Jump to content

βάζελος - ΑΕΚΑΡΑ (playoff 7η αγ.): 30/04/23, 20:00, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

53 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
    • Γιόνσον
    • Ελίασον
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
    • Πινέδα
    • Μάνταλος
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Φερνάντες
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάσης
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
    • Γαλανόπουλος
    • Γκατσίνοβιτς
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
    • Πινέδα
      0
    • Μάνταλος
    • Άμραμπατ
      0
    • Φερνάντες
    • Σιμάνσκι
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Εγώ παντός το έπαιξα ακριβές σκορ 0-1 μαζί με παοκ αρης 0-1 

10 = 900 και κάτι 

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι πέρασα δίπλα από το Γκάτσι που ήταν έξω από το κολυμβητήριο της Γλυφάδας κι έπαιζε με τη κόρη του?? . Τέτοια ώρα δεν πρέπει να είναι με την ομάδα? Κόλλησα να πω την αλήθεια και  δεν του είπα τπτ απλα τον κοίταξα έντονα. 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, AG21 said:

Έχω την εντύπωση ότι πέρασα δίπλα από το Γκάτσι που ήταν έξω από το κολυμβητήριο της Γλυφάδας. Τέτοια ώρα δεν πρέπει να είναι με την ομάδα? Κόλλησα να πω την αλήθεια και  δεν του είπα τπτ απλα τον κοίταξα έντονα. 

Εκεί γύρω πρέπει να μένει γιατί κι εγώ τον πετυχαίνω συχνά 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, To Kitrino Tsakali said:

Εκεί γύρω πρέπει να μένει γιατί κι εγώ τον πετυχαίνω συχνά 

Εγω δεν είμαι πολλή παρατηρητικος και πολλές φορές όταν πάω βόλτα με φίλους απο άλλες περιοχές μου λένε να ο ένας να  ο άλλος κτλ αλλά ο Γκάτσι είναι λίγο χαρακτηριστικός με το κολλητό μαλλί μικρό κεφάλι κτλ και τον πρόσεξα γιατί είχε κόλληση μια κούκλα στο υπόστεγο του κλειστού και το χτυπούσε με μια μπάλα για να πέσει μέχρι που ήρθε κάποιος να του κάνει παρατήρηση από μέσα για να φέρει μια σκάλα  Χάχαχα 

Υγ @To Kitrino Tsakali είσαι νότιος? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Έχω την εντύπωση ότι πέρασα δίπλα από το Γκάτσι που ήταν έξω από το κολυμβητήριο της Γλυφάδας κι έπαιζε με τη κόρη του?? . Τέτοια ώρα δεν πρέπει να είναι με την ομάδα? Κόλλησα να πω την αλήθεια και  δεν του είπα τπτ απλα τον κοίταξα έντονα. 

Φίλε και εγώ γλυφάδα είμαι, τον είδα στο opus με την οικογενειά του και ένα φίλο του!Ο γκάτσι έχει δύο αγοράκια!Και εγώ το ίδιο αναρωτήθηκα δεν πρέπει να είναι με την ομάδα;

Edited by Pelado 21
Διόρθωση
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κλαίω με τον Γκατσινοβιτς που το έσκασε από το ξενοδοχείο για να κλωτσαει μπάλες στο κέντρο της Γλυφάδας.

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Pelado 21 said:

Φίλε και εγώ γλυφάδα είμαι, τον είδα στο opus με την οικογενειά του και ένα φίλο του!Ο γκάτσι έχει δύο αγοράκια!Και εγώ το ίδιο αναρωτήθηκα δεν πρέπει να είναι με την ομάδα;

Ίσως ήταν ενος φίλο που ήταν μαζί το κορίτσι. @Pelado 21 καταγράφεσαι σαν νότιος?

 

6 minutes ago, mporat said:

Κλαίω με τον Γκατσινοβιτς που το έσκασε από το ξενοδοχείο για να κλωτσαει μπάλες στο κέντρο της Γλυφάδας.

Δεν κλοτσαγε μπάλες, πέταγε σε ένα υπόστεγο που αν δεν τον σταμάταγαν θα το είχε βανβαλησει. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AG21 said:

Ίσως ήταν ενος φίλο που ήταν μαζί το κορίτσι. @Pelado 21 καταγράφεσαι σαν νότιος?

 

Δεν κλοτσαγε μπάλες, πέταγε σε ένα υπόστεγο που αν δεν τον σταμάταγαν θα το είχε βανβαλησει. 

Όχι δεν μένω νότια,κατέβηκα βόλτα με την οικογένεια να δω φίλους!Μένω στο κέντρο της αθήνας στα σύνορα λυκαβητού με εξάρχεια.εσύ μένεις νότια;

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, AG21 said:

Δεν κλοτσαγε μπάλες, πέταγε σε ένα υπόστεγο που αν δεν τον σταμάταγαν

Έλα ρε που έχει μικρό κεφάλι ο Στυλ... 

