Jump to content

stavros 9-11
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

29 members have voted

  1. 1. MVP

    • Ανέστης
      2
    • Γκάλο
      2
    • Ντιντάκ
      4
    • Λαμπρόπουλος
      12
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      1
    • Πατίτο
      2
    • Μάνταλος
      1
    • Μπακασέτας
      0
    • Αλμέιδα
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      5
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αραβίδης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μοράις

    • Καλό
      16
    • Μέτριο
      7
    • Απλά Φυσιολογικό
      5
    • Κακό
      1
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      7
    • Γκάλο
      1
    • Ντιντάκ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Κολοβέτσιος
      2
    • Γιόχανσον
      1
    • Σιμόες
      0
    • Πατίτο
      4
    • Μάνταλος
      0
    • Μπακασέτας
      12
    • Αλμέιδα
      2
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αραβίδης
      0


Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εγω πιστευω να επικρατησει η λογικη και να φυγει μονος του συντομα βαζοντας τα λεφτα στο ταμειο....μην ξεχνιομαστε ε? Το μελλον της ΑΕΚ ειναι χωρις φαντασματα του παρελθοντος αυτο ειναι σιγουρο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μάχη απ τη θεσσαλονικη δε μπορώ να οργανωσω. Το πολυ-πολυ να γαβγιζω όταν ειμαι στο γήπεδο κι όποιος ακολουθήσει. Αν την οργανώσουν αυτοί που μπορούν, προφανώς η θέση μου είναι ήδη εκεί.

 

Όσο για τα ρίσκα... Ρισκαρεις όταν έχεις κάτι να χάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ευχαριστω για την συμβουλη ! Υποσχομαι να παω οταν χτισει το γηπεδο ο σαπιοδοντα...! Αλλιως να πανε ολοι οσοι το ειχαν σιγουρο το 2013 :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι Γαυρος λατρης του Ιβαν του παντοφλα ρε αδερφε. Δεν ειμαι ΑΕΚτζης γιατι εχω την ΑΕΚ στο μυαλο μου και στην μνημη μου μεγαλυτερο ΜΕΓΕΘΟΣ απο αυτο που εχει ο τιγρης στο δικο του...! Εγω ζω για την ΑΕΚ ! Δεν ζω Α? Ο ΤΗΝ ΑΕΚ...

Γιατι ωρε ζω εγω απο την ΑΕΚ; Και στο δικο μου μυαλο η ΑΕΚ ειναι πολυ μεγαλυτερου μεγεθους απο οτι ειναι τωρα. Η Βαβυλωνα δεν κτιστηκε σε μια μερα ομως κ κανω υπομονη να δω που το παει ο τυπος. Το να φαγωνομαστε εδω, δεν εχει νοημα ρε συ. Θεωρεις οτι μπηκε στην ? ΑΕ να πατελωνιασει χρημα;
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Γιατι ωρε ζω εγω απο την ΑΕΚ; Και στο δικο μου μυαλο η ΑΕΚ ειναι πολυ μεγαλυτερου μεγεθους απο οτι ειναι τωρα. Η Βαβυλωνα δεν κτιστηκε σε μια μερα ομως κ κανω υπομονη να δω που το παει ο τυπος. Το να φαγωνομαστε ρδω, δεν εχει νοημα ρε συ. Θεωρεις οτι μπηκε στην ? ΑΕ να πατελωνιασει χρημα;

Δεν το εγραψα για σενα ρε αδερφε προς θεου. Ναι και αυτος μαζι με τα τσιρακια του για αυτο μπηκε στην ? ΑΕ. Για παντελονιασμα ! Και χωρις να ρισκαρει και ουτε 1 ευρω μαλιστα...! Ετσι πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το εφταμηνίτικο το έκανε αστέρα του Χόλυγουντ η πρόνοια ή τσάμπα φαγώθηκε να το πάρει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εγραψα για σενα ρε αδερφε προς θεου. Ναι και αυτος μαζι με τα τσιρακια του για αυτο μπηκε στην ? ΑΕ. Για παντελονιασμα ! Και χωρις να ρισκαρει και ουτε 1 ευρω μαλιστα...

