Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Εγω εχω αλλη απορια ρε προεδρε... ποσοι περασαν απο το γραφειο σου με σοβαρα προτζεκτ και τους εδιωξες επειδη ζητησαν τους συνεργατες τους...και ηθελες να τους φορτωσεις τα δικα μας τα παιδια.

Τελος παντων , θα το πουμε οτι ειναι το καρμα και μας ξεχρεωσε με τον Πελαδο.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Προ Αλμέιδα, ο μόνος προπονητής που έφερε ένα μεγάλο επιτελείο ήταν ο Καρντοσο.

Link to comment
Share on other sites

μελισσανίδης πρέπει να αισθάνεται 18 χρονών, όλη μέρα πρέπει να ασχολείται μόνο με ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 8
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nea makri neo afm said:

μελισσανίδης πρέπει να αισθάνεται 18 χρονών, όλη μέρα πρέπει να ασχολείται μόνο με ΑΕΚ

Τον έχει ξεμυαλίσει το μόνο σίγουρο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ε  ναι, αλλά μόλις είδε  ότι ο Αλμέυδα δεν ήθελε να προδώσει ούτε έναν από αυτούς, και ότι προτιμούσε να μην προσληφθεί παρά να αναγκαστεί να το κάνει,    κατάλαβε ότι  ο Πελάδο ήταν ο προπονητής που έψαχνε η   ΑΕΚ.

Μαλακίες, απλά ή ήταν ανάδρομος ο Ερμής ή ήταν υπό την επήρεια των εμβολίων ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Πριν από 3 χρόνια είχα μια παρομοια συζήτηση με Νεντβεντ όπου έλεγα αυτό ακριβώς το πράγμα. Ότι χρειάζεται ένα πλήρες επιτελείο στο σύγχρονο ποδόσφαιρο με καταμερισμό εργασιών 

Και γω θυμαμαι ειχα μια συζητηση με @nedved21 που ειχα τετοια θέση, και είχε μια θέση τύπου "τι ειναι αυτα που τα βλέπετε τι ειναι η ΑΕΚ γιουβε ή Λιβερπουλ και ονειρευεστε τετοια". με πιο ΕΜπαλο τρόπο, αλλα αμφισβητούσε το πόσο σοβαρος χρειαζεσαι να είσαι για να επιτύχεις στο ελληνικο ποδοσφαιρο. Αλλα η κουβέντα ήταν πιο συνολική με σκαουτινγκ οργανογραμμα πόστα σε όλα τα επιπεδα κτλ.

Μπορει να ήταν και στην ιδια κουβέντα που αναφέρθηκες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Geologos said:

Και γω θυμαμαι ειχα μια συζητηση με @nedved21 που ειχα τετοια θέση, και είχε μια θέση τύπου "τι ειναι αυτα που τα βλέπετε τι ειναι η ΑΕΚ γιουβε ή Λιβερπουλ και ονειρευεστε τετοια". με πιο ΕΜπαλο τρόπο, αλλα αμφισβητούσε το πόσο σοβαρος χρειαζεσαι να είσαι για να επιτύχεις στο ελληνικο ποδοσφαιρο. Αλλα η κουβέντα ήταν πιο συνολική με σκαουτινγκ οργανογραμμα πόστα σε όλα τα επιπεδα κτλ.

Μπορει να ήταν και στην ιδια κουβέντα που αναφέρθηκες.

Ναι νομίζω

Link to comment
Share on other sites

Ο Μελ με τον Ματίας βρήκε τον νέο του γεροντοερωτα όπως τοτε με το βατράχι. Και αν ερωτευτεί ο γέρος δεν αλλάζει με τίποτα. Κοινώς ο αλμειδα θα είναι στην ΑΕΚ όσο γουστάρει αυτός. Αν ο αλμειδα του έλεγε υπογράφουμε μέχρι το 2040 ο γέρος θα το υπέγραφε χθες.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

τον καταλαβαινω. εδω εμεις που δεν τον εχουμε γνωρισει απο κοντα, και θελουμε να του μαγειρευουμε σουτζουκακια.

