Jump to content

ΑΕΚ Βόλλεϋ (Ανδρών) 2014-15


George_D
 Share

Recommended Posts

Οταν λεγαμε πως οΙ Καμαρικοι με τα γραμματια

θα τα γαμησουν ολα στο τελος

με τα συμβολαια των 20.000 ευρω στο βολλευ ρε μαλακα

καποιοι στην ερασιτεχνικη ελεγαν οκ μωρε μην κανεις ετσι &

περισυ σηκωσαμε κουπα με τα ψεμματα.

 

Ταρχιδια μου τωρα πηραμε και αυτοι πινουν καφε στη Δεκελειας αραχτοι.

 

Ξεφτυλα .

Link to comment
Share on other sites

Πήραν λέει το ένα σαιτ απο 200 ευρώ από τον Ανατολ και οι παίχτες δεν αποφάσισαν ακόμη αν θα κατέβουν να αγωνιστούν.

Άλλος γράφει πως "όλα καλά πληρώθηκαν από ένα μισθό και θα παίξουν με τον ΠΑΟΚ".

Τι να πιστέψω δεν ξέρω γαμώτο.

 

καλα αυτο ειναι γελοιο, μου θυμιζει αεκ ποδοσφαιρου τη τελευταια χρονια στην Α Εθνικη

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν τον απασχολεί ιδιαίτερα το κομμάτι "τμήματα ερασιτεχνικής Α.Ε.Κ.", δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν τον απασχολεί ιδιαίτερα το κομμάτι "τμήματα ερασιτεχνικής Α.Ε.Κ.", δυστυχώς.

 

Ναι αλλά ΟΚ ψιλά είναι. Ας βάλει καπέλο 1 ευρώ στα επόμενα 1-2 εντός έδρας ματς στην μπάλα ξέρω γω

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να τον απασχολεί ρε παιδιά τον Μελισσανίδη η Ερασιτεχνική;

Κάθε φορά ψάχνουμε σωτήρες, για ΥΠΕΡΤΑΤΕΣ μαλακίες που κάνουν οι άλλοι.

 

ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙ ΟΥΤΕ cent.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η αλήθεια είναι ότι με βάση τα δείγματα που έχουμε, αν ο Μελισσανίδης κάνει και δώσει τίποτα λεφτά, τότε στην ερασιτεχνική αντί να τα διαχειριστούν με σύνεση, δηλ να πληρώσουν οφειλές, αυτοί είναι ικανοί να τα αφήσουν όλα απλήρωτα και να φέρουν μια καραβιά νέους παίχτες.

Link to comment
Share on other sites

Από τη μία να τα δώσει και να μην χρησιμοποιηθούν σωστά , οπότε καλύτερα που δεν δίνει γιατί ξέρει πως θα είναι μια τρύπα στο νερό. Από την άλλη όμως λες πως αγαπάς και υπηρετείς την Α.Ε.Κ. βάλε έναν δικό σου έμπιστο και εκεί. Είναι τόσο δύσκολο να βρεθεί ένας που απλά όσα υποσχεθεί θα τα κάνει και πράξη? Σιγά τα πολλά λεφτά που χρειάζονται τηρουμένων των αναλογιών για να έχεις μια αξιοπρεπή ομάδα βόλευ. Μην αναφέρω πάλι τι κάνουν οι άλλοι για τους ερασιτέχνες τους και πώς καταφέρνουν απλά με μια σωστή διαχείριση να έχουν δυνατά τμήματα. Α.Ε.Κ. δεν είναι μόνο το ποδόσφαιρο γαμώτο...

Link to comment
Share on other sites

Aπιστευτου διαμετρηματος ξεφτυλα της ερασιτεχνικης .

 

Συγκεκριμένα άτομα ευθύνονται αλλά η ξεφτύλα αγγίζει οοοόλη την ΑΕΚ...

Link to comment
Share on other sites

να κλεισουν ολα και να μεινει μονο ο στιβος ανοικτος για να μπορουμε

να κραταμε ανοικτη την ερα και να εκμεταλλευομαστε το σημα της..

Ακριβώς.

 

Βασικά δεν με ενδιαφέρει τί θα μείνει ανοιχτό, αλλά ότι μείνει, να είναι ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ με όλους και όλα ΣΩΣΤΑ πληρωμένα.

 

Έτσι θα είσαι Α.Ε.Κ. και όχι αυτό το έκτρωμα που είσαι σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο λέει θα γίνει συνάντηση στα γραφεία της ερα μεταξύ Ανατολ και παιχτών.

Απλά το αναφέρω ως τελευταία είδηση. Οι παίχτες έχουν δηλώσει πως δε θα ανέβουν στη Σαλονίκη να παίξουν.

Link to comment
Share on other sites

Ελα εμαθα πως πανε να φταξουν τα πραγματα.

 

Πολλοι θελουν να ανεβουν αλλα εχουν σκαλωσει

γιατι δε χωρανε πανω απο 2

στο παπακι του Γκουζντα .

