Jump to content

stavros 9-11
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

29 members have voted

  1. 1. MVP

    • Ανέστης
      2
    • Γκάλο
      2
    • Ντιντάκ
      4
    • Λαμπρόπουλος
      12
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      1
    • Πατίτο
      2
    • Μάνταλος
      1
    • Μπακασέτας
      0
    • Αλμέιδα
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      5
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αραβίδης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μοράις

    • Καλό
      16
    • Μέτριο
      7
    • Απλά Φυσιολογικό
      5
    • Κακό
      1
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      7
    • Γκάλο
      1
    • Ντιντάκ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Κολοβέτσιος
      2
    • Γιόχανσον
      1
    • Σιμόες
      0
    • Πατίτο
      4
    • Μάνταλος
      0
    • Μπακασέτας
      12
    • Αλμέιδα
      2
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αραβίδης
      0


Recommended Posts

Εδω ειμαι. Οποιος θελει χτυπαει εμενα. Μη γυρνατε στο Μπουκο τα βελη.

Κι οσο μου σπατε τα παπαρια με τον παπατζη τοσο θα σας λεω οτι σας γλενταει. Διωξτε τον για να δειτε τη ζωη της ΑΕΚ χωρις Μελισσανιδη.

Κι ελειδη το φορουμ δεν ειναι ουτε της κυβερνησης ουτε της αντιπολιτευσης κι επειδη ακουγονται ολες οι φωνες, σας γλενταει και θα σας γλεντησει περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα θυμαμαι αυτα γιατι ημουν εξω.

Δεν λεω οχι αν εγινε ετσι, αλλα και παλι αν το παιρναμε θα εκθειαζαμε πολλοι απο μας μετα τον "μετριοφρονα ντεμη που τους την εφερε"

 

Δεν ήταν μετριοφροσύνη, τρολάρισμα ήταν που από εκεί που λέγαμε στην αρχή ότι δεν είναι στόχος το πρωτάθλημα καταλήξαμε να το διεκδικούμε στα ίσια αλλά επειδή ΑΕΚ είσαι και όποτε πας να βγάλεις γλώσσα τρως τα μούτρα σου ήρθε ο Ιωνικός και σου πήρε ανέλπιστο διπλό στο ΟΑΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως την εχεις δει καπως τελευταια? Εσεις ποιοι ειστε? Εισαι εκπροσωπος τους? Θα μας δωσεις εσυ εντολη ποτε να κριτικαρουμε τον Διαχειριστη της ομαδας επειδη εσυ εισαι αφυσικα αισιοδοξος και μικρος σχετικα με αλλος με διπλασια υπομονη? ? ρεπει να υποφερουμε αλλα 5 χρονια για να ικανοποιηθεις εσυ και να αποφασισεις οτι πρεπει να φυγει ο τιγρης? Εσυ θα δωσεις το πρασινο φως να φυγει? Γιατι ξ κριση η δικια σου να ειναι καλυτερη αλλων? ? αντως αν κρινουμε απο τα γραφομενα σου 2 χρονια πριν επεσες εξω στα 11 απο τα 10....σε ολα τα θεματα. Ε τωρα θα δωσεις εσυ οδηγιες ποσο θα περιμενουμε και ποτε θα ειναι η ωρα να φυγει ο παπατζης? χαχαχαχα Ελα Μπουκο συνελθε ρε συ ! Υπαρχει ζωη στον πλανητη ΑΕΚ και χωρις τιγρη και πιστεψε με θα ειναι και καλυτερη....δοκιμασε το...μην φοβασαι....

1. Οχι δεν την εχω δει τελευταια σχολιαζω οσα γραφονται οταν διαφωνω

2. Εμεις ειμαστε οι υπαλληλοι του Μελισσανιδη

3. Εκπροσωπος κανενος δεν ειμαι περαν του εαυτου μου, εσυ απαντας για λογαριασμο τριτων (Ζιοπεπε)

4. Δεν δινω εντολες ποτε ειμαι δημοκρατης

5. Ειμαι σαδιστης και γουσταρω να σας βλεπω να υποφερετε, οσο περισσοτερο τοσο καλυτερα

6. Εγω δεν θα δωσω κανενα πρασινο φως ρωτησε ο Μπιλ τι χρονικο οριζοντα δινουμε απαντησα

7. Επεσα εξω στα 11 απο τα 10 εγω στα 15 απο τα 14 ο ΑΜιΝτι και παει λεγοντας και παει λεγοντας μονο εσυ πεφτεις μεσα

8. Τα περι "συνελθε" σου εχω ξαναπει στην μανουλα σου και τον πατερουλη σου

9. Μαθηματα περι φοβου και εξαρτησης και αναγκης αλλου, σε αυτους που τρωνε πινουν και χορευουν με παραγοντες (οικονομικους η και πολιτικους) μπας και τσιμπησουν κανα ξεροκομματο

Αλλη ερωτηση;

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω προβλημα ουτε με τη γκρινια ουτε με τα φυγε...

