Jump to content

stavros 9-11
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

29 members have voted

  1. 1. MVP

    • Ανέστης
      2
    • Γκάλο
      2
    • Ντιντάκ
      4
    • Λαμπρόπουλος
      12
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      1
    • Πατίτο
      2
    • Μάνταλος
      1
    • Μπακασέτας
      0
    • Αλμέιδα
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      5
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αραβίδης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μοράις

    • Καλό
      16
    • Μέτριο
      7
    • Απλά Φυσιολογικό
      5
    • Κακό
      1
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      7
    • Γκάλο
      1
    • Ντιντάκ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Κολοβέτσιος
      2
    • Γιόχανσον
      1
    • Σιμόες
      0
    • Πατίτο
      4
    • Μάνταλος
      0
    • Μπακασέτας
      12
    • Αλμέιδα
      2
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αραβίδης
      0


Recommended Posts

Ενδιαφερομαι.? οσο παει το μαλλι.Εχει κανεις τηλεφωνο του τιγρη να παω σε εναν τηλεφωνικο θαλαμο 300 χιλιομετρα μακρια να κανουμε μια κουβεντα;

Μεγαλε οχι τωρα. Να εφερνες την Ε? Ο εκει που ερχεται, τις Ε? Σ εκει που ηρθαν, να περναγες και καμια 30αρια νομους για το γηπεδο και να ερχοσουν για κονιορδιλικια. Το καταστημα παει για γωνια Ομονοια.

Τη φιλη σου απο το λυκειο θα την τοποθετησουμε στη μπουτικ αν δωσεις ΟΚ.

SORRY με κεφαλαια, αλλα να υπαρχει και καποιο πατωμα.

Οποιος ξερει καποιον να θελει να παιξει κλεφτες κι αστυνομους, ας τον φερει.

Κι οταν εχεις μαγαζι γωνια, ερχονται και στο ζητανε, δε το βγαζεις εσυ καραμουζα. Ας ερθουν λοιπον οι ορδες των επενδυτων κι εδω ειμαστε να τον διωξουμε τον κακο το λυκο. Αιντε τελειωνετε.

Link to comment
Share on other sites

3 χρονια ενα...3 χρονια δυο...3 χρονια τρια...4 χρονια απο τον κυριο με το ψηλο καπελο,5 χρονια κανεις;5 χρονια τωρα που γυριζει;

Link to comment
Share on other sites

? ροσωπικα ειχα πει οτι θα του δωσω πιστωση 4 χρονια στην α οσο δηλαδη εκατσε και ο Ντεμης για να εχουμε σαφη εικονα του τι εκανε ο ενας και τι ο αλλος. Ε προς το παρον ο Μελισσανιδης ειναι +1 ασημικο την πρωτη χρονια του. Τωρα αν στο τελος της τετραετιας εχει παγιωθει η κατασταση αυτη τοτε πιστευω θα ανοιξουν απο μονες τους καποιες διαδικασιες καθως ο κοσμος δεν νομιζω να κατσει ηρεμος για πολυ ακομα. Αν και με τον Μελισσανιδη που απο το 2004 περιμενε 10 χρονια για να παρει την ΑΕΚ ζερο ποτε δεν μπορεις να σαι σιγουρος για το πως εχει την εννοια "χρονος" στο κεφαλι του. Αλλα εγω νομιζω πως με 14 μηνες στην α ειναι νωρις για σηκωφυγεπουλατωρα.

Κ τι θα αλλαξει δηλαδη σε 1 1/2 χρονο κ θα μπορεις να γραψεις εσυ σηκωφυγεπουλατωρα;

Τοτε θα εισαι υπευθυνος ΑΕΚτζης εσυ; Τοτε δεν θα υπαρχει ο κινδυνος για τα χειροτερα;

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλε οχι τωρα. Να εφερνες την Ε? Ο εκει που ερχεται, τις Ε? Σ εκει που ηρθαν, να περναγες και καμια 30αρια νομους για το γηπεδο και να ερχοσουν για κονιορδιλικια. Το καταστημα παει για γωνια Ομονοια.

Τη φιλη σου απο το λυκειο θα την τοποθετησουμε στη μπουτικ αν δωσεις ΟΚ.

SORRY με κεφαλαια, αλλα να υπαρχει και καποιο πατωμα.

