Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - βάζελος (Playoff 1η αγ.)


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
    • Ρότα
    • Μήτογλου
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
      0
    • Γιόνσον
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Πινέδα
    • Αραούχο
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Ελίασον
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
    • Μήτογλου
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Πινέδα
      0
    • Αραούχο
    • Τσούμπερ
      0
    • Μάνταλος
    • Ελίασον
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 minutes ago, chris manousopoulos said:

Ρε ο σναφου ειναι παοκτζης. Ακομα να τον μπαναρετε?

πως το συμπερανες αυτο ρε μαγκα, πρεπει να σου κοβει πολυ. Κριμα τα λαικ που σου εχω βαλει κιολας

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stylianopoulos said:

Παιδιά ο Σναφού είναι ΑΕΚτζης φίλος του γνωστού Κατούνα και αυτός μας τον σύστησε κιόλας πριν ακόμα μπει. Οπότε δεν είναι παοκ. @ΚΑΤΟΎΝΑ 21καλά τα λέω ;   

 Ηρεμηστε λίγο γενικά . 

 Είπε ότι η διαιτησία εχθές ήταν καλή για την ΑΕΚ αυτό βλέπω εγώ έως τώρα η κάτι άλλο που σβήστηκε μετά; 

 @ΚΑΤΟΎΝΑ 21

Τιιποτε δεν εσβησα Δασκαλε. Το προφιλ που μιλησα με τον Μητσαρα ειναι ελευθερο, οποιος παρανοικος βλεπει φαντασματα γαυρου βορρα να το κοιταξει ελευθερα, και μετα ψυχιατρο.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Snafu said:

πως το συμπερανες αυτο ρε μαγκα, πρεπει να σου κοβει πολυ. Κριμα τα λαικ που σου εχω βαλει κιολας

Ελα σε σωσα . Παψε. Βαζε δικεφαλακια🤣

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Αμραμπατ είναι τόσο βλήμα που θα μπορούσε να φάει καρτα εκει που τρελαθηκαν οι βαζελοι και πέσανε πανω στον διαιτητη. Καθεται σαν μαλακας και τους απομακρύνει με τα χέρια. Ενας να πέσει στα πούστικα και καλα χτυπημένος, μπορει καλλιστα να φάει κάρτα.

Ίδια κάρτα που θα μπορούσε να φάει και στο προηγούμενο με τον Ρεαμπτσιουκ.

Και με το χέρι θα μπορούσε να την φάει. 

Ας κλάινε οι και ας σκούζουνε τα μοιρολογια της Αθήνας, και κρίμα που δεν έδωσε το πέναλντι χθες να κλάψουν πιο πολύ. Αλλα εδώ μιλάμε για εναν παίκτη που παίζει στο όριο της κίτρινης μόνιμα, χωρις να προσφέρει ιδιαίτερα. Ε αγαμησου τραβα πάγκο.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Γαύροι βορρά και νότου ήταν και είναι πίσω και είναι καυλωμένοι για πρωτάθλημα, ενώ εμείς που έχουμε ανέβει και λίγο στην πρώτη θέση, είμαστε να πέσουμε να πεθάνουμε από τη θλίψη. 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, goku21 said:

Γενικά σοβαρεψου δεν σου ειπα τίποτα ... Σε οπαδικο φόρουμ είσαι 

Γραψου σε κάποιο για κλασσική μουσική...

Και αρχικά Μην αναφέρεις την οικογένεια του άλλου γιατί θα πέσουν καντήλια ... 

Και δευτερον σοβαρεψου που θα με πεις γαυρο επειδή λέω την άποψη μου.... Τράβα μάθε μπάλα και μετά μιλά για κανόνες. 

 

Υσ...Σφάξαμε τον Παναθηναϊκό. Έγιναν τρία χέρια. 2 πεναλντι . Και ο αμραμπατ έπρεπε να παρει τρεις κόκκινες... 

φιλε μου δε νομιζω οτι ο σεβασμος στον αλλον, ποσο μαλλον σε αδερφο ΑΕΚτζη πρεπει να υπαρχει μονο σε φορουμ κλασσικης μουσικης. Προσωπικα δε μιλαω με τσαμπουκα ουτε σε αλλοθρηκους. Δε σε ειπα γαυρο, αλλα η ερμηνεια κατα δοκουν ειναι γαυρικο, αν πραγματικα εβελεπες το Φορτουνη να κανει αυτα που εκανε ο Αμρα και δε θα φωναζες για κοκκινη παω πασο. 

Link to comment
Share on other sites

Ένα πράγμα που δεν αντέχω και αποτελεί αέναη γάγγραινα στον οργανισμό είναι η μιρλα....

