Jump to content

Recommended Posts

Μάθαμε και πού βρίσκεται ο Σάμπα επιτέλους. Φαντάζομαι το κειμενάκι ήρθε έτοιμο απο ΤΤ. Σιγά μην αποφάσισαν ξαφνικά να κάνουν ρεπορτάζ οι κηφήνες.

 

Ο νεαρός Βόσνιος αφήνει πίσω του τα δύο δύσκολα χρονιά που πέρασε και ετοιμάζεται για την έναρξη της νέας σεζόν με την ΑΕΚ Β'

Σε λίγες μέρες ξεκινά η προετοιμασία της ΑΕΚ Β. Ο νέος προπονητής Νίκος Κούστας έχει ήδη πιάσει δουλειά και μαζί με τους συνεργάτες του ετοιμάζει το πρόγραμμα για την προετοιμασία της ομάδας τόσο στο πρώτο Στάδιο το οποίο θα διεξαχθεί στην Αθήνα όσο και στο βασικό το οποίο θα γίνει και φέτος στο Πήλιο.

Στην προετοιμασία αναμένεται να πάρει μέρος κανονικά και από την αρχή ο Ανελ Σαμπανάτζοβιτς. Ο νεαρός Βόσνιος αμυντικός μέσος αναμένεται να είναι στο ρόστερ της ΑΕΚ Β' για τη νέα σεζόν. Ο Σαμπανάτζοβιτς είχε ένα πολύ δύσκολο διάστημα δύο ετών με αρκετούς τραυματισμούς και υποτροπές σε αυτούς. Δεν κατάφερε σε αυτό το διάστημα να δείξει πράγματα. Μόνο κάποιες ολιγόλεπτες συμμετοχές στο Πρωτάθλημα της Super League 2. Τελευταία του συμμετοχή ήταν κόντρα στα Χανιά στις 27/1/23 στα Σπάτα. Συνολικά τη σεζόν 2022-23 αγωνίστηκε 75' σε μια απόλυτα καταστροφική χρονιά για τον ίδιο. 

Πλέον όμως ο Ανέλ δηλώνει έτοιμος να καλύψει το χαμένο χρόνο. Όλο το καλοκαίρι δούλεψε πολύ ατομικά ώστε να είναι πανέτοιμος για την προετοιμασία. Στην ΑΕΚ τον πιστεύουν. Τόσο για τις ικανότητες του όσο και για τον χαρακτήρα του. Έτσι αποφασίστηκε να ξεκινήσει κανονικά προετοιμασία με την ΑΕΚ Β'.

Τέλος η ΑΕΚ Β έκλεισε αλλο ενα φιλικό στις 16/8 με την Μαγνησιακό στην Πορταριά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Éric Rabé said:

μαζί με τους συνεργάτες του

Τους οποίους πρώτοι εδώ μάθαμε στο ΚΜ !!!!

57 minutes ago, AG21 said:

Αφού ήρθε ο Κούστας πάμε και στο υπόλοιπο staff που απο οτι φαίνεται θα αλλάξει ( έχει κατεβάσει η ΠΑΕ τη σελίδα για το οργανόγραμμα της Β ) . Έχει κάποιους δικούς του συνεργάτες με καλό όντως βιογραφικό καλύτερο απο όσους είχε ήδη η ΠΑΕ ενώ αναμένω να μείνει ο Παυλής λόγο οτι βοηθάει με το τρόπο που ειναι κοντά στα παιδιά  .... Οι δύο πρώτοι είναι άνεργοι αρα πιθανών να έρθουν , ο τρίτος δουλεύει μάλλον ακόμα στον Α Ο Παιανίας 

https://koinoniki.gr/2023/05/giorgos-natsis-o-ao-peanias-aneveni-stathera-stirizomenos-stis-ipodomes-tou-i-proponites-tis-epsana-milane-stin-efimerida-kinoniki/

Ο Κουβαράς είναι εκπρόσωπος της coerver στην Ελλάδα (https://www.coerver.com/ ) που ειναι ενας σύγχρονος και αμφιλευόμενος τρόπος εκμάθησης ποδοσφαίρου και το χρησιμοποιεί η RED BULL .

https://univiewgr.wordpress.com/2018/04/11/coervercoaching/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο Νιόνιος δεν νομίζω ότι είχε πραγματικό στόχο την άνοδο. Αν δεν βρεθεί άνθρωπος να αναλάβει τα χρέη του δεν νομίζω ότι θα ανέβει κ ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Πάντως ο Νιόνιος δεν νομίζω ότι είχε πραγματικό στόχο την άνοδο. Αν δεν βρεθεί άνθρωπος να αναλάβει τα χρέη του δεν νομίζω ότι θα ανέβει κ ποτέ.