Οποιος ξερει καποιον να θελει να παιξει κλεφτες κι αστυνομους, ας τον φερει.

Κι οταν εχεις μαγαζι γωνια, ερχονται και στο ζητανε, δε το βγαζεις εσυ καραμουζα. Ας ερθουν λοιπον οι ορδες των επενδυτων κι εδω ειμαστε να τον διωξουμε τον κακο το λυκο. Αιντε τελειωνετε.

 

Νομιζω οτι εισαι αδικος ως προς τη φιλη μου η οποια ειμαι σιγουρος οτι εκει που βρισκεται παιζει καλυτερα το μαν του μαν απο τον Ιμπισεβιτς.

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανουν και γκρινιαζουν οι γκρινιαρηδες αλλα να φερνουν και καΝια προταση. Μου θυμιζουν την αιωνια αντιπολιτευση που δε θελει να γινει ποτε κυβερνηση γιατι η πατατα ειναι καυτη και τσουρουφλαει ο κωλος.

? ροτασεις. Λυσεις. Τα προβληματα τα ξερουν ολοι. Λυσεις δε βλεπω να πεφτουν στο τραπεζι.

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι εισαι αδικος ως προς τη φιλη μου η οποια ειμαι σιγουρος οτι εκει που βρισκεται παιζει καλυτερα το μαν του μαν απο τον Ιμπισεβιτς.

Ας κανει η κοπελιτσα αυτο που ξερει τοτε. Μη τη μπερδευεις εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Κ τι θα αλλαξει δηλαδη σε 1 1/2 χρονο κ θα μπορεις να γραψεις εσυ σηκωφυγεπουλατωρα;

Τοτε θα εισαι υπευθυνος ΑΕΚτζης εσυ; Τοτε δεν θα υπαρχει ο κινδυνος για τα χειροτερα;

Δεν εχω καποια ιδιαιτερη καψα να φανω υπευθυνος ΑΕΚτζης εγω, απλα πιστευω πως τοτε θα εχουμε και επαρκες χρονικο δειγμα και μετρο συγκρισης τι εκαναν οι αλλοι στο ιδιο διαστημα. Τωρα οχι δεν εχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανουν και γκρινιαζουν οι γκρινιαρηδες αλλα να φερνουν και καΝια προταση. Μου θυμιζουν την αιωνια αντιπολιτευση που δε θελει να γινει ποτε κυβερνηση γιατι η πατατα ειναι καυτη και τσουρουφλαει ο κωλος.

? ροτασεις. Λυσεις. Τα προβληματα τα ξερουν ολοι. Λυσεις δε βλεπω να πεφτουν στο τραπεζι.

Μια λυση ειναι να βαλουμε 150εκ εμεις εδω του ΚΜ και αλλα τοσα ο Τιγρης να απογειωθουμε. Ομιλω ως υπευθυνη αντιπολιτευση τωρα :D
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καποια ιδιαιτερη καψα να φανω υπευθυνος ΑΕΚτζης εγω, απλα πιστευω πως τοτε θα εχουμε και επαρκες χρονικο δειγμα και μετρο συγκρισης τι εκαναν οι αλλοι στο ιδιο διαστημα. Τωρα οχι δεν εχουμε.

Αυτο σου εξηγω ρε ανθρωπε. Για εσενα δεν εχουμε. Οπως κ για καποιον αλλο δεν θα εχουμε σε 4 χρονια που βαζεις εσυ οριο,κ σε καποιον τριτο ουτε σε 10.

Ο καθενας εχει το δικο του κριτηριο κ τα δικα του ορια. Εσυ καθεσαι κ τι πεφτεις στο καθενα οτι ανωριμα γραφει οτι γραφει κ οτι με τα μυαλα του θα μας οδηγησει στα σκατα που ημασταν, αλλα λες πως σε ενα μιση χρονο θα λες κ εσυ τα ιδια.

Link to comment
Share on other sites

o filipou noikokura tin afise sxedon

15 xronia epsaxnes

Καταχρεωμένη την άφησε ο γιαουρτάς.

Ακόμα κι όταν μπήκες στον πτωχευτικό κώδικα κοντά στο 1εκ ήταν τα χρέη.

