Jump to content

2ο μέρος ονομασίας βραβείου χειρότερου παίκτη 2023/24


nikos
 Share

Ονομασία βραβείου χειρότερου παίκτη 2023/24  

94 members have voted

  1. 1. Ονομασία βραβείου χειρότερου παίκτη 2023/24

    • Μάνταλος
    • Αθανασιάδης
    • Ρότα
    • Χνιντ
    • Μπακάκης
    • Ανέστης
    • Μάλμπασα
    • Μπουγαίδης
    • Ντόντσεφ
      0
    • Παππάς
      0
    • Μανού
      0
    • Φράνσον
    • Αλμπάνης
    • Καπετάνος
    • Ραμπεσαντρατανά
    • Φουρτάδο
    • Μιρτσέκης
    • Φερούζεμ
    • Ενομπακάρε
    • Ινσούα

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 07/19/2023 at 08:59 PM

Recommended Posts

8 minutes ago, Rory 21 said:

Με τη σειρά μας (μου? δεν ξέρω, τελικά 2 μείναμε) λοιπόν, απευθύνουμε έκκληση στον κόσμο τις ύστατες τούτες στιγμές, ν' αναλογιστεί την προσφορά και το διαχρονικό αποτύπωμα στην ευρύτερη καλτίλα της Ομάδας μας, του Γενικού Γραμματέα του μικρού-αλλά ιστορικού αυτού σχηματισμού-και τον καλούμε να πάει κόντρα στο επαίσχυντο εκλογομαγειρείο που φαίνεται να στήνεται απροκάλυπτα μπροστά στα μάτια μας, τις τελευταίες μέρες από τη γνωστή νομενκλατούρα των αφεντικών. 

Ταυτόχρονα καλούμε, όλους ανεξαιρέτως τους ψηφοφόρους των "λοιπών δημοκρατικών δυνάμεων του 1%-27% (από Μάλμπασα έως Ινσούα), σε συμβολική συστράτευση στο κοινό, ενωτικό, αγωνιστικό ψηφοδέλτιο ¨Ραμπεσαντρατανά¨, προκειμένου να τους χαλάσουμε τα σχέδια. Το γνωστό διαίρει και βασίλευε. Έχουν βάλει τους αριθμούς κάτω, το αποτέλεσμα που επιθυμούν (Μάνταλος πρώτη επιλογή) και μετά πετάνε 19 λούμπεν υποψηφιότητες -και καλά πολλές δημοκρατικές επιλογές- ίσα να τσιμπήσουν αλλά τελικά να διασπαστούν και να κατακερματιστούν-πόσο βολικό γι'αυτούς-αυτοί που κατά βάση δεν θέλουν να ψηφίσουν Μάνταλο! Χα, και στο τέλος κερδάει ο Μάνταλος.

Ολική ρίξη και κόντρα λοιπόν στο αποπροσανατολιστικό, στημένο ψευδοδίλλημα της συντήρησης και της οπισθοδρόμησης. ΟΛΟΙ Ραμπεσαντρατανά.           

Δεν μας ξέρει, δεν τόνε ξέρουμε, τελείωσε. Καθαρές δουλειές.

 

ΥΓ Προς "πρώην" Ραμπεσαντρατανιασμένους, δήθεν συναγωνιστές μας και νυν νενέκο-μπακάλο-ινσούες: Αν επιδεικνύετε τέτοια θλιβερή συμπεριφορά αλλάζοντας ελαφρά τη καρδία την ψήφο σας εν καιρώ πολέμου σε ψηφοφορία για βραβείο χειρότερου παίκτου, ειλικρινά δεν θέλω να ξέρω τι κάνετε για σοβαρότερα πολιτικό-κοινωνικά θέματα. Τι σας τάξανε ρε;

image.thumb.png.651cb044e2cc678ce90ff32f1fb568a4.png


*Σοβαρά τώρα, προς Ινσούες (γιατί σας βλέπω, λίγο σφίξατε...και οι ώρες παιρνούν). Ερχόμεθα αβάδιστα στο χώρο σας. Μόνο σοβαρές προτάσεις, σε ΠΜ.
 

Πρόκυρηξη συνασπισμού αυτού του μεγέθους, αυτή την ώρα χαρακτιρίζεται μονάχα ως τυχοδιωκτική. Ελπίζουμε να αναθεωρίσετε, να πείτε όχι στον φθηνότατο συνδικαλισμό, ώστε να βαδίσουμε ξανά μαζί στον δρόμο του αγώνα και της ανοικτής συγκρουσής ενάντια στον Μανταλισμό.

