Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Ποιος Ρέαπτσιουκ ρε παιδιά; από τα λίγα σωστά που έχει πει ο κυβερνητικός είναι η ονομασία του σε Μολδαβό Μπακάκη. 

Link to comment
Share on other sites

o Γιαννουλης εχει τις καλυτερες παραστασεις απο τους 3 με διαφορα

εχει παιξει για ομαδες πρωταθλητισμου, εχει παιξει σε υψηλο ρυθμο, ειναι παιχτης που ξερεις τι παιρνεις

ο Πολωνος εχει το μεγαλυτερο Potential ο πολωνος μπορει να γινει παιχτης 15Μ επισης τον εχουν στα υποψιν αρκετες ιταλικες και γερμανικες ομαδες και το κοστος μεταγραφης δεν πεφτει κατω απο 5Μ μονο η αγορα του.

ο ρεαμπτσιουκ ειναι καλυτερος απο οσο νομιζουμε αλλα δεν ειναι αυτο που λες τον πηρα και εχω το καλυτερο μπακ που υπαρχει στην Ελλαδα 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που με προβληματιζει στην υποθεση Γιαννουλη ειναι οτι αν δεν ερθει τωρα, και προχωρησουμε σε αλλη επιλογη εως τις 31 Γεναρη, δυσκολα θα τον φερουμε το καλοκαιρι.

Ο βαζελος θα μπει σφηνα και πολυ πιθανο να του δωσει καλυτερο συμβολαιο απο εμας, που θα εχουμε ηδη 2 αριστερα μπακ (θεωρω δεδομενο οτι οι Ιρανοι θα φυγουν).

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με τον Γιαννούλη, θεωρώντας πως το οικονομικό είναι τακτοποιημένο, είναι να σου απαντήσει αργά ή να το πας κι εσύ αργά. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ποιος Ρεαμπτσιουκ, αυτη ειναι η αναβαθμιση? Παικτης που το μεγαλυτερο του προσον ειναι να βαζει πλατη στον επιθετικο και να βουταει για να παρει φαουλ. Xιλιες φορες καλυτερο να παρουν τον Πολωνο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, amarillonegro said:

Ποιος Ρεαμπτσιουκ, αυτη ειναι η αναβαθμιση? Παικτης που το μεγαλυτερο του προσον ειναι να βαζει πλατη στον επιθετικο και να βουταει για να παρει φαουλ. Xιλιες φορες καλυτερο να παρουν τον Πολωνο.

Ο πολωνος εχει και αλλη χρηματιστηριακη αξια, αλλο μπατζετ.

Ο Ρεαμπτσιουκ ειναι αναβαθμιση. Μικρη μεν, αλλα αναβαθμιση. Ειναι μια οκ λυση ως το καλοκαιρι που θα ψαχτεις δεδομενα για βασικο αριστερο μπακ.

 

Link to comment
Share on other sites

ο πολωνος ειναι οριακα στα οικονομικα, δηλαδη δεν θυμαμαι ομαδα να εχει δωσει 5Μ για αριστερο μπακ στο παρελθον 

Link to comment
Share on other sites

Ισως αυτος και να ειναι ο λογος που καθυστερει τοσο. Τετοιος παιχτης σε καμια περιπτωση δεν ερχεται στην αρχη της μεταγραφικης περιοδου.

Το θεμα ειναι ξεκαθαρα τι θελει να κανει η ΠΑΕ. Να παει σε λυση αναγκης και το καλοκαιρι να ψαχνουμε παλι καλες περιπτωσεις, η να κανει μεγαλη υπερβαση τωρα, αλλα να κλεισει τη θεση του αριστερου μπακ για τα επομενα 3-4 χρονια;

Link to comment
Share on other sites

Λύση ανάγκης προσωπικά δεν με ενδιαφέρει, μένω με αυτούς που έχω καλύτερα.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Λυση αναγκης στα μπακ οντως δε θελουμε. Γιαννουλης και Βντοβικ ναι, Ρεαμπτσιουκ μεχ.

Αυτο δεν ισχυει ομως και στο αριστερο εξτρεμ, που εκει θες παιχτη ακομα και για ενα 6μηνο.

