Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

Δηλαδή θέλει δεν θέλει ο Αλμέιδα, επειδή τον συμπαθούμε τον παίκτη, θα τον φέρουμε;; Αν ο αλμέιδα δεν τον θέλει, μακριά.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Karagimi said:

Δηλαδή θέλει δεν θέλει ο Αλμέιδα, επειδή τον συμπαθούμε τον παίκτη, θα τον φέρουμε;; Αν ο αλμέιδα δεν τον θέλει, μακριά.

τον θελουνε οι σουβλακοφαγοι τον Μπακασετα, με καθε στραβοκλωτσια του μας ζαλιζουνε τους ορχεις με τον Στοιτσκοφ της Κορινθου 

Link to comment
Share on other sites

Αλμεηδα=0 x διαρροές + ανακοινωσεις x κλεισμενες μεταγραφες..

Υπου-μουgnί ..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Αλμεηδα=0 x διαρροές + ανακοινωσεις x κλεισμενες μεταγραφες..

Υπου-μουgnί ..

Δες λίγο τους operators σου, χρειάζεσαι παρενθέσεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μονο τον λιβαγια θα ηθελα απο πρωην,καπου διαβασα οτι εχει buyout 1.5m

Αν μπορει να τον στρωσει ο αλμειδα οπως τον αμραμπατ,παιρνεις φοβερη αξια με λιγα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μονο Μπρουνο Ζουκολινι απο πρωην παικτες. Και με ιταλικο διαβατηρο και χαφ και οκταρι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για την απόκτηση του Σάμι Μαέ ενδιαφέρεται μεγάλη ελληνική ομάδα και η Τραμπζονσπόρ με τη Μπεσίκτας, σύμφωνα με ρεπορτάζ από το εξωτερικό.

Στοπερ ψαχνει η ΑΕΚ, ο ζελας και ο γαυρος ...

 

https://www.transfermarkt.com/samy-mmaee/profil/spieler/331840

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Για την απόκτηση του Σάμι Μαέ ενδιαφέρεται μεγάλη ελληνική ομάδα και η Τραμπζονσπόρ με τη Μπεσίκτας, σύμφωνα με ρεπορτάζ από το εξωτερικό.

Στοπερ ψαχνει η ΑΕΚ, ο ζελας και ο γαυρος ...

 

https://www.transfermarkt.com/samy-mmaee/profil/spieler/331840

βαζελομεταγραφη ειναι αυτος 

Link to comment
Share on other sites

Παιχταράς είναι ο Μπακασετας και μια χαρά θα κουμπώσει για αντί-Αραουχο του χρόνου το καλοκαίρι 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ο Μελισσανιδης θα πάρει πίσω παίχτη που εδιωξε ουσιαστικά; Το πιστεύετε; Εγώ πάντως πιστεύω ότι τον θέλουν οι ΑΡΔ και ουσιαστικά θα σπρώχνουν την απόκτηση του μπας και μαθαίνουν τίποτα από το αβατο των Σπάτων.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

 Εγώ πάντως πιστεύω ότι τον θέλουν οι ΑΡΔ και ουσιαστικά θα σπρώχνουν την απόκτηση του μπας και μαθαίνουν τίποτα από το αβατο των Σπάτων.

Ετσι 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

βαζελομεταγραφη ειναι αυτος 

Από ότι λένε οι βάζελοι δεν γουστάρει το συγκεκριμένο χρώμα ο Στρατηγός. Δεν υιοθετώ.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, billy21 said:

Από ότι λένε οι βάζελοι δεν γουστάρει το συγκεκριμένο χρώμα ο Στρατηγός. Δεν υιοθετώ.

ντροπη οι υπονοιες οτι αυτος ο αγιος ανθρωπος και κοσμημα του πρωταθληματος, δεν θελει ουτε μαυρο τον καφε του και τον τιγκαρει στο γαλα 

Link to comment
Share on other sites

Καλός φαίνεται ο μεξικανός αραουχο. Εθνική Μεξικό έπαιξε κ στο Μουντιάλ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Λευτέρης Πέκινπας said:

ντροπη οι υπονοιες οτι αυτος ο αγιος ανθρωπος και κοσμημα του πρωταθληματος, δεν θελει ουτε μαυρο τον καφε του και τον τιγκαρει στο γαλα 

Θα δούμε τους επόμενους 2 μήνες αν θα σπάσει το ρόδι. Πιστεύω είναι απλά συγκυριακό όλο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, billy21 said:

Από ότι λένε οι βάζελοι δεν γουστάρει το συγκεκριμένο χρώμα ο Στρατηγός. Δεν υιοθετώ.