Link to comment
Share on other sites

Ας κανει η κοπελιτσα αυτο που ξερει τοτε. Μη τη μπερδευεις εδω μεσα.

 

Ο τιγρης θελει ατομα στην ομαδα που να ξερουν να παιζουν το μαν του μαν.Δεν ξερω αν αλλαξε αποψεις φετος και το γυρισουμε σε ζωνη για να ανταποκρινομαστε καλυτερα στο πικ εν ρολ.Να τοποθετηθει και ο γκοργκαρ για παν ενδεχομενο.

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανουν και γκρινιαζουν οι γκρινιαρηδες αλλα να φερνουν και καΝια προταση. Μου θυμιζουν την αιωνια αντιπολιτευση που δε θελει να γινει ποτε κυβερνηση γιατι η πατατα ειναι καυτη και τσουρουφλαει ο κωλος.

? ροτασεις. Λυσεις. Τα προβληματα τα ξερουν ολοι. Λυσεις δε βλεπω να πεφτουν στο τραπεζι.

Μαζι σου. Βεβαια κ η σημερινη κυβερνηση σαν αντιπολιτευση μιλαγε για επενδυσεις, για 70, για για για...

Κ πιο προσφατα απο αυτα (γιατι εχουνε περασει χρονια απο τοτε) ελεγε τα ερχομαστε κλπ κλπ κλπ. Κ οκ υπομονη για τους γνωστους λογους.

Εγω μαζι σου. Τουμπεκι μεχρι τις εκλογες. Αν τις χασει ομως; ή αν τις κερδισει κ παραμεινω με λυση στα χαφ τον λαμπροπουλο;

Link to comment
Share on other sites

Ο τιγρης θελει ατομα στην ομαδα που να ξερουν να παιζουν το μαν του μαν.Δεν ξερω αν αλλαξε αποψεις φετος και το γυρισουμε σε ζωνη για να ανταποκρινομαστε καλυτερα στο πικ εν ρολ.Να τοποθετηθει και ο γκοργκαρ για παν ενδεχομενο.

Ειμαι απο Καρβασαρα. Δε σας πιανω εσας τους πρωτευουσιανους.

Τι ειναι πικ εν ρολ και κορκαρ ?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο σου εξηγω ρε ανθρωπε. Για εσενα δεν εχουμε. Οπως κ για καποιον αλλο δεν θα εχουμε σε 4 χρονια που βαζεις εσυ οριο,κ σε καποιον τριτο ουτε σε 10.

Ο καθενας εχει το δικο του κριτηριο κ τα δικα του ορια. Εσυ καθεσαι κ τι πεφτεις στο καθενα οτι ανωριμα γραφει οτι γραφει κ οτι με τα μυαλα του θα μας οδηγησει στα σκατα που ημασταν, αλλα λες πως σε ενα μιση χρονο θα λες κ εσυ τα ιδια.

Θεωρω οτι σε 2μιση χρονια δηλαδη μεχρι την σεζον 2018-2019 και πρωταθλημα θα εχουμε παρει και το γηπεδο θα εχει ξεκινησει (ποσο και με τι ρυθμο δεν ξερω). Οποτε την υγεια μας να εχουμε να τα λεμε τοτε για το αν ειχα δικιο εγω η εσυ σημερα. Και δεν το λεω απο αποψη δικαιωσης γιατι ειμαι σιγουρος πως και εσυ θες εγω να χω δικιο σε αυτο περισσοτερο και απο εμενα.

 

Επισης δεν την επεσα σε κανεναν, απλα ειπα την αποψη μου πως 14-15 μηνες στην Α δεν ειναι ασφαλες κριτηριο (ειδικα οταν εχεις σηκωσει κουπα την πρωτη χρονια), οταν εχουν γινει βηματα σε ζητηματα γηπεδου, Ε? Ο κτλ και κυριως οταν δεν εχω δει καποιον να κοπτεται να παρει την ΑΕΚ και να επενδυσε.

Link to comment
Share on other sites

? οιος βρήκε ποιον; Γιατί και τον Αγγελόπουλο που τόσο μνημονεύουν (και σωστά) κάποιοι ο Μελισσανίδης τον έφερε αν δεν κάνω λάθος. Αλλιώς Α2 θα σουν ακόμα να παλεύεις με δημοκρατικές δυνάμεις του αθλήματος να ανέβεις.