Αλλα οταν μου λες φυγε θελω να μου λες και τον επομενο..Το θα δουμε και σιγουρα θα ειναι καλυτερος δεν μου λεει κατι..

Εγω ρισκα με την ΑΕΚ δεν ξαναπαιρνω..

Link to comment
Share on other sites

σας γλενταει και θα σας γλεντησει περισσοτερο.

Δυστυχώς την ΑΕΚ γλενταει επί του παρόντος με την πουτανα τη σερβα που κωλοτρυπιδιαζονται

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Αν το παμε στην απλοποιηση του στυλ "πρωτα βαζω πωλητηριο στο σπιτι και μετα ερχονται αγοραστες" ή διωχνω τη γυναικα και θα βρω ανετα αλλη, δες το και απ τη μερια του να εισαι αρρωστος, να παιρνεις καποια φαρμακα που σε κρατανε στη ζωη και ισως να σε κανουν και καλα, αλλα να επιλεγεις να τα κοψεις επειδη πιστευεις οτι καπου υπαρχει ενα θαυματουργο ή τελος παντων ο θεος δε θα σ αφησει ετσι.

Μαλλον ειναι σαν να θανατωσες απο ιατρικο λαθος μια εγκυο γυναικα αλλα να καταφερες να σωσεις απο τυχη το εμβρυο.....αλλα παρολα αυτα να μην το ταιζεις απο ΚΑΡΜΟΙΡΙΑ οπως πρεπει με αποτελεσμα να εχει προβλημα αναπτυξης και ισως καποιιες εγκεφαλικες και κινητικες διαταραχες....! Μην ταιζοντας το λοιπον το εμβρυο που φυτοζωει εσυ ταζεις οτι θα το κανεις αστερα του Χολλυγοντ....και δεν το ταιζεις καν κρεμα των 2 ευρω....!

Οταν ερθει να στο παρει η προνοια....να μην το δωσεις μην τυχων και δεν του δινουν καθολου τροφη πραγμα αδυνατον.....! Ας κατσει το μωρο να φυτοζωει...με την ΦΟΒΙΑ μην δεν τυ δωσει καποιος την ελαχιστη τροφη παραπανω που χρειαζεται...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως την εχεις δει καπως τελευταια? Εσεις ποιοι ειστε? Εισαι εκπροσωπος τους? Θα μας δωσεις εσυ εντολη ποτε να κριτικαρουμε τον Διαχειριστη της ομαδας επειδη εσυ εισαι αφυσικα αισιοδοξος και μικρος σχετικα με αλλος με διπλασια υπομονη? ? ρεπει να υποφερουμε αλλα 5 χρονια για να ικανοποιηθεις εσυ και να αποφασισεις οτι πρεπει να φυγει ο τιγρης? Εσυ θα δωσεις το πρασινο φως να φυγει? Γιατι ξ κριση η δικια σου να ειναι καλυτερη αλλων? ? αντως αν κρινουμε απο τα γραφομενα σου 2 χρονια πριν επεσες εξω στα 11 απο τα 10....σε ολα τα θεματα. Ε τωρα θα δωσεις εσυ οδηγιες ποσο θα περιμενουμε και ποτε θα ειναι η ωρα να φυγει ο παπατζης? χαχαχαχα Ελα Μπουκο συνελθε ρε συ ! Υπαρχει ζωη στον πλανητη ΑΕΚ και χωρις τιγρη και πιστεψε με θα ειναι και καλυτερη....δοκιμασε το...μην φοβασαι....

 

Επιμενεις να μην καταλαβαινεις, οτι οσοι εδω μεσα δε συμμεριζονται το παραληρηματικο σου συκωφυγεπουλατωρα, δεν ειναι πρωτοξαδελφα του τιγρη, ουτε στη μισθοδοσια της ? ΑΕ, 

Ουσιαστικα η διαφωνια εχει να κανει με τη διαδοχη κατασταση και αν εχει νοημα το "φυγε", οταν η πιθανη διαδοχη κατασταση στηριζεται σε επιχειρηματα οπως το "Υπαρχει ζωη στον πλανητη ΑΕΚ και χωρις τιγρη και πιστεψε με θα ειναι και καλυτερη".

