Jump to content

Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα;


Evolve
 Share

Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα;  

94 members have voted

  1. 1. Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα

    • Κυρίως θετικά
      14
    • Ουδέτερα (βλέπω και θετικά και αρνητικά τα οποία στο περίπου εξισορροπούνται)
      32
    • Αδιάφορα (μόνο ο ίδιος ο παίχτης με ενδιαφέρει και καθόλου η ομάδα προέλευσης του)
      6
    • Κυρίως αρνητικά
      42


Recommended Posts

7 hours ago, Nilsen21 said:

Εγω έχω διαβάσει όλες τις απόψεις κ είναι όλες σεβαστές ακραίες κ μη με η χωρίς συναισθηματισμους. Αλίμονο αν δεν μπορεί ο καθένας να εκφράσει αυτό που νιώθει η αυτό που πιστεύει. Εγω αισθάνομαι καλά με τη μεταγραφή. Παίχτης ο οποίος ξέροντας ότι θα φάει μπουλινγκ σε μηνύματα σε οτιδήποτε ακόμη κ απειλές μπορεί να δέχεται από τους ουγκανους τους έφτυσε κ έκανε ότι μπορεί για να έρθει σε εμάς. Δείχνει ξεκάθαρα ότι δεν θέλει να έχει καμία σχέση με τη ομάδα τους διοίκηση οργανωμένους κτλ. Αξίζει να είναι στην ομάδα μας κ οχι μόνο ποδοσφαιρικά που δεν υπάρχει ούτε ένας να το αμφισβητήσει αυτό αλλά θεωρώ κ συναισθηματικά. Ένα παιδί που σίγουρα έχει διαβάσει τι πρεσβεύει η ομάδα μας φτύνει εκείνους κ κανει οτι μπορει για να ερθει παίρνοντας μεγάλο ρίσκο αρχικά. Σε κάθε περίπτωση κ αυτούς κ τους ναζελες τους παίρνεις παίχτες όχι του Πεταματου αλλά κομβικους τους κ βασικούς τους κ αυτό δείχνει ότι είσαι ανώτερος τους σαν σύλλογος. Θυμίζει κ λιγο ότι μας έκαναν οι γαυροι κάποια χρόνια πριν που παραλίγο να μας κάνουν παράρτημα. Κ αν είναι να πάρουμε το χουανκ κ να δώσουμε κ λεφτά στους γαυρους εγω θα πω με χίλια γιατί ξέρω ότι θα τους πονέσει περισσότερο.

Συναισθηματισμός πάντα υπάρχει στους οπαδούς, απλά  εκφράζεται διαφορετικά. Η χαρά κάποιου οπαδού  για μια μεταγραφή  είναι και αυτό συναίσθημα, όπως και η λύπη άλλων  επειδή κάναμε μπίζνες με τους συνεργούς των δολοφόνων του Μιχάλη. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παω στους αλλοθρησκους να δω το δουλεμα που τους ριχνετε

Link to comment
Share on other sites

 Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα ή καταστάσεις είναι εντελώς συμπτωματική και ουδεμία σχέση έχει με την πραγματικότητα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TheNarrator said:

poy na paizame k sto idio ghpedo mazi tous k na mas prostateuane, oh wait

Να μας προστατεύαν; Δεν το κατάλαβα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Αρνητικά ψήφισα. Με θλιβερότερο το γεγονός ότι ο μεγαλομέτοχος θέλει να επιβάλει με το ζόρι κάτι που ξέρει εκ των προτέρων ότι θα δημιουργούσε κλυδωνισμούς. Στα μεζέα του βέβαια οι απόψεις των πελατών της παπαρίνα. 

Link to comment
Share on other sites

Απο τον ρουμπετη ως τον κουγια κ απο τον κουγια ως τους bbb, μια μεταγραφουλα δρομος

Τι μαλακιες συνθηματα εχουμε τραγουδησει κατα καιρους ομως ε;

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Ασμοδαίος said:

παπαρίνα. 

Για ποιο λόγο να εκφραζόμαστε έτσι για το γήπεδο μας, με εκφράσεις μάλιστα που έχουν καθιερώσει οι αλλόθρησκοι, μόνο και μόνο επειδή δεν γουστάρουμε κάτι που έκανε ο Μελισσανίδης, η ΠΑΕ, η διοίκηση κλπ; 

  • Δικεφαλάκι 5
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Skepastos said:

Για ποιο λόγο να εκφραζόμαστε έτσι για το γήπεδο μας, με εκφράσεις μάλιστα μου έχουν καθιερώσει οι αλλόθρησκοι, μόνο και μόνο επειδή δεν γουστάρουμε κάτι που έκανε ο Μελισσανίδης, η ΠΑΕ, η διοίκηση κλπ; 

Σε λίγο θα τεθεί και θέμα βίντα που ακούγεται ότι βοήθησε την μεταγραφή. Μαζί με τον Αλμέιδα μας αλλοιώνουν το DNA

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Toni Black said:

Ολοι εχουν τις ευαισθησιες τους

Αυτό αδερφέ πάει για μένα; 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Toni Black said:

Απο τον ρουμπετη ως τον κουγια κ απο τον κουγια ως τους bbb, μια μεταγραφουλα δρομος