Ναι ρε συ το έγραψα απο την αρχή οτι δεν πέτυχε στο νιωνιό για εξωαγωνιστικούς λόγους αρα δεν ειναι κριτήριο αυτό .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Συνέντευξη με τον Τάσο Κοντορουχά ! Ο πρώτος σκόρερ του πρωταθλήματος της Super League U19 απάντησε στις 7 καλύτερες ερωτήσεις

Ο Τάσος Κοντορουχάς μίλησε στη σελίδα του instagram aek.b_news για το μέλλον του και εξέφρασε την επιθυμία του να αγωνιστεί στην ΑΕΚ.

1) σε ποια ομάδα ονειρεύεσαι να παίξεις ποδόσφαιρο;

- Η ομάδα που ονειρεύομαι να παίξω πρώτα από όλα είναι η πρώτη ομάδα της ΑΕΚ γιατί θέλω πολύ να παίξω σε αυτό το καταπληκτικό γήπεδο και με αυτή την τρομερή εξέδρα και αν με ρωτάς πια ομάδα αγαπώ απο μικρός και ήταν όνειρο να παίξω η Ρεάλ Μαδρίτης!

2) πως νιώθεις που κάνεις προετοιμασία με την Άεκ Β και δοκιμαζεσαι σε υψηλότερο επίπεδο;

- Νιώθω ικανοποιημένος με τον εαυτό μου που κατάφερα να φτάσω σε αυτό το επίπεδο, δεν σταματάω να δουλεύω και θα προσπαθήσω να δώσω τον καλύτερο μου εαυτό σε αυτό το επίπεδο και σιγά σιγά, βήμα βήμα πιστεύω και θέλω να φτάσω και παραπάνω!

3) πως φαντάζεσαι τον εαυτό σου σε 2-3 χρόνια; 

- Σε 2-3 χρόνια δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό, θα κοιτάξω το τώρα που είναι να κάνω μια καλή προετοιμασία και να είμαι εντάξει στις υποχρεώσεις που θα μου αναθέσουν και σε 2-3 χρόνια θα δούμε!

4) τι θα έλεγες σε ένα παιδί που ονειρεύεται να γίνει ποδοσφαιριστης; πως μπορεί να το καταφέρει αυτό;

- Σε ένα παιδί που ονειρεύεται να γίνει ποδοσφαιριστής θα ήθελα να του πω να αγαπάει αυτό που κάνει γιατί χωρίς να το αγαπάς δεν γίνεται να το ακολουθήσεις και πότε μην ακούς κανέναν εκτός απο αυτούς που θέλουν να σε βοηθήσουνε να το πετύχεις. Να δουλέψεις σκληρά και να θες πάντα να είσαι ο καλύτερος!

5) πως είναι το συναίσθημα να βγαίνεις πρώτος σκόρερ της ομάδας σου αλλά και του πρωταθλήματος;

- Το συναίσθημα είναι παρά πολύ ωραίο γιατί δείχνεις ότι έχεις βελτιωθεί σαν παίχτης και σαν προσωπικότητα και όταν βλέπεις τους άλλους χαρούμενους και ευχαριστημένους θέλεις να το κάνεις συνέχεια όποτε εμένα μου δίνει ευχαρίστηση αυτό! Επίσης το να βγαίνεις πρώτος σκόρερ της κατηγορίας εκπροσωποντας την Άεκ για εμένα μου δίνει διπλή ευχαρίστηση! 6) Ποιοι είναι οι στόχοι σου για την καινούργια σεζόν; 

- Οι στόχοι μου για την νέα σεζόν όπως κάθε χρόνο είναι να βοηθήσω με οποία ομάδα και να είμαι στην ακαδημία. Στην β ομάδα να προσπαθήσω να βοηθήσω την ομάδα να πετύχει τους στόχους και τις προσδοκίες που θα θέσουν ! Ένας ακόμη στόχος μου είναι να κατακτήσω το πρωτάθλημα με τη φανέλα της ΆΕΚ και θέλω να πιστεύω πως αυτό θα κοιτάμε και θα κυνηγάμε από εδώ και πέρα. 

