει μόλις στις 10 Σεπτεμβρίου.

Οι προσπάθειες για ενίσχυση φυσικά και συνεχίζονται, καθώς θα πρέπει να αποκτηθούν τουλάχιστον άλλοι 3-4 παίκτες… πρώτης γραμμής.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα οτι πήγε ο Ντάικο στην Αλβανική KF Laci πρώτη κατηγορία Αλβανίας . Τον είχαμε δεί εκτός προετοιμασίας και ρόστερ αλλα δεν ξέραμε το μέλλον του . Έπαιξε και βασικός εχθές απέναντι στην Ερζένη ( 3-3)

Άρα έχουμε απο το περσινό ρόστερ 

Π. Γκίνης        -> Στην πρώτη ομάδα

 

Χ"Εμμανουήλ -> δανεικός στη Λαμία

Κοσίδης          -> δανεικός στη Φέλσο

Πάρρας          -> δανεικός στη κηφισιά 

 

Κ. Σταμούλης -> Ελεύθερος στον Οθέλλο Κύπρου

Ντάικο          -> Ελεύθερος στη Λάτσι Αλβανίας

Μ. Αρβανίτης-> Ελεύθερος στο Μαρκό

 

Γ. Γερολέμου  -> Ελεύθερος χωρίς ομάδα

Ε. Χριστόπουλος-> Ελεύθερος χωρίς ομάδα

Μ. Σπυριδάκης-> Ελεύθερος χωρίς ομάδα

Φ. Μασσα       > Ελεύθερος χωρίς ομάδα

 

και να δούμε αν ακολουθήσουν και άλλοι στη πορεία ...

Link to comment
Share on other sites

Γερό ξεκαθάρισμα. Δεν γίνεται να είναι όλοι άμπαλοι από αυτούς αλλά πληρώνουμε την κακοδιαχείρηση.

Link to comment
Share on other sites

Ο συνδυασμός ανταγωνιστική ομάδα και πολλές δοκιμές είναι πολύ δύσκολος. Πέρυσι πήραμε κάπου 13 παίκτες (πολλούς κομμένους από άλλους μεγάλους) και έφυγαν νομίζω 11. Εφέτος έχουν έρθει περίπου 7 που θα παίζουν κυρίως στην Β (μαζί με αυτούς που προπονούνται στην Α). Αν θέλουμε να "βγάλουμε" νεαρούς ίσως πρέπει να ελαφρύνει ακόμη περισσότερο το ρόστερ. Ζήλεψα την Antwerp που 3 από τους καλύτερους στο παιγνίδι μεταξύ μας ήταν 21 και κάτω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pappous said:

Ο συνδυασμός ανταγωνιστική ομάδα και πολλές δοκιμές είναι πολύ δύσκολος. Πέρυσι πήραμε κάπου 13 παίκτες (πολλούς κομμένους από άλλους μεγάλους) και έφυγαν νομίζω 11. Εφέτος έχουν έρθει περίπου 7 που θα παίζουν κυρίως στην Β (μαζί με αυτούς που προπονούνται στην Α). Αν θέλουμε να "βγάλουμε" νεαρούς ίσως πρέπει να ελαφρύνει ακόμη περισσότερο το ρόστερ. Ζήλεψα την Antwerp που 3 από τους καλύτερους στο παιγνίδι μεταξύ μας ήταν 21 και κάτω.

Συμφωνώ απόλυτα. Πρέπει να έχεις μια δυνατή 20αδα 20αριδων μαζί με τις πρώτης ομάδας να σου εξασφαλίζουν την παραμονή και μετά μικρούς και όχι γεμίσματα με παίκτες χωρίς προοπτική. Το φετινό ροστερ πιστεύω ότι έχει αυτή τη κατεύθυνση έχει . 

Link to comment
Share on other sites

Τον ψάχνω στο transfermarkt αλλά πουθενά 

O Χαμέντ Καντέρ Φοφανά υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας με την ΠΑΕ ΑΕΚ και θα ενταχθεί άμεσα στην ΑΕΚ Β εν όψει της σεζόν 2023-24 της Super League 2.

