Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

αμα ειναι τοσο μαλακας ο πινεδας ας παει στον γαυρο το μοναστηρι να νε καλα 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Πάνε να μας φάνε το μπάτζετ οι γαύροι και να ανεβάσουν τη τιμή . Γνωστά γαυρικά κόλπα όλα αυτά .  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θα αφήσει ο Πινεδα τον άνθρωπο που του έχει φτιάξει την καριέρα, με μια ομάδα που είναι θεός, που ετοιμάζεται για ΤσΛ, για να πάει σε ομάδα χωρίς προπονητή, με 50 παίχτες προετοιμασία και που θα παλέψει για το Γιουρόπα. Αυτά είναι τα δεδομένα σήμερα που μιλάμε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το παρακάτω έγραψε ο Νικολακοπουλος με αφορμή τους ξένους και μη κοινοτικους παίκτες του Ολυμπιακού:

Αντί προλόγου: Κι ο Πινέδα ξένος μη Κοινοτικός είναι!

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείτε,μου έστειλε ο φίλος ο σκάουτερ που λέγαμε χθες ότι διάβασε ότι ο Πινέδα έκλεισε στο γαύρο με 9 μύρια.

Όλα καλά ,θα μείνει σε μας

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, billy21 said:

Το κυβερνητικό τον αναφέρει σαν Πορτογάλο εν τω μεταξύ, όχι Ισπανό. Έχουν θέμα με χώρες που γειτνιάζουν

Link to comment
Share on other sites

Ας βρόυνε προπονητή οι γαύροι πρώτα που σε μια εβδομάδα ξεκινάνε προετοιμασία κ βλέπω τον Ανιγκό να κάνει την πρώτη προπόνηση κ μετά σαρώνουν κ στις μεταγραφές. Γιατί δεν βλέπω να πείθεται κανένας απ το.... μεγαλείο του Γρύλου.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Neofermenos said:

Το κυβερνητικό τον αναφέρει σαν Πορτογάλο εν τω μεταξύ, όχι Ισπανό. Έχουν θέμα με χώρες που γειτνιάζουν

Μακάρι να ήταν αυτό το μόνο προβλημά τους. 

Link to comment
Share on other sites

Κράξιμο Κέτσε στον Φερνάντεζ για το πόσο "επαγγελματίας" είναι και πόσο προσεκτικός δεν είναι στις διακοπές του .Ίσως έχει κ δίκιο.

 Επαινεί τώρα και λέει κορυφαίο ρεπόρτερ έβερ τον γαύρο Νικολακόπουλο. 

Καπάκια εξυμνεί ΜΠΑΟΚ Ταλέντα Τζήμα,Κωστούλα jr και Κωσταντελια. Δημόσιες σχέσεις και άγιος ο θεός Τι να λέμε τυρόπιτας ρεπόρτερ όλων των ομάδων 

  • Δικεφαλάκι 6
  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Κλασική ΑΕΚομέρα με σερί αρνητικών και ανησυχητικών ειδήσεων για την ομάδα μας. Ατσαλωθείτε, αντέχουμε, δεν πέφτουμε! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Neofermenos said:

Κλασική ΑΕΚομέρα με σερί αρνητικών και ανησυχητικών ειδήσεων για την ομάδα μας. Ατσαλωθείτε, αντέχουμε, δεν πέφτουμε! 

Μη φοβάσαι τίποτα

"Η ΑΕΚ έχει αλλάξει βιβλίο,όχι σελίδα.." 

  • Δικεφαλάκι 12
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις στο μπλέντερ πολλά "εεεε", "θα δούμε", "Τάσο μου" και "κύριος Αλαφούζος" θα σου βγάλει Κιοφτεδάκια.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stylianopoulos said:

Κράξιμο Κέτσε στον Φερνάντεζ για το πόσο "επαγγελματίας" είναι

Χιλιοστη αποδειξη καραγκιοζαριας του σακουλιασμενου πλεον τυπου...

Αποδειξη επαγγελματισμου ειναι ... οτι προσεχει τον εαυτο  του με περσοναλ τρεηνερ...

Επισης φιλος ορθοπεδικος μου ειπε οτι πολλοι τραυματισμοι μπορει να  ειναι αποτελεσμα τυχαιο...

που μπορουν να σου συμβουν ακομα και στη λαικη..

Ποσο μαλλον σε προγραμμα ενδυναμωσης...που μπορει στο ιδιο ακριβως προγραμμα 1 μερα πριν ή 1 μερα μετα να μη σου συμβει το παραμικρο..

Link to comment
Share on other sites

Κατούνα ένας γνωστός ορθοπαιδικός σε ομάδα μπάσκετ  με αφορμή τραυματισμό στη μέση ενός δικού μας μου είχε πει παλιά  "Υπάρχουν περσοναλ τρέινερ και περσοναλ τρέιλερ "  

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν γραφόνταν εδώ, θα μάθαιναν για τον τραυματισμό του παίκτη την πρώτη μέρα της προετοιμασίας. Και απο εκεί φτάσαμε στο αν ο παίκτης ήταν επαγγελματίας ή δεν ήταν κ τραυματίστηκε. Αρδομαλακίες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Χιλιοστη αποδειξη καραγκιοζαριας του σακουλιασμενου πλεον τυπου...

Αποδειξη επαγγελματισμου ειναι ... οτι προσεχει τον εαυτο  του με περσοναλ τρεηνερ...

Επισης φιλος ορθοπεδικος μου ειπε οτι πολλοι τραυματισμοι μπορει να  ειναι αποτελεσμα τυχαιο...

που μπορουν να σου συμβουν ακομα και στη λαικη..

Ποσο μαλλον σε προγραμμα ενδυναμωσης...που μπορει στο ιδιο ακριβως προγραμμα 1 μερα πριν ή 1 μερα μετα να μη σου συμβει το παραμικρο..

Έχουμε στο μυαλό μας περιπτώσεις σαν του Λέσκοτ και είμαστε επικριτικοί. Όταν τα πόδια σου αξίζουν εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ, όπως τα οπίσθια της Τζένιφερ Λόπεζ, οφείλεις να είσαι προσεκτικός. Από την άλλη δεν μπορούμε χωρίς να έχουμε απόλυτη γνώση των γεγονότων να κατηγορούμε τον αθλητή. Μπορεί όντως να έτυχε.

Link to comment
Share on other sites

να δουμε το μεγεθος της ζημιας 

τις ηθικες ο κετσε να τις αφησει απο την στιγμη που συνεχιζει να παιρνει μεροκαματο απο τον αλαφουζο δεν χρειαζονται ουτε ηθικες ουτε νουθεσιες περι επαγγελματισμου

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

για τον Πινεδα κανεις την καλυτερη δυνατη προταση σου και τελος.

 

εχω πει επανειλημμενα την εκτιμηση που του εχω, αλλα ολα εχουν ενα οριο.

 

αν θελει να δωσει ο γαυρος 5-6 μυρια να τον παρει κι εσυ δεν τα εχεις, και αυτος θελει να παει, οκ.

Σε τετοια περιπτωση ας παμε παρακατω.

 

δεν γινεται ουτε να παει το σηριαλ σε σημειο κουρασης, ουτε να του ανεβαζει τιμη ο καθε ανταγωνιστης.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×