7) ποιο είναι το αγαπημένο σου σύνθημα; 

- Το αγαπημένο μου σύνθημα είναι : "Να παίζει η αεκαρα στα Φιλαδέλφεια" !

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Το θέμα ειναι το 6 που θέλει δυνατό παίκτη

Με το διαρκές ανακάτεμα ειδικά μετά την μετεγγραφή Μουστακόπουλου το μόνο που μπορούμε να πούμε είναι ότι δεν μας εντυπωσίασε κανείς σαν 6άρι. Από "παλιούς" υποψήφιοι είναι ίσως Λέλεκας, Πάπα, Δημητρίου και αν επανέλθουν σε καλή κατάσταση Σάμπα, Ρουκουνάκης. Εξάρι θεωρείται και ο Τρούμπουλος που δεν θυμάμαι να έπαιξε ποτέ στην θέση αυτή αλλά αρ. στόπερ. Φαντάζομαι αρχίζοντας την προετοιμασία θα γίνει και ξεσκαρτάρισμα από τον νέο κόουτς,

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pappous said:

 ίσως Λέλεκας, Πάπα, Δημητρίου και αν επανέλθουν σε καλή κατάσταση Σάμπα, Ρουκουνάκης. Εξάρι θεωρείται και ο Τρούμπουλος 

Λέλεκας δεν έχω άποψη, Δημητρίου δείχνει λίγος, Πάπα δεν νομίζω ότι ξέρει τη θέση, Σάμπα Ρουκουνακης είναι 8αρια, τουμπουλος Βαρης. Λαμαρανα και οι μικρόι από Κ19 Κ17 θα έλεγε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ανέφερα όσους θυμάμαι από τους παλιούς να χρησιμοποιούνται στην θέση. Νομίζω κανένας δεν "έβγαλε μάτια" για να το πω κομψά. Θα δούμε αν/ποιοί θα μείνουν (γιατί σίγουρα οι άνθρωποι που δουλεύουν μαζί τους, ξέρουν καλύτερα). Lamarana και μικροί θα πρέπει να δείξουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στην συγκεκριμένη θέση σε επαγγελματικό επίπεδο.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pappous said:

Ανέφερα όσους θυμάμαι από τους παλιούς να χρησιμοποιούνται στην θέση. Νομίζω κανένας δεν "έβγαλε μάτια" για να το πω κομψά. Θα δούμε αν/ποιοί θα μείνουν (γιατί σίγουρα οι άνθρωποι που δουλεύουν μαζί τους, ξέρουν καλύτερα). Lamarana και μικροί θα πρέπει να δείξουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στην συγκεκριμένη θέση σε επαγγελματικό επίπεδο.

Από ότι έχει βγει δεν θα πανε αμέσως Πήλιο αλλά θα γίνει η πρωτη φάση της προετοιμασίας στα Σπάτα σχετικά άμεσα που Θ είναι αξιολόγηση αν και υπάρχει λογικά ήδη . Εκεί πιστεύω θα γίνει το ξεκαθάρισμα και οι αποχωρήσεις γιατί το ροστερ έχει γίνει τεράστιο και φτάνει κάπου στους  40 παίκτες ακόμα και με την Ιδιεταιροτητα της Β ομάδας αν παραμεινει αυτό το πάνω κάτω ( παίκτες Α Β ομάδας & παίκτες Β Κ19). Δεν νομίζω ότι  Κουστας θα το διατηρήσει σε αυτο το δύσχρηστο μέγεθος και κάποιοι θα πρέπει να αποχωρήσουν που ούτε έχουν τις προοπτικές ούτε το περιθώριο βελτίωσης βέβαια πλέον . Λογικά στο Πήλιο θα πάνε 30-35 ίσως και λιγότεροι και εκεί θα καταλάβουμε τις πρώτες αποχωρήσεις. 