Τι μαλακιες συνθηματα εχουμε τραγουδησει κατα καιρους ομως ε;

 

Το κακό είναι ότι τα παίρνουμε ως manual για δική μας χρήση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Antiviosis21 said:

Σε λίγο θα τεθεί και θέμα βίντα που ακούγεται ότι βοήθησε την μεταγραφή. Μαζί με τον Αλμέιδα μας αλλοιώνουν το DNA

Δεν τα μπλέκω εγώ αδερφέ. Ο καθένας έχει την άποψη του για το θέμα. Και εμένα μου έκατσε στραβά στην αρχή, μετά κάπως μαλάκωσα, ακόμα είναι περίεργο μέσα μου αλλά το διαχειρίζομαι. Όπως νιώθει ο καθένας. Το «παπαρινα» δεν είναι άποψη, δεν θα έπρεπε να ακούγεται από στόμα ΑΕΚτζη. Εγώ το γήπεδο τη ΑΕΚ στη ΝΦ το έβλεπα πάντα σαν ναό και έτσι πιστεύω ότι το βλέπει κάθε ΑΕΚτζης για αυτό δεν μου κάθονται καλά τέτοιες εκφράσεις 

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Αυτό αδερφέ πάει για μένα; 

Για ολους μας

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Antiviosis21 said:

Σε λίγο θα τεθεί και θέμα βίντα που ακούγεται ότι βοήθησε την μεταγραφή. Μαζί με τον Αλμέιδα μας αλλοιώνουν το DNA

Αν δεν τεθει τι θα πεις για το dna μας;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Toni Black said:

Για ολους μας

Για να το έγραψες κάτω από την άποψη μου σε άσχετο θέμα μάλλον δεν πάει σε όλους μας. Το να έχει κανεις την άποψη του στο θέμα της μεταγραφής είναι κατανοητό. Το παπαρινα δεν είναι θέμα «ευαισθησίας» όταν λέγεται από ΑΕΚτζη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Toni Black said:

Αν δεν τεθει τι θα πεις για το dna μας;

Ότι είναι άλλα πράγματα τα οποία μας έχουν χαλάσει σε κάποιο βαθμό. Και κατά την δικιά μου γνώμη πάντα δεν είναι η μεταγραφή λιούμπισιτς.

Link to comment
Share on other sites

Αγοράσαμε παίχτη από τους συνεργούς των δολοφόνων αλλά μαλακωσαμε. Για το παπαρινα όμως δεν σηκώνουμε μύγα στο σπαθί μας ε. Όλα κι όλα 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Antiviosis21 said:

Ότι είναι άλλα πράγματα τα οποία μας έχουν χαλάσει σε κάποιο βαθμό. Και κατά την δικιά μου γνώμη πάντα δεν είναι η μεταγραφή λιούμπισιτς.

Ποια πραγματα μας χαλασαν,

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Toni Black said:

Τι θεμα ειναι;

Θα έλεγα ρε φίλε τι θέμα είναι αλλα δεν γουστάρω να προσβάλω ανθρώπους που δεν γνωρίζω 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Toni Black said:

Ποια πραγματα μας χαλασαν,

Όποιος έχει μάτια βλέπει και τι γίνεται μέσα στο γήπεδο και έξω από αυτό. Η περαιτέρω ανάλυση νομίζω δεν έχει νόημα. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stavros 9-11 said:

Αγοράσαμε παίχτη από τους συνεργούς των δολοφόνων αλλά μαλακωσαμε. Για το παπαρινα όμως δεν σηκώνουμε μύγα στο σπαθί μας ε. Όλα κι όλα 

Τουλάχιστον εσυ Σταυρο έπρεπε να το διαχωρίζεις καλύτερα αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Antiviosis21 said:

Όποιος έχει μάτια βλέπει και τι γίνεται μέσα στο γήπεδο και έξω από αυτό. Η περαιτέρω ανάλυση νομίζω δεν έχει νόημα. 

Δηλαδη εμενα που με χαλασε η φασουλα βλεπεις μεσα κ εξω απο το γηπεδο οτι αλλα πραγματα μ απασχολουν. Ενδιαφερον 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Skepastos said:

Τουλάχιστον εσυ Σταυρο έπρεπε να το διαχωρίζεις καλύτερα αυτό. 

Μετά τα χθεσινά είναι πολύ ασαφές τι θα έπρεπε επί οποιουδήποτε ζητήματος σχετικά με την ΑΕΚ. Επαναπροσδιορισμός όλων και βλέπουμε. Το μόνο σταθερό πια είναι το σήμα και το όνομα μας. Όλα τα υπόλοιπα είναι υπό συζήτηση 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Toni Black said:

Δηλαδη εμενα που με χαλασε η φασουλα βλεπεις μεσα κ εξω απο το γηπεδο οτι αλλα πραγματα μ απασχολουν. Ενδιαφερον 

Τσουβάλιασες όλο τον κόσμο λέγοντας πως από τους ρουμπέτηδες τους bbb και τον κούγια μια μεταγραφούλα δρόμος. Πιστεύεις πργματικά ότι η μόνη μας φθορά έχει να κάνει με μία μεταγραφή; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×