Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω... Μεταγγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 2023 Vol II


panther-21-
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, nikos said:

Μπορεί από το αφεντικό να γίνει η σκεψη ότι ο όμιλος είναι για 4η θέση άρα δεν παίρνω κανέναν.

 

Αφου οι αλληνοι παίρνουν Ανσου Φατι, θα πάρουμε και εμείς μπακ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Μπορεί από το αφεντικό να γίνει η σκεψη ότι ο όμιλος είναι για 4η θέση άρα δεν παίρνω κανέναν.

 

Δεν είναι μόνο θέμα Ευρώπης. Είναι θέμα κυρίως πρωταθλήματος. Εκτός αν τεντώσουν έναν εκ των Βίντα-Μουκουντί κ έχουν κ μαντικές ικανότητες ότι δεν θα υπάρξουν κάρτες κ τραυματισμούς. Και δεν μιλάμε για κάτι έξτρα σε βάθος, αλλλά για κανονική ανάγκη. Ποδοσφαιρική ανάγκη.

Link to comment
Share on other sites

O Mελισσανίδης δεν έχει θέμα να κάνει μεταγραφές. Το 2021 έκανε 14, πέρυσι 8, ενώ μάλιστα τον Μοχαμάντι σχεδόν τον έφερε ο ίδιος μετά την εικόνα του Χατζισαφί με τον Ιωνικό. Ούτε δίνει λίγα χρήματα.

Ο Αλμέιδα αποφασίζει και στην συνέντευξη Τύπου με τον Βόλο λογικά θα ερωτηθεί εκ νέου για το λόγο που δεν έγιναν άλλες μεταγραφές.

 

Link to comment
Share on other sites

Quiz: Λύστε την κρεμάλα και κερδίστε σούπερ δώρα. 
Σας δίνω  το «Α».
 

 

_ Α _ Α _

Α _ _ _ _ _

_ Α

_ Α _ _ _ _ _?

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Φίντο ΑΕΚ said:

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους!Η ομάδα θέλει στόπερ και ένα 6-8αρι που να ξέρει μπάλα όπως ήταν ο Εμβιλα(εμένα και αυτός να ερχόταν δεν με χαλάει) να σας πω την αλήθεια…Η απόκτηση στόπερ ήταν και είναι αναγκαία σε οποιαδήποτε διοργάνωση και να παίζαμε…Προφανώς θέλουμε και αναβάθμιση στα δεξιά αλλά ας πάρουμε παίκτες για αυτές τις θέσεις(έστω τον στόπερ) και το κοιτάμε πιο μετά 

Έκανα αυτό το simulation με την κλήρωση και μας έβγαλε με Ρειντζερς Ρεν και Φράιμπουργκ…Η χαρά του οβερ 😂

 

Ο Εμβιλα πέρα από την όχι τόσο καλή περυσινη του χρονιά, έχει άλλα στοιχεία από εκείνα που θέλει ο Αλμέιδα. 

Ταιριάζει περισσότερο και αρκετά στον Παναθηναϊκό του Γιοβάνοβιτς. 

Πάντως, μπορεί να παίξει πολύ καλά στο κέντρο της άμυνας. 

Link to comment
Share on other sites

Αντε φερε παικτες κυρ Δημητρη εχουμε στοχο στον τελικο του κονφερενς να νικησουμε γαυρους βορρα και νοτου 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Σιντιμπέ είχε/έχει; πρόταση στα χέρια του με λιγότερα χρήματα από μας.Η ΑΕΚ είπε ΟΚ αλλά ο ίδιος δεν είναι ικανοποιημένος οπότε μένει& βλέπουμε.

 Θα μπορούσε να λυθεί το συμβόλαιο του λέω εγω δινοντας του ένα ποσο να συμπληρωθεί το θέλω του και να πάρεις άλλον αλλά αυτό έχει κόστος.

Το ίδιο είχε συμβεί νωρίς το καλοκαίρι και με Στάνκοβιτς δεν είχαμε αντιρρηση να βρει άλλη ομάδα αλλά ο,τι βρήκε ο μάνατζερ του δεν τον ικανοποιούσε οικονομικά οπότε έμεινε.

  Το ρεπορτάζ -ο θεός να το κάνει ρεπορτάζ - πάνω του Κέτσε είναι κόπι πειστ Στυλιανοπούλου περί θέλω Αλμέιδα προ αρκετού καιρού στο ΚΜ που έφαγε κραξιμο περί αφηγήματος.

Και τελικά αποδεικνύεται πως και ο Πελάδο μπορεί να κρίνει λαθος και το ρόστερ μας δεν είναι πλήρες και με Χρυσοπουλο -Ρόξον πίσω η χρονιά δε βγαίνει. 

Το καλό είναι ότι είναι εξυπνος ,βλέπει &αλλάζει γνώμη.

ΥΓ. Έστω κ αργά τρέχουν για στοπερ.Ισχυει η είδηση .Έχουν κάνει πρόταση σε δύο,ο ένας μου γράφουν είναι ήδη γνωστός μας.

 

  • Δικεφαλάκι 31
  • Μπομπίτσα 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Ε, ας πάρουν το Μπραμπετς στην τελική αν μπορούν

Πιθανώς για αυτόν μιλάει ο Δάσκαλος.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ο Σιντιμπέ είχε/έχει; πρόταση στα χέρια του με λιγότερα χρήματα από μας.Η ΑΕΚ είπε ΟΚ αλλά ο ίδιος δεν είναι ικανοποιημένος οπότε μένει& βλέπουμε.

 Θα μπορούσε να λυθεί το συμβόλαιο του λέω εγω δινοντας του ένα ποσο να συμπληρωθεί το θέλω του και να πάρεις άλλον αλλά αυτό έχει κόστος.

Το ίδιο είχε συμβεί νωρίς το καλοκαίρι και με Στάνκοβιτς δεν είχαμε αντιρρηση να βρει άλλη ομάδα αλλά ο,τι βρήκε ο μάνατζερ του δεν τον ικανοποιούσε οικονομικά οπότε έμεινε.

  Το ρεπορτάζ -ο θεός να το κάνει ρεπορτάζ - πάνω του Κέτσε είναι κόπι πειστ Στυλιανοπούλου περί θέλω Αλμέιδα προ αρκετού καιρού στο ΚΜ που έφαγε κραξιμο περί αφηγήματος.

Και τελικά αποδεικνύεται πως και ο Πελάδο μπορεί να κρίνει λαθος και το ρόστερ μας δεν είναι πλήρες και με Χρυσοπουλο -Ρόξον πίσω η χρονιά δε βγαίνει. 

Το καλό είναι ότι είναι εξυπνος ,βλέπει &αλλάζει γνώμη.

ΥΓ. Έστω κ αργά τρέχουν για στοπερ.Ισχυει η είδηση .Έχουν κάνει πρόταση σε δύο,ο ένας μου γράφουν είναι ήδη γνωστός μας.

 

Γνωστος μας πρωην παικτης μας δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

Του χρόνου με 8 παιχνίδια στους "ομίλους",το διαρκείας θα πάει 2000 χιλιαρικακια..Πάρε κανέναν παίκτη ρε τσίπη!!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stylianopoulos said:

ΥΓ. Έστω κ αργά τρέχουν για στοπερ.Ισχυει η είδηση .Έχουν κάνει πρόταση σε δύο,ο ένας μου γράφουν είναι ήδη γνωστός μας.

 

Στρατο Σβαρνα καλωσηρθες. Καιρός να δικαιώσεις την εμπιστοσύνη του Κετσε. 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×