Αν είναι λογικά ο Κουβαράς στο επιτελείο του όπως ήταν στη Κηφισιά και Νιωνιο έχουμε πολλά να πούμε για τη μέθοδο εκμάθησης ποδοσφαίρου κεβνερ που έχει φέρει στην Ελλάδα και σηκώνει συζήτηση για το τρόπο της ( στόχος στο αναπτυξιακό εγωιστές παίκτες με κατάχρηση ντρίμπλα που να κουβαλούν μπάλα και όχι αμέσως πάσα όπως μαθαίνεται ). 

Ίσως η λογική τελικά είναι να πάει η Β πιο κοντά στις ακαδημίες πάρα στην Α ( u23 όπως τη λέει ο γαυρος) και να κοπούν τα αχρείαστα πάνω κάτω που είχαμε με τελικό στόχο να βγουν παίκτες όπως έγραψε και ο @Stylianopoulos σε βάθος 5ετιας αφου άμεσα με τους 20αριδες δεν φαίνεται να υπάρχει προοπτική  . Αυτό μπορεί να το συμπεράνουμε από τις φιλικές σχέσεις που φαίνεται να διατηρεί ο Κυριακίδης με το Κουτσα αλλά και με με το επιτελείο του που φαίνεται να φέρνει που στοχεύει στην ατομικη βελτίωση. 

Link to comment
Share on other sites

Περί επιλογής... 

Από την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία ανακοινώνονται τα ονόματα των υποψήφιων προπονητών που θα πάρουν μέρος στα δύο γκρουπ της 8ης σχολής UEFA Pro (απόφαση Ε.Ε./Ε.Π.Ο. 46/7.3.2023).
1ο γκρούπ: Garcia Perez Pablo Gabriel, Γεωργιάδης Κωνσταντίνος, Γκέκας Θεοφάνης, Κατηκαρίδης Αλέξανδρος, Kονέ Παναγιώτης, Κούστας Νικόλαος, Κυριακίδης Ηλίας, Μάγγος Ιωάννης, Μαλεζάς Στυλιανός, Μπράτσος Κωνσταντίνος, Μόρας Ευάγγελος, Παπαδόπουλος Δημήτριος, Σκύβαλος Εμμανουήλ, Σουργιάς Νικόλαος, Στάϊκος Αθανάσιος,

Link to comment
Share on other sites

Εν το μεταξύ άσχετο αλλά ο Κονε έχει πάει σε όποια σχολή ποδοσφαίρου σαν προπονητής η αθλητικός διευθυντής υπάρχει διαθέσιμη σε Ελλάδα και εξωτερικό. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ανέβηκε το τεχνικό επιτελείο της ΑΕΚ Β χωρίς ο Κούστας να φαίνεται να εχει τους βοηθούς του που τον ακολουθούσαν πάντα . Απλά δεν έχουν προστεθεί , έρχεται μόνος με βάρκα την ελπίδα . Θα δείξει ....

Link to comment
Share on other sites

O επιθετικός Λάμπρος Μουστάκας υπέγραψε τριετές συμβόλαιο με την ΠΑΕ ΑΕΚ και θα ενταχθεί άμεσα στην ΑΕΚ Β εν όψει της σεζόν 2023-24 της Super League 2.

Είναι γεννημένος στις 16/9/2003, αγωνίζεται στη θέση του σέντερ φορ και έχει ύψος 1,83. Από μικρή ηλικία ανήκε στα τμήματα υποδομής του Απόλλωνα Σμύρνης και το 2022 βρέθηκε στον ΠΑΣ Γιάννινα, με τον οποίον αγωνίστηκε στο πρωτάθλημα Super League Κ19 της σεζόν 2022-23, σημειώνοντας 6 γκολ σε 12 αγώνες.

Link to comment
Share on other sites

Από ένωση.γρ

Οι παίκτες της δεύτερης ομάδας της Ένωσης ξεκίνησαν σήμερα (26/07) τις εργομετρικές εξετάσεις, ώστε να δουν από την ομάδα σε τι κατάσταση βρίσκονται οι ποδοσφαιριστές ενόψει της νέας σεζόν.

