Jump to content

stavros 9-11
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

29 members have voted

  1. 1. MVP

    • Ανέστης
      2
    • Γκάλο
      2
    • Ντιντάκ
      4
    • Λαμπρόπουλος
      12
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      1
    • Πατίτο
      2
    • Μάνταλος
      1
    • Μπακασέτας
      0
    • Αλμέιδα
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      5
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αραβίδης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μοράις

    • Καλό
      16
    • Μέτριο
      7
    • Απλά Φυσιολογικό
      5
    • Κακό
      1
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      7
    • Γκάλο
      1
    • Ντιντάκ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Κολοβέτσιος
      2
    • Γιόχανσον
      1
    • Σιμόες
      0
    • Πατίτο
      4
    • Μάνταλος
      0
    • Μπακασέτας
      12
    • Αλμέιδα
      2
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αραβίδης
      0


Recommended Posts

εμενα παντως ο μελισσαν δεν μου κανει για τοσο βλακας, οσο θελουμε να τον εχουμε στο μυαλο μας...

 

οτι εμεις νομιζαμε οτι θα ανεβουμε α εθνικη και θα τρεμουν τα τσιμεντα, ηταν δικο μας προβλημα ως προς την προσεγγιση της πραγματικοτητας...

 

ομαδα χρεωμενη μεχρι τα μπουνια που επεσε ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ στην β εθνικη... ασχετα αν μπορουσε ή δεν μπορουσε ο κακος τιγρης να κανει 2 μεταγραφες εκεινο τον γεναρη και να σωθουμε, φαγαμε αγωνιστικη πεσαδα... 

 

η μοναδικη δε ομαδα χωρις δικο της γηπεδο... με ενα οικοπεδο εκει να καθεται να μας κοιτα...

 

οκ... καπου το χασαμε...

 

οτι το αγωνιστικο πλανο το εχει γραμμενο στα παπαρια του και μας ενοχλει γιατι δεν μπορουμε να την πουμε στους γαυροβαζελους στη δουλεια δεν εχει να κανει...

 

αλλα πραγματα τον καινε αυτη την στιγμη... ειναι το γηπεδο? η επο? το εσρ? το μουνι που τον πεταγε? ενας θεος ξερει...

 

εγω απλα λεω οτι δεν γινεται να μην μπορει να δωσει 10 μυρια και να χτυπησει πρωταθλημα εδω με τα λιμα των γυφτων και τον χειροτερο ολυμπιακο των τελευταιων 20 ετων...

 

τα εχει... απλα δεν θελει να τα δωσει τωρα... ο λογος?θα δειξει... υπομονη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα ΑΕΚ είναι πλέον μικρότερο μέγεθος από το brand Μελισσανίδης.

Συνεχίστε.

Ο Μελισσανιδης θα ειναι 2 σελιδες της ιστοριας της ΑΕΚ. Το θεμα ειναι τι χρωμα θα εχουν οι σελιδες.

Link to comment
Share on other sites

Τι να επιχειρηματολογουσα ? Το διαστημοπλοιο στα Λιοσια ή την Ε? Ο ?

Επιχειρηματα ειχα μεχρι το αρθρο που τα εσβησε ολα και πληρωσε ποδοσφαιριστες και υπαλληλους. Μετα μου τελειωσαν τα επιχειρηματα.

Το άρθρο σού άφησε καβάτζα 30εκ υπόλοιπο.

Εγώ αναφέρομαι στο επιχείρημα "μετά τον τίγρη το χάος".

Επί κοντού ποιά ήταν η διαφορά και του σέρναμε τους ψόφους κάθε μία ώρα?

Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανιδης θα ειναι 2 σελιδες της ιστοριας της ΑΕΚ. Το θεμα ειναι τι χρωμα θα εχουν οι σελιδες.

fouxia

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανιδης θα ειναι 2 σελιδες της ιστοριας της ΑΕΚ. Το θεμα ειναι τι χρωμα θα εχουν οι σελιδες.

Λεοπαρ

Link to comment
Share on other sites

Το άρθρο σού άφησε καβάτζα 30εκ υπόλοιπο.

Εγώ αναφέρομαι στο επιχείρημα "μετά τον τίγρη το χάος".

Επί κοντού ποιά ήταν η διαφορά και του σέρναμε τους ψόφους κάθε μία ώρα?

Μπορει και οι δυσκολιες τις ζωης να ωριμασαν τον ΑΕΚτζη πολιτη

Link to comment
Share on other sites

Να μαθουμε αν χρωσταει η ΚΑΕ με το νεο ΑΦΜ :D

Να μπει το ΣΔΟΕ κυριοι..