 

(Περνάω υπέροχα σε αυτό το τοπιτς. Ο Ραμπεστρατανα είναι η ΟΑΚΚΕ)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Atlas21 said:

Πρόκυρηξη συνασπισμού αυτού του μεγέθους, αυτή την ώρα χαρακτιρίζεται μονάχα ως τυχοδιωκτική. Ελπίζουμε να αναθεωρίσετε, να πείτε όχι στον φθηνότατο συνδικαλισμό, ώστε να βαδίσουμε ξανά μαζί στον δρόμο του αγώνα και της ανοικτής συγκρουσής ενάντια στον Μανταλισμό.

 

(Περνάω υπέροχα σε αυτό το τοπιτς. Ο Ραμπεστρατανα είναι η ΟΑΚΚΕ)

Σας παραπέμπουμε στην καταληκτική φράση της ανακοίνωσής μας. Τίποτε άλλο. Τούτες οι ώρες είναι ώρες αγώνα. Σταθείτε μερικοί και συλλογιστείτε. Έχει και η πλάκα τα όριά της. 3 ώρες και 40 λεπτά μείνανε.

Link to comment
Share on other sites

Θα πω κάτι τελευταίο εγώ.

Το poll θα κλείσει ΑΠΟΨΕ στις 23:59, έτσι ειπαμε και δεν γίνεται να το αλλάζουμε  συνεχεια.

Η μονη αλλαγή που έγινε εξ αρχης ήταν στο δίκαιο έτοιμα να αλλάξει η μορφή του poll γιατί αρχικα ήταν Μάνταλος εναντίον όλων. 

Οποιος λοιπόν θελει κάνει εντιτ ΑΜΕΣΑ. ΔΕΝ θα πάρει παράταση εκτός αν έρθει ισοπαλία, οποτε θα παραταθεί για αλλες 24 ώρες.

Σεβαστες ολες οι απόψεις για αυτό μπηκαν και πρώην και νυν παικτες, και ο Μανταλος και διαφορα παρτάλια του παρελθοντος και καλτ παικτες, ο,τι ζητήσατε όταν ξεκίνησε το θεμα.

 

Καλω όποιον έχει πρόβλημα με το αποτέλεσμα που διαμορφώνεται να πάρει τις πρωτοβουλίες του μαζί με άλλους ιδίας άποψης και να κάνουν μαζικα εντιτ να ψηφίσουν εκεί που θέλουν.
Υπάρχουν 3 ώρες και 16 λεπτα ακόμα.

Διαφορετικά οι ηττημένοι θα πρέπει να αποδεχθούν την ήττα τους, όπως έκανε ο Αλέξης ο Τσιπρας στις πρόσφατες εκλογές.

 

υγ. Εγώ παραμένω Μπακακης γιατί δεν συμφωνω ούτε με Μάνταλο, ούτε με Ινσουα, αλλά θα αποδεχθώ το όποιο αποτέλεσμα της κάλπης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι ντροπή να ψηφίσετε έναν άνθρωπο που πέρασε κ δεν ακούμπησε. Που σε 10 χρόνια σε τεστ στο ίντερνετ οι μισοί δεν θα τον θυμάστε καν.

Ο μπακάκης είναι μονόδρομος. Σας παρέθεσαν τις δηλώσεις του, που κανονικά βέβαια δεν έπρεπε να έχει ξεχάσει κανείς σας, κ επιμένετε να μην τον ψηφίζετε. 

Αν δεν σας αρκούν όλα αυτά, ψηφιστε μπακάκη κ δεσμευομαστε ότι το αποτέλεσμα θα φτάσει στον ίδιο τον μπακάκη. Ελπίζουμε να απαντήσει πάλι στο ινσταγρκαμ στους επικριτές του.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, nikos said:

Θα πω κάτι τελευταίο εγώ.

Το poll θα κλείσει ΑΠΟΨΕ στις 23:59, έτσι ειπαμε και δεν γίνεται να το αλλάζουμε  συνεχεια.

Η μονη αλλαγή που έγινε εξ αρχης ήταν στο δίκαιο έτοιμα να αλλάξει η μορφή του poll γιατί αρχικα ήταν Μάνταλος εναντίον όλων. 

Οποιος λοιπόν θελει κάνει εντιτ ΑΜΕΣΑ. ΔΕΝ θα πάρει παράταση εκτός αν έρθει ισοπαλία, οποτε θα παραταθεί για αλλες 24 ώρες.

Σεβαστες ολες οι απόψεις για αυτό μπηκαν και πρώην και νυν παικτες, και ο Μανταλος και διαφορα παρτάλια του παρελθοντος και καλτ παικτες, ο,τι ζητήσατε όταν ξεκίνησε το θεμα.

