Jump to content

stavros 9-11
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

29 members have voted

  1. 1. MVP

    • Ανέστης
      2
    • Γκάλο
      2
    • Ντιντάκ
      4
    • Λαμπρόπουλος
      12
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      1
    • Πατίτο
      2
    • Μάνταλος
      1
    • Μπακασέτας
      0
    • Αλμέιδα
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      5
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αραβίδης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μοράις

    • Καλό
      16
    • Μέτριο
      7
    • Απλά Φυσιολογικό
      5
    • Κακό
      1
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      7
    • Γκάλο
      1
    • Ντιντάκ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Κολοβέτσιος
      2
    • Γιόχανσον
      1
    • Σιμόες
      0
    • Πατίτο
      4
    • Μάνταλος
      0
    • Μπακασέτας
      12
    • Αλμέιδα
      2
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αραβίδης
      0


Recommended Posts

Τα σχολιανα του θα τα ακουσει και μην δουλευομαστε μεταξυ μας στα παπαρια του τα φορα και οι ιστοριες. Εκει που πρεπει θα τα ακουσει και ηδη αρχισαν τα βιολια. Σε σημειο που αν δεν αλλαξει ροτες σε πολλα, θα γινουν στερεοφωνικα. Εγω πιστευω πως αν δεν βγει το ετος με αδεια και το 17 με μπουλντοζα θα εχουμε κονσερτα βαγκνερ. Αν μαλιστα συνδιαστει η φαση και με ανυπαρξια στα αγωνιστικα, ακουπιαση και μηδενικη προοδο θα φυγει μονος του.

.

Link to comment
Share on other sites

Η επιμονή δεν είναι στην ανύπαρκτη εναλλακτική αλλά στα καμμένα εγκεφαλικά κύτταρα του αφεντικού που τρέχει το μαγαζί.

Εμένα προσωπικά το οικονομικό δεν με απασχολεί τόσο όσο με απασχολεί το οργανωτικό.

Και επί 4 χρόνια έχεις αποδείξει όχι ότι δεν μπορείς να μάθεις αλλά ότι δεν θες να μάθεις και δεν θες να προσαρμοστείς στη σύγχρονη εποχή.

Η κατάσταση έχει γίνει ανυπόφορα προβλέψιμη.

Ξέρουμε από το καλοκαίρι πότε θα φύγει ο προπονητής,πόσους βαθμούς θα απέχεις από τον πούστη και πόσες μεταγραφές θα αποδειχτούν φούσκες.

Ξαναλέω το πρόβλημα δεν είναι τόσο οικονομικό όσο οργανωτικό.

Ο πόντιος ανήκει σε άλλη εποχή,είναι απόλυτα συγκεντρωτικός και δεν εμπιστευεται άτομα πέρα από αυτά του στενού του κύκλου.

Εμένα ο νικοστράτος προσβάλλει την αισθητική μου.Ο πόντιος προφανώς πιστεύει ότι του κάνει μια χαρά την δουλειά.

Τα ίδια και για τον μπινέ.? έρα από το παρελθόν του ο τύπος άμα τον στείλεις στο περιπτερο να σου πάρει τσιγάρα αυτός θα πάει στο πράκτικερ και θα σου φέρει κοκκινόχωμα για τις βουκαμβίλιες.

Εγώ το θεωρώ δεδομένο ότι αυτή η κατάσταση δεν πρόκειται να αλλάξει και αυτό θα οδηγήσει με μαθηματική ακρίβεια στην πλήρη απαξίωση της ΑΕΚ.

Ο κόσμος έχει πολλά στο κεφάλι του και το τελευταίο που θελει είναι τα δευτερεύοντα πράγματα στη ζωή του να του γαμάνε την διάθεση.

Αυτά από μένα και ηρεμία από όλους.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

καμια σχεση..με αδικεις.

Μπλακ χιουμορ ηταν επειδη εχω να σε κοζαρω καιρο εκτος αμα εχω χασει επεισοδεια...

Δεν εννοουσα κατι κακο....ειδικα για σενα...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ReBo μη τον ακούς. Όσο έλειπες έλεγε ότι γαμιεσαι

Επαγγελματιας....? αει να τα τσεπωσει απο τις μηνυσεις..