Ο Ιβοριανός ποδοσφαιριστής είναι γεννημένος στις 7/12/2004 και αγωνίζεται στη θέση του κεντρικού αμυντικού και του αμυντικού μέσου. Εχει ύψος 1,86 και είναι διεθνής με την εθνική ομάδα U17 της Ακτής Ελεφαντοστού. Στην ΑΕΚ Β θα αγωνιστεί με τη μορφή δανεισμού μέχρι τις 30/6/2024 με δικαίωμα αγοράς από τον σύλλογο Ivoire Football Club

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, AG21 said:

Τον ψάχνω στο transfermarkt αλλά πουθενά 

O Χαμέντ Καντέρ Φοφανά υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας με την ΠΑΕ ΑΕΚ και θα ενταχθεί άμεσα στην ΑΕΚ Β εν όψει της σεζόν 2023-24 της Super League 2.

Ο Ιβοριανός ποδοσφαιριστής είναι γεννημένος στις 7/12/2004 και αγωνίζεται στη θέση του κεντρικού αμυντικού και του αμυντικού μέσου. Εχει ύψος 1,86 και είναι διεθνής με την εθνική ομάδα U17 της Ακτής Ελεφαντοστού. Στην ΑΕΚ Β θα αγωνιστεί με τη μορφή δανεισμού μέχρι τις 30/6/2024 με δικαίωμα αγοράς από τον σύλλογο Ivoire Football Club

Οι ομάδες που ήρθαν αυτός και ο Γεμποα δεν υπάρχουν στον χάρτη όχι στο transfermarkt.

Ταλέντα είναι που τα έχουν δει Ευρωπαίοι scouter σε διάφορα τουρνουά που γίνονται με το κιλό στην Αφρική και θεωρούν έχουν μια κάποια προοπτική.

Επειδή έχω ασχοληθεί στο παρελθόν κυρίως με Γκανέζους αν προσπαθήσεις να βγάλεις άκρη με τα πρωταθλήματα τότε θα καείς. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, AG21 said:

μια δυνατή 20αδα 20αριδων μαζί με τις πρώτης ομάδας

και λιγότερους θα έλεγα. Αν θεωρήσουμε ότι όσοι προπονούνται με την Α ομάδα θα έχουν θέση περίπου "ρεζερβέ" (όταν δεν είναι σε αποστολή με την Α) και τις λοιπές "υποχρεώσεις" ήδη υπάρχει ελάχιστος χώρος για πιτσιρίκια. Έχω την άποψη ότι όποιος φτάνει τα 20/21 (εκτός ελάχιστων ίσως εξαιρέσεων) και δεν μπορεί να σταθεί σαν έστω αλλαγή σκοπιμότητας στην Α πρέπει να συνεχίζει αλλού την πορεία του (δανεικός, πώληση, ελεύθερος)

Αυτή την στιγμή (ίσως υπάρξουν και άλλες αλλαγές) η Β έχει ένα ρόστερ περίπου είκοσι 20+άρηδων. Αλλά έχει και κάπου 15 19/18άρηδων κάποιοι εκ των οποίων κερδίζουν θέση στη σημερινή ομάδα. Θα "χωρέσουν" και άλλοι 18άρηδες (αν το αξίζουν) ή θα περιμένουν την "σειρά τους" στην Κ19?

Τεσπα ας περιμένουμε να ολοκληρωθούν οι "καραμπόλες" και την προσέγγιση του Κούστα (που δείχνει στην σωστή κατεύθυνση).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή έχεις κυρίως under 20 και μάλιστα είναι αρκετά ελπιδοφόροι ( με bold αυτούς που εγώ κρίνω οτι μπορούν να βγούν ) 

17ετών (4) Μαρούτσης , Νούλας , Ανδρικόπουλος , Γεας Αντ

18ετών (8) Μαρίνης , Γιαννούλης , Χατζικυριάκος , Κοσίδης , Φοφανά , Πιτιλάκος , Γκολφίνος  , Κοντορούχας

19ετών  (7) Τλεμκάνι , Γέας Παν. , Τρούμπουλος ,  Μουστάκας , Πήλιος Α , Λέλεκας , Τσιόκρης 

20ετών (6) Αγγελόπουλος , Κανελόπουλος , Παπα , Χριστόπουλος , Σταμούλης , Χριστοφιλόπουλος , 

Πάνω απο 20 έχεις παίκτες που έμεινες μέχρι να φύγουν εκτός και αν κάνουν φέτος την έκπληξη . 