Μακαρι να υπαρξει καποιος σοβαρος και να ψελλισει οτι θα τον ενδιεφερε να ασχοληθει με τα διοικητικα/γηπεδικα και να φωναξουμε ολοι μαζι οτι πρεπει να φυγει με κλωτσιες ο μελισσανιδης.

Αναγνωρισε ομως οτι οσο δε συμβαινει κατι τετοιο, ειναι δικαιολογημενη η αγωνια για το μετα και η αμφιβολια για τη λυση που θα εμφανιστει ως απο μηχανης θεος μολις φυγει ο σαπιοδοντας.

 

 

Ελπιζω να μη μετανιωσω γι αυτο το ποστ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ειναι σαν να θανατωσες απο ιατρικο λαθος μια εγκυο γυναικα αλλα να καταφερες να σωσεις απο τυχη το εμβρυο.....αλλα παρολα αυτα να μην το ταιζεις απο ΚΑΡΜΟΙΡΙΑ οπως πρεπει με αποτελεσμα να εχει προβλημα αναπτυξης και ισως καποιιες εγκεφαλικες και κινητικες διαταραχες....! Μην ταιζοντας το λοιπον το εμβρυο που φυτοζωει εσυ ταζεις οτι θα το κανεις αστερα του Χολλυγοντ....και δεν το ταιζεις καν κρεμα των 2 ευρω....

Τ

ο ποστ μου περι αρρωστειας εγινε για να δειξω οτι με απλοποιημενα τσιτατα, μονο εντυπωσεις μπορουν να δημιουργηθουν, δεν εχουν κανενα αλλο νοημα και δεν αντικατροπτιζουν καμια πραγματικοτητα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς την ΑΕΚ γλενταει επί του παρόντος με την πουτανα τη σερβα που κωλοτρυπιδιαζονται

Αν το προβλημα σου ειναι μονο η Σερβα, θα λυθει. Αλλα επειδη το προβλημα σου παει περα απο τη Σερβα, σου λεω οτι δε θα λυθει. Εδω θα ειναι ο Μελισσανιδης. Δεν παει πουθενα. Κατσε και κοιτα ή βγες στο δρομο και διωξτον.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκς γιατι ειστε τοσο επιθετικοι ολοι;

Εχει ο καθενας την αποψη του κ την κωλοτρυπιδα του. Μην γαματε του αλλου την κωλοτρυπιδα για να σεβεται κ αυτος την δικη σας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν μετριοφροσύνη, τρολάρισμα ήταν που από εκεί λέγαμε στην αρχή ότι δεν είναι στόχος το πρωτάθλημα καταλήξαμε να το διεκδικούμε στα ίσια αλλά επειδή ΑΕΚ είσαι και όποτε πας να βγάλεις γλώσσα τρως τα μούτρα σου ήρθε ο Ιωνικός και σου πήρε ανέλπιστο διπλό στο ΟΑΚΑ.

Μα δεν ειπα οτι "ηταν μετριοφροσυνη" ειπα οτι πολλοι θα λεγαν "μπραβο στον μετριοφρονα ντεμη".

Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκς γιατι ειστε τοσο επιθετικοι ολοι;

Εχει ο καθενας την αποψη του κ την κωλοτρυπιδα του. Μην γαματε του αλλου την κωλοτρυπιδα για να σεβεται κ αυτος την δικη σας.

Εεεεεεε...........μηπως γιατι εχουμε φρικαρει με τα μπουρδελα;

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ειναι σαν να θανατωσες απο ιατρικο λαθος μια εγκυο γυναικα αλλα να καταφερες να σωσεις απο τυχη το εμβρυο.....αλλα παρολα αυτα να μην το ταιζεις απο ΚΑΡΜΟΙΡΙΑ οπως πρεπει με αποτελεσμα να εχει προβλημα αναπτυξης και ισως καποιιες εγκεφαλικες και κινητικες διαταραχες....! Μην ταιζοντας το λοιπον το εμβρυο που φυτοζωει εσυ ταζεις οτι θα το κανεις αστερα του Χολλυγοντ....και δεν το ταιζεις καν κρεμα των 2 ευρω....!

Οταν ερθει να στο παρει η προνοια....να μην το δωσεις μην τυχων και δεν του δινουν καθολου τροφη πραγμα αδυνατον.....! Ας κατσει το μωρο να φυτοζωει...με την ΦΟΒΙΑ μην δεν τυ δωσει καποιος την ελαχιστη τροφη παραπανω που χρειαζεται...