Ακόμη και όταν όλα πάνε πρίμα και ευνοϊκά, είναι εκεί υποβόσκουσα και έτοιμη να εκραγεί ανά πάσα στιγμή σαν το ηφαίστειο!!! Ξεκίνησε η σπίθα από το μάτς με γαύρο που δεν μας πήγε τίποτα...Και μετά την χθεσινή εικόνα και αποτέλεσμα αρχίζει πάλι και αναβλύζει η ατμόσφαιρα τοξικότητα .

Παιδιά κάπου ώπα! Και δεν αναφέρομαι για τα παιδιά εδώ μέσα αλλά γενικά διαβάζοντας σχόλια και ακούγοντας τοποθετήσεις στο ραδιόφωνο... Μετά από χρόνια η ομάδα βγάζει ποδοσφαιρική υγεία σαν οργανισμός... Είδαμε πολύ γεμάτες εμφανίσεις εμφατικες νίκες, εκρηκτικές επιδόσεις... Λογικό είναι και κάποια παιχνίδια να μην σου πάνε καθόλου καλά... Και μην ξεχνάμε ότι έχεις χάσει τον καλύτερο σου παίχτη μπροστά που είναι game changer. Προσωπικά πιστεύω σε διπλό στην Τούμπα. Η ομάδα δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από καμιά άλλη. Ακόμη και το πιο ακραίο σενάριο να σκάσει και να μην πάρουμε τίποτα φέτος, η ομάδα σε γεμίζει αισιοδοξία για το καλύτερο την επόμενη χρονιά. Χτίζεται σε στέρεες βάσεις!!!

Πίστη, στήριξη και τα καλύτερα θα έρθουν γιατί έχουμε πλέον όλα τα απαραίτητα εφόδια να πετύχουμε 

  • Δικεφαλάκι 5
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Γαύροι βορρά και νότου ήταν και είναι πίσω και είναι καυλωμένοι για πρωτάθλημα, ενώ εμείς που έχουμε ανέβει και λίγο στην πρώτη θέση, είμαστε να πέσουμε να πεθάνουμε από τη θλίψη. 

Ε τόσα χρόνια πρωτιές,πρωταθληματα, χαρες. Πώς να διαχειριστουμε τη δεύτερη θέση και το - 2.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Geologos said:

Ο Αμραμπατ είναι τόσο βλήμα που θα μπορούσε να φάει καρτα εκει που τρελαθηκαν οι βαζελοι και πέσανε πανω στον διαιτητη. Καθεται σαν μαλακας και τους απομακρύνει με τα χέρια. Ενας να πέσει στα πούστικα και καλα χτυπημένος, μπορει καλλιστα να φάει κάρτα.

Ίδια κάρτα που θα μπορούσε να φάει και στο προηγούμενο με τον Ρεαμπτσιουκ.

Και με το χέρι θα μπορούσε να την φάει. 

Ας κλάινε οι και ας σκούζουνε τα μοιρολογια της Αθήνας, και κρίμα που δεν έδωσε το πέναλντι χθες να κλάψουν πιο πολύ. Αλλα εδώ μιλάμε για εναν παίκτη που παίζει στο όριο της κίτρινης μόνιμα, χωρις να προσφέρει ιδιαίτερα. Ε αγαμησου τραβα πάγκο.

Όπως και πέρσι, θεωρεί τον εαυτό του πάνω από την ομάδα. Ο γερο-μαέστρος δεν μπορεί να μάθει νέες μελωδίες.

Βοήθησε όσο έλειπαν γκάτσι-ελίασον, τώρα επιστροφή σε πάγκο και αλλαγή στο 80 να κρατήσει μπάλα. 

Προσωπικά, δεν αντέχω αυτό το στυλ παιχνιδιού, τον ατομισμό, και δεν θα ξεχάσω ποτέ ότι πέρσι στα ντέρμπι ήθελε να τους περάσει όλους ή να βάλει γκολ από το κέντρο του γηπέδου.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kostas21 said:

Δεν ειναι οκ Chris. Ουτε ο Γιονσον ειναι καλος παικτης.

Αλλα συνεχιζω να πιστευω οτι θα κανουμε μεγαλο γλεντι στην Τουμπα, κ εκει ουσιαστικα θα ξεκινησει το παρτυ για το νταμπλ.

