Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

Ναι θα παει ο πινεδα στο γαβρο που του γυρνανε πισω τις προκαταβολες κλεισμενοι παικτες . 😅😅😅😅

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε τον μλκ τον Φερνάντες!!

Άλλοι πάνε Ίμπιζα και αυτός έκανε έξτρα γυμναστήριο.

Πιο παλιά θυμάμαι είχε πρόστιμο αν τραυματίζονται εκτός ομάδας. Και αυτό γιατί υπήρχαν ποδοσφαιριστές που πήγαιναν φουλ σε 5Χ5 τουρνουά κλπ και γυρνούσαν σακατεμενοι.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μάκαρος said:

Πολλοί γαύροι λένε ότι ο Κορδόν παλεύει του Πινέδα. Εγώ θεωρώ όσο είναι ο Αλμέιδα στο τιμόνι δεν υπάρχει περίπτωση να πάει αλλού. 

Ναι οι  άπλες οι γαύροι...😂

Που περίμεναν πως και πως να αφήσει ελεύθερο η Μπρέντφορντ τον Ισπανό για να τον πάρουν τσάμπα και μόλις οι Άγγλοι έκαναν ρελανς και του επέκτειναν το συμβόλαιο, ούτε καν να μπουν σε διαδικασία διαπραγμάτευσης... Παρότι τον εκθειαζαν τόσο καιρό, έστριψαν δια του αρραβώνος... 

Link to comment
Share on other sites

Αν μια ομάδα δώσει 8Μ για τον Πινέδα σημαίνει ότι το κόστος της μεταγραφής θα ξεπεράσει τα 10Μ με συμβόλαια-μόνο για τον πρώτο χρόνο-, εφορίες, πιθανών μανατζερικά κ δεν ξέρω τι άλλο. Ειδικά για τον βαζέλα είναι φανερό ότι ο αιώνια πιστός περιμένει την κλήρωση για να κάνει μεταγραφές με την σύμπραξη των αρδ του φυσικά. Αν σκάσουν οι Βέλγοι κ όχι οι Ουκρανοί θα σφίξουν οι λωκοι απότομα.

Link to comment
Share on other sites

ο Φερναντες φταιει δεν φταιει μπορει να χασει και ολη την χρονια.

 

δυστυχως -κι αν δεν υπαρξει ευχαριστη εκπληξη με τις εξετασεις- τον ξεχναμε απο το ροστερ για του χρονου και κοιταμε παρακατω.  

Link to comment
Share on other sites

Σημαντικές διακρίσεις με την εθνική κ πρωταθλητής Κλαουζούρα στο Μεξικό φέτος. Έχει κ ένα τσαμπιονς λιγκ Β. Αμερικής κ 1 πρωτάθλημα με την Πόρτο.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Hades said:

Για 5ος ή για 3ος; 

Αν παει για 5ος αυτός τότε για 3ο πρέπει να φέρεις το Ραμος που θελει και ο Μπουκόφσκι

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skepastos said:

Αν παει για 5ος αυτός τότε για 3ο πρέπει να φέρεις το Ραμος που θελει και ο Μπουκόφσκι

Ντάνιελ Αγγερ θέλαμε με Μπουκόφσκι 

Λοβρεν θέλουμε με Μητσακλα 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Hades said:

Για 5ος ή για 3ος; 

μλκ εχεις ξεκουτιανει ? παιχτης με 1Μ συμβολαιο θα παει για 5ος?

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Λοβρεν θέλουμε με Μητσακλα 

Όνειρο. 

Μακράν καλύτερος τώρα στα γεράματα, από όλα τα χρέπια που είχε φέτος ο Γερμανός Μπατάκης στο Άνφιλντ. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

μλκ εχεις ξεκουτιανει ? παιχτης με 1Μ συμβολαιο θα παει για 5ος?

Έχει επηρεαστεί από τα Κούλης Πάςς, μην τον παρεξηγείς. 

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Hades said:

Για 5ος ή για 3ος; 

Δε ξέρω γιατί το κλαμπ τώρα αφού διευθέτησε το θέμα Athens Kallithea, τους είχαμε πει αν θέλετε να βγείτε Α θα τελειώσετε τις επαφές σας με τους άλλους και πράγματι τα παιδιά αφού έχασαν εφέτο την άνοδο το κατανόησαν το πρόβλημα  και έκλεισαν χθες τον Δέλλα για προπονητή και μπράβο τους 

ασχολείται πλεον  με το ντέρμπυ της Κυριακής Λευκάδα -Γιούχτας για το ποιος θα βγει στη β' .Μετραμε αυτές τις ώρες τα κέρδη απτην κάθε πλευρά.