Βέβαια αυτό ότι τον μάκη τον έφερε ο ψιψίνος κοντεύει να γίνει αστικός μύθος.

Το μόνο που δεν έχει γραφτεί είναι ότι απειλήθηκε ο αγγελόπουλος με ένα μάγκνουμ στον κρόταφο για να αναλάβει.

Και τεσπά δείτε την συνέντευξη στον σκουντή που έδωσε πριν μερικούς μήνες για να σας λυθούν οι απορίες.

Link to comment
Share on other sites

Μαζι σου. Βεβαια κ η σημερινη κυβερνηση σαν αντιπολιτευση μιλαγε για επενδυσεις, για 70, για για για...

Κ πιο προσφατα απο αυτα (γιατι εχουνε περασει χρονια απο τοτε) ελεγε τα ερχομαστε κλπ κλπ κλπ. Κ οκ υπομονη για τους γνωστους λογους.

Εγω μαζι σου. Τουμπεκι μεχρι τις εκλογες. Αν τις χασει ομως; ή αν τις κερδισει κ παραμεινω με λυση στα χαφ τον λαμπροπουλο;

? ολυ διαφορετικες συνθηκες τοτε και τωρα. Τουμπεκι δεν θα κανεις σε κανεναν αλλα ακραιας μορφης κριτικη, θελει κι εναλλακτικες. Και δεν εχουμε απο αυτο προς το παρον.

ΑΝ χασει εκλογες κι ΑΝ μεινει με το Λαμπρο κι ΑΝ δε βαλει μπουλντοζα κι ΑΝ δεν σηκωσει κατσαρολι ή και ΑΝ τη χρεωσει ενω την πηρε μηδεν, τοτε θα τις αρπαξει οπως δεν τις αρπαξε κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανουν και γκρινιαζουν οι γκρινιαρηδες αλλα να φερνουν και καΝια προταση. Μου θυμιζουν την αιωνια αντιπολιτευση που δε θελει να γινει ποτε κυβερνηση γιατι η πατατα ειναι καυτη και τσουρουφλαει ο κωλος.

? ροτασεις. Λυσεις. Τα προβληματα τα ξερουν ολοι. Λυσεις δε βλεπω να πεφτουν στο τραπεζι.

Δεν παει ακριβως ετσι.

 

1) ? οτε δεν υπηρχε ετοιμη λυση. Εσυ επι κοντου δεν γκρινιαζες; Μην το παω παλιοτερα επι Ζητα, επι Τροχανα, επι Μακη κλπ. Και μην μου πεις Μπιλ "ναι, αλλα την παθαμε". Δικαιωμα του αλλου να θελει να ρισκαρει να την ξαναπαθει απο το να βλεπει μια ΑΕΚ που την θεωρει λιγη.

 

2) Με αυτην την λογικη οποιαδηποτε κυβερνηση εχουμε σημερα στο Ελλαδισταν, ας μεινει μεχρι να εμφανιστουν τιποτα καινουργιες φατσες απο το πουθενα γιατι οκ τους εχουμε δει και τους υπολοιπους μπλα-μπλα (εσυ μπορει και να το βλεπεις κι ετσι πιθανως, αλλα προφανως δεν ειναι αυτη η μεση λογικη).

 

3) Δεν ειναι απαραιτητο οσοι κριτικαρουν να ζητανε και αποχωρηση, μην το μπερδευουμε σε ολα τα ποστ οποιουδηποτε. Μπορει καποιοι να κριτικαρουν χωρις "ουστ", τουλαχιστον μεχρι νεοτερας.

 

 

Τελος θα προτεινω να χαλαρωσουμε και λιγο με ολα αυτα. Ο κοσμος της ΑΕΚ εδω δεν εδιωξε τους Νοτιαδες με τις μπορντω καλτσες, σιγα μην διωξει τον Μελισσανιδη. Μονος του θα φυγει, οταν φυγει (κι οσο δεν εμφανιζεται κανεις).

? οσο μαλλον να τον διωξει το ΚΜ (που παιζει να εχει λιγοτερη γκρινια απο το aek365 πλεον btw).