Link to comment
Share on other sites

καμια σχεση η απουσια μου και η επανεμφανιση μου  με ψωλιες..με αδικεις.

arxise thn antepithesh h man u???

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα με Ριμπό - ο τόνος στο Ο- και γκοργκαρ. Το πρόβλημα δεν είναι ότι δεν βάζει λεφτά από την τσεπη του, όποιος περίμενε από τον πόντιο κάτι τέτοιο το'χει πάρει τελείως στραβά. Το πρόβλημα είναι ότι στο κομμάτι από τα έσοδα της ομάδος που πηγαίνει στο αγωνιστικό, γίνεται χείριστη διαχείριση. Κι αυτό γιατί δεν υπάρχει κανένα απολύτως πλάνο. Όλα γίνονται στην λογική "κι αν μας βγει", με οργάνωση και κινήσεις παρωχημένες. Δεν υπάρχει καμία λογική σε συγκεκριμένες επιλογές, π.χ. η αλληλουχία, Δέλλας -> ? ογετ-> Κετσπάγια, δεν στηρίζεται σε καμία λογική βάση.

Όσο λοιπόν την ομάδα διοικούν παλιομοδίτες, αόρατοι και φαντάσματα του παρελθόντος, προκοπή δεν θα δούμε.

 

υγ. αυτό το "οι από δω γαμάνε τους από κει" είναι πολύ κουραστικό. Ιδίως όταν προέρχεται από μεγάλα παιδιά...οκ όλοι τα ζόρια μας τραβάμε με την ομάδα, δεν χρειάζεται να γίνεται κώλος και το φορουμ. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση σε οσους την πεφτετε στους γκρινιαρηδες.

Αν η κατασταση παγιωθει ετσι για τα επομενα χ χρονια, δηλαδη 3ο 4οι σε μπατζετ κ θεση,κ το γηπεδο να περιμενει ενα χαρτι ακομα κ να ξεκινησει, εσεις θα επιμενετε οτι αφου δεν υπαρχει κανεις ας μην γκρινιαζουμε ή βαζετε ενα χρονικο οριο.

Αν ναι ποιο ειναι οριο;

kai simera na pate spata na manouriasete , emena sta paparia mou 

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα θα ήταν ευχής έργο να την κάνει ο Μελισσανιδης το συντομότερο.

 

Εξηγω: δεν υπάρχει γήπεδο στη δικιά μου συζήτηση. Η ? ΑΕ (κυρίως μέσω αρδ) έχει συλληφθεί να ψεύδεται επί του θέματος, το κράτος αυτή τη στιγμή δεν έχει χρήματα ενώ δεν διαφαίνεται πιθανότητα να τα βρει και ως γνωστον θες κρατικά λεφτά για να το φτιάξεις. Με λίγα λόγια δεν θεωρω ότι υπάρχει βάσιμη ελπίδα για το γήπεδο, βλέπω την ΑΕΚ στο τέλος να εγκαθίσταται μονίμως στο οακα κάτι που με προϋποθέσεις (μία διαμόρφωση του χώρου) δεν θα με πείραζε καθόλου, αντιθέτως θα το έβλεπα και σαν ιδανικό σεναριο. Ειδικά αν περνούσε στην κυριότητά μας για 50 χρόνια πχ.

 

Αφήνοντας έξω το γήπεδο, μας μένει το αγωνιστικο και το παρασκηνιακο.

Στο παρασκήνιο προφανώς έχει κάνει δουλειά. Δεν την τελείωσε, δεν έφερε κάποιο απτό αποτελεσμα, η επο δεν έγινε ακομα δικιά μας και φυσικά δεν πρέπει να ζητάμε 50-50 αλλά κυριαρχία της ΑΕΚ. ? άντως είναι αντιληπτό ότι έχει υπάρξει πρόοδος και ας μην επεκταθούμε άλλο.

 

Το αγωνιστικο ειναι και το χειρότερο. Δεν υπάρχει λόγος να αναλυσω γιατί ο Μελισσανιδης είναι ό,τι χειροτερο έχει περάσει από την ΑΕΚ, νομίζω ότι εδώ λίγο-πολύ όλοι συμφωνουμε. Είναι οι επιλογές του τετοιες που δεν επιτρέπουν σοβαρό αντιλογο, πάντως αυτο που συμβαίνει στην ΑΕΚ είναι ντροπή.

