Jump to content

stavros 9-11
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

29 members have voted

  1. 1. MVP

    • Ανέστης
      2
    • Γκάλο
      2
    • Ντιντάκ
      4
    • Λαμπρόπουλος
      12
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      1
    • Πατίτο
      2
    • Μάνταλος
      1
    • Μπακασέτας
      0
    • Αλμέιδα
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      5
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αραβίδης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μοράις

    • Καλό
      16
    • Μέτριο
      7
    • Απλά Φυσιολογικό
      5
    • Κακό
      1
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      7
    • Γκάλο
      1
    • Ντιντάκ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Κολοβέτσιος
      2
    • Γιόχανσον
      1
    • Σιμόες
      0
    • Πατίτο
      4
    • Μάνταλος
      0
    • Μπακασέτας
      12
    • Αλμέιδα
      2
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αραβίδης
      0


Recommended Posts

Αν το παμε στην απλοποιηση του στυλ "πρωτα βαζω πωλητηριο στο σπιτι και μετα ερχονται αγοραστες" ή διωχνω τη γυναικα και θα βρω ανετα αλλη, δες το και απ τη μερια του να εισαι αρρωστος, να παιρνεις καποια φαρμακα που σε κρατανε στη ζωη και ισως να σε κανουν και καλα, αλλα να επιλεγεις να τα κοψεις επειδη πιστευεις οτι καπου υπαρχει ενα θαυματουργο ή τελος παντων ο θεος δε θα σ αφησει ετσι.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σου κάνει?

? ες μου τώρα σε ποιόν να απευθυνθώ.

Στον πορτοσάλτε ή στον γιατρό?

Γιατί ο άλλος είναι ένα τίποτα στην παε.

Εσυ δε μου κανεις στο θωκο. Σε θελω οπαδο μαχιμο.

Βρες αλλον. Το αιμα το δικο σου δεν ειναι για εκει.

Σου λεω Μελισσανιδης απεναντι απο το Θεμη και μου λες Τολης απεναντι απο τον ελεφαντα και το συναφι του ελληνικου ποδοσφαιρου.

Τι να συζητησω ? Αρχιμηνια κι αρχιχρονια.

Link to comment
Share on other sites

Αν πραγματι δωσει τα κουμαντα στον πιτσιρικα δικηγορο, τον στηριξει κ κανει περα το βατραχι δεν χρειαζομαστε ονομα.

Αυτο ειναι αρκετο.

Θα το κανει αλλα δεν ειναι αρκετο νομιζω.
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα θυμαμαι αυτα γιατι ημουν εξω.

Δεν λεω οχι αν εγινε ετσι, αλλα και παλι αν το παιρναμε θα εκθειαζαμε πολλοι απο μας μετα τον "μετριοφρονα ντεμη που τους την εφερε"

Μπορεί και να γινόταν έτσι.

Η ουσία είναι ότι για πρώτη φορά στην ιστορία σου δήλωσες επίσημα ότι δεν πας για πρωτάθλημα.

Και το έκανες όταν ήσουν στην κορυφή 3 αγωνιστικές πριν το τέλος.

Αυτό για μένα είναι ψυχασθένεια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα το κανει αλλα δεν ειναι αρκετο νομιζω.

Ας αναλαβει επο, γηπεδο κ γνωριμιες, να τον στηριξει κ αυτον (μην του πει ο αλλος 3 για μπατζετ κ του πει εισαι οκ με 0.3) κ να αναλαβει την οργανωση ο τυπος. Χωρις βατραχια κ παρατρεχαμενους στα ποδια του.

Ξερει τον χωρο, νεος ειναι, μυαλο εχει.

Link to comment
Share on other sites

Αν το παμε στην απλοποιηση του στυλ "πρωτα βαζω πωλητηριο στο σπιτι και μετα ερχονται αγοραστες" ή διωχνω τη γυναικα και θα βρω ανετα αλλη, δες το και απ τη μερια του να εισαι αρρωστος, να παιρνεις καποια φαρμακα που σε κρατανε στη ζωη και ισως να σε κανουν και καλα, αλλα να επιλεγεις να τα κοψεις επειδη πιστευεις οτι καπου υπαρχει ενα θαυματουργο ή τελος παντων ο θεος δε θα σ αφησει ετσι.

 

Βεβαια το φαρμακο το παιρνεις μερικα χρονια και εχεις παρενεργειες οπως τυφλωση,εμετους κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Τα της οργανωσης της ομαδας εχουν κλειδωσει σε αλλον. Ο δικηγορος ειναι σε αλλα οργανωτικα.