Ακούγεται στα σοβαρά ότι είναι ψιλό ρατσιστακος

Link to comment
Share on other sites

Έχουν περάσει τόσες ημέρες που έδωσα τα λεφτάκια μου στον κύριο Δημήτρη για δυο πλαστικά καρέκλια να τον θαυμάζω από απέναντι για άλλη μια χρονιά και ακόμη μεταγραφή δεν είδα. Μπλουζάκια αγόρασα κίτρινα, μπορντώ, ξανά κίτρινα τσαμπιονια, μετά μαύρα νταμπλ, έφαγα και βυζαντινά nice n easy, τι άλλο να κάνω πρόεδρε? Άνοιξε τα ευρωπαϊκά να σου δώσω κι άλλα λεφτακια μπας και…

 

  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Ακούγεται στα σοβαρά ότι είναι ψιλό ρατσιστακος

Συκοφαντιες νομιζω, να εδω αποκλειστικη φωτο απο ενα γλεντι με φιλους 

e27a2452de7261afc84dba76283bcd3b.jpg

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Ακούγεται στα σοβαρά ότι είναι ψιλό ρατσιστακος

Από βάζελους το έχω δει, θα δούμε φέτος αν θα συνεχίσει στο ίδιο μοτίβο.

Link to comment
Share on other sites

Προλαβαίνει μέχρι τις 27 που φεύγουν να φερει στοπερ και σεντερφοραρα?

Θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gxAEK said:

 Μπλουζάκια αγόρασα κίτρινα, μπορντώ, ξανά κίτρινα τσαμπιονια, μετά μαύρα νταμπλ, 

 

Εσύ τουλάχιστον αγόρασες. Εμένα μου είπε,άκου να σου πω χοντρέ εγώ μεγάλα μεγέθη δεν βγάζω,κάνε δίαιτα να πάρεις. Το νταμπλ δε εξαντλήθηκε μέσα σε μισή μέρα. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, agelos said:

Δες λίγο τους operators σου, χρειάζεσαι παρενθέσεις.

Οχι , υπερισχυει στην αλγεβρα το +- και επονται τα x & :

δηλαδη, πρωτα γινονται τα γινομενα και τα πηλικα τα οποια στη συνεχεια αθροιζονται ή αφαιρούνται.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Οχι , υπερισχυει στην αλγεβρα το +- και επονται τα x & :

Μητσαρα πρωτα είναι πολλαπλασιασμός/διαίρεση και μετά ακολουθούν πρόσθεση/αφαιρεση. Αν είναι εκτός παρενθεσεων φυσικά.

Μαλακα γέρο μας έκανες να υπενθυμίζουμε μαθηματικά 6ης δημοτικού, φέρε κανέναν αθλητή.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fanch21 said:

Εσύ τουλάχιστον αγόρασες. Εμένα μου είπε,άκου να σου πω χοντρέ εγώ μεγάλα μεγέθη δεν βγάζω,κάνε δίαιτα να πάρεις. Το νταμπλ δε εξαντλήθηκε μέσα σε μισή μέρα. 

Double από inter sport διαδικτυακά. Πουθενά αλλού δεν έβρισκα.

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνάω πρωί, βγαζω βόλτα το σκύλο, μετά βγαίνω βόλτα οικογενειακά για καφεδάκι κλπ, γυρναω παραγγελνω μεσημεριανό στο σπίτι, έφαγα, μετά απόγευμα πήγα σε μια βάφτιση, γύρισα μετά να βγάλω το σκυλί βόλτα βραδινη, μετά ξαναέφυγα να πάω στο τραπέζι της βάφτισης. Τωρα γύρισα ξανά σπίτι, κάνω μπάνιο, αραζω νιώθοντας οτι  έχει κρατήσει η σημερινή Κυριακή κάνα 50ωρο +-.. Ξημερώνει δευτερουλα, νέα βδομαδουλα, το τοπίκιον έκλεισε αιώνα και η πρώτη της νέας σαιζόν αχνοφαίνεται.... Κ έχουμε μείνει ακόμα με τον Πήλιο στο χέρι... Που να μην είχαμε και οικονομικό πρόβλημα ρε κύριε Δημήτρη γμτ... Τι θα γίνει πια;; εθνική γυναικών στο μπάσκετ βλέπουμε και προδότες.. Πάρε κάναν αθλητή, κάτι να γουστάρουμε πια... Λυπήσου μας.. Δάσκαλε δώσε κάνα στίγμα, κάτι, ας είναι και ψέματα.. Να ζήσουμε λίγο σαν λόρδοι κι εμείς.. 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×