Link to comment
Share on other sites

Αν φυγει ο Γκατσι θες ομως δυνατη επιλογη. 
Κανονικα, και εφοσον ο Σερβος ηδη ειναι με το ενα ποδι εκτος, και ξερεις οτι αν δεν φυγει τωρα θα φυγει το καλοκαιρι, εχεις ηδη 2-3 δυνατες επιλογες και σε καλη ηλικια ετοιμες, ανεξαρτητως τιμης.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν φύγει τώρα ο Γκατσίνοβιτς και με δεδομένο πως επέστρεψε κι ο κοντός, πως προκύπτει ως ανάγκη το αριστερό χαφ; 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Μα οι γαυροι δεν παθαιναν εγκεφαλικα οταν εβλεπαν ρεαμπτσουκ βασικο; Και θεωρειται αναβαθμιση για εμας;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Αν δεν φύγει τώρα ο Γκατσίνοβιτς και με δεδομένο πως επέστρεψε κι ο κοντός, πως προκύπτει ως ανάγκη το αριστερό χαφ; 

Απ το οτι ο Γκατς ειναι κακιστος φετος και ο Φερναντες προερχεται απο εξαμηνο τραυματισμο

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Αν δεν φύγει τώρα ο Γκατσίνοβιτς και με δεδομένο πως επέστρεψε κι ο κοντός, πως προκύπτει ως ανάγκη το αριστερό χαφ; 

Μιλαμε για ξεκαθαρο ελλειμμα ποιοτητας στα εξτρεμ.

Απο εκει και περα, ουτε να στηριχθεις εντελως στον Φερναντες μπορεις, αλλα και λογω καταστασης Αραουχο, μπορει να χρειαστει ο Γκατσινοβιτς περισσοτερο στη θεση του.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MITSAKLAS said:

Αν δεν φύγει τώρα ο Γκατσίνοβιτς και με δεδομένο πως επέστρεψε κι ο κοντός, πως προκύπτει ως ανάγκη το αριστερό χαφ; 

Έλα ντε. Ζαλισμένος ο Κώστας μας.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AlexKR21 said:

Απ το οτι ο Γκατς ειναι κακιστος φετος και ο Φερναντες προερχεται απο εξαμηνο τραυματισμο

Προχθές ο Γκατσίνοβιτς δεν ήταν κακός και ο κοντός πατούσε ακόμα καλύτερα και από το πρώτο παιχνίδι με τον Άρη. 

Μόνο για αντικατάσταση του σέρβου αν τελικά φύγει τώρα, στέκει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μιλάτε λες και έχουν καμία ιδέα οι δημοσιογράφοι μας .

Ο Κετσε έλεγε ότι κάποια μέρα θα γυρίσει στην ΑΕΚ ο μπακασετας και αλλά τέτοια . Καμία επαφή . Καφενείο συζήτηση κάνουν που οριακά θα έστεκε και στο φόρουμ .

Για Τσακίρη δεν θέλω να πω κάτι , ο άνθρωπος είναι τεράστιο ταλέντο , μιλάει κάτι 20 λεπτά στις εκπομπές και κυριολεκτικά καταφέρνει να μη λέει τίποτα .

Η τουλάχιστον και να ξέρουν έχουν ρητή εντολή να ράβουν το στόμα τους , που αμφιβάλλω.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Η αναγκη προκυπτει απο το οτι ο Γκατσι μεινει δεν μεινει φαινεται αδιαφορος, συν το οτι ειναι μετρια η αποδοση του.

Ο Φερναντεζ μεχρι να παρει μπροστα εχει καιρο.

Εφοσον στο δεξι ακρο εχεις δυο παικτες οι οποιοι για μενα ειναι ικανοποιητικοι, Ελιασον και Αμραμπατ, γιατι το αριστερο να ειναι κουτσο;

Θες παιχτη να κανει την διαφορα, οπως την εκανε ο Σερβος περσυ. Φετος με την αποδοση του και την δεδομενη επιθυμια του να φυγει, δεν βλεπω πως μπορει να ξεκινησει να ρολαρει και να βγαλει ματια στο υπολοιπο της σεζον.

 

Link to comment
Share on other sites

εγω αδιαφορο δεν τονε χω δει τον Σερβο, κακος ναι σε αρκετα ματς αλλα αδιαφορο ποτε 

  • Δικεφαλάκι 12
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω καταλαβει πως εχει προκυψει η δυσαρεσκεια του και οι τασεις φυγης.

Αν ολο αυτο προηλθε απο το πανι που ανεβηκε στο πεταλο, πραγματικα δεν εχω λογια.

Link to comment
Share on other sites

Νταξει μπορεί να ήταν ιδέα μου, να πω μεγάλη μπαρουφα και να είμαι μετά Χριστόν προφήτης κλπ .

Πέρσι πολλές φορές που έκανε και κάμποσα γκολ μου φάνηκε ότι σπάνια πανηγύριζε με τους συμπαίκτες του .

Και στο ΑΕΚ Βόλος τελευταίο ματς μόνος του πανηγύρισε και πήγε στον Πελαδο .

Ίσως έχει σπάσει αλλού το γυαλί .

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, amd said:

εγω αδιαφορο δεν τονε χω δει τον Σερβο, κακος ναι σε αρκετα ματς αλλα αδιαφορο ποτε 

Μία απ' τα ίδια κι εγώ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρεαμπτσιουκ (ΑΕΚ legend) τώρα 

Γιαννούλης το καλοκαίρι 

Link to comment
Share on other sites

ΡΕΑΜΤΣΙΟΥΚ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×