Link to comment
Share on other sites

@AG21επειδη το ανεφερες καπου κ τον ειδα χθες γραμμενο τον τοιχο γλυφαδα, πηγαινεις τα παιδια σου σε δημοτικο, στο οποιο απ εξω πινει χορτο ολη η γλυφαδα 24/7 απ οταν ημουν 18 χρ

Γκατσι στο σστυν τμημα πριν απο λιγο εριξε το υποστεγο με μπεκατσα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pelado 21 said:

Φίλε και εγώ γλυφάδα είμαι, τον είδα στο opus με την οικογενειά του και ένα φίλο του!Ο γκάτσι έχει δύο αγοράκια!Και εγώ το ίδιο αναρωτήθηκα δεν πρέπει να είναι με την ομάδα;

Στις 17:00 η ΑΕΚ έχει την τελευταία της προπόνηση πριν το μεγάλο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό και αρκετοί παίκτες πριν την έναρξη της βλέπουν το ματς της δεύτερης ομάδας με τον ΟΦ Ιεράπετρας.

 

Σε πλάνο της ΕΡΤ3 φάνηκαν να παρακολουθούν το ματς οι Γιώργος Αθανασιάδης, Πέτρος Μάνταλος, Κώστας Γαλανόπουλος και Λιβάι Γκαρσία με τον τελευταίο να έχει έναν λόγο παραπάνω, καθώς αγωνίζεται ο αδελφός του, Τζούντα.

*Από άρθρο του enwsi

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βρηκαμε θεμα να ασχοληθουμε αν ειναι ο Γκατσι μ την ομαδα ή εκανε κοπανα? 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, theo said:

@AG21επειδη το ανεφερες καπου κ τον ειδα χθες γραμμενο τον τοιχο γλυφαδα, πηγαινεις τα παιδια σου σε δημοτικο, στο οποιο απ εξω πινει χορτο ολη η γλυφαδα 24/7 απ οταν ημουν 18 χρ

Γκατσι στο σστυν τμημα πριν απο λιγο εριξε το υποστεγο με μπεκατσα

Χαχαχα ναι εκεί, τώρα έχει κάθε απόγευμα ζιταδες και τους ψάχνουν γιατί οκ στα 10 μετρα  έχει οικογένειες και μωρά κάπου σουρεαλ κατάσταση. 

Και για να είμαι ontopic 

ΣΕΞΗ ΒΑΖΕΛΑ ΟΕΟΕ ΣΕΞΗ ΒΑΖΕΛΑ. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

0-2 ανετα κ ωραία ειναι αυριο. 

Τελειώνει το παραμυθι κ σηκώνουμε το πρωταθλημα

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Εγω δεν είμαι πολλή παρατηρητικος και πολλές φορές όταν πάω βόλτα με φίλους απο άλλες περιοχές μου λένε να ο ένας να  ο άλλος κτλ αλλά ο Γκάτσι είναι λίγο χαρακτηριστικός με το κολλητό μαλλί μικρό κεφάλι κτλ και τον πρόσεξα γιατί είχε κόλληση μια κούκλα στο υπόστεγο του κλειστού και το χτυπούσε με μια μπάλα για να πέσει μέχρι που ήρθε κάποιος να του κάνει παρατήρηση από μέσα για να φέρει μια σκάλα  Χάχαχα 

Υγ @To Kitrino Tsakali είσαι νότιος? 

Ναι, μεγαλωμένος στην πιο στοιχηματική  γειτονιά. Εκεί που ο Γ.Π. λύνει και δένει.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, To Kitrino Tsakali said:

Ναι, μεγαλωμένος στην πιο στοιχηματική  γειτονιά. Εκεί που ο Γ.Π. λύνει και δένει.

Mόλις έκατσα για καφέ στο opus και στο διπλανό τραπέζι καθέται ο γιαννάκηςπου κοίταζε  στο κινήτο του για στοίχημα!

  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, To Kitrino Tsakali said:

Ναι, μεγαλωμένος στην πιο στοιχηματική  γειτονιά. Εκεί που ο Γ.Π. λύνει και δένει.

4 minutes ago, Pelado 21 said:

Mόλις έκατσα για καφέ στο opus και στο διπλανό τραπέζι καθέται ο γιαννάκηςπου κοίταζε  στο κινήτο του για στοίχημα!

Στέκι του ΓΠ και όλων των στπιχηματΙδων ιδιοκτησίας ρεμου πηλαδακη . Εκεί γνωρίσει Τσουμπερ τη Γιουσούφ... 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pelado 21 said:

Mόλις έκατσα για καφέ στο opus και στο διπλανό τραπέζι καθέται ο γιαννάκηςπου κοίταζε  στο κινήτο του για στοίχημα!

Προσπάθησα να ακούσω τι έλεγε ο γιαννάκης με ένα φιλό του και αυτά που ακούσα να λένε είναι για στοίχημα.Στο δίπλα μαγαζί έτρωγε ο κονέ ήρθε για λίγο να μιλήσει στον γιαννάκη.Ως φιλιππινέζα του γιαννάκη χάιδεψε τρυφερά δυο φορές τη χοντροκεφάλα του.Για ΑΕΚ δεν άκουσα να λένε.

Edited by Pelado 21
Διορθωση
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

 

Οι κακές γλώσσες λένε  στο ένα τράπεζι ήταν ο γιαννάκης και στο άλλο τσούμπερ για αυτό ήμασταν πέρισυ μπουρδέλο.Μαζί έβγαιναν!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×