Παράλληλα, έχει ήδη οριστεί και η πρώτη προπόνηση της ομάδας, με την ερχόμενη Δευτέρα (31/08) να αναμένεται οι παίκτες της ΑΕΚ Β’ να κάνουν την πρώτη τους προπόνηση.

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, AG21 said:

Παράλληλα, έχει ήδη οριστεί και η πρώτη προπόνηση της ομάδας, με την ερχόμενη Δευτέρα (31/08) να αναμένεται οι παίκτες της ΑΕΚ Β’ να κάνουν την πρώτη τους προπόνηση.

Θερμά συγχαρητήρια στο enwsi.gr (Ο @AG21το μετέφερε κόπυ-πάστε) για την aytomath metafrash (ελληνικών σε ελληνικά).

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, billy21 said:

Ο Παρράς δανεικός στην Κηφισιά.

good news of the day !! Ανούσια εντελώς η παραμονή του στην ΑΕΚ Β και κάτι έπρεπε να στείλουμε σαν δωρο ανόδου στην κηφισιά .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

good news of the day !! Ανούσια εντελώς η παραμονή του στην ΑΕΚ Β . 

Απλά θα χανόνταν αν έμενε κ άλλο. Μακάρι να πιάσει εκεί κ να φτιάξει την καριέρα του.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Απλά θα χανόνταν αν έμενε κ άλλο. Μακάρι να πιάσει εκεί κ να φτιάξει την καριέρα του.

Σας αλλαγή μικρομεσαίας ομάδα να παίξει λίγα ματς ίσως σταθεί και μακάρι να εξελιχθεί τουλάχιστον σωματικά γιατί λίγο μπάλα ξέρει . 

Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα λογική και επιβεβλημένη κίνηση. Μακάρι να πάει καλά. Αν βέβαια δεν παίξει ο Πήλιος με την Β τότε χρειαζόμαστε πιτσιρικά αριστεροπόδαρο σαν 2ο αριστερό μπακ. (Ο γέας καλύπτει την θέση λόγω ανάγκης).

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, pappous said:

Απόλυτα λογική και επιβεβλημένη κίνηση. Μακάρι να πάει καλά. Αν βέβαια δεν παίξει ο Πήλιος με την Β τότε χρειαζόμαστε πιτσιρικά αριστεροπόδαρο σαν 2ο αριστερό μπακ. (Ο γέας καλύπτει την θέση λόγω ανάγκης).

Νομίζω οτι θα την αφήσουν κενή ώστε να εξελιχθούν Γέας σας αριστερός μπάκ πλέον και Γιαννούλης φυσικά που έχει μεγαλύτερη προοπτική . Δεν νομίζω οτι αξίζει να πάρουν παίκτη απλά να καλύψουν θέση γιατι θα επαναλάβουν τα περσινά λάθη . Πιθανών να πάρει και ο Πήλιος κανένα παιχνίδι αν χρειαστεί πχ με Μπαοκ ή άλλη δυνατή ομάδα . 

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα και ο αδελφός Πήλιος

O αμυντικός Αλέξανδρος Πήλιος υπέγραψε τριετές συμβόλαιο με την ΠΑΕ ΑΕΚ και θα ενταχθεί άμεσα στην ΑΕΚ Β εν όψει της σεζόν 2023-24 της Super League 2.

Είναι γεννημένος στις 1/10/2003, αγωνίζεται στο δεξί άκρο της άμυνας και έχει ύψος 1,77. Εντάχθηκε στα τμήματα υποδομής του ΠΑΣ Γιάννινα το 2016 και έφτασε να γίνει διεθνής με την Εθνική U19 της Ελλάδας, με την οποία αγωνίστηκε στα προκριματικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος του 2023.

pilios1.jpg?h=156e9fb9&itok=n_ROnURd

Link to comment
Share on other sites

Στη κοσμάρα του θα προσθέσω εγώ . Θεωρεί οτι πέτυχε στην Α !!!! ενω η ομάδα αποκλείστηκε απο την Ευρώπη με ντροπιαστικό τρόπο !!!!