  • Hahaha 16
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, DimiKVA said:

Εγω εχω αλλη απορια ρε προεδρε... ποσοι περασαν απο το γραφειο σου με σοβαρα προτζεκτ και τους εδιωξες επειδη ζητησαν τους συνεργατες τους...και ηθελες να τους φορτωσεις τα δικα μας τα παιδια.

Τελος παντων , θα το πουμε οτι ειναι το καρμα και μας ξεχρεωσε με τον Πελαδο.

Ή ποσοι εφεραν συνεργατες και τους εφαγαν οι ατματζιδηδες

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Geologos said:

Και γω θυμαμαι ειχα μια συζητηση με @nedved21 που ειχα τετοια θέση, και είχε μια θέση τύπου "τι ειναι αυτα που τα βλέπετε τι ειναι η ΑΕΚ γιουβε ή Λιβερπουλ και ονειρευεστε τετοια". με πιο ΕΜπαλο τρόπο, αλλα αμφισβητούσε το πόσο σοβαρος χρειαζεσαι να είσαι για να επιτύχεις στο ελληνικο ποδοσφαιρο. Αλλα η κουβέντα ήταν πιο συνολική με σκαουτινγκ οργανογραμμα πόστα σε όλα τα επιπεδα κτλ.

Μπορει να ήταν και στην ιδια κουβέντα που αναφέρθηκες.

Αν θυμαμαι καλα, απαντουσα σε απαιτησεις για  "10αδες ψυχολογους," ενω η ομαδα ειχε τον Κωστενογλου προπονητη και τον Δημητριαδη "τιμ μανατζερ."

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nedved21 said:

Αν θυμαμαι καλα, απαντουσα σε απαιτησεις για  "10αδες ψυχολογους," ενω η ομαδα ειχε τον Κωστενογλου προπονητη και τον Δημητριαδη "τιμ μανατζερ."

Μην το παίρνεις προσωπικά, δεν το είπα για να πω ότι είσαι αμπαλος - άσχετος κλπ, θυμήθηκα την κουβέντα που καναμε. απλά δεν είναι όλα καλύτερα τώρα και δεν θα ήταν ακόμα καλύτερα αν ο Πελαδο είχε και ένα και δυο και τρία ακόμα άτομα της εμπιστοσύνης του; 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rossi said:

Ή ποσοι εφεραν συνεργατες και τους εφαγαν οι ατματζιδηδες

Πιστεύω πως ο Χιμένεθ, ο Πογιετ και ο Καρερα θα μπορούσανε να πετύχουν κάτι παραπάνω αν είχαν δικό τους τιμ, οι υπόλοιποι προπονητες που φέραμε δεν νομίζω ότι τους έφταιγε το ότι δεν είχαν δικό τους τιμ, αν είχαν κιόλας.

Από κει και πέρα σιγουρα υπήρξαν κρούσεις σε προπονητες που δεν μετουσιωθηκαν σε συνεργασίες γι αυτόν ακριβώς το λόγο και από τα λεγόμενα του Μελ εχθές μάλλον για παραδοχή σε αυτό μου μοιάζει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Μην το παίρνεις προσωπικά, δεν το είπα για να πω ότι είσαι αμπαλος - άσχετος κλπ, θυμήθηκα την κουβέντα που καναμε. απλά δεν είναι όλα καλύτερα τώρα και δεν θα ήταν ακόμα καλύτερα αν ο Πελαδο είχε και ένα και δυο και τρία ακόμα άτομα της εμπιστοσύνης του; 

Δεν το πηρα προσωπικα ρε, σιγα. Εννοειται πως ειναι καλυτερα τωρα, δεν ειπα ποτε οτι η ΑΕΚ δεν χρειαζεται καλυτερη στελεχωση. Οταν ερχονταν Κωστενογλου και Γιαννικης ελεγα απο την πρωτη μερα οτι "δεν" για ΑΕΚ τα παιδια, Και τωρα δεν ξερω αν εχουμε την βελτιστη στελεχωση. Μου εχει κολλησει που ειχε πει ο Αλμειδα οτι υπαρχουν πολλες φωνες αναμεσα του και τον προεδρο. Ισως να υπαρχουν και τωρα ανθρωποι στην ομαδα που κανεις δεν ξερει αν εχουν καποιο ρολο, και τι ρολο εχουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, yiannis_21 said:

Μαλακίες, απλά ή ήταν ανάδρομος ο Ερμής ή ήταν υπό την επήρεια των εμβολίων ακόμα.