21ετών (4) Κάτσικας , Λάτσι , Κορομηλάς , Πανεράς 

22ετών (3) Ρουκουνάκης , Γκαρσία , Σκόνδρας 

23ετών (1) Σάμπα

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούμε ακόμη να ξέρουμε σίγουρα ποιοί θα παίζουν με την ΑΕΚ Β. Κάποιοι από τους πιτσιρικάδες δεν εμφανίζονται καν στην λίστα της ΠΑΕ (ακόμη και αν έκαναν προετοιμασία με την Β). Επίσης υπάρχουν 6 παίκτες (αν δεν κάνω λάθος) οι οποίοι προπονούνται με την Α. (Radonja, Yeboah, Χρυσόπουλος, Πήλιος, Jallow, Zine).

Αν βγάλουμε τον ένα CB (πιθανόν Χρυσόπουλο κυρίως λόγω περιορισμού ξένων) και ίσως τον Zine (που θα τον θέλει φαντάζομαι ο Πελάδο όποτε μπορεί να τον πάρει αποστολή) οι υπόλοιποι θα είναι συχνά πυκνά -βασικοί μάλλον- στην Β (οι 3 είναι δανεικοί και πρέπει να παρθεί απόφαση αν μείνουν). Με Σάμπα, Τζούντα, Λάτσι τι θα αποφασιστεί? Αν είναι καλά είναι από τους καλύτερους στην θέση τους (μεταξύ των υπαρχόντων) χωρίς όμως -εκτός εκπλήξεως- προοπτική.

Με τουτα και με εκείνα θεωρώ ότι το ρόστερ είναι μεγάλο ειδικά -38/39-αν εμπλουτιστεί και με τους πιτσιρικάδες (φυσικά αν το αξίζουν μακάρι να γίνουν βασικότατοι) διότι σε αυτή την φάση η επιλογή θα είναι κυρίως μεταξύ 4-5 θέσεων βασικών και άλλων τόσων αναπληρωματικών σε κάθε ματς.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και αυτοί που είναι μεν στο ροστερ αλλά δεν πήγαν Πήλιο για άγνωστους λόγους και πιθανών να αφορά από κόψιμο , τους έστειλε στη Κ19 αν έχουν δοκαοωμσ η τραυματισμό και είναι οι 

Χριστοφιλοπουλος, Λέλεκας Τσιοκρης , Πηλιος αδελφός,

Οι τρεις πρώτοι λογικά κόπηκαν αλλά ο τελευταιος μόλις ήρθε... 

 

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Γιαυτό λέω ας δούμε πρώτα τις "καραμπόλες" γιατί μπορεί να υπάρξουν και άλλες.

Link to comment
Share on other sites


Στην ΑΕΚ Β υπέγραψε ο 18χρονος Φάνης Διαμαντόπουλος. Ο νεαρός επιθετικός αγωνιζόταν στην ομάδα του Απόλλωνα Ακράτητου Ρέντη και την περασμένη σεζόν, στο πρωτάθλημα της Α’ Πειραιά, πέτυχε 21 γκολ σε 23 εμφανίσεις. Το γεγονός μάλιστα ότι σε ένα παιχνίδι έβαλε πέντε γκολ προκάλεσε ιδιαίτερη αίσθηση. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, amd said:


Στην ΑΕΚ Β υπέγραψε ο 18χρονος Φάνης Διαμαντόπουλος. Ο νεαρός επιθετικός αγωνιζόταν στην ομάδα του Απόλλωνα Ακράτητου Ρέντη και την περασμένη σεζόν, στο πρωτάθλημα της Α’ Πειραιά, πέτυχε 21 γκολ σε 23 εμφανίσεις. Το γεγονός μάλιστα ότι σε ένα παιχνίδι έβαλε πέντε γκολ προκάλεσε ιδιαίτερη αίσθηση. 