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

Εσυ δε μου κανεις στο θωκο. Σε θελω οπαδο μαχιμο.

Βρες αλλον. Το αιμα το δικο σου δεν ειναι για εκει.

Σου λεω Μελισσανιδης απεναντι απο το Θεμη και μου λες Τολης απεναντι απο τον ελεφαντα και το συναφι του ελληνικου ποδοσφαιρου.

Τι να συζητησω ? Αρχιμηνια κι αρχιχρονια.

Μα σε αυτό το επίπεδο βρίσκεσαι τώρα.

Να θες κάποιον διαχειριστή που δεν θα αφήσει την ομάδα χωρίς φορ για 3 χρόνια και χωρίς μπακ απ χαφ όπως φέτος.

Ε αυτή την δουλειά την κάνω καλύτερα από τα σούργελα που έχουν μαζευτεί στα σπάτα.

Όπως και ο αμιντί θα κάνει 100 φορές καλύτερο scouting team από τον απίθανο ντε μπαρτόλο.

Όπως ο σταύρος θα είναι 100 φορές καλύτερος απο την μοσχαροκεφαλή κ.ο.κ

Στην βράση κολλάει το σίδερο.

Το θέμα είναι με ποιόν θα συννενοηθούμε σε αυτόν τον λαβύρινθο που έχουν φτιάξει και που είναι το 2ο μεγαλύτερο πρόβλημα του οργανισμού μετά την μαυρίλα που υπάρχει με το οικονομικό.

Link to comment
Share on other sites

Τα της οργανωσης της ομαδας εχουν κλειδωσει σε αλλον. Ο δικηγορος ειναι σε αλλα οργανωτικα.

Ατματσιδης;

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Μα σε αυτό το επίπεδο βρίσκεσαι τώρα.

Να θες κάποιον διαχειριστή που δεν θα αφήσει την ομάδα χωρίς φορ για 3 χρόνια και χωρίς μπακ απ χαφ όπως φέτος.

Ε αυτή την δουλειά την κάνω καλύτερα από τα σούργελα που έχουν μαζευτεί στα σπάτα.

Όπως και ο αμιντί θα κάνει 100 φορές καλύτερο scouting team από τον απίθανο ντε μπαρτόλο.

Όπως ο σταύρος θα είναι 100 φορές καλύτερος απο την μοσχαροκεφαλή κ.ο.κ

Στην βράση κολλάει το σίδερο.

Το θέμα είναι με ποιόν θα συννενοηθούμε σε αυτόν τον λαβύρινθο που έχουν φτιάξει και που είναι το 2ο μεγαλύτερο πρόβλημα του οργανισμού μετά την μαυρίλα που υπάρχει με το οικονομικό.

Θα τα αναλαβει καποιος λιγο καλυτερος απο εμας.
Link to comment
Share on other sites

Ατματσιδης;

 

:D

Για να μη ξεχνιόμαστε αύριο παίζει η βασίλισσα.

Καταλαβαίνεις που το πάω ε?

Link to comment
Share on other sites

Θα τα αναλαβει καποιος λιγο καλυτερος απο εμας.

Τα θα τα έχω σιχαθεί από τις εποχές του μαλακανδρέα.

Εγώ βλέπω κάθε χρόνο να πηγαίνεις και πιο κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Για να μη ξεχνιόμαστε αύριο παίζει η βασίλισσα.

Καταλαβαίνεις που το πάω ε?

Εγω ειμαι απεναντι απο τα μπλε στειλε ντι εμ που θα σαι να ρθω να σε ζαλισω

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι απεναντι απο τα μπλε στειλε ντι εμ που θα σαι να ρθω να σε ζαλισω

Ντι εμ όπως λέμε ντέμης προπονητής?

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Ξεκινα εσυ Ανδρουτσε και ακολουθουμε κι εμεις

 

 αυτο δικαιωνει αυτο που λεω.

 

μια ζωη φαπες θα τρωμε.     22 χρονια χωρις πρωταθλημα και συνεχιζουμε.

 

ολα καλα. δν μασαμε. 