Ρε Χαμπε, ειλικρινα πιστευεις οτι μπηκε στην ? ΑΕ ΑΕΚ για να πατελωνιασει; Κι αν ειναι ετσι, ποιες ειναι οι αποδειξεις περι τουτου;
Link to comment
Share on other sites

Ρε Χαμπε, ειλικρινα πιστευεις οτι μπηκε στην ? ΑΕ ΑΕΚ για να πατελωνιασει; Κι αν ειναι ετσι, ποιες ειναι οι αποδειξεις περι τουτου;

Το εγραψαν ο Γαβαθιωτης και ο Γαυρος αφου

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Τελικά το εφταμηνίτικο το έκανε αστέρα του Χόλυγουντ ή πρόνοια ή τσάμπα φαγώθηκε να το πάρει;

Θα δουμε φιλε μου! ? ρος το παρων η ζωη του μωρου βρισκεται σε κινδυνο στα χερια ενος παρανοικου μαζι με κατι γερους με μυαλα οπως ΦΑΣΚΙΩΜΑ κτλ....! Αστερας του Χολυγκουντ δεν θα γινει ποτε....! Αν παει στα σωστα χερια θα γινει ανθρωπος γεματος υγεια ....! Αυτο ειναι καταρχην το ζητουμενο. Η ζωη του μωρου....! Ελπιζω παντως μην το πουλησει σε τιποτα τσιγγανους ο παπατζης....απο εκδικηση...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ρε Χαμπε, ειλικρινα πιστευεις οτι μπηκε στην ? ΑΕ ΑΕΚ για να πατελωνιασει; Κι αν ειναι ετσι, ποιες ειναι οι αποδειξεις περι τουτου;

Αυτο πιστευω οτι θα γινει στο τελος ακομα ειναι νωρις. Υπομονη λιγο και στο μετρημα στο τελος θα δουμε....! Οταν φυγει θα μετρησουμε τα κουκια....!

 

Εχω δικια μου αποψη παντως και κριση. Δεν χρειαζομαι Γαβαθιωτηδες,,,,ουτε κετσετζογλου...ουτε insiders καθυσηχαστες... :lol:

 

Αντε καληνυχτα σε ολους τωρα σας αφηνω στην ηρεμια σας ( αρη παραδεχεσαι? Δεν το περιμενες ε? χαχαχα ) ? αω για τσιπουρα. Τα υπολοιπα οταν γυρισω και ειμαι σε κατασταση να γραψω η με τον καφε του ξεσουρωματος το πρωι ελπιζω χωρις πονοκεφαλο χαχαχαχαχα

 

Byeeeeeee Byeeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

Kαι το redsagainsthemachine . Σας γαμαει ο Βαγγελας χανουμια .

Ετσι! Δεν διαβαζετε ratm, Μανωλαρο και Γαυρο πουτανακια του Μελισσανιδη; Δεν πειραζει, τωρα θα τα διαβαζετε και στο ΚΜ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκς γιατι ειστε τοσο επιθετικοι ολοι;

Εχει ο καθενας την αποψη του κ την κωλοτρυπιδα του. Μην γαματε του αλλου την κωλοτρυπιδα για να σεβεται κ αυτος την δικη σας.

Επιτέλους καποιος που εισαγει το σεξ στην όλη υπόθεση.

 

Ρε τώρα σοβαρά θέλετε ανακοίνωση να κάνει η ? ΑΕ για τη διαιτησία? Εγώ και με τα μουνοπανα να παιζαμε (δηλαδή να μην υπήρχε λόγος παρασκηνιακος να το παιξουμε φίλοι, αλλα εχθρα) και χαναμε με την ίδια ακριβώς φάση, ίδια ακριβώς διαιτησία, δεν θα θελα να δω ανακοίνωση. Σιγα τα αυγά και σιγά τι να κλάσει μια ανακοίνωση, να πιασει τον διαιτητη στον δευτερο γύρο να δώσει 2 πεναλτι σε βουτιές Λαζαρου να μαθουνε. Άκου ανακοίνωση για τετοια λαθη. Εγώ ανακοίνωση θέλω να βλέπω ανεξαρτητα του αντιπάλου, αλλα για κατι πεναλτι τύπου Μιτεφ στον Αλεξανδρή το 97, το γραφείο τύπου δεν είναι οπαδική εφημερίδα ούτε σοσιαλ μιδια.

 

Μιας και ψαχνουμε διαχειρηστη και μιας και θελουμε και ανακοινώσεις, ένα τηλέφωνο στον ? ανόπουλο ή στον Κούγια παιδιά, και τα καλύτερα έρχονται για την ΑΕΚ. Ξαναλέω, γαμα τα τριγλια και τα μυδοπίλαφα, το 13 δεν ήξερες αν θα χρειαστεις εννιαρι και μηδενικό για την τούρτα

Link to comment
Share on other sites

Αυτο πιστευω οτι θα γινει στο τελος ακομα ειναι νωρις. Υπομονη λιγο και στο μετρημα στο τελος θα δουμε....! Οταν φυγει θα μετρησουμε τα κουκια....!