Είναι μάλλον καθαρά μεταγραφή Κουστα γιατί ξέρει την αγορά του Πειραιά καλά αφού από εκεί προέρχεται. 

Link to comment
Share on other sites

στον γαυρο ηταν για 8 χρονια απο τα 8 του μεχρι τα 16 του πηγε Κ17 ιωνικου μετα στην ομαδα αυτη ανδρικο και τωρα ΑΕΚ Β'

Link to comment
Share on other sites

https://koinoniki.gr/2023/05/fanis-diamantopoulos-me-endiaferi-i-epangelmatiki-kariera-alla-prota-i-spoudes-i-podosferistes-tou-pirea-milane-stin-efimerida-kinoniki/

Ο 17χρονος Φάνης Διαμαντόπουλος της ΕΝΩΣΗΣ ΡΕΝΤΗ ήταν από τις μεγάλες εκπλήξεις του φετινού πρωταθλήματος της Α” κατηγορίας της ΕΠΣΠ! Με 23 γκολ και 10 ασίστ ήταν μέσα στην πρώτη δεκάδα των σκόρερ σε όλα τα πρωταθλήματα, ενώ είναι ο νεότερος ποδοσφαιριστής που βρίσκεται στις σχετικές λίστες. Επίσης, βοήθησε την ομάδα του να κάνει πρωταθλητισμό στον Α” γύρο του πρωταθλήματος πριν αποδυναμωθεί αγωνιστικά με παραχωρήσεις βασικών παικτών, ενώ και στον Β” γύρο ήταν από τους ποδοσφαιριστές που έκαναν την διαφορά και συνέχισαν να φορτώνουν με γκολ τα αντίπαλα δίχτυα! Συζητήσαμε μαζί του και να τι μας είπε για τα μελλοντικά του σχέδια και όνειρα…

- Φάνη, συγχαρητήρια για τις φετινές σου αποδόσεις, και μάλιστα σε τόσο μικρή ηλικία! Ποια ήταν η πορεία σου μέχρι να φτάσουμε στην φετινή επιτυχημένη χρονιά για εσένα και την ομάδα σου;

Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια! Ξεκίνησα στις ακαδημίες του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ αγωνιζόμενος εκεί από την Κ/10 μέχρι την Κ/16 του συλλόγου. Την περασμένη αγωνιστική σεζόν έπαιζα στην Κ/17 του ΙΩΝΙΚΟΥ, όπου αναδείχτηκα πρώτος σκόρερ με 9 γκολ και είχα και 6 ασίστ. Και φέτος πήρα μεταγραφή στην ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ να δοκιμάσω τις δυνάμεις μου στις αντρικές κατηγορίες της ΕΠΣΠ…

- Ομολογουμένως, τα πήγες περίφημα! Πριν περάσουμε στην ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ, πες μας τι είναι αυτό που θυμάσαι περισσότερο από τις ακαδημίες του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ και του ΙΩΝΙΚΟΥ…

Την συμμετοχή μας σε πολλά τουρνουά, ακόμα και διεθνή. Θυμάμαι πιο χαρακτηριστικά ένα τουρνουά στην Αγγλία όπου είχα σημειώσει και γκολ με την ομάδα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ κόντρα στην ΦΟΥΛΑΜ!

- Πώς βρήκες τα πράγματα στην μεγάλη κατηγορία του Πειραιά;

Να σας πω την αλήθεια, τα περίμενα πιο δύσκολα! Στον πρώτο γύρο είχαμε την ευκαιρία να κάνουμε ακόμα και πρωταθλητισμό με ένα νεανικό ρόστερ. Όταν καταλάβαμε ότι δεν υπήρχαν ελπίδες για διάκριση, η ομάδα αποδέσμευσε κάποιους πρωτοκλασάτους ποδοσφαιριστές, αλλά ακόμα και έτσι παραμείναμε ανταγωνιστικοί μέχρι το τέλος…

- Θα σε δούμε και του χρόνου με την φανέλα της ΕΝΩΣΗΣ ΡΕΝΤΗ;

Αυτό δεν το ξέρω ακόμα, είναι και η τελευταία μου χρονιά στο Σχολείο και πρέπει να σκεφτώ καλά τι θα κάνω και που ακριβώς θα κινηθώ…