Link to comment
Share on other sites

Ειναι βεβαιο οτι τοτε θα τα εβαζε τα 70.Δεν νομιζω να αμφιβαλλει κανεις γι αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλε οχι τωρα. Να εφερνες την Ε? Ο εκει που ερχεται, τις Ε? Σ εκει που ηρθαν, να περναγες και καμια 30αρια νομους για το γηπεδο και να ερχοσουν για κονιορδιλικια. Το καταστημα παει για γωνια Ομονοια.

Τη φιλη σου απο το λυκειο θα την τοποθετησουμε στη μπουτικ αν δωσεις ΟΚ.

SORRY με κεφαλαια, αλλα να υπαρχει και καποιο πατωμα.

Οποιος ξερει καποιον να θελει να παιξει κλεφτες κι αστυνομους, ας τον φερει.

Κι οταν εχεις μαγαζι γωνια, ερχονται και στο ζητανε, δε το βγαζεις εσυ καραμουζα. Ας ερθουν λοιπον οι ορδες των επενδυτων κι εδω ειμαστε να τον διωξουμε τον κακο το λυκο. Αιντε τελειωνετε.

Αυτή η επιχειρηματολογία γιατί δεν υπήρχε επί κοντού?

Link to comment
Share on other sites

? ολυ διαφορετικες συνθηκες τοτε και τωρα. Τουμπεκι δεν θα κανεις σε κανεναν αλλα ακραιας μορφης κριτικη, θελει κι εναλλακτικες. Και δεν εχουμε απο αυτο προς το παρον.

ΑΝ χασει εκλογες κι ΑΝ μεινει με το Λαμπρο κι ΑΝ δε βαλει μπουλντοζα κι ΑΝ δεν σηκωσει κατσαρολι ή και ΑΝ τη χρεωσει ενω την πηρε μηδεν, τοτε θα τις αρπαξει οπως δεν τις αρπαξε κανεις.

Μπιλ αυτα τα ΑΝ πριν 4 χρονια δεν περναγαν καν απ το μυαλο μας. Κ οκ επο κ γηπεδο υπαρχουν δικαιολογιες δεμ ειναι κατι απλο. Για την οργανωση του συλλογου (σε πιστευω κ ευχομαι να ειναι αληθεια οτι αλλαζει το πραγμα) κ για την τσιφουτια στο αγωνιστικο δεν...

Τεσπα ουτε εγω ειμαι της αποψης παρ τον πουλο, αλλα μετα τις εκλογες οποιο κ να ειναι το αποτελεσμα πρεπει να αλλαξουν τα πραγματα! Αν τις κερδισει δεν υπαρχει δικαιολογια να μην πεσουν λεφτα στην ομαδα, αν τις χασεις πρεπει να παρει τα φιλαρακια του κ να πανε για κανα ταβλι, αφου ο ιδιος πιστευει πως δεν υπαρχει κανενα νοημα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καταχρεωμένη την άφησε ο γιαουρτάς.

Ακόμα κι όταν μπήκες στον πτωχευτικό κώδικα κοντά στο 1εκ ήταν τα χρέη.

Τωρα ποσα ειναι; Το ΣΔΟΕ που ειναι τελος παντων να μαθουμε;

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η επιχειρηματολογία γιατί δεν υπήρχε επί κοντού?

Τι να επιχειρηματολογουσα ? Το διαστημοπλοιο στα Λιοσια ή την Ε? Ο ?

Επιχειρηματα ειχα μεχρι το αρθρο που τα εσβησε ολα και πληρωσε ποδοσφαιριστες και υπαλληλους. Μετα μου τελειωσαν τα επιχειρηματα.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ποσα ειναι; Το ΣΔΟΕ που ειναι τελος παντων να μαθουμε;

Τι τώρα πόσα είναι ρε παπάρα.

Το μαγαζί το πτώχευσες και πήρες νέο αφμ.

Link to comment
Share on other sites

Τι τώρα πόσα είναι ρε παπάρα.

Το μαγαζί το πτώχευσες και πήρες νέο αφμ.

Να μαθουμε αν χρωσταει η ΚΑΕ με το νεο ΑΦΜ :D

Να μπει το ΣΔΟΕ κυριοι..

Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα ΑΕΚ είναι πλέον μικρότερο μέγεθος από το brand Μελισσανίδης.

Συνεχίστε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×