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ευχολόγια κάνουμε δεν κάνουμε συζήτηση. Κανείς δεν λέει να μην φύγει. Απλά οι μισοί λένε να εμφανιστεί πρώτα διάδοχη λύση και οι άλλοι μισοί δε βαριέσαι μωρέ ΑΕΚ είσαι θα βρέξει πεντακοσάευρα

Καλα ευχολογια κανουμε εδω και 4 χρονια .... ευχες να κανει γηπεδο ευχες να χωσει φραγκα στην ομαδα ευχες να παρει την Ε? Ο ευχες να διωξει ντουσαν ευχες να παρει προπονητη ευχες να κρατησει προπονητη και μεχρι και πριν μερικα ποστ ευχεσαι το καλοκαιρι να κρατησει τον ? ορτογαλο να παρει παιχτες κτλ κτλ κτλ....! Ευχολογια λοιπον κανουμε με την τσεπη και το παροπλισμενο μυαλο του μεγιστανα....και δεν θα κανουμε για ενα ΚΑΛΥΤΕΡΟ μελλον της ομαδας με καποιον αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Βεβαια δεν πρεπει να παραβλεψουμε οτι και να φυγει,η πιθανοτητα να δωσει την ομαδα σε καποιο λαμογιο τρισχειροτερο απο αυτον μονο και μονο για να ικανοποιησει τον εγωισμο του,ειναι μεγαλη

Μην σου πω να αφησει και καμμενη γη πισω του....

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ξεκινα εσυ Ανδρουτσε και ακολουθουμε κι εμεις

Μηπως την εχεις δει καπως τελευταια? Εσεις ποιοι ειστε? Εισαι εκπροσωπος τους? Θα μας δωσεις εσυ εντολη ποτε να κριτικαρουμε τον Διαχειριστη της ομαδας επειδη εσυ εισαι αφυσικα αισιοδοξος και μικρος σχετικα με αλλος με διπλασια υπομονη? ? ρεπει να υποφερουμε αλλα 5 χρονια για να ικανοποιηθεις εσυ και να αποφασισεις οτι πρεπει να φυγει ο τιγρης? Εσυ θα δωσεις το πρασινο φως να φυγει? Γιατι ξ κριση η δικια σου να ειναι καλυτερη αλλων? ? αντως αν κρινουμε απο τα γραφομενα σου 2 χρονια πριν επεσες εξω στα 11 απο τα 10....σε ολα τα θεματα. Ε τωρα θα δωσεις εσυ οδηγιες ποσο θα περιμενουμε και ποτε θα ειναι η ωρα να φυγει ο παπατζης? χαχαχαχα Ελα Μπουκο συνελθε ρε συ ! Υπαρχει ζωη στον πλανητη ΑΕΚ και χωρις τιγρη και πιστεψε με θα ειναι και καλυτερη....δοκιμασε το...μην φοβασαι....

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο είναι να βρεθούν συμπαίκτες/διαδοχη κατασταση. Αναφερθηκε πολλές φορες εδω μέσα οτι καποτε παίζαμε με τα τρίγλια, αλλα αυτό δεν ήταν ο πατος. ο πατος ήταν η προηγούμενη σεζόν που έκανα ότι ήταν δυνατόν να μην χασω λεπτό όλη τη χρονιά, ξέροντας ότι υπήρχε μεγάλη πιθανότητα να είναι η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ που βλέπω την ομαδα. Αυτό λοιπόν δεν το ξαναπερνάω, και δεν έχει κανεις δικαίωμα να με βάλει εμενα ή καποιον αλλον να το ξαναπεράσω. Αυτό για τα ΟΥΣΤ και μονο για αυτα.

 

Τώρα, γκρίνια τύπου βαλε λεφτα και φέρε παίκτες, διώξε την πουτανα την σερβα και τα συναφή, εννοείται πρεπει να γινονται και να εντείνονται όσο δεν υπάρχει βελτίωση. Στην τελική, δεν σου ζήτησε πίστωση χρόνου, πρωταθλημα λεει παει να παρει φετος. ε όσο γαμιέται και δεν το παίρνει, γκρίνια. Και αμα φύγει επειδη του πειραξαμε τη σερβα και μας παρατησει συξυλους, αυτος μονος του θα πρεπει να φαει την λεζα και να μεινει στην ιστορία σαν καταστροφέας, όχι ο κόσμος που ζήτησε μεταγραφές ή ζήτησε να φύγει ένας ΑΝΕ? ΙΘΥΜΗΤΟΣ και ΑΧΡΗΣΤΟΣ και ΕΥΘΥΤΕΝΗΣ.

 

Νομίζω είναι πολύ απλό και πολυ δίκαιο για όλους αυτό που λέω, και λογικότατο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×