Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ


Bukowski
 Share

Recommended Posts

Καλυτεροι και οι δυο του Ανεστη

Το ίδιο κι εσύ αλλά δεν δηλώνεις τερματοφύλακας.

Link to comment
Share on other sites

Θα χεστούν από την χαρά τους οι ΑΡΔ της ΑΕΚ αν η ομάδα δεν πάει καλά φέτος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

220,000 ευρω ηταν η προταση στον Ανεστη ας ντροποταν και ο ντουνης 

 

αιντε γαμω το κεφαλι του καθε αρναουτογλου

Σοβαρά μιλάς τώρα?

Ετσι όπως τα λέει ο αρναού εγώ νόμιζα για κανά 20ρικο και σκέφτηκα ότι ο ανέσταρος θα την έβγαζε τα βράδια στα παγκάκια.

Link to comment
Share on other sites

ρε κανενα χαμογελο για τους αΡΔ της ΑΕΚ

 

ολους ομως ανεξαιρετως με την ομαδα πρωτη και ενα ματς πριν τους 32 θα κανουμε κριτικη για τον ανεστη και τον καθε ανεστη 

 

οπως ειχανε κανει για τον αραβιδη, για τον πλατελλα και τον καθε μπινε 

 

αιντε βρωμοπουστες μαζευτειτε στις τρυπες σας μονιμως σκοπος σας ειναι να τρυπατε την ΑΕΚ

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

220 χιλ για να μην πιανεις απλωμενη κουβερτα δεν τα λες και λιγα. Μηπως ηθελε και τα λεφτα του Μανταλου και νιωθει αδικημενος?

Link to comment
Share on other sites

Ε για να λεμε την αληθεια με 220 χιλιαρικα Ανεστηδες βρισκεις.

Η πιθανότητα να βρούμε κάτι σε καλύτερο του ανέστη δεν παίζει με τίποτα ε? :D

Link to comment
Share on other sites

Η πιθανότητα να βρούμε κάτι σε καλύτερο του ανέστη δεν παίζει με τίποτα ε? :D

Με 220;50-50

Link to comment
Share on other sites

Να ναι καλα το παλικαρι παντως που δεν δεχτηκε.Ετοιμοι ηταν να μας τον φορτωσουν βασικουρα αλλα 3 χρονια μινιμουμ.

Link to comment
Share on other sites

Με 220;50-50

Ε βοήθα κι εσύ λίγο με το σκάουτινγκ να το κάνουμε έστω 45-55.                                                                                                                                                      Για την φετινή κούπα θα πρέπει να συνεισφέρουν όλοι. :D

Edited by Gorgar21
Link to comment
Share on other sites

Ε βοήθα κι εσύ λίγο με το σκάουτινγκ να το κάνουμε έστω 45-55.                                                                                                                                                                                    Για την φετινή κούπα θα πρέπει να συνεισφέρουν όλοι. :D

Εχω προτασεις αλλα ξεκινανε απο 5 χαρτια στην ομαδα και 700 στον παικτη.

Link to comment
Share on other sites

Εχω προτασεις αλλα ξεκινανε απο 5 χαρτια στην ομαδα και 700 στον παικτη.

Είπαμε να βοηθήσεις όχι να στείλεις το αφεντικό στην εντατική.

Link to comment
Share on other sites

pantos paizei na nomizei oti einai termatofulakara k oti exei prosferei ta megista eno mas exei ganiasei k trrmei to fulokardi mas se kathe mata

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε να βοηθήσεις όχι να στείλεις το αφεντικό στην εντατική.

Αποφασιστε τι ΑΕΚ θελετε επιτελους

Link to comment
Share on other sites

pantos paizei na nomizei oti einai termatofulakara k oti exei prosferei ta megista eno mas exei ganiasei k trrmei to fulokardi mas se kathe mata

Ε υπερβάλεις τώρα κι εσύ.

Απλά το παλικάρι σε κάποιες ΣΠΑΝΙΕΣ περιπτώσεις κάνει λάθος εκτιμήσεις και πέφτετε εσείς να τον κατασπαράξετε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αποφασιστε τι ΑΕΚ θελετε επιτελους

Εγώ έχω αποφασίσει,για τον φίλαθλο δεν είμαι σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Ο Αρναούτογλου δεν ήταν που είχε κάνει κάποτε σημαία τον αδικημένο Τζανετόπουλο και για κανά τρίμηνο ασχολούμασταν με έναν παίκτη που δε στρίβει με τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

Στο καλο ο Ανεσταρος που ντραπηκε κιολας με 220k και βασικος ενω εχει κληθει και στην Εθνικη

Link to comment
Share on other sites

και ο μεσος αεκτζης ΦΕΛΛΟΣ συμφωνει δεν βαριεσαι μωρε αμα κρινω απο αυτα που βλεπω στο facebook

Link to comment
Share on other sites

και ο μεσος αεκτζης ΦΕΛΛΟΣ συμφωνει δεν βαριεσαι μωρε αμα κρινω απο αυτα που βλεπω στο facebook

theloun na einai filoi tou AFOU

Link to comment
Share on other sites

και ο μεσος αεκτζης ΦΕΛΛΟΣ συμφωνει δεν βαριεσαι μωρε αμα κρινω απο αυτα που βλεπω στο facebook

Ευτυχως ο ΜΕΓΑΣ Μελισσανιδης γραφει στην καραπουτσακλαρα του τις κιτρινομαυρες ιντερνετικες φωνες

Link to comment
Share on other sites

Να σαι εχει καψει τοσες φορες να τον εχεις στηριξει(ο καπινο με τα μισα του λαθη κοντεψαν να τον στειλουν στην κατω των 20 )και να σου βγαζουν και αδικημενο το βλαμενο που δεν δεχεται να ανανεωσει στην ΑΕΚ.Να το κανει ο γιοχανσον που τουλαχιστον επαιζε καλα να το δεχτω οχι ομως και ο ανεστης που εγινε ανθρωπος εις βαρος της ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×