Κλαίω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκς γιατι ειστε τοσο επιθετικοι ολοι;

Εχει ο καθενας την αποψη του κ την κωλοτρυπιδα του. Μην γαματε του αλλου την κωλοτρυπιδα για να σεβεται κ αυτος την δικη σας.

Εδω καποιου συμφορουμιτη δεν την σεβαστηκε ενας Κινεζος στο κλειστο, θα την σεβαστουμε εμεις;
  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκς γιατι ειστε τοσο επιθετικοι ολοι;

Εχει ο καθενας την αποψη του κ την κωλοτρυπιδα του. Μην γαματε του αλλου την κωλοτρυπιδα για να σεβεται κ αυτος την δικη σας.

Η ανταλλαγη αποψεων εχει καταντησει ανταλλαγη κωλοτρυπιδων

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

1. Οχι δεν την εχω δει τελευταια σχολιαζω οσα γραφονται οταν διαφωνω

2. Εμεις ειμαστε οι υπαλληλοι του Μελισσανιδη

3. Εκπροσωπος κανενος δεν ειμαι περαν του εαυτου μου, εσυ απαντας για λογαριασμο τριτων (Ζιοπεπε)

4. Δεν δινω εντολες ποτε ειμαι δημοκρατης

5. Ειμαι σαδιστης και γουσταρω να σας βλεπω να υποφερετε, οσο περισσοτερο τοσο καλυτερα

6. Εγω δεν θα δωσω κανενα πρασινο φως ρωτησε ο Μπιλ τι χρονικο οριζοντα δινουμε απαντησα

7. Επεσα εξω στα 11 απο τα 10 εγω στα 15 απο τα 14 ο ΑΜιΝτι και παει λεγοντας και παει λεγοντας μονο εσυ πεφτεις μεσα

8. Τα περι "συνελθε" σου εχω ξαναπει στην μανουλα σου και τον πατερουλη σου

9. Μαθηματα περι φοβου και εξαρτησης και αναγκης αλλου, σε αυτους που τρωνε πινουν και χορευουν με παραγοντες (οικονομικους η και πολιτικους) μπας και τσιμπησουν κανα ξεροκομματο

Αλλη ερωτηση;

Χεσμενος επανω σου εισαι οταν δεν εισαι σε κριση υπεραισιοδοξιας...! Μαλλον εσυ υποφερεις που σου χαλαει καθε τρεις και λιγο η ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ που εχεις δημιουργησει στο μυαλο σου ! Ελα αντε ρουφα την αμιτα σου τωρα να πας για υπνο να δεις ονειρο οτι θα βγαλει ανακοινωση η ΑΕΚ  να ηρεμησεις... :lol: :lol: Δεν σε ενοχλησε η φαπα ...που δεν βγηκε ανακοινωση σε ενοχλησε γιατι σου χαλασε την εικονα του ΤΙΤΑΝΙΟΥ τιγρη που εχεις στο μυαλο σου...! ? εσε να κοιμηθεις ρε συ η αυπνια προκαλει Νευρικότητα, κατάθλιψη, άγχος....

Link to comment
Share on other sites

Χεσμενος επανω σου εισαι οταν δεν εισαι σε κριση υπεραισιοδοξιας...! Μαλλον εσυ υποφερεις που σου χαλαει καθε τρεις και λιγο η ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ που εχεις δημιουργησει στο μυαλο σου ! Ελα αντε ρουφα την αμιτα σου τωρα να πας για υπνο να δεις ονειρο οτι θα βγαλει ανακοινωση η ΑΕΚ να ηρεμησεις... :lol: :lol: Δεν σε ενοχλησε η φαπα ...που δεν βγηκε ανακοινωση σε ενοχλησε γιατι σου χαλασε την εικονα του ΤΙΤΑΝΙΟΥ τιγρη που εχεις στο μυαλο σου...! ? εσε να κοιμηθεις ρε συ η αυπνια προκαλει Νευρικότητα, κατάθλιψη, άγχος....

Ελα ρε Χαμπε...ολοι για μια ΑΕΚ ζουμε, ξεφορτωσε ρε αρχοντα λιγο.
Link to comment
Share on other sites

Χεσμενος επανω σου εισαι οταν δεν εισαι σε κριση υπεραισιοδοξιας...! Μαλλον εσυ υποφερεις που σου χαλαει καθε τρεις και λιγο η ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ που εχεις δημιουργησει στο μυαλο σου ! Ελα αντε ρουφα την αμιτα σου τωρα να πας για υπνο να δεις ονειρο οτι θα βγαλει ανακοινωση η ΑΕΚ  να ηρεμησεις... :lol: :lol: Δεν σε ενοχλησε η φαπα ...που δεν βγηκε ανακοινωση σε ενοχλησε γιατι σου χαλασε την εικονα του ΤΙΤΑΝΙΟΥ τιγρη που εχεις στο μυαλο σου...! ? εσε να κοιμηθεις ρε συ η αυπνια προκαλει Νευρικότητα, κατάθλιψη, άγχος....