 

Ταυτόχρονα με όλα τα παραπάνω η ΑΕΚ έχει να αντιμετωπίσει την έλλειψη οξυγόνου. Έχω εξηγήσει την άποψη μου ότι οξυγόνο για την ΑΕΚ είναι τα πρωταθληματα στην παρούσα φάση. Τα έχει πολύ μεγάλη ανάγκη ο οργανισμός. Αν δεν μπορούμε να έχουμε οξυγόνο χρειαζόμαστε το αμέσως επόμενο υποκατάστατο. Στην παρούσα φάση κρίνω ότι αυτό είναι ο πρωταθλητισμος. Μας κάνει τεράστια ζημιά το να μενουμε κάθε Οκτωβρη εκτός τίτλων και καθε Νοεμβρη να διαβάζουμε για τον ΑΕΚτζη που είναι αχάριστος και δεν γεμιζει το οακα με τους πλατανιαδες όταν είναι 15 βαθμούς από την κορυφη.

 

Κι αν πέρυσι ήσουν νεοφώτιστος φέτος δεν έχεις δικαιολογία. Επίσης όλα δείχνουν ότι και του χρόνου πάλι τα ίδια θα γίνουν. Γιατί δεν υπάρχει η παραμικρή σοβαροτητα οπότε η κατάληξη έρχεται σχεδον μαθηματικά.

 

Αν δεχτεί κανείς την άποψη μου ότι δεν υπάρχει γήπεδο στη ΝΦ, τελικά τι μας προσφέρει ο Μελισσανιδης; Δράση στο παρασκήνιο. Αρκεί η δράση στο παρασκήνιο; Δεν αρκεί. Χρειάζεται και ομάδα.

 

Αν η επόμενη μέρα της ΑΕΚ είναι ξανά Β εθνικη, τότε να φύγει για να το πάρουμε απόφαση μία ώρα νωρίτερα. Αν αυτός ο Μελισσανιδης είναι η μόνη ελπίδα της ΑΕΚ, τότε γαμα τα.

gipedo den exei kanenAs ektos gavrou pou to fiakse mesa sto fagopoti tis olimpiadas

 

episis ta vimata pou exoun ginei apo maketes mexri nomous tous kratous , einai arketa gia ta dedomena tis xwras

 

otan pesame , trexame na ton vroume spiti tou kai sta estiatoria gia na analavei ki an den analamvane , akoma sti G' tha eimastan 

 

thelete na pate na ton dioksete , travate 

 

egw tha protimousa na aksiologisw tin diadoxi katastasi prwta kai fysika oxi paparies typou protodikio me ton kounela proedro

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 xrono stin A' meta ton apoluto pato stin 95xroni istoria tis omadas ,efere koupa kai egine fiesta sti filadlefia meta apo xronia

 

pire ola ta derby persy  ystera apo 4-5 xronia fapas

 

to na manouriazeis oktombri mina me autokatastrofikes kai mizeres taseis ,einai sumptoma mpaok 

Edited by Mike
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

kai simera na pate spata na manouriasete , emena sta paparia mou

Κοιτα ενα μλκ πρωι πρωι. Ρε εγραψα εγω να φυγει;

Εγω ειπα την αποψη μου μεχρι ποτε θα περιμενω να δω τις κινησεις του.

Κ απο εσενα δεν θελω απαντηση. Βριζομαι με τον αντιπροσωπο σου μια φορα την εβδομαδα. Ενα τεταρτακι το αφιερωνουμε να κραζει ο ενας τον αλλον.

Link to comment
Share on other sites

Α είναι γραφική η ? ατρα τώρα;

 

Μαικ αυτό που λες έχει κι άλλη ανάγνωση όμως. Ότι άλλον έναν Οκτωβρη εδώ και χιλιάδες πλέον χρόνια είσαι εκτός πρωταθλήματος. Και ειδικά φέτος το έβλεπες να έρχεται από Ιουνιο και τις τραγικοτητες με το θέμα του προπονητή.

 

Και δεν είναι λάθη αυτά τα πράγματα, είναι επιλογές, είναι λογική πάνω στην οποία πατάει ο Μελισσανιδης και δεν δειχνει τάσεις να απεμπλακεί από αυτη.