 

Εχω δικια μου αποψη παντως και κριση. Δεν χρειαζομαι Γαβαθιωτηδες,,,,ουτε κετσετζογλου...ουτε insiders καθυσηχαστες... :lol:

Ωραια, πες μου βασει της κρισεως σου, γιατι νομιζεις οτι μπηκε στην ΑΕΚ να πατελωνιασει κ ποιες ειναι οι αποδειξεις σου;
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Το λιγοτερο και ολας? :lol:  Απο ποτε η αποψεις και μαλιστα οταν αναφεροντε σε προβλεψη μελλοντικη ειναι μηνυσιμες? ? ερισσοτερο μηνυσιμες ειναι κατι χριστοπαναγιες παντως....!! Λοιπον φευγω αντε καλο βραδυ σε ολους μαγκες.

Link to comment
Share on other sites

? ολυ εσωστρεφεια, πολυ ομως. Λογικο λογω των λαθων που εγιναν το καλοκαιρι και περσι αλλα συνεχιζονται και σημερα. Λογικο γιατι η ΑΕΚ δεν κερδιζει. Λογικο γιατι η ΑΕΚ ειναι πισω απο τον χειροτερο gay της τελευταιας 20ετιας 7 βαθμους.

 

Αυτο που ειναι παραλογο ειναι η επιμονη στην ανυπαρκτη εναλλακτικη και η πιεση στο να φυγει ο τελευταιος προεδρος που σου εφερε πρωταθλημα (η προ-τελευταιος για καποιους αλλους). Ενας φιλαθλος/προεδρος που εχει φτασει οσο μακρυτερα απο ποτε το σημαντικοτερο προβλημα της ΑΕΚ που ειναι το γηπεδικο, εχει μια ομαδα ανταγωνιστικη και χωρις χρεη και το κυριοτερο εδωσε το απαραιτητο ειδικο βαρος απο την γ' εθνικη. Σε σημειο που αρχισαν παλι να σε υπολογιζουν αυτοι γελαγαν με την παρτη σου 20 χρονια τωρα.

 

Αν ο Χαμπος (και δεν ξερω εγω ποιος αλλος) μπορει να μου βρει εναν αντικαστατη που θα διατηρησει τα παραπανω, ενω παραλληλα θα χωσει και λεφτα απο την τσεπη του και θα παρει ? ΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (γιατι γενικα τιτλο εφερε), τοτε εδω ειμαι να τον στηριξω. Μεχρι τοτε ομως να μην παιζει στην ασφαλεια του ΣΗΚΩΦΥΓΕ? ΟΥΛΑΤΩΡΑ απλα, αλλα να προσφερει και την λυση στην αντικατασταση.

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Οι λογοι που δεν εβαλε λεφτα ο τιγρης ειναι:

1. Δεν θελει να ξαναβρεθει χρεωμενη η ΑΕΚ
2. ? ονταρε πολυ προφανως στις εκλογες της Ε? Ο τον Οκτωβρη, που αν αλλαζε η διαιτησια θα ηταν διαφορετικα και τα αποτελεσματα του γαυρου

Link to comment
Share on other sites

Τι ειπες τωρα ρε Γιωργο ?

Χρεωμενη θα βρεθει, θα εχει παντελονιασει και θα φυγει νυχτα.

Ο Μελισσανιδης.

Δηλαδη, να βρω ενα τρολευ να δωσω τελος στην πουτανα τη ζωη.

Link to comment
Share on other sites

και για να τελειωσει το παραμυθι του δεν εβαλε λεφτα, ? ΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ:

 

1. Ειδα και τα λεφτα που εβαλε ο Μακεδος γιατι ηξερε οτι θα τα παρει πισω επι 100 σαν ισοβιος πρωταθλητης με ομιλους και 25αρι στανταρε.

2. Ειδα και τα λεφτα που εβαλε ο βορειοποντιος στο βαρελι με πατο στην μαγαδασκαρη που αντι για κουπες σηκωνει τρομπετες.

3. Ειδα και τα λεφτα που εβαλε ο Τουιτις με ομολογιακα δανεια για να καταφερει επιτελους να μπει στους ομιλους του... Γιουροπα.

 

Μιλαμε οι παρθενογεννησεις στην Ελλαδα τωρα τελευταια χτυπανε ποσοστα Βορειου Κορεας, σε σημειο που το ΚΜ αντι για φορουμ θα χρειαζεται να ονομαζεται Λητω.

 

Οκ, παμε παρακατω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

και για να τελειωσει το παραμυθι του δεν εβαλε λεφτα, ? ΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ:

 

1. Ειδα και τα λεφτα που εβαλε ο Μακεδος γιατι ηξερε οτι θα τα παρει πισω επι 100 σαν ισοβιος πρωταθλητης με ομιλους και 25αρι στανταρε.