Το σδοε να περάσει πρώτα από τα νέα γραφεία της παε και να μας πει πόσο στοίχισαν κι από που βρέθηκαν τα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα ΑΕΚ είναι πλέον μικρότερο μέγεθος από το brand Μελισσανίδης.

Συνεχίστε.

Το όνομα Μελισσανίδης δεν θα γίνει brand ποτέ έτσι όπως το εννοείς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παει ακριβως ετσι.

1) ? οτε δεν υπηρχε ετοιμη λυση. Εσυ επι κοντου δεν γκρινιαζες; Μην το παω παλιοτερα επι Ζητα, επι Τροχανα, επι Μακη κλπ. Και μην μου πεις Μπιλ "ναι, αλλα την παθαμε". Δικαιωμα του αλλου να θελει να ρισκαρει να την ξαναπαθει απο το να βλεπει μια ΑΕΚ που την θεωρει λιγη.

2) Με αυτην την λογικη οποιαδηποτε κυβερνηση εχουμε σημερα στο Ελλαδισταν, ας μεινει μεχρι να εμφανιστουν τιποτα καινουργιες φατσες απο το πουθενα γιατι οκ τους εχουμε δει και τους υπολοιπους μπλα-μπλα (εσυ μπορει και να το βλεπεις κι ετσι πιθανως, αλλα προφανως δεν ειναι αυτη η μεση λογικη).

3) Δεν ειναι απαραιτητο οσοι κριτικαρουν να ζητανε και αποχωρηση, μην το μπερδευουμε σε ολα τα ποστ οποιουδηποτε. Μπορει καποιοι να κριτικαρουν χωρις "ουστ", τουλαχιστον μεχρι νεοτερας.

Τελος θα προτεινω να χαλαρωσουμε και λιγο με ολα αυτα. Ο κοσμος της ΑΕΚ εδω δεν εδιωξε τους Νοτιαδες με τις μπορντω καλτσες, σιγα μην διωξει τον Μελισσανιδη. Μονος του θα φυγει, οταν φυγει (κι οσο δεν εμφανιζεται κανεις).

? οσο μαλλον να τον διωξει το ΚΜ (που παιζει να εχει λιγοτερη γκρινια απο το aek365 πλεον btw).

? αντα υπαρχουν λογοι να γκρινιαζεις στην ΑΕΚ.

Και τωρα υπαρχουν δεκαδες. Ξερεις ομως τη διαφορα της κριτικης απο τη γκρινια και τη μιρλα χωρις οριζοντα.

Εγω ας πουμε ειμαι υπαλληλος του Μελισσανιδη, ταϊζει τη φουκαριαρα τη μανα μου κι εχω οριζοντα Μελισσανιδη.

Θα μου βρεις στιγμα και προσανατολισμο ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ χωρις Μελισσανιδη ?

Αυτο περιμενω. Και μετα να ενωθω μαζι με τους γκρινιαρηδες. Κι η μανα μου ας παει απο ασιτια αφου δε θα εχει Μιμη.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει και οι δυσκολιες τις ζωης να ωριμασαν τον ΑΕΚτζη πολιτη

Ε βέβαια.

Το βλέπεις ειδικά εκεί που ψηφίζει για βλαχοδημάρχους.

Link to comment
Share on other sites

Το άρθρο σού άφησε καβάτζα 30εκ υπόλοιπο.

Εγώ αναφέρομαι στο επιχείρημα "μετά τον τίγρη το χάος".

Επί κοντού ποιά ήταν η διαφορά και του σέρναμε τους ψόφους κάθε μία ώρα?

Υπηρχαν θηρια μαζι με το Θεμη που ηταν οπισθογραμμη. Στο τελος εμεινε ενας.

Ας ηταν ανοιχτοι να βαζαν και το Μελισσανιδη τοτε να βλεπαμε τα 70. Δεν το εκαναν κι εχει να λεει ο Μιμης για τα 70 κι εμεις τα καλαντα.

Link to comment
Share on other sites

? αντα υπαρχουν λογοι να γκρινιαζεις στην ΑΕΚ.

Και τωρα υπαρχουν δεκαδες. Ξερεις ομως τη διαφορα της κριτικης απο τη γκρινια και τη μιρλα χωρις οριζοντα.

Εγω ας πουμε ειμαι υπαλληλος του Μελισσανιδη, ταϊζει τη φουκαριαρα τη μανα μου κι εχω οριζοντα Μελισσανιδη.

Θα μου βρεις στιγμα και προσανατολισμο ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ χωρις Μελισσανιδη ?

Αυτο περιμενω. Και μετα να ενωθω μαζι με τους γκρινιαρηδες. Κι η μανα μου ας παει απο ασιτια αφου δε θα εχει Μιμη.