Στα ιατρικά το χουμε ριξει σημερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

 

Επιμενεις να μην καταλαβαινεις, οτι οσοι εδω μεσα δε συμμεριζονται το παραληρηματικο σου συκωφυγεπουλατωρα, δεν ειναι πρωτοξαδελφα του τιγρη, ουτε στη μισθοδοσια της ? ΑΕ, 

Ουσιαστικα η διαφωνια εχει να κανει με τη διαδοχη κατασταση και αν εχει νοημα το "φυγε", οταν η πιθανη διαδοχη κατασταση στηριζεται σε επιχειρηματα οπως το "Υπαρχει ζωη στον πλανητη ΑΕΚ και χωρις τιγρη και πιστεψε με θα ειναι και καλυτερη".

Μακαρι να υπαρξει καποιος σοβαρος και να ψελλισει οτι θα τον ενδιεφερε να ασχοληθει με τα διοικητικα/γηπεδικα και να φωναξουμε ολοι μαζι οτι πρεπει να φυγει με κλωτσιες ο μελισσανιδης.

Αναγνωρισε ομως οτι οσο δε συμβαινει κατι τετοιο, ειναι δικαιολογημενη η αγωνια για το μετα και η αμφιβολια για τη λυση που θα εμφανιστει ως απο μηχανης θεος μολις φυγει ο σαπιοδοντας.

 

 

Ελπιζω να μη μετανιωσω γι αυτο το ποστ.

Σεβαστη η αποψη σου ! Δεν θα το μετανιωσεις  :D Απλα διαφωνω ! Να εκδηλωσει αδυναμια διαχειρισης και να καλεσει υποψηφιους αντικαταστατες ! Αν 5 χρονια εχουμε τα ιδια μπορεις να μου πεις εσυ τον τροπο να φυγει αφου δεν σου αρεσει το δικο μου τωρα? Απλα 5 ακομα χαμενα χρονια θα ειναι....! Απλα εχετε λιγο παραπανω υπομονη απο μενα τιποτα παραπανω ρε Αρη...

Link to comment
Share on other sites

Αν το προβλημα σου ειναι μονο η Σερβα, θα λυθει. Αλλα επειδη το προβλημα σου παει περα απο τη Σερβα, σου λεω οτι δε θα λυθει. Εδω θα ειναι ο Μελισσανιδης. Δεν παει πουθενα. Κατσε και κοιτα ή βγες στο δρομο και διωξτον.

Αυτο το "εδω θα ειναι" προέρχεται από δική του δήλωση; Να ξέρουμε να εκτιμήσουμε δηλαδη, γιατί σημασία δεν έχει μόνο τι λέγεται αλλά και από ποιον. Αν λέγεται από τον ίδιο, το καλό είναι ότι σύντομα θα την έχει πουλεψει

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ελα ρε Χαμπε...ολοι για μια ΑΕΚ ζουμε, ξεφορτωσε ρε αρχοντα λιγο.

Εγω ειμαι Γαυρος λατρης του Ιβαν του παντοφλα ρε  αδερφε. Δεν ειμαι ΑΕΚτζης γιατι εχω την ΑΕΚ στο μυαλο μου και στην μνημη μου μεγαλυτερο ΜΕΓΕΘΟΣ απο αυτο που εχει ο τιγρης στο δικο του...! Εγω ζω για την ΑΕΚ ! Δεν ζω Α? Ο ΤΗΝ ΑΕΚ...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το "εδω θα ειναι" προέρχεται από δική του δήλωση; Να ξέρουμε να εκτιμήσουμε δηλαδη, γιατί σημασία δεν έχει μόνο τι λέγεται αλλά και από ποιον. Αν λέγεται από τον ίδιο, το καλό είναι ότι σύντομα θα την έχει πουλεψει

Σε οποιον δεν αρεσει, βγαινει στη μαχη και τον διωχνει. Δεν μπορω να κανω κατι αλλο για το προβλημα.

Εσυ δεν καταλαβαινεις οτι δεν θελω να ρισκαρω και περιμενεις να καταλαβω εγω εσενα που θελεις να ρισκαρεις ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×