 

Εντάξει σοβαρά τώρα, είναι πολύ σωστή η άποψη ότι ενδεχόμενη αποχώρηση του βάζει την ΑΕΚ σε κίνδυνο, αυτό δεν μπορεί να το αντικρούσει σοβαρά καποιος (μάθετε να ξεχωρίζετε στοιχεία φλεημ στα γραπτα κάποιων από εμάς, μας αρέσει να τα κάνουμε πουτανα και το χουμε δείξει πολλάκις).

 

Σε κίνδυνο όμως μπαινει η ομάδα και με τη συνεχή ανεπιτυχή πορεία στο πρωτάθλημα. Το χω ξαναγράψει αυτό... Ομάδες του μεγέθους της ΑΕΚ καμία φορά μπορούν να διαχειριστούν πολύ πιο εύκολα ένα σοκ που προκαλεί συσπείρωση (πχ υποβιβασμός) γιατί τότε εκμεταλλεύονται το μέγεθός τους σε σύγκριση με μία συνεχόμενα αδιάφορη πορεία στο πρωτάθλημα γιατί εκεί ελλείψει κινδύνου και προσδοκιών την ίδια στιγμή, το ενδιαδερον σπάει, ο κόσμος αραιώνει και η δυναμικη χανεται.

 

Την ΑΕΚ σκοτώνουν οι αδιάφορες χρονιες, είναι σαν αρρώστια αυτό το πράγμα που σε τρώει

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ποσο αδικο εχουν οι πατρινοι σε αυτα που λενε σε πολλα συμφωνω βεβαια η ερα δεν μπορει να χτισει γηπεδο συμφωνα με τους νομους αλλα αυτα ας τα πουν οι ειδικοι..

Ειναι γνωστο οτι ειναι απο τους πρωτους που εχουν φρικαρει βεβαια και ο ντεμης ηταν η αιτια του κακου και το διωξαμε το μουνοπανο και ειδαμε τα μεγαλεια μας...

Ελα να φυγει το μουνι και να ερθει ο επομενος για να φυγει και αυτο το μουνι να ερθει ο μεθεπομενος και παει λεγοντας ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ? ΕΙΡΑΙΑΣ..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Α είναι γραφική η ? ατρα τώρα;

 

Μαικ αυτό που λες έχει κι άλλη ανάγνωση όμως. Ότι άλλον έναν Οκτωβρη εδώ και χιλιάδες πλέον χρόνια είσαι εκτός πρωταθλήματος. Και ειδικά φέτος το έβλεπες να έρχεται από Ιουνιο και τις τραγικοτητες με το θέμα του προπονητή.

 

Και δεν είναι λάθη αυτά τα πράγματα, είναι επιλογές, είναι λογική πάνω στην οποία πατάει ο Μελισσανιδης και δεν δειχνει τάσεις να απεμπλακεί από αυτη.

 

Εντάξει σοβαρά τώρα, είναι πολύ σωστή η άποψη ότι ενδεχόμενη αποχώρηση του βάζει την ΑΕΚ σε κίνδυνο, αυτό δεν μπορεί να το αντικρούσει σοβαρά καποιος (μάθετε να ξεχωρίζετε στοιχεία φλεημ στα γραπτα κάποιων από εμάς, μας αρέσει να τα κάνουμε πουτανα και το χουμε δείξει πολλάκις).

 

Σε κίνδυνο όμως μπαινει η ομάδα και με τη συνεχή ανεπιτυχή πορεία στο πρωτάθλημα. Το χω ξαναγράψει αυτό... Ομάδες του μεγέθους της ΑΕΚ καμία φορά μπορούν να διαχειριστούν πολύ πιο εύκολα ένα σοκ που προκαλεί συσπείρωση (πχ υποβιβασμός) γιατί τότε εκμεταλλεύονται το μέγεθός τους σε σύγκριση με μία συνεχόμενα αδιάφορη πορεία στο πρωτάθλημα γιατί εκεί ελλείψει κινδύνου και προσδοκιών την ίδια στιγμή, το ενδιαδερον σπάει, ο κόσμος αραιώνει και η δυναμικη χανεται.