2. Ειδα και τα λεφτα που εβαλε ο βορειοποντιος στο βαρελι με πατο στην μαγαδασκαρη που αντι για κουπες σηκωνει τρομπετες.

3. Ειδα και τα λεφτα που εβαλε ο Τουιτις με ομολογιακα δανεια για να καταφερει επιτελους να μπει στους ομιλους του... Γιουροπα.

 

Μιλαμε οι παρθενογεννησεις στην Ελλαδα τωρα τελευταια χτυπανε ποσοστα Βορειου Κορεας, σε σημειο που το ΚΜ αντι για φορουμ θα χρειαζεται να ονομαζεται Λητω.

 

Οκ, παμε παρακατω.

Επεσα κατω.
Link to comment
Share on other sites

Τι ειπες τωρα ρε Γιωργο ?

Χρεωμενη θα βρεθει, θα εχει παντελονιασει και θα φυγει νυχτα.

Ο Μελισσανιδης.

Δηλαδη, να βρω ενα τρολευ να δωσω τελος στην πουτανα τη ζωη.

να κανει δηλ αυτο που εκανε ο νικολαιδης το 2010 να παιρνει παικτες με τη ? ΡΟΣΔΟΚΙΑ οτι θα περασει σιγουρα σε ομιλους της ευρωπης και θα κανει ετσι καποια αποσβεση?? και θυμαστε τι εγινε αποκλειστηκαμε απο την Ομονοια.. Εγω λεω πως σκεφτεται ο μελισσανιδης, αλλο τι θελουμε εμεις

Link to comment
Share on other sites

παντως γενικα μιλωντας το οτι μετα τον μελισσανιδη το χαος

και πισω απο αυτον δεν υπαρχει κανεις,

δεν παει να πει οτι θα ανεχομαστε και ολο αυτο το μπουρδελο χωρις διαμαρτυρια ετσι ?

 

αλλο πραγμα η ελλειψη ενναλακτικη και αλλο πραγμα το σωπαινε και μη ερευνα.

 

δεν φτασαμε στα χωραφια της τριγλιας για να εχουμε τα "καραμανλης η τανκς"

 

κριτικη και γαμωμανιασματα θα ακουσει μια χαρα γιατι αυτος ειναι υπευθυνος.

και τερμα τα σκιαχτρα των σερβων και των βασιλοπουλων και των κοντονηδων πλεον.

αυτος και μονο αυτος ολο το γιαουρτι για τις μαλακιες του.

και η κριτικη δεν εχει να κανει με τις διαδοχες καταστασεις.

εχει να κανει με τις μαλακιες του και μονο.

 

Αλλο πραγμα η κριτικη και αλλο το σηκωφυγεπουλατωραστονκανενα. 

 

Τα σχολιανα του θα τα ακουσει και μην δουλευομαστε μεταξυ μας στα παπαρια του τα φορα και οι ιστοριες. Εκει που πρεπει θα τα ακουσει και ηδη αρχισαν τα βιολια. Σε σημειο που αν δεν αλλαξει ροτες σε πολλα, θα γινουν στερεοφωνικα. Εγω πιστευω πως αν δεν βγει το ετος με αδεια και το 17 με μπουλντοζα θα εχουμε κονσερτα βαγκνερ. Αν μαλιστα συνδιαστει η φαση και με ανυπαρξια στα αγωνιστικα, ακουπιαση και μηδενικη προοδο θα φυγει μονος του.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

παντως γενικα μιλωντας το οτι μετα τον μελισσανιδη το χαος

και πισω απο αυτον δεν υπαρχει κανεις,

δεν παει να πει οτι θα ανεχομαστε και ολο αυτο το μπουρδελο χωρις διαμαρτυρια ετσι ?

 

αλλο πραγμα η ελλειψη ενναλακτικη και αλλο πραγμα το σωπαινε και μη ερευνα.

 

δεν φτασαμε στα χωραφια της τριγλιας για να εχουμε τα "καραμανλης η τανκς"

 

κριτικη και γαμωμανιασματα θα ακουσει μια χαρα γιατι αυτος ειναι υπευθυνος.

και τερμα τα σκιαχτρα των σερβων και των βασιλοπουλων και των κοντονηδων πλεον.

αυτος και μονο αυτος ολο το γιαουρτι για τις μαλακιες του.

και η κριτικη δεν εχει να κανει με τις διαδοχες καταστασεις.

εχει να κανει με τις μαλακιες του και μονο.

επο,ομαδα,γηπεδο..περιμενοντας τον γκοντο.

Δεν νομιζω να εχει κανεις προβλημα με την κριτικη η τα γαμωμανιασματα...

Ωραια μερα βρηκες να επανεμφανιστεις...Μην ξεχασεις να μας θυμηθεις μετα τη ψολια απο τη βαζελα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×