Ε, ναι. Διαφορετικά μπορεί να είχε κρατήσει τον Γιαννικη. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ε  ναι, αλλά μόλις είδε  ότι ο Αλμέυδα δεν ήθελε να προδώσει ούτε έναν από αυτούς, και ότι προτιμούσε να μην προσληφθεί παρά να αναγκαστεί να το κάνει,    κατάλαβε ότι  ο Πελάδο ήταν ο προπονητής που έψαχνε η   ΑΕΚ.

Γιατι ως γνωστον ενα πραγμα δε μπορει ο προεδρος... τους προδοτες...... αλλα ας αλλαξω θεμα μη χαλασω την εσωτερικη μου ευφορια....

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nedved21 said:

Μου εχει κολλησει που ειχε πει ο Αλμειδα οτι υπαρχουν πολλες φωνες αναμεσα του και τον προεδρο. Ισως να υπαρχουν και τωρα ανθρωποι στην ομαδα που κανεις δεν ξερει αν εχουν καποιο ρολο, και τι ρολο εχουν.

Νομιζω οι μερες αυτες ανηκουν στο παρελθον.

Εδω Μελ-Αλμειδα κανανε μεχρι και διακοπες παρεα

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Savvas 21R said:

Γιατι ως γνωστον ενα πραγμα δε μπορει ο προεδρος... τους προδοτες...... αλλα ας αλλαξω θεμα μη χαλασω την εσωτερικη μου ευφορια....

Αυτούς που προδίδουν τον ίδιο σίγουρα. Άλλωστε ο βάτραχος δεν πρόδωσε την ΑΕΚ του Μελισσανιδη. Παραπάνω απλά ήθελα να πω, οτι κατά την γνώμη μου έκρινε ότι για την δική ΤΟΥ ΑΕΚ θα ηταν καλό να έρθει ο  Αλμέυδα,  με όλο του το τιμ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων. Καθόμαστε και αναλύουμε σε βάθος την... πολύπλοκη προσωπικότητα του Μελισσανιδη. Σίγουρα είχε φάρδος που βρήκε τον Πελάδο, την χρονιά που μπήκαμε αγιασοφια. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

στο οριο ηταν να τα κανει ολα οπα παλι αδερφε.... τυχεροι ειμαστε 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι ξύπνιος. Σου λέει αν δεν έρθει ο μαλλιάς πάω για Μεταξά Μανόλο ή Τραϊ οπότε θα πέσει το "κράξιμο του τίγρεως".

Εγώ για τον άλλο απορώ πως τον "έψησε" Τον Καρντόσο που του έφερε μέχρι και ειδικό ψυχολόγο (άσχετα αν έβαλε και ΔΕΗτζή από δίπλα). Κόβω εδώ 🤣🤣

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2024 at 3:03 PM, Duck_Season said:

Ο ένας δάγκωσε το ελληνικό δημόσιο ο άλλος την ποντοπόρο ναυτιλία

Καθένας (της συνομοταξίας) δαγκώνει ότι μπορεί , ουδέναν θέτουμε περιορισμό στην αναζήτηση "θυμάτων".  Όταν μεγαλώσει ο άνθρωπος ωριμάζει.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, nedved21 said:

Αν θυμαμαι καλα, απαντουσα σε απαιτησεις για  "10αδες ψυχολογους," ενω η ομαδα ειχε τον Κωστενογλου προπονητη και τον Δημητριαδη "τιμ μανατζερ."

Για αυτο ανεφερα το λήμμα "εμπαλο" και οχι το "παπαριές"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×