? οιό στίγμα και προσανατολισμό βρίσκαμε χωρίς τον κοντό και του κατεβάζαμε από διαθήκες μέχρι κοράνια και ταλμούδ?

Link to comment
Share on other sites

Επισης εκ των υστερω κρινοντας θεωρειτε πως καλως βριζατε τον κοντο; Αν ναι τοτε εχει λογικη να βριζεις επι δεκα και τον καθε επομενο, αν ομως θεωρειτε πως ηταν υπερβολικο (για να μην πω λαθος) δεν κατανοω γιατι πρεπει να συνεχιζεται το λαθος. Μηπως ειστε τιποτα εγωιστες;

Link to comment
Share on other sites

? οιό στίγμα και προσανατολισμό βρίσκαμε χωρίς τον κοντό και του κατεβάζαμε από διαθήκες μέχρι κοράνια και ταλμούδ?

Δεν κατεβαζαμε μονο στο Θεμη. Ειχαμε και Κουληδες και Τακηδες. Δεν ηταν μονο ο Θεμης. Αλλα τεσπα στο μυαλο μας υπηρχε ο Μελισσανιδης υπο ορους.

Τωρα ποιος υπαρχει ? Τετοιες εποχες ποιος υπαρχει ? Κανεις και σε καμια ομαδα. Βλεπεις να υπαρχει αντιπαλο δεος σε καποια ομαδα ? Εστω 1 πες μου.

Κλανουν τριγωνα ? ανοραματος ολες οι αντιπολιτευσεις αν και οπου υπαρχουν.

Σπουδαιο προϊον για να ασχοληθει ο καθε ενας.

Link to comment
Share on other sites

Τον κοντο χρονικα ποτε αρχισατε να τον βριζετε; Στον χρονο πανω;

Εγω πΑγαινα και γηπεδο. Τωρα δεν παω που ειμαι υπαλληλος του Μητσου.

Link to comment
Share on other sites

Υπηρχαν θηρια μαζι με το Θεμη που ηταν οπισθογραμμη. Στο τελος εμεινε ενας.

Ας ηταν ανοιχτοι να βαζαν και το Μελισσανιδη τοτε να βλεπαμε τα 70. Δεν το εκαναν κι εχει να λεει ο Μιμης για τα 70 κι εμεις τα καλαντα.

Τα θηρία είχαν δηλώσει 4857586969 φορές ότι ο τάπας ήταν η αιτία που ασχολήθηκαν με την ΑΕΚ κι ότι αν φύγει ο ντέμης θα φύγουν κι αυτοί.Άρα το επιχείρημα δεν στέκει.

Τα 70 επίσης δεν στέκουν σαν επιχείρημα γιατί ποτέ δεν είδαμε το ενδιαφέρον έστω τυπωμένο σε ένα μπακαλόχαρτο.

Ακόμα και η γύφτισσα στο λατέρνα,φτώχεια και φιλότιμο σού έλεγε ασήμωσε να σου πω.

Τους ξέρει τους κανόνες ο ψιψίνος.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πΑγαινα και γηπεδο. Τωρα δεν παω που ειμαι υπαλληλος του Μητσου.

Ρε μπιλ ξεκολλα ρε ανθρωπε, κουβεντα κανουμε.

Δηλαδη αν ειναι να καταληγει εκει να παει στο διαολο το γαμημενο κ να μην ξανακουμπησουμε το πληκτρολογιο.

Link to comment
Share on other sites

Τον κοντο χρονικα ποτε αρχισατε να τον βριζετε; Στον χρονο πανω;

Σαν διοίκηση ή σαν προπονητή?

Γιατί εγώ με τον κοντό είχα πολλά θέματα μαζεμένα. :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε μπιλ ξεκολλα ρε ανθρωπε, κουβεντα κανουμε.

Δηλαδη αν ειναι να καταληγει εκει να παει στο διαολο το γαμημενο κ να μην ξανακουμπησουμε το πληκτρολογιο.

Μια χαρα τα λεμε ρε. Δεν εχω κατι. Μπεσα. Δεν εχω κολλησει με κατι αλλο εκτος απο την εναλλακτικη που προσπαθω να σκεφτω.
Link to comment
Share on other sites

Σαν διοίκηση ή σαν προπονητή?

Γιατί εγώ με τον κοντό είχα πολλά θέματα μαζεμένα. :)

Εκανε ο κοντος και προπονητης; Ουτε που το θυμαμαι. Τελος παντων επιμενω πως χρειαζεται μια τετραετια να κριθει το εργο τις κυβερνησης.

Link to comment
Share on other sites

Τον κοντο χρονικα ποτε αρχισατε να τον βριζετε; Στον χρονο πανω;

Με τον κοντό το βρίσιμο ξεκίνησε μετα την ιστορία στο ? εριστέρι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×