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως αν αύριο πληρωθούν τότε και μόνο τότε θα ανέβουν να παίξουν. 'Αλλες υποσχέσεις δε θα δεχτούν έστω και αν ο κυρ Ανδρέας σκοπεύει να βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Νικολα για να δωσει υποσχεσεις ο Κυρ Ανδρεας θα πρεπει να ειναι σε θεση

αυριο να μιλησει .

Να μιλησει κυριολεκτικα, δηλαδη να συνδεσει μεταξυ τους λεξουλες,να φτιαξει προτασουλες

να αρθρωσει λογο .

Πραγμα δυσκολο.

Link to comment
Share on other sites

Νικολα για να δωσει υποσχεσεις ο Κυρ Ανδρεας θα πρεπει να ειναι σε θεση

αυριο να μιλησει .

Να μιλησει κυριολεκτικα, δηλαδη να συνδεσει μεταξυ τους λεξουλες,να φτιαξει προτασουλες

να αρθρωσει λογο .

Πραγμα δυσκολο.

 

αν ήταν κανας μπρούκλης, θα μπορούσε να πετάξει ένα μάτσο 5ευρα και να λυθεί το θέμα...

 

αλλά μάλλον θα τους ζητήσει δανεικά γιατί δεν πάνε καλά οι μπίζουνες

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό κι εγώ είμαι απαισιόδοξος. Μακάρι αύριο να μου στείλεις ένα μήνυμα Στυλ και να μου λες πως θα κατέβει η ομάδα.

Θα μου πεις , θα πάει επάνω και θα χάσει. Δεν ξέρω. Έχω μείνει ίσως λανθασμένα στην παλιά ρομαντική εποχή όταν αγάπησα την Α.Ε.Κ. όταν κυκλοφορούσε σε μεγάλο μέγεθος ο αγαπημένος μας "Δ".... Δε θέλω να δω την ομάδα πάντως να βάζει λουκέτο.

Link to comment
Share on other sites

Σκατα τα παει ο Κυρ Ανδρεας .Ποιο βολλευ τωρα.

Καλυτερα να εβαζε ο τιγρης προεδρο

στην ερασιτεχνικη

την σατο καρεκλα που καθομαι μολις .

Και το χοτελ ποιος χοτελ δηλαδη

τα δωματια to let που διατηρει

στην Ιεραπετρα για φουντο πανε,εχει ακομα καγκελο ξυλινο

στα μπαλκονια και μεντεσεδες

απο τον μεσοπολεμο και βαζει ολο του το σοι

στο tripadvisor να γραφει μουφα σχολια

για να τσιμπαει κανεναν τουριστα .

 

Tι να λεμε .

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι συντηρουνται τμηματα που δεν μπορουν να σταθουν;

Ντροπιαζεται το ονομα της ΑΕΚ οταν βγαινουν δημοσιευματα "δωσανε 200 ευρω στους παικτες".

Link to comment
Share on other sites

Ζήτω η Α.Ε.Κ.

Ζήτω οι "21 φίλοι"...

 

Για μένα κακώς γίνεται η προσπάθεια, αλλά επειδή ως Α.Ε.Κ.τζήδες είμαστε ΥΠΕΡΜΑΛΑΚΕΣ, όλοι θα βάλουμε το...21ευράκι.

 

ΚΑΚΩΣ το ξαναλέω.

 

Την γνώμη μου την ξέρετε, οπότε μην τα ξαναγράφω και γίνομαι κακός/γραφικός.

Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαιρι παντως ολοι αυτοι γνωριζαν το τι εσοδα θα εχει η ομαδα κ επελεξαν να δημιουργησουν την ΑΕΚ της Ευρωπης.

 

Κυνικα τελειως, η Ερα τραβηξε μονο με τα λεφτα του Πετρου Παππα απτο Χονγκ Κονγκ. Καθε χρονο η ιδια ιστορια με τα μηδεν εσοδα κ τις ομαδες πρωταθλητισμου γιατι " ειμαστε η ΑΕΚ".

 

Περα απολα ταλλια, (ημι)επαγγελματιας αθλητης βολευ που υπογραφει στην ΑΕΚ ειναι ηλιθιος

Link to comment
Share on other sites

Για μένα κακώς γίνεται η προσπάθεια, αλλά επειδή ως Α.Ε.Κ.τζήδες είμαστε ΥΠΕΡΜΑΛΑΚΕΣ, όλοι θα βάλουμε το...21ευράκι.

 

ΚΑΚΩΣ το ξαναλέω.

 

Την γνώμη μου την ξέρετε, οπότε μην τα ξαναγράφω και γίνομαι κακός/γραφικός.

Συμφωνώ στο κακώς, διαφωνώ στο όλοι θα βάλουμε το 21. Οι ίδιοι και οι ίδιοι βάζουν μια ζωή, οι υπόλοιποι στηρίζουν... ηθικά! Εδώ το 5ευρω για εισητήριο κοστίζει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×