Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω... Μεταγγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 2023 Vol II


panther-21-
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, firebird said:

Στρατο Σβαρνα καλωσηρθες. Καιρός να δικαιώσεις την εμπιστοσύνη του Κετσε. 

Ειναι τραυματιας

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CHⓇIS said:

Το ξερω οτι δν τον ξερω. 

Ενας σπανιολος που ηρθε ειδε και απηλθε τον Ιουλιο. Μαλλον περιμενε καλυτερη προταση απο Ισπανια και δεν βρηκε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει παίξει ακόμη με την ομάδα του ο Ισπανός. Μπορεί να του κακοφάνηκε στον πάγκο, ενώ υπάρχει η προοπτική για πρωταθλητισμό κ Europa League, αν είναι αυτός φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ο Σιντιμπέ είχε/έχει; πρόταση στα χέρια του με λιγότερα χρήματα από μας.Η ΑΕΚ είπε ΟΚ αλλά ο ίδιος δεν είναι ικανοποιημένος οπότε μένει& βλέπουμε.

 Θα μπορούσε να λυθεί το συμβόλαιο του λέω εγω δινοντας του ένα ποσο να συμπληρωθεί το θέλω του και να πάρεις άλλον αλλά αυτό έχει κόστος.

Το ίδιο είχε συμβεί νωρίς το καλοκαίρι και με Στάνκοβιτς δεν είχαμε αντιρρηση να βρει άλλη ομάδα αλλά ο,τι βρήκε ο μάνατζερ του δεν τον ικανοποιούσε οικονομικά οπότε έμεινε.

  Το ρεπορτάζ -ο θεός να το κάνει ρεπορτάζ - πάνω του Κέτσε είναι κόπι πειστ Στυλιανοπούλου περί θέλω Αλμέιδα προ αρκετού καιρού στο ΚΜ που έφαγε κραξιμο περί αφηγήματος.

Και τελικά αποδεικνύεται πως και ο Πελάδο μπορεί να κρίνει λαθος και το ρόστερ μας δεν είναι πλήρες και με Χρυσοπουλο -Ρόξον πίσω η χρονιά δε βγαίνει. 

Το καλό είναι ότι είναι εξυπνος ,βλέπει &αλλάζει γνώμη.

ΥΓ. Έστω κ αργά τρέχουν για στοπερ.Ισχυει η είδηση .Έχουν κάνει πρόταση σε δύο,ο ένας μου γράφουν είναι ήδη γνωστός μας.

 

Κλίμα στην ομάδα μετά τον αποκλεισμό από τους Βέλγους;

Link to comment
Share on other sites

Ο κονε με τον ΓΠ Btw, πρέπει να την βγάζουν ολημερίς στο opus.

Χτες ήταν κι ένας τρίτος μελαχρινόςστην παρέα, ψιλό χοντρός μου έμοιασε για ποδοσφαιριστης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Εγω τον ξερω παντως... 

Να τον γνωρισουμε στην ομάδα μπορεις να μεσολαβήσεις?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Τέλος από την Νις ο Σμάιχελ

 

Iδιο γραφειο με Ελιασον.Μπομπιτσα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Να τον γνωρισουμε στην ομάδα μπορεις να μεσολαβήσεις?

Χαλαρα. Επαιζε γιουναϊτεντ κ εθνικη δανιας? Πολλα χρονια..... 

Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2023 at 5:22 PM, nedved21 said:

Ποια Ελληνικη ομαδα και ποτε, εφερε κερδη στον ιδιοκτητη της;

Η ΑΕΚ.

Κι ο τωρινός ιδιοκτήτης της πάντως δεν έχει μπει μέσα, μην αγχώνεστε 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιες χώρες οι μεταγραφές τελείωσαν ή τελειώνουν μέχρι τα μεσάνυχτα. Σίγουρα θα υπάρξουν ευκαιρίες πλέον, το θέμα έιναι να υπάρχει κ διάθεση.

https://www.transfermarkt.com/transfer-statistik/transferfenster/statistik/stat/plus/0?art=s&kontinent_id=6&option=0

Edited by bladerunner21
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, agelos said:

Ο κονε με τον ΓΠ Btw, πρέπει να την βγάζουν ολημερίς στο opus.

Χτες ήταν κι ένας τρίτος μελαχρινόςστην παρέα, ψιλό χοντρός μου έμοιασε για ποδοσφαιριστης.

Το opus το θεωρω ψιλομετριο. από τα καφέ της ίδιας ευθείας προτιμώ το Baron που το βρισκω εξαιρετικό. στην πρωταθληματικη χρόνια του Χιμένεθ, είχα πετύχει τον Αραουχο. Απλώς πάμε συχνότερα πλέον Ανω Γλυφάδα ιδίως τον χειμώνα.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Iδιο γραφειο με Ελιασον.Μπομπιτσα;

Για εμας μια χαρα θα ηταν 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, mporat said:

Έχω ένα καλό γιατρό, θες τηλέφωνο; 

Αν φέρει ο γαύρος Δεσποτη και Σολμπακεν φώναξε παπά καλύτερα! Όποιος μαζευει 45ρια δισκάκια στείλε μύνημα να μπεις διαθήκη 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bluesman said:

Το opus το θεωρω ψιλομετριο. από τα καφέ της ίδιας ευθείας προτιμώ το Baron που το βρισκω εξαιρετικό. στην πρωταθληματικη χρόνια του Χιμένεθ, είχα πετύχει τον Αραουχο. Απλώς πάμε συχνότερα πλέον Ανω Γλυφάδα ιδίως τον χειμώνα.

 

Φουλ κωλαδικο είναι, βγάζω βόλτα τον μικρό στην περατζαδα καθημερινά, εξ'ου κι η οπτική επαφή.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, nikos said:

Ε, ας πάρουν το Μπραμπετς στην τελική αν μπορούν

Safe επιλογή μυρίζει Μελισσανίδη.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×