- Σε ενδιαφέρει η επαγγελματική καριέρα στο ποδόσφαιρο;

Με ενδιαφέρει, αλλά προτεραιότητα έχουν το Σχολείο και οι Σπουδές! Θα δώσω σύντομα Πανελλήνιες εξετάσεις και θέλω να περάσω στο Πανεπιστήμιο Πειραιά, να σπουδάσω Ναυτιλιακά. Θα δούμε τι θα γίνει και θα αποφασίσω αναλόγως για την συνέχεια…

- Είσαι γέννημα θρέμμα Πειραιώτης, Φάνη;

Ο πατέρας μου είναι από Κορινθία και η μητέρα μου Πειραιώτισσα. Μένουμε στα Καμίνια, και αυτός είναι ένας βασικός λόγος που αποφάσισα φέτος να ενταχθώ στο δυναμικό της ΕΝΩΣΗΣ ΡΕΝΤΗ. Ήξερα καλά και τον προπονητή μου, τον Βλάνταν Ζίβκοβιτς, οπότε ήταν εύκολη η απόφαση για εμένα…

- Σε ποια θέση ακριβώς αγωνίζεσαι;

Παίζω σε όλες τις θέσεις της επίθεσης, και σέντερ και στα άκρα, πολλές φορές και σαν «κρυφός» επιθετικός. Πάντως «το έχω» το γκολ σε όποια θέση και να αγωνιστώ!

- Ποια πιστεύεις ότι είναι τα προτερήματα και τα μειονεκτήματά σου ως ποδοσφαιριστής;

Η ταχύτητα με την μπάλα και χωρίς την μπάλα είναι ένα σοβαρό πλεονέκτημα που έχω. Φυσικά και το εύκολο γκολ! Γενικά, προβλέπω πού πρέπει να τοποθετηθώ στον χώρο για να σκοράρω. Από την άλλη, έχω πολλά περιθώρια βελτίωσης. Δουλεύω καθημερινά την τρίπλα, όπως και κάποια άλλα στοιχεία που θέλω να βελτιώσω στο παιχνίδι μου…

- Έχεις κάποιους αγαπημένους παίκτες;

Ο αγαπημένος μου παίκτης, από τον οποίο έχω αντιγράψει πολλές κινήσεις, είναι ο Κέβιν Μιραλάς! Μου αρέσουν ακόμα ο Λεάο της ΜΙΛΑΝ και ο Καρίμ Μπενζεμά…

- Ο Μιραλάς αγωνίζεται στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ. Θα ήθελες να επιστρέψεις εκεί κάποια στιγμή;

Και φυσικά θα το ήθελα! Θέλω να φτάσω όσο ψηλότερα γίνεται, αλλά ξέρω ότι δεν είναι κάτι εύκολο. Πάντως θα συνεχίσω να προσπαθώ…

- Φανή, σου ευχόμαστε καλή επιτυχία και στις Σπουδές σου και στο ποδόσφαιρο! Συγχαρητήρια και πάλι για τα φετινά σου επιτεύγματα…

Σας ευχαριστώ κι εγώ πάρα πολύ! Με τιμά ιδιαίτερα να ασχολείται μια τόσο έγκυρη εφημερίδα όπως η ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ με εμένα και την ομάδα μου…

6 minutes ago, amd said:

στον γαυρο ηταν για 8 χρονια απο τα 8 του μεχρι τα 16 του πηγε Κ17 ιωνικου μετα στην ομαδα αυτη ανδρικο και τωρα ΑΕΚ Β'

ok αλλα όπως έγραψα ειναι αγορά ( του Πειραιά) που έχει γνωριμίες και εικόνα ο Κούστας . Όπως ειπε και ο ίδιος με ένας άλλον είχε αγοράσει ομάδα εκεί .

Link to comment
Share on other sites

Πάντως επειδή μαζεύονται πολλοί στην επιθεση ίσως αυτός η ο Κοντορούχας να παίξουν με τη Κ19 φέτος .

Link to comment
Share on other sites

Από magnesia news.