 

Καλω όποιον έχει πρόβλημα με το αποτέλεσμα που διαμορφώνεται να πάρει τις πρωτοβουλίες του μαζί με άλλους ιδίας άποψης και να κάνουν μαζικα εντιτ να ψηφίσουν εκεί που θέλουν.
Υπάρχουν 3 ώρες και 16 λεπτα ακόμα.

Διαφορετικά οι ηττημένοι θα πρέπει να αποδεχθούν την ήττα τους, όπως έκανε ο Αλέξης ο Τσιπρας στις πρόσφατες εκλογές.

 

υγ. Εγώ παραμένω Μπακακης γιατί δεν συμφωνω ούτε με Μάνταλο, ούτε με Ινσουα, αλλά θα αποδεχθώ το όποιο αποτέλεσμα της κάλπης.

 

Δεν είμαστε της εξουσίας μάνα μου, για να αποδεχθούμε οτιδήποτε. Ορίζοντες ανοίγουμε...

3 ώρες ακόμα. Προχωράμε.

Ραμπεσαντρατανά ΜΟΝΟ.

Σάντσο Πάντσα 21

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ελευθέρωσα το χνιντ και ψήφισα μπακάκη........για το στυλακι και την κλίκα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η μόνη περίπτωση να αλλάξει το αποτέλεσμα είναι μαζική συνεννόηση για Ινσουα 3-4 ατόμων, για Μπακακη δειχνει απιθανο πλέον 

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω το βαθυ κρατος Μανταλου επικρατησε παλι Τα πετσωμενα καναλια εκαναν την δουλεια τους και η προπαγανδα περασε στον κοσμο. 

Καληνυχτα Κεμαλ αυτο το τοπικ δεν θα αλλαξει ποτε

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

Άλλαξα την ψήφο μου από Μπακάκη σε Ινσουα.

Μανταλε σ'αγαπάω.

Μπλοκ

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ψηφιζει ο λαος Ινσουα και παραμενει στους 27....να βγει ο Δουρος στο τηλεφωνο κυρια Σταη μου . Ποτς γκενεν αυτο

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Ψηφιζει ο λαος Ινσουα και παραμενει στους 27....να βγει ο Δουρος στο τηλεφωνο κυρια Σταη μου . Ποτς γκενεν αυτο

Το μεσημεράκι άλλαξα την ψήφο μου.

Crystal clear ολα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Araujo21 said:

Ψηφιζει ο λαος Ινσουα και παραμενει στους 27....να βγει ο Δουρος στο τηλεφωνο κυρια Σταη μου . Ποτς γκενεν αυτο

Κάνε refresh 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, agelos said:

Άλλαξα την ψήφο μου από Μπακάκη σε Ινσουα.

Μανταλε σ'αγαπάω.

Ντουσαν

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Κάνε refresh 

Λάθος και με refresh 27 είναι.

Ε, τοσοι είναι δεν σας βγάζει ονοματα; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το παραδοξο σε αυτη την ψηφοφορια ειναι οτι οσοι στηριζουν Μανταλο ειναι αντιμανταλοι και οσοι  ψηφιζουν Ινσουα δεν ειναι και φαν Μανταλου 😂😂

  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Το παραδοξο σε αυτη την ψηφοφορια ειναι οτι οσοι στηριζουν Μανταλο ειναι αντιμανταλοι και οσοι  ψηφιζουν Ινσουα δεν ειναι και φαν Μανταλου 😂😂

Μόνο ΚΜ αυτά 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Edit

Τις τελευταίες 12 ώρες 5 ψήφισαν Ινσουα και 5 Μανταλο

 

Και 6 ψήφισαν Μπακακη 

Link to comment
Share on other sites

Κακοί παίχτες υπάρχουν πολλοί.

Μάνταλος όμως μόνο ένας.

Δε νομίζω ότι στην ιστορία μας έχει υπάρξει άλλος παίχτης που να χει διχάσει τόσο τον κόσμο και να χει φάει τόσο βρισίδι καταφέρνοντας παράλληλα να είναι πάνω από 5 χρόνια αρχηγός και σχεδόν άλλα τόσα στην ομάδα. Για μένα είναι μέρος της ΑΕΚτζίδικης μυθολογίας πλέον, κάτι σαν μια λερναία ύδρα, κάτι σαν καλοκάγαθος Μπάγιεβιτς

Link to comment
Share on other sites

91 ψηφίσαντες. Νομιζω ιστορικο ρεκόρ για το ΚΜ.

 

Ενας λόγος παραπανω να σεβαστούμε το όποιο αποτέλεσμα μας αρέσει - δεν μας αρέσει 😎

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×