ΥΓ.Σιγα μην πάει και στην ΑΕΚ Β τέτοιο σέντρε μπακ  , ρε Άδη λογικέψου

 

  • Δικεφαλάκι 6
  • Hahaha 21
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Hades said:

Ντάνιελ Αγγερ θέλαμε με Μπουκόφσκι 

Λοβρεν θέλουμε με Μητσακλα 

Kai ton prohn gomeno sou na feroume  ton Andy Carol pou ton eixes kai avatar kapote 😂

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

Kai ton prohn gomeno sou na feroume  ton Andy Carol pou ton eixes kai avatar kapote 😂

Θα πέσουν τα τσιμέντα. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stylianopoulos said:

Κατούνα ένας γνωστός ορθοπαιδικός σε ομάδα μπάσκετ  με αφορμή τραυματισμό στη μέση ενός δικού μας μου είχε πει παλιά  "Υπάρχουν περσοναλ τρέινερ και περσοναλ τρέιλερ "  

Σαφεστατα Στυλ .. οπως σε ολα τα επαγγελματα...

Ομως τα αρδ αλλα και ολοι μας δηλαδη ειμαστε ετοιμοι να κραξουμε χωρις στοιχεια και χωρις γνωσεις...ιδιως για ιατρικα θεματα χωρις να γνωριζουμε γρι-γρι ... ουτε καν τι εστι υπερώα..😁

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, amd said:

μλκ εχεις ξεκουτιανει ? παιχτης με 1Μ συμβολαιο θα παει για 5ος?

Μπορει να θέλεις να κάνεις upgrade καρδιά μου οπότε ανεβαίνεις επίπεδο από 1 έως 5. Ξεχνάμε Λαμπρόπουλους και έχουμε Ρεγιες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Μπορει να θέλεις να κάνεις upgrade καρδιά μου οπότε ανεβαίνεις επίπεδο από 1 έως 5. Ξεχνάμε Λαμπρόπουλους και έχουμε Ρεγιες 

δεν πουλας το kona γιατι εχουμε ιδιο αμαξι και αισθανομαι αβολα 🤣

  • Hahaha 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

δεν πουλας το kona γιατι εχουμε ιδιο αμαξι και αισθανομαι αβολα 🤣

Αν φέρεις Λοβρεν Κιαερ και έχεις Βιντα ΜΟΥΚΟΥΝΔΙ ε 5ος δεν είναι ο Ρεγες;;;;;;; 😎

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

δεν πουλας το kona γιατι εχουμε ιδιο αμαξι και αισθανομαι αβολα 🤣

Για λέγε από χώρους πως είσαι; cc @Zara

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hades said:

Για λέγε από χώρους πως είσαι; cc @Zara

σε λατρευω ρε κερατα οσα χρονια και να περασουν 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Από την (εμετική κατα τα λοιπά) sportday 

 

Εξτρέμ είπα; Μπα, γράψτε λάθος! Στη Σαλονίκη έλεγαν χθες κάτι καρντάσια ότι «κλείδωσε» η μεταγραφή του Πάλμα! «Από δω και πέρα, λείπει μόνο η ανακοίνωση. Ισως επειδή ζήτησαν απ’ τον Αλμέιδα να μείνει ο παίχτουρας στον Αρη μέχρι τα προκριματικά του Κόνφερενς Λιγκ κι ο Αργεντινός δεν έχει αποφασίσει ακόμα», μου μεταφέρθηκε αρμοδίως και δεν έχω λόγο να αμφισβητήσω την εγκυρότητα της πηγής μου. Μην ξεχνάτε ότι τη συζήτηση για τον Πάλμα εγώ την άνοιξα όταν οι άλλοι πετούσαν χαρταετό

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nikos said:

Από την (εμετική κατα τα λοιπά) sportday 

 

Εξτρέμ είπα; Μπα, γράψτε λάθος! Στη Σαλονίκη έλεγαν χθες κάτι καρντάσια ότι «κλείδωσε» η μεταγραφή του Πάλμα! «Από δω και πέρα, λείπει μόνο η ανακοίνωση. Ισως επειδή ζήτησαν απ’ τον Αλμέιδα να μείνει ο παίχτουρας στον Αρη μέχρι τα προκριματικά του Κόνφερενς Λιγκ κι ο Αργεντινός δεν έχει αποφασίσει ακόμα», μου μεταφέρθηκε αρμοδίως και δεν έχω λόγο να αμφισβητήσω την εγκυρότητα της πηγής μου. Μην ξεχνάτε ότι τη συζήτηση για τον Πάλμα εγώ την άνοιξα όταν οι άλλοι πετούσαν χαρταετό

Το χε αναφέρει πριν μερικές μέρες ο @APOSPERITIS_21αν θυμάμαι καλά, για τον Πάλμα, τον Άρη κ το Κόνφερανς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×