Γεμάτος αυτοπεποίθηση, ικανοποιημένος με την παρουσία του στον πάγκο της ΑΕΚ και με ξεκάθαρη γνώμη για το ελληνικό πρωτάθλημα ο Σωκράτης Οφρυδόπουλος μίλησε στο Metropolis 95.5 για το κέρδος της θητείας του στην Ένωση και τους προπονητές των πέντε μεγάλων.

Τι κέρδισες από τη θητεία στην ΑΕΚ; «Υπήρχε στόχος και αποτέλεσμα και δεν το πέτυχα. Δεν βγήκαμε στην Ευρώπη. Είμαι ευχαριστημένος με τον εαυτό μου για τις αλλαγές που έκανα και τον τρόπο που δούλεψα με τα παιδιά. Για μένα ήταν μια μεγάλη εμπειρία καθώς αυτές οι τρεις μήνες μου έμαθαν πολλά. Έμαθα ότι μπορώ να ανταποκριθώ σε συνθήκες υψηλού επιπέδου. Δεν θέλω να παρεξηγηθώ. Απλά έβαλα τον εαυτό μου σε συνθήκες υψηλού επιπέδου και μπόρεσα. Πατάω πιο γερά στα πόδια μου».

Ξεχωρίζεις κάποιον προπονητή; «Όλοι οι προπονητές σε αυτό το επίπεδο είναι καλοί. Σαφέστατα δεν είναι όλοι ίδιοι. Ο Λουτσέσκου είναι καλός και έξυπνος προπονητής. Ο Αλμέιδα και ο Γιοβάνοβιτς είναι καλοί. Τους παρακολουθώ και προσθέτω πράγματα και στη δική μου φιλοσοφία. Επίσης, καλός ήταν και ο Μαρτίνς. Στα πρώτα του χρόνια βλέπαμε όμορφο ποδόσφαιρο».

Ποια η άποψη σου για ΠΑΟΚ και Άρη; «Οι ομάδες ξέρουν ότι έχουν να παίξουν ευρωπαϊκά τέλος Ιουλίου ή αρχές Αυγούστου. Θα πρέπει να προετοιμαστούμε για αυτά τα παιχνίδια. Ο ΠΑΟΚ έχει αργήσει με τα μεταγραφικά του. Τα τελευταία χρόνια πρωταγωνιστεί, έχει ταλέντο και διαθέτει μια διοίκηση που μπορεί να φέρει όποιον παίκτη θέλει. Θα είναι δυνατός και του χρόνου. Δεν έχει ολοκληρώσει το ρόστερ του και σε 20 μέρες θα έχει διαφορετική εικόνα. Ο Άρης δεν είχε μια καλή χρονιά, ευχόμαστε να περάσει. Χαίρομαι που έχει Έλληνα προπονητή».

Ποια η γνώμη σου για Τερζή; «Πρέπει να παλέψει για αυτή την ευκαιρία που του δόθηκε. Έχει μια πρόκληση και θέλω να τον κρίνουμε με τα ίδια μέτρα και τα ίδια σταθμά».

Ποιο είναι το μέλλον σου; «Θα προσπαθήσω να έχω μια καλή επιλογή. Να ευχαριστήσω την ΑΕΚ για τα δύο χρόνια που ήμουν εκεί. Μακάρι να φεύγουν οι προπονητές με τον τρόπο που έφυγα και εγώ από την ΑΕΚ. Θα περιμένω για να κάνω μια καλή επιλογή».

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AG21 said:

Στη κοσμάρα του θα προσθέσω εγώ . Θεωρεί οτι πέτυχε στην Α !!!! ενω η ομάδα αποκλείστηκε απο την Ευρώπη με ντροπιαστικό τρόπο !!!!

Αφού γράφει ξεκάθαρα πως δεν πέτυχε. Εγώ πιο πολύ τον κρίνω για την θητεία του στην Β' που ήταν όσα φέρει ο ο άνεμος παρά στην Α'

6 minutes ago, AG21 said:

«Υπήρχε στόχος και αποτέλεσμα και δεν το πέτυχα. Δεν βγήκαμε στην Ευρώπη.».

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×