 

Την ΑΕΚ σκοτώνουν οι αδιάφορες χρονιες, είναι σαν αρρώστια αυτό το πράγμα που σε τρώει

 

 

gia mena einai grafikoi ,to ligotero,kai polla alla xeirotera apo keini ti mera sta trikala , tin epomeni tis pesadas

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ποσο αδικο εχουν οι πατρινοι σε αυτα που λενε σε πολλα συμφωνω βεβαια η ερα δεν μπορει να χτισει γηπεδο συμφωνα με τους νομους αλλα αυτα ας τα πουν οι ειδικοι..

Ειναι γνωστο οτι ειναι απο τους πρωτους που εχουν φρικαρει βεβαια και ο ντεμης ηταν η αιτια του κακου και το διωξαμε το μουνοπανο και ειδαμε τα μεγαλεια μας...

Ελα να φυγει το μουνι και να ερθει ο επομενος για να φυγει και αυτο το μουνι να ερθει ο μεθεπομενος και παει λεγοντας ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ? ΕΙΡΑΙΑΣ..

fantazome simera sto basket ,tha skasoun me aksines kai ton kyr-gerasimo 

Link to comment
Share on other sites

Οι νόμοι λένε ότι απαγορεύεται η ? ΑΕ να έχει γήπεδο στην κυριότητά της (δεν ξέρω καθόλου τη νομοθεσια, απλα αναπαραγω πράγματα που λέμε όλα αυτά τα χρόνια). Η πατρα λέει οτι έτσι όπως πάει να γίνει το γήπεδο, η ερασιτεχνική δεν θα έχει κανένα όφελος και θα καταλήξει νομιμοποιητική σφραγίδα της ? ΑΕ (οι παε πρέπει να αναφέρονται σε ένα μητρικό σωματείο) με μοναδικό ρόλο στο μέλλον να παραχωρεί την έκταση στη Δικεφαλος. Χωρις εσοδα, χωρίς τμήματα πλην όσων υποχρεούται να τηρεί για να είναι νόμιμη η λειτουργία της.

 

Το αν αυτό είναι λάθος είναι υπό συζήτηση. Αν είμαστε αναγκασμένοι να επιλέξουμε, τότε εγω λέω χίλιες φορές δυνατή παε με γήπεδο παρα ψοφια παε με μέτρια ερασιτεχνικά που κατά καιρούς θα ρίχνουν κανα πυροτέχνημα με κανα πρωτάθλημα και μετά Α2.

 

Ειμαστε όμως αναγκασμένοι ή ένας του μεγέθους του Μελισσανιδη μπορεί να εγγυηθεί δυνατή παε και αξιοπρεπή λειτουργία ερασιτεχνικής με 2-3 τμήματα να λειτουργούν και να αγωνίζονται αξιοπρεπώς;

Link to comment
Share on other sites

Οι νόμοι λένε ότι απαγορεύεται η ? ΑΕ να έχει γήπεδο στην κυριότητά της (δεν ξέρω καθόλου τη νομοθεσια, απλα αναπαραγω πράγματα που λέμε όλα αυτά τα χρόνια). Η πατρα λέει οτι έτσι όπως πάει να γίνει το γήπεδο, η ερασιτεχνική δεν θα έχει κανένα όφελος και θα καταλήξει νομιμοποιητική σφραγίδα της ? ΑΕ (οι παε πρέπει να αναφέρονται σε ένα μητρικό σωματείο) με μοναδικό ρόλο στο μέλλον να παραχωρεί την έκταση στη Δικεφαλος. Χωρις εσοδα, χωρίς τμήματα πλην όσων υποχρεούται να τηρεί για να είναι νόμιμη η λειτουργία της.

 

Το αν αυτό είναι λάθος είναι υπό συζήτηση. Αν είμαστε αναγκασμένοι να επιλέξουμε, τότε εγω λέω χίλιες φορές δυνατή παε με γήπεδο παρα ψοφια παε με μέτρια ερασιτεχνικά που κατά καιρούς θα ρίχνουν κανα πυροτέχνημα με κανα πρωτάθλημα και μετά Α2.

