Jump to content

2ο μέρος ονομασίας βραβείου χειρότερου παίκτη 2023/24


nikos
 Share

Ονομασία βραβείου χειρότερου παίκτη 2023/24  

94 members have voted

  1. 1. Ονομασία βραβείου χειρότερου παίκτη 2023/24

    • Μάνταλος
    • Αθανασιάδης
    • Ρότα
    • Χνιντ
    • Μπακάκης
    • Ανέστης
    • Μάλμπασα
    • Μπουγαίδης
    • Ντόντσεφ
      0
    • Παππάς
      0
    • Μανού
      0
    • Φράνσον
    • Αλμπάνης
    • Καπετάνος
    • Ραμπεσαντρατανά
    • Φουρτάδο
    • Μιρτσέκης
    • Φερούζεμ
    • Ενομπακάρε
    • Ινσούα

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 07/19/2023 at 08:59 PM

Recommended Posts

Θεωρώ ότι το βραβείο θα έπρεπε να είναι μονίμως στο όνομα του μεγάλου Ερίκ της καρδιάς μας, αλλά επειδή θεωρώ εντελώς άδικο το να δίνεται το όνομα του Πέτρου ψηφίζω Insua.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Bad_habiT said:

Χειρότερους παίκτες σίγουρα θα βρούμε αρκετούς... Λιγόψυχους όμως όχι.... Το ότι έκανε τον τραυματία και δεν πήγε να χτυπήσει πέναλτι με τη βελέζ δεν  θα του το συγχωρήσω ποτέ...

Λιγόψυχος με 2 χιαστούς; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το βραβείο πρέπει να έχει το νόημα του άμπαλου/γκουφη. Τώρα πόσο άμπαλος είναι ο Μάνταλος μόνο άμπαλος μπορεί να μας πει. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας τιμά οτι στο πολλ περιλαμβάνεται όνομα παίχτη που έχει σκοράρει 6,42 γκολ ανά 90λεπτο (με αναγωγή)

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Άδικο να είναι ο Μάνταλος παλι. 

Εγώ θα ψήφιζε Ολιβέιρα αν υπήρχε σαν επιλογή. 

Τώρα ψήφισα χνιντ 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μαθαίνετε από την ιστορία. 

Όταν ο πρωτοστάτης Παλαιών Πατρών Γερμανός @MITSAKLAS άρχισε τα βουντού και τα συνεχίσαμε μερικοί, πιστεύατε στην αρμάδα του Πελάδο. 

Τώρα να σας δω που μου θέλετε και αλλαγή ονομασίας βραβείου χειρότερου παίχτη όταν η ομαδάρα του πολυνίκη Σέρβου κου Γιοβάνοβιτς θα είναι 20 πόντους μπροστά το Γενάρη. 

 

  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, yiannis_21 said:

 

Όταν ο πρωτοστάτης Παλαιών Πατρών Γερμανός @MITSAKLAS άρχισε τα βουντού και τα συνεχίσαμε μερικοί, πιστεύατε στην αρμάδα του Πελάδο. 

Cc @aris2168.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οντως ολιβειρα θα ηταν αυτο που εχω στο μυαλο μου ως αρνητικο βραβειο! Ο τυπος με νευριαζε ακομα και στους βου.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Για οσους δεν το έχουν δει, ο Ινσουα έχει ισοφαρίσει τον Πέτρο.

Ελπίζω  να ψηφίσει κανένας ακόμα για να μην έχουμε 3ο poll ή 2 ονοματα 😂

 

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Και μόλις φρόντισα να τον ξεπεράσει. Μιλάμε για αρχιταγάγαρο που δύσκολα θα ξαναδούμε αντίστοιχο στην ομάδα μας. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Ινσούα το αξίζει όντως. 

Το μανταλο σταματησε να πιανει το κεφάλι αφησε περιβραχιόνιο εβαλε την γκολαρα στο καραισκάκη το βούλωσε ε καπου εξιλεώθηκε.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι κάτι Ντρπιτς και Ασκαρατε είναι στο πάνθεον και απλά χτίζουμε τον ενωσιτικο Όλυμπο τώρα ε;

Προσωπικά Αλμπάνη δεν θα έβαζα χειρότερο, αλλά αδιάφορο/άοσμο ο Έλλην Κριστιτσιτς 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, philly21 said:

Από μπακάκης το γύρισα ινσουα 😎

Kαι εγω απο Ραμπε. Στατηγηική ψήφος. Όχι πως δεν το αξίζει του απαίσιου τύπου. Χοντροβλάκας. Καλή επιτυχία στη ζωή του εύχομαι γιατί μου κάνει εντύπωση που δεν έχει ξεχάσει να αναπνέει.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nikos said:

Για οσους δεν το έχουν δει, ο Ινσουα έχει ισοφαρίσει τον Πέτρο.

Ελπίζω  να ψηφίσει κανένας ακόμα για να μην έχουμε 3ο poll ή 2 ονοματα 😂

 

 

Θλιβερο νέο. Μαύρη μέρα ξημερωσε.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, yiannis_21 said:

Δεν μαθαίνετε από την ιστορία. 

Όταν ο πρωτοστάτης Παλαιών Πατρών Γερμανός @MITSAKLAS άρχισε τα βουντού και τα συνεχίσαμε μερικοί, πιστεύατε στην αρμάδα του Πελάδο. 

Τώρα να σας δω που μου θέλετε και αλλαγή ονομασίας βραβείου χειρότερου παίχτη όταν η ομαδάρα του πολυνίκη Σέρβου κου Γιοβάνοβιτς θα είναι 20 πόντους μπροστά το Γενάρη. 

 

Με ματς λιγότερο.

Link to comment
Share on other sites

Συσπειρώνονται οι δύο πόλοι, μέχρι το βράδυ θα έχουν πέσει βροχή τα edits, οι λοιποί υποψήφιοι θα βρεθούν κάτω του 3% (εκτός του συντρόφου Μπακάκη που θα κρατήσει ένα διαχρονικό 6%) και το μανταλος-ινσούα θα είναι κάτι 36-38 και θα κριθεί τα ξημερώματα

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η παράσταση νίκης είναι στον Ινσουα φέτος γιαυτό περνει και τους αναποφασιστους

Link to comment
Share on other sites

εκ των πραγματων παιχτης με 2 πρωταθληματα και 2 κυπελλα και με ταση αυτοι οι αριθμοι να αυξηθουν δεν μπορει να ειναι ο νονος του βραεβειου του χειροτερου παιχτη

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Λόγω παράδοσης θα ψήφιζα Μάνταλο. 
 

Το Μπακακη για κάποιο λόγο τον σκέφτομαι να δίνει το 150% το 2018 και δεν μου πάει το χέρι. 
 

Καποιες άλλες υποψηφιότητες δεν είχαν αρκετή επίδραση στην ομάδα. 
 

Οποτε θα πάω για τον πρώτο παίκτη που με έκανε να χύσω δάκρυα για τη μεγάλη μου αγάπη - και δεν ήταν δάκρυα χαράς. 
Φερουζεμ ΓΤΧΣ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το έχει γυρίσει για τα καλά αυτος ο ταγαρος, ο Ινσουα. Δεν του το είχα.
 

Σορρυ από τους θαυμαστές του βραβείου Μάνταλου αλλά έπρεπε και πρέπει να δώσουμε  χρόνο στο poll για πλήρη διαφάνεια.

Θα μείνει ανοικτό το poll μέχρι να κολλήσει οριστικα το αποτέλεσμα, αν δεν έχει κολλήσει ήδη βέβαια με 77 συμμετοχές.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×