Έκπληξη η συγκεκριμένη αποχώρηση λόγο για την ηλικία του πέρσι έπαιξε αρκετά αλλά ίσως είναι καλό για το παιδί να βρει πιο πολλή χώρο σε ομάδα super league 2 κιόλας και γιατί όχι να ξαναγυρίσει όπως έκανε κι ο Κανελλόπουλος από την ίδια ομάδα. 

<<Ο 18χρονος Βολιώτης μέσος Χρήστος Νούλας μεταπήδησε από την ΑΕΚ Β’ στον Αιολικό, με την ομάδα της Μυτιλήνης να ανακοινώνει τα εξής: «Η ΠΑΕ Αιολικός ανακοινώνει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή Χρήστου Νούλα. Ο 18χρονος (14/8/2005) επιθετικός μέσος αγωνιζόταν στην ΑΕΚ Β’ (2022-23, 9 ματς) στο πρωτάθλημα της Super League 2.

Στο πρόσφατο παρελθόν έχει φορέσει τη φανέλα του ΝΠΣ Βόλου Κ17, αλλά και των Ρήγα Φεραίου, Θησέα Αγιάς, Απόλλωνα Καναλίων, ενώ ήταν και βασικό στέλεχος της Μικτής Κ17 της ΕΠΣ Θεσσαλίας.

Χρήστο, καλώς ήρθες στην οικογένεια του Αιολικού μας. Κάθε επιτυχία και μια υγιή σεζόν>>

noulas-aiolikos-696x430.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Και το survivor συνεχίζεται για τους παίκτες από τη Κ19 μετά την ενσωμάτωση πρώτον του μπαλαμωτη Καλλοματση στη Κ19 και μετά των Μαρουτση Κοντορουχά γεας α. έχουν μείνει τελικά στη Β  οι Γιαννούλης αριστερό μπακ, κοσιδης στόπερ και ανδρικοπουλος εξτρεμ. 

Ο πιτιλακος και αυτός από τη Β τα τελευταία χρόνια λόγο ηλικίας 18 πήγε στη Κ19 από ότι φαίνεται αδειάζοντας άλλη μια θέση στη Β ομάδα. 

 

Έκανα ένα έλεγχο και το ροστερ της Β έχει αυτή τη στιγμή 24 παίκτες μαζί με Μαρινή ( 3ο τέρμα)  κοσιδης Γιαννούλης ανδρικοπουλος ( Κ19) και φοφανα. Αν βάλουμε γεμποα Χριστόπουλο Λαμαρανα πάμε στους 27 παίκτες σύνολο. Μια χαρά... 

Link to comment
Share on other sites

Όσοι είσαστε κοντά ευκαιρία να δείτε ΑΕΚ στα Φιλαδέλφεια σήμερα σε μια ώρα από τώρα. 

Το εξής δελτίο τύπου εξέδωσε ο Απόλλωνας Σμύρνης

Το Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου, θα γίνουν τα… αποκαλυπτήρια του νέου Απόλλωνα Σμύρνης, με ένα δυνατό φιλικό. Η ομάδα μας θα αγωνισθεί κόντρα στην ΑΕΚ Β΄, ομάδα της Σούπερ Λιγκ 2. Ο αγώνας έχει ορισθεί να ξεκινήσει στις 18.00 στο γήπεδο Γ. Καμάρας, Είσοδος ελεύθερη

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, amd said:

Βασικοί στο φιλικό χρυσοπουλος λαμαρανα γκινης παλιός ραντονια

Και πηλιος ραντονια!!!  Γεμποα μένει στην Α αφού βασικό διδιμο είναι Χριστόπουλος Κοσιδης... 

Η ενδεκάδα της ΑΕΚ Β’, λοιπόν, αποτελείται από τους: Γκίνη, Ραντόνια, Πήλιο, Χρυσόπουλο, Κοσίδη, Ρουκουνάκη, Λαμαράνα, Ανδρικόπουλο, Τζούντα Γκαρσία, Γκολφίνο και Χριστόπουλο

 

4 minutes ago, pappous said:

στη Ριζούπολη

Ναι το ξέρω απλά Φιλαδέλφεια το θεωρώ και αυτη. :P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×