 

Δεν βλέπω πως θα κάνουμε διπλό στην Τούμπα.Δεν βλέπω καν Χ εδώ που τα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Χ βλέπετε; Διπλό βλέπετε;

 Ο,τι βλέπετε εδώ κύριοι  

 

 

έχει ξεκινήσει η άσκηση του καθήκοντος σας για τον αγώνα εις την Τούμπαν

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MITSAKLAS said:

H ξερή, ωμή και κυνική γνώμη μου είναι πως οι Ρότα και Αθανασιάδης έχουν βγει από τον σκατόγερο στη βιτρίνα. 

Για Αθανασιάδη δεν ξέρω αλλά για Ροτα 1000%.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Toni Black said:

Παντως η ΑΕΚ την καλυτερη μπαλα φετος την επαιξε με ροτα δεξια που δεν ειχε αλλη αποδοση απο αυτη που εχει τωρα. Γνωμημο, αλλου ειναι το θεμα της πτωσης! 2 6αρια, πτωση γκατσινοβιτς-ελιασον, απουσια γκαρσια, λιγοψυχια

Οπως τα γράφεις, κακοί Γκατσινοβιτς Ελιασον εκτος Γκαρσία, άλλη ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MITSAKLAS said:

Επίσης κατά την ταπεινή μου γνώμη, οι ελπίδες πλέον για πρωτάθλημα είναι μόνο μαθηματικές. 

7 νίκες είπαμε, έχεις άλλα 9 ματς να τις κάνεις.

Χλωμο

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Πάντως την "σίγουρη" κατάρρευση του παναθηναϊκου ακόμα  την περιμένουμε, και έχουμε φθάσει στην αρχή των πλέι οφ. 

μα κατέρρευσε, έτσι τον προσπερασαμε καποια στιγμη, αλλα δεν θα χάνει και συνέχεια, ειδικά όταν συνεχίζουμε κι εμεις τα δώρα.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Snafu said:

φιλε μου δε νομιζω οτι ο σεβασμος στον αλλον, ποσο μαλλον σε αδερφο ΑΕΚτζη πρεπει να υπαρχει μονο σε φορουμ κλασσικης μουσικης. Προσωπικα δε μιλαω με τσαμπουκα ουτε σε αλλοθρηκους. Δε σε ειπα γαυρο, αλλα η ερμηνεια κατα δοκουν ειναι γαυρικο, αν πραγματικα εβελεπες το Φορτουνη να κανει αυτα που εκανε ο Αμρα και δε θα φωναζες για κοκκινη παω πασο. 

Μα ρε φίλε δεν είναι ότι σου ειπα κάτι χωρίς σεβασμό για να μου κάνεις επίθεση... 

Ουτε σε έβρισα ουτε τιποτα. Και εσυ απάντησες για οικογένειες και γαυρους...τεσπα αρκετά το αναλύσαμε παμε παρακατω... 

 

Εννοείται δεν θα ζηταγα κάτι. Είναι σαν να λέω ότι έγινε πεναλντι στο τέλος στον αραουχο... 

Ο κανονισμός είναι ξεκάθαρος για κόκκινη το χέρι πρέπει να κόβει υποσχόμενη επίθεση... Δηλαδή εσυ θα έδινες κόκκινη σε κάποιον για χέρι στο τέρμα? 

Στο άλλο φάουλ δεν βρίσκει μπάλα γιατί να παρει δευτερη κίτρινη? 

Οι βαζελοι που καναν καθυστερήσεις από το 1 καμιά κίτρινη δεν έπρεπε να παρουν? 

Link to comment
Share on other sites

Του Αραούχο που ήταν το λιγότερο αντίστοιχη φάση με του Κουρμπελη (βρήκε πρώτος τη μπάλα πριν τον αμυντικό) και άρα ο ορισμός του πέναλτι κατά Επιταφ, τελικά δεν ήταν πέναλτι για μας; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, goku21 said:

Μα ρε φίλε δεν είναι ότι σου ειπα κάτι χωρίς σεβασμό για να μου κάνεις επίθεση... 

Ουτε σε έβρισα ουτε τιποτα. Και εσυ απάντησες για οικογένειες και γαυρους...τεσπα αρκετά το αναλύσαμε παμε παρακατω... 

 

Εννοείται δεν θα ζηταγα κάτι. Είναι σαν να λέω ότι έγινε πεναλντι στο τέλος στον αραουχο... 

Ο κανονισμός είναι ξεκάθαρος για κόκκινη το χέρι πρέπει να κόβει υποσχόμενη επίθεση... Δηλαδή εσυ θα έδινες κόκκινη σε κάποιον για χέρι στο τέρμα? 

Στο άλλο φάουλ δεν βρίσκει μπάλα γιατί να παρει δευτερη κίτρινη? 