 

Ειμαστε όμως αναγκασμένοι ή ένας του μεγέθους του Μελισσανιδη μπορεί να εγγυηθεί δυνατή παε και αξιοπρεπή λειτουργία ερασιτεχνικής με 2-3 τμήματα να λειτουργούν και να αγωνίζονται αξιοπρεπώς;

 

 

n patra leei anupostates xodromalakies enw to endiaferon tis gia ta erasitexnika suginise t'arxeidia mou

Link to comment
Share on other sites

Αλλο κριτικη κι αλλο ισοπεδωση. Ναι εχει κανει λαθη, το θεμα ομως ειναι οτι αν δεν ηταν αυτος θα κρεμιοσουνα απ τα παπαρια καποιου Καρυπιδη. Μια φορα ασχοληθηκαν σοβαροι και ξενοι με το χωρο και εγιναν μαλλια κουβαρια μεταξυ τους αφου πρωτα ξοδεψαν κι εναν σκασμο λεφτα. Και οταν εκλεισαν την κανουλα διαλυθηκες. ? ολλοι οι λογοι με σημαντικοτερο οτι στην Ελλαδα το πρωταθλημα διεξαγεται για να το παιρνει ενας. Το κακο με το Μελισσαν ειναι η ανακολουθια λογων-εργων και η απιστευτη μιρλα που πυροδοτουσε σαν αντιπολιτευση κανοντας πολυ κοσμο να ονειρευεται απο παιχταραδες εκατομμυριων μεχρι κιτρινομαυρες χουντες.

Αυτα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αλλο κριτικη κι αλλο ισοπεδωση. Ναι εχει κανει λαθη, το θεμα ομως ειναι οτι αν δεν ηταν αυτος θα κρεμιοσουνα απ τα παπαρια καποιου Καρυπιδη. Μια φορα ασχοληθηκαν σοβαροι και ξενοι με το χωρο και εγιναν μαλλια κουβαρια μεταξυ τους αφου πρωτα ξοδεψαν κι εναν σκασμο λεφτα. Και οταν εκλεισαν την κανουλα διαλυθηκες. ? ολλοι οι λογοι με σημαντικοτερο οτι στην Ελλαδα το πρωταθλημα διεξαγεται για να το παιρνει ενας. Το κακο με το Μελισσαν ειναι η ανακολουθια λογων-εργων και η απιστευτη μιρλα που πυροδοτουσε σαν αντιπολιτευση κανοντας πολυ κοσμο να ονειρευεται απο παιχταραδες εκατομμυριων μεχρι κιτρινομαυρες χουντες.

Αυτα.

 

etsi , egw tou xrewnw ta trena kai ta mpampa sta 20 kai tis alles papatzes pou elege

 

kata t'alla n omada einai mia xara

 

kai pote den tha einai euxaristimenoi oloi , akoma ki o santos pou mas eixe protous me seri , ypirxe POLYS kosmos pou elege poulous giati ponesan ta matia mas ki emeis alli AEK eixame mathei

Link to comment
Share on other sites

fantazome simera sto basket ,tha skasoun me aksines kai ton kyr-gerasimo 

Ελπιζω να μην γινουν τιποτα ομορφιες στο μπασκετ και οχι τιποτα αλλο θα την πληρωσει η βασιλισσα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θα σχολιασω γιατι θα παρεξηγηθει ισως κανενας εδω μεσα που παιζει να ναι μαζι τους. Δικιο εχουν σε ολα. Αντε να πιασουμε λοιπον την οικοδομη να χτισουμε το γηπεδο μας με τα χερακια μας και οταν το κανουμε αυτο να κανουμε και μια επαναστα να παρουμε πισω την πατριδα μας (ΔΙΑΔΟΣΤΑΙ!!!1!!1!)

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη ειμαστε σοβαροι τωρα?

 

"Εκεί που η απόπειρα αρπαγής του γηπέδου απ’την ερασιτεχνική ΑΕΚ και μόνο,είναι που κολλάει όλο το εγχείρημα.."

 

ΞΑΝΑΛΕΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΤΩΡΑ?

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θα σχολιασω γιατι θα παρεξηγηθει ισως κανενας εδω μεσα που παιζει να ναι μαζι τους. Δικιο εχουν σε ολα. Αντε να πιασουμε λοιπον την οικοδομη να χτισουμε το γηπεδο μας με τα χερακια μας και οταν το κανουμε αυτο να κανουμε και μια επαναστα να παρουμε πισω την πατριδα μας (ΔΙΑΔΟΣΤΑΙ!!!1!!1!)

oloi dikaiounte na krazoun ton psipsino , OLOI , ektos apo tin patRa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×