Οι βαζελοι που καναν καθυστερήσεις από το 1 καμιά κίτρινη δεν έπρεπε να παρουν? 

Ολα καλα φιλε και συγγνωμη. Αποψη μου και δεν με νοιαζει τι γραφει ο γραφικος Τσακιρης, εσκεμμενο χερι = κιτρινη, δεν εχω δει ποτε να μη τιμωρειτε ατι τετοιο. Μπορει παντως να εχω αδικο. Καλα για τις κιτρινες σιγουρα εχεις δικιο, ο Μπρινιολι νομιζα θα την παθει οπως ο τσιντωτας καποτε η ο Ανεστης ηταν με τις 2 απανωτες για καθυστέρηση. 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Να μην ξεχνάμε ότι παιζαμε και χωρίς Γκαρσία...

Γενικά μια χαρά είναι η ομάδα. Το πρωταθλημα θα κριθεί στους 2 -3 βαθμους. Όλοι μπορουν να το παρουν. Όλοι μπορεί να το χάσουν. 

Δηλαδή με την χθεσινή εικονα αποκλείεται να νικήσουμε Λεωφόρο? Η να χάσουμε από γαυρο παλι στην έδρα μας.? Γενικά όλες οι ομάδες έχουν κενά. Και πλεον ειναι όλες κοντά.... Κάνεις δεν μπορεί να προβλέψει τι θα γίνει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zara said:

Του Αραούχο που ήταν το λιγότερο αντίστοιχη φάση με του Κουρμπελη (βρήκε πρώτος τη μπάλα πριν τον αμυντικό) και άρα ο ορισμός του πέναλτι κατά Επιταφ, τελικά δεν ήταν πέναλτι για μας; 

Ουτε του βαζελου ήταν πεναλντι . Αλλά εδώ προλαβαίνει πρωτα την μπάλα ο παιχτης του παο. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Man Of Faith said:

μα κατέρρευσε, έτσι τον προσπερασαμε καποια στιγμη, αλλα δεν θα χάνει και συνέχεια, ειδικά όταν συνεχίζουμε κι εμεις τα δώρα.

Κατάρρευση από την κορυφή περιμεναμε όμως. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Snafu said:

Ολα καλα φιλε και συγγνωμη. Αποψη μου και δεν με νοιαζει τι γραφει ο γραφικος Τσακιρης, εσκεμμενο χερι = κιτρινη, δεν εχω δει ποτε να μη τιμωρειτε ατι τετοιο. Μπορει παντως να εχω αδικο. Καλα για τις κιτρινες σιγουρα εχεις δικιο, ο Μπρινιολι νομιζα θα την παθει οπως ο τσιντωτας καποτε η ο Ανεστης ηταν με τις 2 απανωτες για καθυστέρηση. 

Δεν χρειάζεται συγνώμη ρε συ...γενικα μετά από ήττες η κακά παιχνιδια συμβαίνουν αυτα... Πάμε παρακατω.. 

Δεν είναι όλα τα εσκεμμένα χέρια κίτρινη... Ακόμα και στο οπεν ο κουτσιαυτης αυτό είπε.(θα μου πεις βεβαια αυτός ότι του πουνε λέει...) 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Κατάρρευση από την κορυφή περιμεναμε όμως. 

αν δεν κερδίζουμε ούτε στην έδρα μας πως θα καταρρεύσει από την κορυφη;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geologos said:

Ο Αμραμπατ είναι τόσο βλήμα που θα μπορούσε να φάει καρτα εκει που τρελαθηκαν οι βαζελοι και πέσανε πανω στον διαιτητη. Καθεται σαν μαλακας και τους απομακρύνει με τα χέρια. Ενας να πέσει στα πούστικα και καλα χτυπημένος, μπορει καλλιστα να φάει κάρτα.

Ίδια κάρτα που θα μπορούσε να φάει και στο προηγούμενο με τον Ρεαμπτσιουκ.

Και με το χέρι θα μπορούσε να την φάει. 

Ας κλάινε οι και ας σκούζουνε τα μοιρολογια της Αθήνας, και κρίμα που δεν έδωσε το πέναλντι χθες να κλάψουν πιο πολύ. Αλλα εδώ μιλάμε για εναν παίκτη που παίζει στο όριο της κίτρινης μόνιμα, χωρις να προσφέρει ιδιαίτερα. Ε αγαμησου τραβα πάγκο.

Εγώ έχω ξαναπει ότι υπαρχει ανταγωνισμός ηλιθιου και πανηλιθιου μεταξύ Ρότα και Άμραμπατ.

Ε, κερδίζει ο Νορντιν ψιλό-άνετα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×